Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: понеділок, 16 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
25 вересня 2003,15:13 Версія для друку

Возможности внедрения технологий по извлечению газа метана угольных пластов обсуждались сегодня в Луганской облгосадминистрации.

Возможности внедрения современных технологий по извлечению газа метана угольных пластов и дальнейшему его использованию обсудили сегодня в Луганской облгосадминистрации технические директора государственных предприятий области. Рассматривался проект извлечения метана с участием шахт Луганской области, научных институтов, коммерческих структур Украины и зарубежья. По словам Николая Смирнова – начальника Главного управления промышленной политики облгосадминистрации, идея извлечения метана очень перспективна, однако из-за отсутствия финансирования она почти не реализуется. Технологии извлечения метана активно используются в США и странах Западной Европы, но их необходимо адаптировать к геологическим условиям Донбасса. Как было отмечено на совещании, в Украине за последние годы энергоносители подорожали, поэтому программы, которые связаны с извлечением метана, становятся привлекательными для инвесторов, особенно учитывая наличие в Луганской области территорий приоритетного развития.
По словам участников совещания, угольная отрасль страны затрачивает огромные средства на борьбу с газом и ежегодно просто «выбрасывает» около 2 млрд. кубометров газа метана. На территории Донбасса по различным подсчетам имеется от 11 до 25 триллионов кубометров метана, а в Луганской области целый ряд крупнейших предприятий, в том числе АМК, Алчевский коксохимический завод, являются потенциальными потребителями метана угольных пластов. В области уже есть опыт добычи и использования метана для нужд Лисичанского стекольного завода, а также на краснодонской шахте имени Баракова для отопления административных помещений и жилого фонда.

25 вересня 2003,15:12 Версія для друку

Почти 85 млн. грн. взносов поступило за 8 месяцев на счет исполнительной дирекции Фонда соцстрахования от несчастных случаев на производстве в Луганской области.

84,9 млн. грн. взносов поступило за 8 месяцев текущего года на расчетный счет исполнительной дирекции Фонда соцстрахования от несчастных случаев на производстве и профзаболеваний в Луганской области. Это 91% от прогнозированной суммы поступлений. Задолженность страхователей Луганской области перед Фондом на 1 сентября текущего года составила 32,7 млн. грн. От Исполнительной дирекции Фонда Луганская область получила 34,2 млн. грн. дотации на страховые выплаты.
В настоящее время в Луганской области зарегистрировано 28 тыс. 39 страхователей, треть из которых – юридические лица. Наибольший удельный вес поступлений приходится на предприятия угольной отрасли – 70% или 43,1 млн. грн. По словам Виталия Скупинского – начальника управления исполнительной дирекции Фонда соцстрахования от несчастных случаев на производстве и профзаболеваний в Луганской области, значительные суммы расходуются Фондом на оплату больничных листов по травмам на производстве. С начала года Фонду предприятия Луганщины выставили 1,8 млн. грн. расходов по социальному страхованию, которые были засчитаны им в счет страховых взносов.

25 вересня 2003,15:11 Версія для друку

Регіональна програма протидії розповсюдженню наркотиків прийнята в області.

Регіональна програма протидії незаконному обігу наркотичних засобів і психотропних речовин прийнята в Луганській області. Голова облдержадміністрації Олександр Єфремов підписав розпорядження, яким затвердив програму, розраховану на 2003-2010 роки. Як зазначено у розпорядженні губернатора, зараз в області на кожні 10 тисяч населення в середньому 23 особи незаконно вживають наркотики або психотропні речовини. Відмічається підвищення рівня розповсюдження й вживання наркотиків серед молоді.
Нова Регіональна програма ставить за мету створити в області цілісну систему взаємодії державних органів, підприємств, громадських організацій щодо боротьби з наркоманією та пов’язаною з нею злочинністю. Програма виконуватиметься поетапно. З 2003 по 2005 роки планується провести моніторинг поширення наркоманії й незаконного обігу наркотичних речовин, удосконалити механізм міжвідомчого співробітництва з протидії поширенню наркоманії через проведення спільних заходів, вдосконалити систему попереджувальних заходів щодо запобігання незаконному вживанню наркотиків та посилити систему контролю над обігом наркотичних та психотропних речовин, щоб не допустити їх відтоку в незаконний обіг. На другому етапі з 2006 до 2010 року програма передбачає збільшення кількості відповідних спеціалістів у сфері профілактики наркоманії та лікування хворих на неї осіб, впровадження в лікувальну практику новітніх концепцій і методик та здійснення реабілітації й ресоціалізації хворих та розвиток мережі спеціальних виховних закладів для дітей і підлітків з девіантною поведінкою.
Окрім просвітницьких, консультаційних заходів та психолого-педагогічної допомоги, Регіональна програма включає в себе розробку та впровадження підготовки соціальних працівників для роботи в наркологічних закладах. Передбачається також змінити навчальні програми з наркології у навчальних медичних закладах з урахуванням держстандартів надання наркологічної допомоги та вивчення вітчизняного досвіду роботи із застосування методик “замісної терапії” для лікування та соціальної реабілітації осіб, хворих на наркоманію. Йдеться також про зміцнення матеріально-технічної бази існуючої в області мережі державних і комунальних наркологічних закладів та недопущення їх об’єднання із закладами іншого профілю. Крім того передбачається зміцнити державний контроль за дотриманням у лікарнях законодавства щодо обігу наркотичних і психотропних речовин та за обґрунтованістю списання таких препаратів з простроченою дією. Онкологічна служба більш ретельно перевірятиметься на дотримання порядку призначення наркотичних та психотропних лікарських засобів онкохворим, які лікуються вдома.
Фінансування реалізації Регіональної програми протидії незаконному обігу наркотичних речовин та психотропних засобів буде йти за рахунок коштів з державного та місцевих бюджетів. До фінансової підтримки передбачених програмою заходів планується залучити недержавні благодійні та громадські організації.

25 вересня 2003,15:10 Версія для друку

Нові методики у лікуванні захворювань органа зору представлені офтальмологам на Міжобласній конференції в Луганську.

Нові методики та підходи у медичній і соціальній реабілітації хворих, лікуванні захворювань органа зору були представлені офтальмологам на Міжобласній науково-практичній конференції, яка розпочала свою роботу в Луганську. У конференції взяли участь спеціалісти з Києва, Одеси, Харківської, Сумської, Чернігівської, Луганської областей. Вони відвідали виставку сучасних препаратів, ознайомилися з новинки медичного обладнання. Як зазначив на відкритті конференції головний офтальмолог Міністерства охорони здоров’я України Микола Сергієнко, при достатній кількості фахівців у країні сьогодні існують серйозні прогалини у освоєнні та застосуванні на практиці нових ефективних технологій. За словами заступника начальника управління охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Сергія Антонова, поява кожного року сучасних технологій вимагає від лікарів постійного обміну досвідом та самоосвіти, тому управлінням й надалі проводитиметься кропітка підготовка офтальмологічних кадрів міст та районів області, адже від цього безпосередньо залежить рівень надання допомоги населенню.
Такого рівня конференція на Луганщині проходить вперше за останні 18 років. Це, за словами її учасників, є наслідком відчутного пожвавлення розвитку та інтересу до офтальмологічної служби області.

25 вересня 2003,15:09 Версія для друку

Консультативный пункт по гендерным вопросам продолжил работу в Первомайске.

Мобильный консультативный пункт по гендерным вопросам Луганского областного Центра работы с женщинами продолжил свою работу в Первомайске. Это второй выезд специалистов центра в города и районы области. Социальные педагоги, психологи, специалисты управления по делам семьи и молодежи облгосадминистрации, а также тренеры из Луганской Школы равных возможностей пропагандируют социальное равноправие между мужчинами и женщинами, а также занимаются профилактикой насилия среди несовершеннолетних. Программой консультативного пункта были одновременно охвачены учащиеся ПТУ №83 и №74, Первомайского профтехлицея, специализированной школы №6 и индустиально-педагогического техникума. Также специалисты провели занятия с активистами женского движения Первомайска и группой школьных педагогов-организаторов. Всего в тренингах мобильного консультативного пункта участвовало более 200 человек. Следующий выезд консультативного пункта Центра работы с женщинами – в город Алчевск. Подобные выезды консультативного пункта областного центра работы с женщинами пройдут в каждом городе и районе области.
Луганский областной центр работы с женщинами создан в апреле текущего года по решению депутатов облсовета. Координатором работы центра выступает управление по делам семьи и молодежи Луганской облгосадминистрации. Одна из основных задач центра – консультативная и правовая помощь женщинам, внедрение гендерного равенства в обществе.

25 вересня 2003,15:09 Версія для друку

Співробітництво державних органів та жіночих громадських організацій обговорили у Краснодоні учасники конференції “Жінки України та Росії за співробітництво без кордонів”.

Питання співробітництва державних органів та жіночих громадських організацій щодо зміцнення стабільності у суспільстві, ролі жінок у законодавчих органах місцевого самоврядування, виховання підростаючого покоління обговорили учасники науково-практичної конференції “Жінки України та Росії за співробітництво без кордонів”, що пройшла сьогодні в Краснодоні Луганської області. Конференція відбулася у рамках Року Російської Федерації в Україні за сприяння управління у справах сім’ї та молоді Луганської облдержадміністрації, обласної ради жінок, обласного центру по роботі з жінками та Донецької міськради жінок Ростовської області Російської Федерації. За результатами роботи конференції було прийнято звернення до державних та місцевих органів самоуправління, жіночих громадських організації України та Росії, в якому підтримано підписання Угоди про створення ЄЕП та визначені напрямки спільних дій із врахуванням національних інтересів. “У громадському житті ми будемо установлювати принципи ґендерної рівності, необхідність рівноправного співробітництва жінок та чоловіків у всіх сферах життя, без чого неможливе успішне державне будівництво, становлення цивільного суспільства та торжество демократії… Ми одностайно підтримуємо прагнення глав наших держав на економічну інтеграцію, розвиток та зміцнення добросусідських відносин, що було знов закріплене у підписаній у Ялті Угоді про створення Єдиного економічного простору”, - говориться у зверненні.

24 вересня 2003,14:45 Версія для друку

Ежедневный контроль за подготовкой медицинских объектов к зиме установлен управлением здравоохранения облгосадминистрации.

Ежедневный контроль за подготовкой лечебно-профилактических учреждений к зиме установлен управлением здравоохранения Луганской облгосадминистрации. Об этом заявил сегодня Юрий Хунов – начальник управления здравоохранения облгосадминистрации на селекторном совещании с главными врачами городов и районов области. По его словам, большинство учреждений здравоохранения городов и районов уже готовы к зиме, в том числе все учреждения областного подчинения. «Для оперативной ликвидации порывов теплотрасс в ходе отопительного сезона в лечебно-профилактических учреждениях созданы ремонтные бригады быстрого реагирования», - подчеркнул Юрий Хунов. Многие медучреждения области построены еще в 50-е годы, поэтому за последние три месяца на местах активно проводилась работа по ремонту кровель, наружных сетей теплотрасс, систем внутреннего отопления и водоснабжения. На 82 угольных и 21 газовой котельных завершен ремонт котельного оборудования, смонтировано восемь мини-котельных. По словам Юрия Хунова, проведение централизованного тендера по закупке твердого топлива для областных лечебных учреждений позволяет сегодня говорить о том, что они будут на 100% обеспечены углем, половина от необходимого объема угля уже завезена в больницы. В этом году на ремонтные работы в лечебно-профилактических учреждениях из областного бюджета было выделено 1,5 млн. грн., привлечено более 350 тысяч внебюджетных средств.
Из 36 городов и районов области ремонтно-восстановительные работы продолжаются городах Краснодон, Брянка, Рубежное, а также в Попаснянском и Беловодском районах. Как отмечалось на селекторном совещании, среди кризисных территорий – город Красный Луч. Здесь на сегодняшний день не завершены работы по подготовке к зиме центральной городской больницы, не решен вопрос с подачей тепла в три городских поликлиники, тепло в которые должно поступать из котельных городского подчинения. По поручению председателя Луганской облгосадминистрации Александра Ефремова, специалисты управления здравоохранения в настоящее время оказывают методическую помощь Красному Лучу в вопросах подготовки городских медицинских учреждений к зиме.

24 вересня 2003,14:43 Версія для друку

Майже на 40% планують збільшити випуск продукції підприємства хімії Луганщини за підсумками 9-ти місяців року.

Майже на 40% планують більше виробити продукції підприємства хімії Луганської області за очікуваними підсумками 9-ти місяців поточного року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомляє управління промисловості Луганської облдержадміністрації. Підприємствами виробництва гумових та пластмасових виробів, як очікується, буде вироблено на 23,7% більше продукції, ніж за 9 місяців 2002 року, іншими підприємствами хімічного комплексу – на 18,2%. У той же час підвищення тарифів на електричну енергію негативно впливає на економічний стан підприємств, в особливо тяжкому стані знаходяться ВАТ “Стаханівський завод технічного вуглецю” та ВАТ “Лиссода”. У сталому режимі працюють ВАТ “Склопластик”, Рубіжанський казенний завод “Зоря” та Об’єднання “Азот”.

24 вересня 2003,14:42 Версія для друку

90 зі 131 перевіреного у серпні суб’єкта господарювання Луганщини порушували державну дисципліну цін.

У 90 зі 131 перевіреного у серпні поточного року суб’єкта господарювання різних галузей було встановлено порушення державної дисципліни цін, повідомляє Держінспекція по контролю за цінами в Луганській області. Спеціалістами Держінспекції перевірялися порядок формування, встановлення та застосування цін і тарифів. За результатами перевірок винесені рішення про застосування до порушників економічних санкцій на загальну суму 9,2 тис. грн. До бюджету суб’єктами господарювання самостійно перераховано 1,7 тис. грн, споживачам повернено через перерахунки 3,9 тис. грн. На 84 посадові особи накладено адміністративні штрафи на суму 7,1 тис. грн.

24 вересня 2003,14:42 Версія для друку

Взяти участь у Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя” закликав жителів Луганщини оргкомітет акції.

Взяти посильну участь у Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя” закликав оргкомітет з проведення акції в Луганській області всіх громадян, керівників та колективи органів влади, установ, підприємств та організацій, релігійних конфесій, громадських організацій Луганщини. Як зазначено у зверненні оргкомітету, Всеукраїнська благодійна акція “Милосердя” спрямована на надання всебічної підтримки найбільш соціально незахищеним верствам населення. “За роки незалежності України прийнято цілу низку законодавчих актів, спрямованих на розв’язання найбільш гострих соціальних проблем. Систематично здійснюються заходи щодо підвищення розмірів соціальних виплат. Зростає мережа соціальних установ, удосконалюються форми надання соціальних послуг. Поряд з державною системою соціального захисту населення з кожним роком все більшого поширення набуває відродження та розвиток благодійної діяльності. Щороку починаючи з 1999 в Україні проводиться Всеукраїнська благодійна акція “Милосердя”, яку приурочено до Міжнародного дня громадян похилого віку. За попередні роки в ході цієї акції близько 350 тис. осіб отримали грошову та іншу матеріальну допомогу. Сподіваємося, що наше звернення найде відгук у широкого кола громадськості, що дасть можливість кожному громадянину проявити свою кращу рису характеру, притаманну нашій нації – милосердя”, - говориться у зверненні.
За даними Головного управління труда та соцзахисту населення облдержадміністрації, в Луганській області проживає 788,6 тис. пенсіонерів, серед яких майже 130 тис. інвалідів різних груп і категорій, 197,5 тис. ветеранів війни, 11,5 тис. малозабезпечених сімей.


Сторінки:
343536373839404142434445464748

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера