Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: середа, 28 серпня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
24 жовтня 2005,12:52 Версія для друку

В Луганську відбулося чергове засідання Координаційного комітету Європейської Асоціації державних територіальних представників в рамках Європейських днів в Україні.

Більше 20-ти представників з регіонів європейських країн взяли участь у засіданні Координаційного комітету Європейської Асоціації державних територіальних представників (ЄАДТП), яке відбулося сьогодні Луганську. Засідання пройшло в рамках Європейських днів в Україні, що тривають з 22 до 25 жовтня.
„Проблеми, якими переймається Луганська область, є актуальними для багатьох регіонів європейських країн”, – заявив генеральний менеджер ЄАДТП пан Тері Амоньє. Серед обговорених питань першочерговим стало забезпечення населення регіону якісною питною водою, пов’язані з цим проблеми екологічної безпеки, а також питання розвитку регіональної економіки та державного менеджменту. „Засідання асоціації не носять характеру теоретичних наукових дебатів, – зауважив Тері Амоньє. – Це живе обговорення конкретної роботи, яку кожен з керівників регіонів робить вдома щодня. Губернатори мають змогу у прямому спілкуванні поділитися досвідом з вирішення проблем, які є однаково важливими для інших регіонів в інших країнах”. За словами Тері Амоньє, члени ЄАДТП обговорюють також досвід роботи самих губернаторів щодо узгодження вимог централізованої влади та захисту інтересів населення, що мешкає в регіонах.
Серед конкретних результатів роботи керівник ЄАДТП назвав саме обмін практичним досвідом з державного менеджменту на території регіонів, та організацію стажувань. Звіт про результати проведення Європейських Днів в Україні буде розповсюджений серед усіх членів Європейської асоціації. А ті питання, які виявляться найбільш корисними, планується надіслати до Європейської Комісії.
За словами голови Луганської облдержадміністрації Олексія Данілова, засідання Європейської Асоціації державних територіальних представників проходять двічі на рік. До складу Асоціації входять 150 губернаторів з 30 європейських країн. На минулому засіданні, що відбувся у липні цього року у Бермінгемі (Велика Британія) було вирішено чергову зустріч провести в Україні. На сьогоднішньому засіданні Координаційного комітету ЄАДТП в Луганську його учасники також визначили теми, що виноситимуться на наступну зустріч, яка відбудеться 2006 року в Парижі.

24 жовтня 2005,12:19 Версія для друку

На Луганщині розпочався тиждень репродуктивного здоров’я.

В рамках національної програми “Репродуктивне здоров’я 2001-2005” з 24 по 30 жовтня 2005 року в Луганській області проводиться “тиждень репродуктивного здоров’я”.
В сучасних умовах проблема репродуктивного здоров’я населення є дуже актуальною. Демографічна ситуація залишається складною, зростає рівень захворювань органів репродуктивної системи серед дітей та підлітків, зростає рівень безпліддя серед чоловіків та жінок репродуктивного віку.
Анкетне опитування з питань збереження репродуктивного здоров’я, яке було проведено серед учнівської молоді обласним центром здоров’я, показало, що 29% опитаних не знають захворювань, що поширюються статевим шляхом, 39% не знають засобів профілактики цих захворювань. Своє негативне ставлення з приводу абортів висловили 96% опитаних. Із джерел інформування, щодо сучасних засобів контрацепції, учнівська молодь надала перевагу засобам масової інформації – 65%, медичним працівникам – 38%, батькам – 31%, друзям – 29%, вчителям – 25%.
Обласний Центр здоров’я рекомендує населенню вести здоровий спосіб життя - займатися фізичною культурою, відмовитись від шкідливих звичок, вести нормальне безпечне статеве життя, використовувати сучасні засоби контрацепції і профілактики захворювань що поширюються статевим шляхом, регулярно проходити профілактичні огляди, вчасно проводити курси оздоровлення і лікування під контролем лікаря, з високою відповідальністю ставитись до найважливішого моменту в житті кожної людини – народженню і вихованню здорових дітей.

24 жовтня 2005,12:18 Версія для друку

В містах та районах області: Біловодський район

З метою забезпечення протипожежного захисту населення за 9 місяців поточного року в Біловодському районі проведено навчання правилам пожежної безпеки 585 керівників, інженерно-технічних працівників, робітників організацій по пожежно-технічному мінімуму, 2 тис. 159 громадян за місцем проживання. В районній газеті "Вісті Біловодщини" опубліковано 39 статей, по районному радіо пролунало 35 бесід на протипожежну тематику. Випущено 5 видів друкованої продукції тиражем 1 тис. 710 екземплярів. В усіх навчальних і дитячих дошкільних установах організовано проведення тижня пожежної безпеки та безпечної життєдіяльності, проведені шкільні і районний етапи Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Співробітниками РВ ГУ МНС України в Луганській області проведено 26 зустрічей в школах і 18 зустрічей в дитячих дошкільних установах (з охопленням 684 учнів і 272 вихованців). Підприємствами району за звітний період придбано 164 сертифікованих вогнегасника. За порушення правил пожежної безпеки і невиконання розпоряджень органів державного пожежного нагляду притягнуто до адміністративної відповідальності 79 громадян, з яких 75 - посадові особи. Заборонено експлуатацію 28 будівель, споруд, 125 виробничих дільниць, окремих приміщень та 747 ділянок електромережі, установок і агрегатів, які знаходяться в пожежонебезпечному стані.

24 жовтня 2005,12:17 Версія для друку

23–24 жовтня в Луганській області проходять „Європейські дні”.

„Європейські дні” – це щорічна зустріч членів Європейської асоціації державних територіальних представників, що здійснюють керівну роботу від імені свого уряду на регіональному або підрегіональному рівні. В Асоціації представлені всі країни-члени Європейського Союзу та кандидати до вступу в ЄС. В ході засідання делегати обговорюють широкий спектр питань щодо спільних інтересів, пов’язаних з державним представництвом на територіях, проводять зустрічі, обмін думками з проблем актуальних для країн-учасників.
Результатами участі у засіданнях є встановлення та розвиток відносин з різними інституціями Європейського союзу та європейськими регіональними структурами, налагодження співробітництва у галузях, що становлять спільний інтерес.
Луганська область в особі голови облдержадміністрації бере участь у проведенні „Європейських днів” з 2003 року. Під час чергового засідання Координаційного комітету Європейської асоціації державних територіальних представників в 2004 році у Мюнхені (Німеччина), де обговорювалася проблема ролі державних територіальних представників в управлінні кризою цивільної безпеки, голова Луганської облдержадміністрації представив доклад на тему «Радіоактивна і ядерна безпека», що викликав жваві дискусії учасників Асоціації та їх зацікавленість позицією України щодо дотримання екологічних і техногенних умов життєдіяльності суспільства.
Під час переговорів було досягнуто спільне рішення учасників щодо проведення восени 2005 року в Луганській області засідання Координаційного комітету.
Членство та участь у Європейській асоціації державних територіальних представників сприяє поступовому залученню регіонів України до європейських інтеграційних процесів, посиленню ділових контактів з партнерами країн-членів ЄС.

24 жовтня 2005,11:58 Версія для друку

Візит членів Європейської асоціації державних територіальних представників на Луганщину має слугувати створенню привабливого іміджу області і України за кордоном. - Володимир Рисухін.

Візит членів Європейської асоціації державних територіальних представників на Луганщину є презентаційним і має слугувати створенню привабливого іміджу області і України за кордоном. Про це заявив вчора заступник голови Луганської облдержадміністрації Володимир Рисухін під час відвідування представниками європейських країн Алчевську та Станиці Луганської. «Ми намагаємося скористатися можливістю привернути увагу до Луганщини. Це дуже впливові люди у себе в країнах, це дуже корисні зв’язки», - прокоментував значення приїзду європейської делегації для Луганської області Володимир Рисухін.
У перший день свого перебування в Луганській області гості ознайомилися з будівництвом комплексу з очистки води в Алчевську, яке ведеться в рамках програми «Питна вода Луганщини». До розробки цієї програми були залучені фахівці із Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Бельгії і Австрії. За словами Володимира Рисухіна, будівництво заводу планується завершити в березні наступного року. Новий комплекс буде переробляти 500 куб. метрів води за годину. Всього таких заводів в області буде побудовано сім, що дозволить покращити ситуацію із забезпеченням населення регіону питною водою.
Також представники Європейської асоціації оглянули експозицію Станично-Луганського музею історії козацтва. Вони дізналися про традиції та побут козаків, їх звичаї та історію розвитку козацтва на Луганщині, почули козацькі пісні у виконанні самодіяльного колективу козацької пісні „Любо”.
Перші враження, якими ділилися іноземні гості, більш ніж позитивні. Вони відзначили високий рівень організації Європейських днів на Луганщині, а також були приємно здивовані бажанням українців працювати на розвиток своєї держави, яке спостерігали перебуваючи в Україні.

24 жовтня 2005,11:47 Версія для друку

Україна тримає чіткий курс до Європейського співтовариства. - Олексій Данілов.

23 жовтня голова обласної державної адміністрації Олексій Данілов провів зустріч з членами Координаційного комітету Європейської асоціації державних територіальних представників. Він привітав іноземних гостей та виразив вдячність за те, що вперше представники стількох країн Євросоюзу зібралися на Луганщині.
«Ми хочемо показати, що Україна - відкрита країна, яка після перемоги помаранчевої революції чітко намітила свій шлях до Європейського співтовариства, - зазначив Олексій Данілов. – Є розуміння, що на цьому шляху буде багато перепон, але українцям потрібно його пройти”.
Голова облдержадміністрації зауважив, що одне з наріжних питань, яке потрібно вирішити для подальшого розвитку області, - це залучення інвестицій. За словами Олексія Данілова, Луганська область має величезний потенціал для потенційних інвесторів. „Багато залежатиме від того, який проект ми запропонуємо», - підкреслив голова облдержадміністрації. Зокрема, він розповів європейським представникам про плани області щодо переробки вугілля на світлі нафтопродукти. За словами Олексія Данілова, на Луганщині запаси вугілля становлять 17 млрд. тонн, нафти в світі залишилося тільки на 40 років. Тому Олексій Данілов вважає, що за цим проектом велика перспектива. Інший масштабний проект, що був презентований членам Координаційного комітету, - регіональна програма «Вода Луганщини» з будівництва заводів з очищення шахтної води до стандарту питної.
Голова облдержадміністрації виразив сподівання європейським представникам на продовження дружби та взаємовигідне співробітництво в майбутньому.

21 жовтня 2005,17:31 Версія для друку

Відкрилась олімпіада з шахів та шашок серед засуджених.

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Анатолій Путінцев взяв участь у відкритті очно-заочної олімпіади з шахів і шашок серед засуджених в Брянківській виправній колонії.
Ці змагання проводяться у виправних закладах Луганської та Львівської областей за спільної ініціативи Державного департаменту України з питань виконання покарань та міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Олімпіада проводиться по всіх колоніях регіону в два етапи окремо у шахах і шашках. Перший етап – змагання всередині кожного закладу за коловою або олімпійською системою. Кращі 10 учасників – переможців проходять у другий етап. Другий етап – сеанс на 10 дошках, де сеансерами є провідні шахісти та шашкісти держави.
Заступник голови облдержадміністрації Анатолій Путінцев зізнався, що він є шахістом з чималим стажем. Він привітав учасників олімпіади, вручив дипломи і грамоти переможцям першого туру та провів сеанс одночасної гри.
На думку начальника управління соціально-виховної роботи Держдепартаменту України з питань виконання покарань Сергія Скокова, проведення подібних акцій у виправних закладах має сприяти залученню засуджених в життя суспільства, до того ж сам факт участі у змаганнях буде врахований в оцінці міри виправлення при достроковому звільненні.
Олімпіада триватиме до 19 грудня 2005 року. Закриття змагань відбудеться в День Святого Миколая, в Перевальській виховній колонії для неповнолітніх.

21 жовтня 2005,17:15 Версія для друку

Приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня – першочергова необхідність в рішенні проблем ЖКГ області.

Приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня – першочергова необхідність в рішенні проблем ЖКГ області. Про це сьогодні на засіданні колегії зазначив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Андрєєв. За його словами, розгляд питань тарифоутворення неможливий без аналізу технічного стану основних фондів галузі і фінансового стану підприємств, які їх обслуговують. Так, по теплозабезпечуючим підприємствам області знос основних фондів складає 367,3 млн. грн. або 41,5 %, балансові збитки - 173,9 млн. грн. В цілому ця сума складає 541,2 млн. грн. або 61,1% при загальній вартості основних фондів 885,7 млн. грн, дебіторська заборгованість - 324,8 млн. грн.
Знос основних фондів в секторі водопостачання і водовідведення досяг 58,5% і складає 600 млн. грн. при вартості основних фондів 1027 млн. грн. Згідно даних балансового обліку на 1 січня поточного року підприємства мали 89,4 млн.грн. балансових збитків.
За словами Віктора Андрєєва, однією з щонайгостріших проблем залишається обслуговування і ремонт житла. Через дефіцит засобів, які виділяються на капітальний ремонт, технічний стан житлових будинків вкрай незадовільний. При річній потребі 100,0 млн. грн. в бюджетах міст і районів в рік планується всього 11,0 млн. грн. або 11%. Крім того, на поточне обслуговування необхідно планувати до 1% від балансової вартості основних фондів, а це ще 83,5 млн. грн. Фактично за 2004 рік направлено на ці цілі 14,6 млн. грн. Амортизаційні відрахування на відновлення житла взагалі не нараховуються. „Таким чином, щорічно не вкладається в підтримку житла більше 150 млн. грн. і це триває більше 10 років”, - підкреслив Віктор Андрєєв.
За його словами, за 9 місяців 2005 року надано послуг з експлуатації житла і тепло-, водопостачанню на 366,6 млн. грн., очікуються збитки від звичайної діяльності в об'ємі 74,9 млн. грн. З них підприємствами водопостачання і водовідведення -9,8 млн. грн., теплопостачання - 53,7 млн. грн., по обслуговуванню житла -11,4 млн.грн. Сума збитків за 9 місяців 2005 року порівняно з відповідним періодом минулого року скорочена на 22,8 млн. грн. або на 23,6%.
Як відзначив Віктор Андрєєв, нараховані субсидії на послуги тепло-, водопостачання сплачені в повному обсязі. По водопостачанню на 107,8%, теплопостачанню - 110%. Разом з тим, неприйняття заходів по доведенню тарифів для населення до економічно обґрунтованого рівня привели до тому, що якщо в І півріччі 2002 року на послуги водопостачання в області було нараховано 1 млн. 100 тис. грн. субсидій, то за І півріччя 2005 року нараховано тільки 363 тис. грн. або 3 рази менше, по теплопостачанню об'єм субсидій знизився з 3 млн. 35 тис. грн. до 2 млн. 97 тис. грн. або в 1,5 рази.
Політика заборони в доведенні тарифів до економічно обґрунтованого рівня призводить до того, що кошти державного бюджету використовуються територіями України по різному. Так, в Харківській області за І півріччя поточного року нараховано субсидій по послугах водопостачання 1711,7 тис. грн., в Львівській області 1104 тис. грн., а в Луганській області 363,9 тис. грн. або в 4,7 рази менше, ніж в Харківській і 3 рази менше, ніж у Львівській області.
За словами Віктора Андрєєва, на сьогодні не ухвалені остаточні рішення і не затверджені необхідні тарифи на послуги водопостачання в містах: Луганськ, Стаханов, Антрацит, Лутугине, Кремінна; на послуги теплопостачання: Антрацит, Красний Луч („Гортеплокомуненерго"), Краснодон, Кремінна, Луганськ, Попасна, Стаханов, Слов’яносербськ, Троїцьк; по обслуговуванню житла: Антрацит, Брянка, Ровеньки, Білокуракине, Новоайдар, Слов’яносербськ, Теплогорськ.

21 жовтня 2005,16:04 Версія для друку

Підсумки економічного та соціального розвитку Луганської області за 9 місяців розглянуто на колегії облдержадміністрації.

Сьогодні заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Андрій Зюзь провів засідання колегії облдержадміністрації, на якому були підведені підсумки економічного та соціального розвитку Луганської області за 9 місяців 2005 року та розглянуті питання врегулювання тарифів на житлово-комунальні послуги. У колегії взяли участь заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, міські голови та голови райдержадміністрацій, керівники провідних підприємств області. Зазначено, що вжиті облдержадміністрацією заходи по виведенню економіки з тіні вже приносять позитивні результати: збільшились надходженнях до бюджетів всіх рівнів, знижені кредиторська та дебіторська заборгованості. За 9 місяців 2005 року до Держбюджету з області надійшло 1,6 млрд. грн. податків, що на 44% більше показників відповідного періоду минулого року. Члени колегії звернулися з вимогою до керівників галузевих управлінь облдержадміністрації, міських голів та голів райдержадміністрацій відпрацювати заходи по збільшенню обсягів виробництва до кінця року, а також зобов’язали начальників управлінь охорони здоров’я, освіти та науки облдержадміністрації вжити необхідних заходів для отримання регіоном у повному обсязі коштів, передбачених на фінансування Державних програм в сферах освіти та охорони здоров’я.
Під час засідання колегії заступник голови облдержадміністрації Володимир Рисухін зазначив, що обласна влада зробила перший крок до корінної зміни ситуації у вугільній галузі Луганщини. За словами Володимира Рисухіна, з ініціативи керівництва облдержадміністрації розпочато широке обговорення питання застосування новітніх технологій виробництва моторного палива з вугілля, задля цього в Луганську проведена Міжнародна інвестиційна науково-практична конференція "Виробництво рідкого синтетичного моторного палива з вугілля Донецького басейну як складова енергетичної безпеки Європи". На думку заступника голови облдержадміністрації, вирішення стратегічної задачі – отримання рідкого палива з вугілля - дозволить розглядати вугілля як сировину для продукту з високою доданою вартістю, а також вирішити питання енергетичної безпеки та самозабезпеченості регіону. Крім цього, Володимир Рисухін вважає, що вугільним підприємствам потрібен ефективний власник. За його словами, приватизація дозволить сформувати ефективне використання коштів, що вкладаються у виробництво, інвестицій в новітні технології та внутрішньообласну кооперацію.

21 жовтня 2005,14:37 Версія для друку

В області триває робота з погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги за рахунок знецінених збережень громадян.

В Луганській області триває робота з погашення заборгованості за спожиті населенням житлово-комунальні послуги за рахунок знецінених грошових заощаджень громадян в установах Ощадного банку колишнього СРСР.
За даними управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, станом на 19 жовтня поточного року підприємствами ЖКГ видано 141 тис. 743 довідки споживачам про існуючу заборгованість на суму 83 млн. 175,0 тис. грн.
Ощадбанком видано 94 тис. 159 чека на 59 млн. 94,7 тис. грн. В цілому по Україні видано 1 млн. 200 тис. чеків на 802 млн. грн. Оформлені протоколи погодження для проведення розрахунків на суму 15 млн. 635,3 тис. грн.
З направлених до Міністерства фінансів України зведених реєстрів протоколів погодження отримана субвенція на суму 8 млн. 389 тис. 215,18 грн.


Сторінки:
353637383940414243444546474849

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера