23 квітня 2007,09:39
|
 |
 |
В Лисичанске утверждены мероприятия по летнему оздоровлению детей.
В Лисичанске разработаны и утверждены мероприятия по организации отдыха и оздоровления детей и подростков нынешним летом. Об этом сообщила пресс-служба Лисичанского горсовета. В 2007 году планируется оздоровить более 6 тысяч детей города – это почти вполовину больше, чем в прошлом году, из них 5 тысяч - планируется охватить загородным оз¬доровлением. На оздоровление детей льготных категорий в этом году в городском бюджете предусмотре¬но 260 тыс. грн. На эти средства планируется приобретение 65 путевок для детей-сирот, де¬тей лишенных родительского попечения, одаренных детей и детей из мно¬годетных и малообеспеченных семей в ДОК «Южный» (АР Крым), организовать работу 9 детских оздоровительных лагерей с дневным пребыванием, открыть на базе городской детско-юношеской спортивной школы оздоровительный лагерь с днев¬ным пребыванием «Рекорд». Однако для решения задачи - оздоровить 6 тысяч детей города - необходимо также при¬влечение средств из внебюджетных источников. Опыт прошлых лет свиде¬тельствует об эффективности такой формы организации летнего оздоров¬ления, как приобретение путевок предприятиями, учреждениями и органи¬зациями различных форм собственности для детей своих работников в оз¬доровительные лагеря, расположенные как на территории области, так и в других регионах Украины.
Также в городе продолжается целенаправленная работа по содействию расширения местной оздоровительной базы, недопущения уменьшения количества детских оздоровительных уч¬реждений и их перепрофилирования.
Все виды работ по подготовке и организации летнего оздоровления детей, а также приемку лагерей всех типов к эксплуатации планируется осущест¬вить до 30 мая. С этой целью в городе создан Координационный совет, в состав которого вошли специалисты соответствующих служб и управлений горсовета, представители городской санэпидстанции, горотдела милиции, пожарной охраны и пр.
С целью обеспечения вто¬ричной занятости учащейся молодежи города в летний период планируется организовать 38 трудовых объединений, в которых в те¬чение июня - августа будут работать более 1000 учащихся всех учебных заведений города Лисичанска ІІ-ІІІ уровня аккредитации, выполняя ре¬монтные и сельскохозяйственные работы, работы в сфере обслуживания.
20 квітня 2007,11:13
|
 |
 |
М’ясопереробники Луганщини ознайомилися з новими стандартами та нормами виробництва м’ясної продукції.
В ДП „Луганськстандартметрологія” відбувся семінар-нарада за участю керівників і фахівців-технологів підприємств області, що виробляють ковбаси, напівфабрикати, м’ясні вироби та продукти з м’яса птиці на тему „Обговорення проекту Закону України „Про м’ясо і м’ясні продукти”. В роботі семінару прийняли участь представники 31 підприємства області. Учасники семінару ознайомилися з проектом Закону, нормативними актами Держспоживстандарту щодо впровадження державних стандартів та особливостей перехідного періоду одночасної дії нормативних документів СНД та України у виробництві життєво важливих м’ясних продуктів з метою підвищення їх якості та безпеки для населення регіону.
Генеральний директор центру В’ячеслав Шахов проінформував присутніх щодо головних положень проекту Закону України „Про м’ясо і м’ясні продукти” та про результати державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил в м’ясопереробній галузі області, які свідчать про існування у виробників значної кількості законодавчо неврегульованих питань, на розв’язання яких спрямований проект Закону.
Також учасники семінару отримали практичні рекомендації з впровадження у виробництво вимог державних стандартів на ковбаси, напівфабрикати та інші м’ясні продукти, термін дії яких перенесено на 1 січня 2008 року. Детально були розглянуті питання щодо обов’язків центру стандартизації і товаровиробників стосовно перегляду зареєстрованих технічних умов, особливостей організації виробничого процесу, контролю готової продукції, обґрунтування номенклатури показників якості, порядку проведення технічного нагляду за сертифікованою продукцією в перехідний період та інші. В ході обговорення фахівці м’ясопереробних підприємств в цілому висловили думку про своєчасність і доцільність прийняття Закону України „Про м’ясо і м’ясні продукти” та впровадження зазначених стандартів, з побажанням збільшити термін перехідного періоду, особливо стосовно використання пакувальних матеріалів. Слухачі семінару одержали свідоцтва і комплекти довідково-інформаційних матеріалів, які допоможуть їм у подальшій практичній роботі.
20 квітня 2007,10:31
|
 |
 |
Досягнута домовленість про передачу соціальних об’єктів „Сєверодонецького приладобудівного заводу” до міської комунальної власності.
Домовленість про безоплатну передачу в комунальну власність Сєверодонецької міської ради об’єктів соціальної сфери ВАТ „Сєверодонецький приладобудівний завод” досягнуто на нараді в Головному управлінні економіки Луганської облдержадміністрації. За повідомленням управління, на нараді розглядалися питання стабілізації становища ВАТ „Сєверодонецький приладобудівний завод” та зниження соціальної напруженості у місті внаслідок невиплати заробітної плати робітникам підприємства. Участь у нараді взяли заступник Сєверодонецького міського голови з економічних питань, керівники та фахівці Головних управлінь: економіки, промислового розвитку і інфраструктури облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, Луганського обласного відділу з питань банкрутства, Державної податкової адміністрації в Луганській області, керуючий санацією ВАТ „Сєверодонецький приладобудівний завод” та учасники комітету кредиторів ВАТ „Сєверодонецький приладобудівний завод”.
У ході засідання було розглянуто фінансово-господарський стан підприємства, питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати, опрацьовані пропозиції по виходу підприємства із кризи. Передати соцсферу підприємства вирішено з метою підвищення ефективності провадження процедури санації на підприємстві. Втілення зазначених заходів дозволить значним чином активізувати економіку підприємства, зменшити його витрати, пов’язані з утриманням об’єктів соціальної сфери, що є впливовим фактором для відновлення платоспроможності і підвищення інвестиційної привабливості ВАТ „Сєверодонецький приладобудівний завод”.
20 квітня 2007,10:20
|
 |
 |
Обеспечение своевременного возврата НДС - на постоянном контроле Луганской облгосадминистрации.
В Луганской области в текущем году, как и в предыдущих годах, прослеживается тенденция опережающих темпов роста экспортных операций в сравнении с темпами роста операций на внутреннем рынке. Только за І квартал текущего года объем экспортных операций возрос по сравнению с соответствующим периодом прошлого года в 1,8 раза.
Стремительный рост экспорта привел и к росту заявок на возмещение НДС из бюджета в связи с применением нулевой ставки НДС, предусмотренной Законом Украины «О налоге на добавленную стоимость». На начало текущего месяца они составили 518,4 млн. грн., что в 1,7 раза превышает уровень соответствующего периода прошлого года (заявлено к возмещению в І квартале 2006 года 299,8 млн.грн.). В структуре заявок почти 98 процентов бюджетного возмещения связано с осуществления экспортных операций.
В области постоянно проводится работа по обеспечению своевременного возврата налога, заявленного к возмещению из бюджета. С начала года возмещено налогоплательщикам 400 млн. грн. налога, что в 2,3 раза большее, чем в прошлом году (возмещено за 1 квартал 2006 года 173,4 млн. грн.).
Наиболее значительные суммы заявлены и возмещены предприятиям-товаропроизводителям: ОАО «Алчевский металлургический комбинат» возмещено 274,4 млн. грн. налога против 56,5 млн. грн. за соответствующий период прошлого года, ЗАО «Северодонецкое объединение «Азот» - 60 млн. грн. (І кв. 2006г. - 20,3 млн. грн.), ЗАО «Лисичанская нефтяная инвестиционная компания» - 35 млн. грн. налога (возмещение в І кв. 2006г. не проводилось), СП «Интерсплав» - 7,9 млн. грн. (І кв. 2006г. - 5,1 млн. грн.).
Только по указанным предприятиям возмещено 377,3 млн. грн., что составляет 94 процента от общей суммы бюджетного возмещения в целом по области.
Учитывая, что ситуация с несвоевременным возмещением налога приводит в «вымыванию» средств предприятий и в конечном итоге тормозит их экономическую активность, работа по обеспечению своевременного возврата НДС находится на постоянном контроле облгосадминистрации.
20 квітня 2007,09:49
|
 |
 |
В містах та районах області: Кремінський район
На сьогодні проведено культивацію на площі 29,3 тис. га, забороновано зябу - 31,9 тис. га, посіяно багаторічних трав - 140 га, однорічних трав - 100 га, рапсу ярого - 66 га, цукрового буряку - 420 га, соняшнику - 890 га. Станом на 10 квітня поточного року середньообліковий штат працівників, зайнятих у галузі сільського господарства, складає 726 чол. Фонд оплати праці - 1185,8 тис. грн. Середньомісячна заробітна плата одного працівника галузі становить 528 грн., заборгованість з її виплати відсутня. Найвищу середньомісячну заробітну плату отримують працівники ДСП «Норка» (960 грн.), ПП СВФ «Агро» (695 грн.) та ПП «МЛ» (656 грн.). Найнижчий рівень заробітної плати мають ф/г «Валеріна» (300 грн.), СТОВ «Моноліт» (333 грн.) та ПСП «Світанок» (337 грн.).
Головою райдержадміністрації підписано відповідне розпорядження, яким передбачено виконання низки заходів для забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення району. Для ефективної організації роботи з реалізації заходів утворено районний штаб на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Юрієм Прокопенком. Станом на 17 квітня з 40 тис. кв. м дорожнього покриття району очищено 38,4 тис. кв. м, з 534 несанкціонованих звалищ ліквідовано 231, проведено упорядкування усіх кладовищ, пам’ятників, братських могил та полігонів твердих побутових відходів району. У рамках акції «Майбутнє лісу - в твоїх руках» міським комбінатом комунальних підприємств, підприємствами сільхозвиробництва, районною лікарнею, державним лісомисливським господарством та навчальними закладами на території району висаджено 102,1 тис. од. посадкового матеріалу. В акції взяли участь близько 2 тис. чол.
20 квітня 2007,09:33
|
 |
 |
В Москве в Центральном музее Великой Отечественной войны создается экспозиция о «Молодой гвардии».
Луганское землячество в Москве обращается к жителям области:
«Дорогие земляки-луганчане!
«В 2007 году исполняется 65 лет основания подпольной молодежной организации «Молодая гвардия» г. Краснодона. «Никто не забыт и ничто не забыто!» - не устаем повторять мы,- представители старшего поколения, помня о героическом подвиге молодогвардейцев в борьбе с фашистскими оккупантами в годы Великой Отечественной войны.
Все меньше остается тех, кто прошел фронтовыми дорогами, знает цену мужества и тех испытаний, что выпали на их долю.
Мы обязаны сохранить для сегодняшнего, будущих поколений память об их сверстниках, юных патриотах, добровольно вступивших в борьбу с фашистами, принявших мученическую смерть во имя свободы нашей Родины.
С этой целью в Москве, в Центральном музее Великой Отечественной войны, на Поклонной горе, по инициативе Луганского землячества и при поддержке администрации музея готовится постоянная экспозиция о героической деятельности подпольной молодежной организации «Молодая гвардия» г. Краснодона в годы Великой Отечественной войны. Большую помощь в этой работе оказывает Краснодонский музей «Молодая гвардия».
По крупицам собираем мы все, что помогло бы сделать более полным, ярким представление о жизни, деятельности юных героев.
Мы обращаемся к родственникам молодогвардейцев, всем жителям Луганской области с просьбой поддержать наше начинание, объявить поиск предметов, документов, вещей, фотографий, имеющих отношение к молодогвардейцам.
Все найденное и собранное просим передать в управление культуры и туризма облгосадминистрации (контактные телефоны: 8-0642-58-56-28; 8-0642-58-56-03) и музей «Молодая гвардия» г. Краснодона (контактный телефон: 8-235-6-31-56).
Мы призываем всех выполнить святой долг – помочь сохранить память живых о тех, кто отдал юные жизни ради жизни новых поколений».
20 квітня 2007,09:24
|
 |
 |
Фінал обласних змагань команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху відбувся в Луганську.
В Луганську пройшов фінал обласних змагань команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху. Організаторами виступили Управління ДАІ УМВС України в Луганській області, управління освіти і науки, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, обласний центр дитячого руху „Лугарі”, обласна організація Всеукраїнської Спілки автомобілістів, ОКУ «Луганський обласний центр підтримки молоді та соціальних досліджень», територіальне управління Головавтотрансінспекції в Луганській області.
Головна мета змагань – залучення дітей і юнацтва до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, залучення широкого загалу школярів до участі у змаганнях команд КВН юних інспекторів руху, профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника міліції.
Протягом лютого-березня 2007 року команди з міст та районів Луганської області приймали участь у регіональних змаганнях. За результатом зонального етапу у фінал вийшли команди-переможці з міст Луганськ, Рубіжне, Краснодон та Троїцького, Попаснянського, Старобільського районів.
В цей день під гаслом “Твій друг – безпечний рух!” за звання кращих веселих та кмітливих юних інспекторів руху команди змагалися у трьох конкурсах: привітання „Ви не чекали нас, а ми приїхали…», розминка «Алло, телефон довіри?», музичний конкурс, домашнє завдання „Без гальм”.
Оцінювали команди досвідчені КВНщики, представники Державтоінспекції в Луганській області та обласного центру дитячого руху „Лугарі”.
Переможцем у цій вирішальній грі стала команда „Классная компания” Троїцької гімназії, яка виборола право представляти Луганську область в травні у м.Донецьк на XІ Всеукраїнському регіональному конкурсі КВН ЮІР.
Всі учасники були нагороджені цінними подарунками та почесними грамотами від організаторів свята.
20 квітня 2007,09:18
|
 |
 |
Губернатор затвердив заходи з організації та фінансування відпочинку та оздоровлення дітей Луганщини влітку 2007 року.
Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов підписав розпорядження „Про затвердження заходів щодо організаційного та фінансового забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей та молоді влітку 2007 року”. Керівникам міст та районів області доручено розробити місцеві заходи з літнього дитячого оздоровлення.
За розпорядженням губернатора, протягом квітня-травня Головне управління охорони здоров’я, управління у справах молоді та спорту, освіти і науки облдержадміністрації, Федерація профспілок Луганської області, обласна СЕС та Луганський обласний центр розвитку дитячого руху „Лугарі” повинні розробити та видати методичні рекомендації для організаторів відпочинку та оздоровлення дітей та молоді. Координувати діяльність структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, установ, громадських організацій та об’єднань з питань організації оздоровлення дітей і молоді буде управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.
Протягом квітня пройдуть співбесіди з представниками міських і районних координаційних рад з питань відпочинку та оздоровлення дітей і молоді щодо стану підготовки до оздоровчого періоду 2007 року. У квітні-травні проводитимуться міжвідомчі наради, засідання місцевих координаційних рад з питань відпочинку та оздоровлення дітей і молоді щодо організаційного й фінансового забезпечення літньої оздоровчої кампанії 2007 року, коригування планів (програм) оздоровлення дітей з урахуванням рекомендацій обласної Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та молоді за підсумками обласної міжвідомчої наради. Також заплановано проведення семінарів-нарад з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей і молоді.
Традиційно в області буде організовано обласний огляд-конкурс на кращу організацію літньої оздоровчої кампанії 2007 року. Підбиття підсумків цієї кампанії заплановано на вересень-жовтень.
Щодо фінансування та матеріально-технічне забезпечення літнього відпочинку дітей, місцевим органам влади доручено сприяти створенню благодійних фондів для акумулювання коштів на організацію оздоровчої роботи з дітьми, ремонт діючих і реконструкцію нефункціонуючих заміських оздоровчих таборів. Вони ж відповідатимуть за створення та забезпечення діяльності міжвідомчих комісій з прийому і введення до експлуатації дитячих оздоровчих закладів. До організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей і молоді залучаються об’єднання громадян, релігійні організації, благодійні фонди, у тому числі міжнародні. До ремонту та підготовки дитячих оздоровчих закладів для роботи влітку передбачається залучення безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрах зайнятості.
При організації літньої кампанії акцент буде робитися в першу чергу на оздоровлення в дитячих оздоровчих закладах та санаторіях дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей. Витрати на їх відпочинок будуть компенсуватися повністю або частково за бюджетний рахунок. За відпочинок талановитих та обдарованих дітей і молоді, та за розширення мережі профільних таборів відповідатимуть управління: освіти і науки, у справах молоді та спорту, культури та туризму облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення. На службу у справах неповнолітніх, управління освіти і науки облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та УМВС України в Луганській області покладено відповідальність за організацію оздоровчих таборів, спеціалізованих змін для дітей і молоді девіантної поведінки. А також розробка та запровадження в оздоровчих таборах виховних програм запобігання розповсюдженню негативних явищ у дитячому середовищі. За кожним дитячим оздоровчим закладом області планується закріпити працівника кримінальної міліції у справах неповнолітніх.
Діти з послабленим здоров’ям з урахуванням результатів медичного огляду та висновків санаторно-курортних відбіркових комісій будуть направлятися до дитячих санаторних і лікувальних закладів. Зокрема, оздоровлення дітей, хворих на цукровий діабет, передбачається організувати за рахунок коштів місцевих бюджетів, Державного бюджету України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а також додатково залучених коштів.
Організацією відпочинку та оздоровлення учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентської молоді, дітей працівників бюджетних установ займатиметься управління освіти і науки облдержадміністрації.
Вже зараз розроблені програми виховної та культурно-просвітницької роботи у дитячих оздоровчих закладах, спрямованих на пропаганду здорового способу життя, попередження насильства у підлітковому середовищі. На організаторів дитячого оздоровлення покладено зобов’язання максимально використати можливості культурних і спортивних установ у літній період для організації змістовного дозвілля й відпочинку дітей і молоді, забезпечивши їх відповідними сучасними методиками, ігровим і спортивним інвентарем та обладнанням.
Цього літа працюватимуть обласні дитячі оздоровчі заклади „Южний”, „Сонячний” та „Юність”. Виконкомам Кіровської, Луганської, Сєвєродонецької, Рубіжанської, Лисичанської міських рад, Міловській, Станично-Луганській, Троїцькій, Краснодонській, Новоайдарській та Слов’яносербській райдержадміністраціям доручено вжити заходів щодо створення власних заміських оздоровчих баз для дітей і молоді.
Розпорядженням губернатора також визначені заходи з медичного обслуговування дітей у літніх таборах, кадрового забезпечення оздоровчих установ та інформаційного забезпечення проведення дитячої літньої оздоровчої кампанії.
19 квітня 2007,11:19
|
 |
 |
Більше 3,5 тисяч будинків та квартир газифіковано на Луганщині протягом І кварталу 2007 року.
19 квітня в м. Рубіжне на ТОВ „Рубіжанський трубний завод” відбулася виїзна обласна нарада-семінар за підсумками газифікації населених пунктів області за І квартал 2007 року, ознайомлення з виробництвом поліетиленових труб та їх використання в будівництві газо- і водопроводів. Нарада проведена за участю заступника голови облдержадміністрації Леоніда Рисухіна, міського голови м. Рубіжне Анатолія Бусенкова, начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Миколи Позднякова, заступників міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підрядних організацій і структурних підрозділів облдержадміністрацій та інших служб.
Під час наради було зазначено, що за підсумками газифікації області за І квартал введено до експлуатації 113,2 км газопроводів, газифіковано 3687 будинків та квартир. Вперше підведено газ до трьох населених пунктів області: с. Раївка Слов’яносербського району, с. Герасимівка Станично-Луганського району та м. Алмазна.
Учасники наради-семінару зазначили, що практика використання поліетиленових труб в будівництві газо- і водопроводів показала високі експлуатаційні якості, їх надійність та довговічність. Вартість будівництва поліетиленових газопроводів значно менша, ніж металевих. Зменшились терміни будівництва трубопроводів із поліетилену.
У вирішенні питань з газифікації населених пунктів постійну організаційно-технічну допомогу містам та районам надає управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.
19 квітня 2007,11:15
|
 |
 |
В машинобудівної галузі області впроваджуються інноваційні технології.
На фоні сталого динамічного розвитку промислових підприємств машинобудівної галузі йде безперервний процес вдосконалення існуючої номенклатури та пошук нових ідей та рішень. Так, ТОВ «Інтермет» (м.Стаханов) виготовляє деталі та вузли до тягових електропотягів з використанням авторського матеріалу «Романіт-Н», сертифікованого у системі СЕПРО. Цей матеріал виготовляється за спеціальною технологією та має сертифікаційні властивості вище, ніж закордонні аналоги. Дослідженнями доведено, що стійкість виробів з використанням зазначеного матеріалу в 5-20 разів вище, ніж з використанням бронзових та бабітових матеріалів.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|