21 вересня 2006,15:32
|
 |
 |
Луганщина займає IV місце в Україні за результатами дитячої оздоровчої кампанії-2006
12-13 вересня поточного року в м. Києві відбулася Всеукраїнська нарада за підсумками оздоровлення дітей влітку 2006 року. За оперативними даними Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Луганська область за результатами загального охоплення дітей оздоровленням посіла IV місце. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям органів влади, профспілкових органів всіх рівнів, керівникам підприємств, обласній, міським та районним координаційним радам з питань оздоровлення та відпочинку дітей у 2006 році.
Загальна сума коштів, виділених на організацію літнього оздоровлення з бюджетів всіх рівнів, склала 14 млн. 670,463 тис. грн., що майже на 3 млн. грн. більше, ніж у минулому році.
На оздоровчу кампанію також було залучено 32,5 млн. грн. позабюджетних коштів, з них 5182 тис. грн. Луганським Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності витрачено на організацію оздоровлення дітей у заміських закладах (у 2005 році – 4983 тис. грн.).
Влітку поточного року на території Луганської області працювало 972 дитячих оздоровчих закладів. З них 40 – заміських, 1 санаторний, 659 – з денним перебуванням, 6– праці та відпочинку, 5 – відпочинку для старшокласників, 96 – профільних, 164 – комплексного типу.
За межами області працювало 47 дитячих оздоровчих закладів.
Більшість заміських дитячих оздоровчих закладів працювала в 3 зміни – 68% від загальної кількості (в 2005 році – 41%), в 4 зміни – 5%. Чотири заклади працювали лише в 2 зміни. В 30 дитячих оздоровчих заміських закладах тривалість однієї зміни складала 14-18 днів, в 10 закладах – 21 день.
Всього впродовж літа оздоровленням було охоплено 135 тисяч 842 дитини, або 57,1% від загальної кількості дітей шкільного віку, які проживають на території області (у 2005 році цей показник склав 54,2%).
Для оздоровлення дітей широко використовувалась база дитячих санаторно-курортних закладів як на території нашої області, так і на узбережжі Чорного та Азовського морів. Завдяки зусиллям підприємств та агропромислових комплексів міст та районів діти разом з батьками отримали можливість покращити стан свого здоров’я на туристичних базах, пансіонатах та санаторіях. По лінії Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту діти нашої області влітку цього року відпочивали в ДОТ “Голубок” (Донецька обл., 305 дітей), “Молода гвардія” (Одеська обл., 40 дітей), “Подільський Артек” (Вінницька обл., 20 дітей), “Модус” (Черкаська обл., 130 дітей), МДЦ “Артек” (АР Крим, 288 дітей).
Увага державних та місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, насамперед, була зосереджена на забезпеченні першочергового оздоровлення дітей, які потребують найбільшої уваги та турботи з боку держави. Так, влітку оздоровлено 5313 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 2110 дитина-інвалід, 2245 дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, 15 тис. 940 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 205 дітей з сімей загиблих шахтарів, 35 дітей загиблих військовослужбовців та працівників УМВС України в Луганській області, 19 тис. 684 дітей диспансерної групи, 15200 обдарованих та талановитих дітей.
Проведена значна робота щодо забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей з девіантною поведінкою, вихованців притулків для неповнолітніх. З цією метою в містах та районах працювали спеціалізовані оздоровчі заклади. Всього влітку оздоровлено 1 тисяча 794 дитини, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Центральне місце в проведенні оздоровчої кампанії займала робота із забезпечення в дитячих таборах умов, безпечних для життя та здоров’я дітей. Санепідемслужбами й органами пожежної безпеки, представниками обласного управління та структурних підрозділів із захисту прав споживачів міст і районів області регулярно забезпечувався нагляд за дитячими оздоровчими таборами різних типів.
Харчування дітей у всіх оздоровчих закладах здійснювалось за узгодженими санепідслужбою меню та продуктовими наборами. У всіх заміських закладах було організовано п`ятиразове харчування, у санаторних – шестиразове. Вартість харчування у заміських оздоровчих закладах коливалась у межах 17-20 грн. (у 2005 році – 15-19 грн.). В таборах денного перебування вартість харчування складала 4-7 грн. (у 2005 році – 3–6 грн.). В оздоровчих закладах діяли бракеражні комісії, які контролювали норми укладення продукції, вихід страв, напоїв, технологічні процеси. Забезпечення продовольчими товарами здійснювалось своєчасно та безперебійно від постачальників, перелік яких узгоджено з органами СЕС.
Майже у всіх заміських оздоровчих закладах норми харчування виконувались. Масових отруєнь, епідускладнень у дитячих установах не зареєстровано. Випадків незадовільної роботи мереж водопостачання та каналізації, енергозабезпечення відмічені не були.
Протягом літа поточного року відмічено покращення протипожежного стану у дитячих оздоровчих закладах. Так, відремонтовано 1 пожежний гідрант та електрообладнання на 8 будівлях, у 6 будівлях шляхи евакуації приведені у відповідність до чинних норм, у 17 – забезпечено засобами первинного пожежогасника.
Разом з тим, за порушення Закону України “Про забезпечення санепідблагополуччя населення” на відповідальних осіб було накладено 234 штрафи (влітку 2005 року – 261), у т.ч. в позаміських таборах – 101 (влітку 2005 року – 120), винесено 17 постанов про тимчасове припинення експлуатації оздоровчих закладів (влітку 2005 року – 21), усунуто від роботи 341 особа (влітку 2005 року – 196 осіб), притягнуто до дисциплінарної відповідальності 30 працівників.
Влітку поточного року кількість непрацюючих дитячих оздоровчих заміських закладів поповнили ДОТ “Лісова казка” ВАТ “Сєверодонецькхімбуд”, “Зоря” Рубіжанського казенного заводу “Зоря”, “Ювілейний” ВАТ “Машинобудівельний завод” м. Красний Луч, “Надія” управління освіти та науки облдержадміністрації. По два-три роки не працюють ДОТ “Фантазія” ЗАТ “Рубіжанськбуд”, “Орлятко” ВАТ “ЛИНос”, “Донецькі гірки” ВАТ “Стахановмаш”, “Чайка” ДПВО “Луганський верстатобудівний завод”.
Остаточні підсумки літньої оздоровчої кампанії 2006 року планується підвести на традиційній міжвідомчій нараді у жовтні поточного року.
21 вересня 2006,10:29
|
 |
 |
24 вересня машинобудівники Луганщини відзначатимуть своє професійне свято.
Машинобудування – це комплекс галузей важкої промисловості, які виготовляють знаряддя праці для економіки, а також предмети споживання та продукцію оборонного призначення. Головна задача цього комплексу – забезпечити всі галузі економіки високоефективними машинами та устаткуванням.
У Луганській області у машинобудуванні зосереджена п’ята частка промислових підприємств, на яких зайнято 38,5 тис. осіб, або 13,7% від загальної чисельності працюючих у промисловості. Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Луганській області.
Кожному з працівників в I півріччі 2006 року в середньому було нараховано заробітної плати 810,33 грн., що на 32,0% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Порівняно з січнем 2006 року розмір заробітної плати машинобудівників зріс на 10,5%, або на 76,79 грн.
На підприємствах зберігається заборгованість із виплати заробітної плати, яка на 1 липня 2006 року склала 18 млн.грн. або 25,0% від загальної суми боргу працівникам промисловості.
Починаючи з 2001 року нарощуються темпи виробництва продукції машинобудування, а з 2002 року галузь розвивається випереджаючими темпами порівняно з промисловістю області в цілому. Незважаючи на те, що за січень-серпень поточного року до відповідного періоду минулого було допущено зниження обсягів виробництва продукції машинобудування на 4,8%, за цей період збільшено виробництво двигунів та турбін (у 2,5 рази), кранів і клапанів (на 80,5%), вентиляційних і охолоджувальних промислових установок (на 79,8%), виробництво інших сільськогосподарських машин (на 26%).
За 8 місяців поточного року машинобудівними підприємствами вироблено 1,5 тис. насосів відцентрових для перекачки рідин та підйомників рідин, 37,7 тис. шт. приладів неелектричних побутових, 996,8 тис. шт. апаратури електричної низьковольтної.
При цьому суттєво збільшено виробництво конвеєрів та елеваторів (у 3,8 раза) вентиляторів, крім побутових (у 3 раза), корпусів підшипників та підшипників ковзання (у 2,5 раза ), пристроїв для кріплення інструменту (у 2,3 раза).
У першому півріччі 2006 року на розвиток підприємств машинобудування спрямовано 19,1 млн.грн., що складає 1,1% загального обсягу інвестицій в основний капітал по області. Вагому частку (85,2%) обсягів капітальних вкладень використано на придбання машин, обладнання, інструменту та інвентарю. Витрати на будівельні і монтажні роботи становили 14,8% усіх інвестицій у галузь.
Діяльність підприємств машинобудування повністю залежить від забезпечення паливом. За 1 півріччя 2006 року ними було використано 39 тис. т умовного палива, що склало 0,4% від загально спожитих енергетичних матеріалів у переробній промисловості. З цього числа споживання газу природного склало – 69%, вугілля кам’яного – 16,2%. Головні споживачі вугілля кам’яного (90,9%) – підприємства по виробництву машин та устаткування, а газу природного (69,2%) – підприємства по виробництву транспортних засобів та устаткування.
Підприємствами машинобудування за 1 півріччя 2006 року використано 36,2 тис. т котельно-пічного палива в перерахунку на умовне (1% від загального споживання переробної промисловості), 127,5 тис.Гкал теплоенергії (3%) і 109,5 млн.кВт годин електроенергії (3,9%). Левова частка у використанні паливно-енергетичних ресурсів належить підприємствам, які зайняті виробництвом транспортних засобів та устаткування. На їх долю припадає 50,3% всього спожитого машинобудівними підприємствами котельно-пічного палива, 42,0% – теплоенергії та 49,2% електроенергії.
За січень-липень 2006 року 52,9% машинобудівних підприємств були прибутковими і отримали 22,9 млн.грн. прибутку. Збитково працювали 47,1% підприємств, ними допущено збитків на суму 87,4 млн.грн. Обсяги дебіторської ї кредиторської заборгованості на 1 липня 2006 року становили відповідно 376,8 млн.грн. та 848 млн.грн. Кредиторська заборгованість підприємств машинобудування у 2,3 раза переважила дебіторську.
У січні-липні поточного року підприємствами галузі реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на 922,5 млн.грн., найбільша частка якої (62,6%) належить транспортному машинобудуванню. Питома вага машинобудівних підприємств в структурі реалізованої промислової продукції області складає 4,1%.
21 вересня 2006,10:16
|
 |
 |
В містах та районах області: Сєвєродонецьк
Сєвєродонецьк продовжує активно готуватися до зими. За минулий тиждень була опресована система опалення на 19-ти багатоповерхових житлових будинках, а всього станом на 15 вересня вона підготовлена вже на 580 житлових будинках, що близько до плану.
Предметна увага приділяється теплотрасам, трубопроводам внутрішньобудинкових систем. Закінчено ремонт теплового колектора по вулиці Силікатній, до завершення наближається заміна теплового колектора по проспекту Космонавтів. Крім того, замінено 4666 погонних метрів трубопроводів холодного та гарячого водопостачання.
Одним з головних напрямків роботи вважається і ремонт покрівель житлових будинків. Бригади покрівельників прагнуть використовувати кожний погожий день, працюючи й у вихідні. Станом на середину вересня на 167 будинках була відремонтована м’яка покрівля, на 117 будинках – шиферна.
20 вересня 2006,17:46
|
 |
 |
Призначено нових керівників ряду вугільних підприємств області.
Наказом Міністра вугільної промисловості України Сергія Тулуба 15 вересня поточного року призначено нових керівників ряду вугільних підприємств Луганської області.
Зокрема, в.о. гендиректора ДП „Луганськвугілля” став Юрій Худяков, 1948 р.н., який до цього працював ген.директором ДП „Луганська вугільна компанія”, директором ВП шахта „№81 Київська” ДП „Ровенькиантрацит”; в.о. гендиректора ВАТ „Лисичанськвугілля” призначено Едуарда Чижикова, 1968 р.н., попереднє місце роботи якого ДП „Ровенькиантрацит”, заступник гендиректора з виробництва; ДП „Донбасантрацит” очолив Валерій Порубай, 1951р.н., колишній заступник гендиректора ДП „Донецька вугільна енергетична компанія”; в.о. гендиректора ДП „Ровенькиантрацит” став Олександр Вівчаренко, 1960 р.н., який до цього обіймав посаду гендиректора ДХК „Павлоградвугілля”; в.о. гендиректора ДП „Свердловантрацит” призначено Олександра Коваля, 1959 р.н., - директора шахти „Західно-донбаська” ДХК „Павлоградвугілля”.
До речі, попередні керівники вищезазначених вугільних підприємств написали заяви про звільнення за власним бажанням (Ігор Попович ДП „Луганськвугілля”, Анатолій Гальченко ВАТ „Лисичанськвугілля”, Валерій Савенков ДП „Донбасантрацит”, Сергій Княжев ДП „Ровенькиантрацит”, Євгеній Горовой ДП „Свердловантрацит”).
В.о. гендиректора ДП ОД „Луганськвуглереструктуризація” замість Олександра Файнгольда призначено голову правління ДХК „Жовтеньвугілля” (м.Харцизьк) Володимира Луценка.
20 вересня 2006,16:53
|
 |
 |
Луганська облдержадміністрація та Луганська облрада висловлюють співчуття сім’ям загиблих на шахті ім. Засядька.
Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов та голова Луганської облради Валерій Голенко надіслали співчуття голові Донецької ОДА Володимиру Логвиненку та голові Донецької облради Анатолію Близнюку у зв’язку з трагедією на шахті ім. Засядька:
„З глибоким болем та скорботою відгукнулася в серцях трудящих Луганщини звістка про трагедію на шахті ім. Засядька, яка понесла життя шахтарів.
Втрата непоправна та безмірна.
Ми розділяємо Ваш біль і гіркоту втрати, виражаємо слова співчуття та підтримки рідним і близьким загиблих.
Сумуємо разом з Вами”.
За повідомленням прес-служби МОЗ України, 20 вересня 2006 р. о 6 год.10 хв. на шахті ім.Засядька (м.Донецьк) стався викид метану.
Станом на 11 год. в медичні заклади м.Донецька госпіталізовано 62 потерпілих, а саме:
• в Обласну клінічну лікарню професійних захворювань – 50 чол.;
• в Науково-дослідний інститут невідкладної та відновлювальної хірургії – 2 чол.;
• у відділення інтенсивної терапії Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання – 10 чол. (1 з них утік з медичного закладу).
Померли 11 чоловік.
Усім госпіталізованим надається висококваліфікована медична допомога. Медичні заклади забезпечені необхідними медикаментами та лікарськими засобами. Продовжуються пошуки решти потерпілих.
20 вересня 2006,16:29
|
 |
 |
В Сєвєродонецьку відбудеться семінар з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
22 вересня у м. Сєвєродонецьку відбудеться семінар з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Організатори заходу - Луганська обласна громадська організація «Бізнес-клуб «Європейський вибір», Луганська обласна державна адміністрація за участю Міністерства закордонних справ України.
На семінарі будуть розглянуті питання реалізації Плану-дій Україна-ЄС, державних програм з європейської та євроатлантичної інтеграції, перспектив членства України в Європейському Союзі та Північноатлантичному альянсі, транскордонного співробітництва.
В рамках семінару відбудеться презентація проекту «Роль і місце підприємців Луганської області в інформуванні громадськості з питань ЄС, СОТ і НАТО» та представлено досвід Люблінського воєводства (Польща) в організації інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо засад діяльності цих міжнародних організацій.
20 вересня 2006,15:52
|
 |
 |
Простым повышением тарифов решить проблемы в ЖКХ невозможно. – Валентин Шапка.
Одна из сложнейших проблем функционирования жилищно-коммунального хозяйства заключается в том, что потребитель должен платить только за предоставленные услуги, но с другой стороны бесплатно оказывать услуги никто не будет. Поэтому необходимо решать эту проблему честно и сообща.
Известно, что основные фонды предприятий коммунального хозяйства предельно изношены. По некоторым экспертным оценкам восстановить их лишь за счет повышения тарифов без финансирования из государственного бюджета как основного источника невозможно.
Второй источник – это местные бюджеты, за счет которых можно выполнять капитальные ремонты, например, жилищного фонда, в том числе внутренних коммуникаций.
Третий источник – это оплата потребителями, и, прежде всего населением, оказанных услуг. И если повышать тарифы на услуги, а для этого есть основания, то делать это нужно с соблюдением существующих нормативно-правовых актов. При этом следует надлежащим образом организовывать открытые обсуждения предстоящего изменения тарифов с обязательным опубликованием необходимой информации о конкретном жилищно-коммунальном предприятии, например:
- информацию о деятельности предприятия;
- перечень критериев экономической эффективности его деятельности;
- обоснование причин изменения тарифов с определением критериев, с расчетами;
- расчеты по изменяющимся составляющим себестоимости;
- отчет об использовании средств по отдельным статьям за предшествующий год;
- план этих затрат на следующий год при применении увеличенного тарифа;
- заключения или предложения по проекту тарифов компетентных органов.
Лишь в таком только случае можно надеяться на доверие потребителей.
Несколько слов о законодательстве. С моей точки зрения, на сегодня уже достаточно законодательных норм для того, чтобы работать честно и правильно. Их нужно только выполнять или соблюдать. Есть, конечно, причины для дискуссий и здесь. Например, некоторые составляющие в тарифе на услуги по содержанию домов и прилегающих территорий при единице расчета на 1 м2 жилья не отражают фактические затраты. Это вывоз мусора, техническое обслуживание лифтов, ремонт оборудования спортивных и детских площадок и некоторые другие. Такие вопросы необходимо ставить перед авторами этих норм.
Еще одним из возможных вариантов решения многочисленных проблем в жилищно-коммунальном хозяйстве является привлечение всех желающих субъектов хозяйствования к выполнению услуг на конкурсных основах. Это позволит сдвинуть с мертвой точки улучшение качества услуг, а также рачительно использовать средства, поступающие к исполнителю услуги в качестве платы за нее.
И, наконец, местным органам власти нужно проявить активность по решению целого ряда неотложных задач:
- определение исполнителей конкретных услуг;
- заключение договоров на оказание жилищно-коммунальных услуг;
- установление нормативов потерь (точнее, их пересмотр в сторону уменьшения);
- установление порядка перерасчетов за услуги в неполном объеме или некачественные услуги.
Все это, на мой взгляд, должно в значительной степени уменьшить количество нарушений действующего, в том числе и конкурентного законодательства, снизить нарекания потребителей, что в свою очередь реально отразится на повышении уровня платы за жилищно-коммунальные услуги.
Председатель Луганского
областного территориального
отделения Антимонопольного
комитета Украины
Валентин Григорьевич Шапка
20 вересня 2006,14:30
|
 |
 |
В Сєвєродонецьку незабаром розпочнеться будівництво 12 багатоповерхівок.
Будівельні організації з Луганська, Києва, а також сєвєродонецькі будівельники будуть споруджувати в Сєвєродонецьку дев’ять 9-поверхових житлових будинків, один – 10-поверховий, два - 5-поверхові. Про це повідомили в прес-службі Сєвєродонецької міськради. Вже йде розробка проектної документації. Тобто незабаром той час, коли на земельних ділянках, виділених сесією міської ради під це будівництво, розпочнеться робота.
Сім нових житлових будинків з’являться в 80-му мікрорайоні, чотири – в 84-му мікрорайоні, один – в кварталі «МЖК-Мрія». Всього ці 12 будинків будуть мати загальну площу квартир майже 90 тисяч квадратних метрів.
На восьмій сесії міської ради, що відбулася 14 вересня, депутати дали дозвіл ще одній фірмі на проведення проектно-вишукувальних робіт та на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво житлового будинку: двоповерхівки з мансардою в старій частині міста по вулиці Шевченка.
На цій же сесії депутати проголосували за прийняття у комунальну власність територіальної громади Сєвєродонецька будівлі колишнього гуртожитку по вулиці Маяковського. За кошти міського бюджету тут буде зроблена реконструкція під житловий будинок на 80 квартир. Після завершення робіт ці квартири будуть віддані на міську чергу, і черговики одержать їх безкоштовно.
20 вересня 2006,11:47
|
 |
 |
Стан та перспективи співробітництва Україна-НАТО обговорюватимуть на засіданні „круглого столу” в Луганську.
21 вересня 2006 року о 12:00 в Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться засідання „круглого столу” за темою: „Стан та перспективи співробітництва Україна-НАТО” за підтримки ВГО „Демократична дія”, Посольства Словацької Республіки в Україні, Центру інформації та документації НАТО в Україні.
Під час заходу планується обговорення питань щодо процесу трансформації НАТО та можливостей для України; інформаційних стендів НАТО в університетах України; співробітництва з питань безпеки за участі місцевої влади, ЗМІ, науковців, неурядових організацій, бібліотек.
В роботі „круглого столу” планують взяти участь Надзвичайний та повноважний посол Словацької республіки Уран Русак, представники Міністерства закордонних справ України, Національного Центру з питань євроатлантичної інтеграції в Україні, ВГО „Демократична дія”, Центру інформації та документації НАТО в Україні.
20 вересня 2006,11:32
|
 |
 |
Підприємства Луганщини запрошуються до участі у I-му Конкурсі на здобуття Премії СНД за досягнення в галузі якості продукції і послуг.
Оголошений І-й Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення в галузі якості продукції та послуг 2006-2007. Національний етап Конкурсу СНД в Україні проводиться з липня по грудень місяць 2006 року. Організаційну роботу з проведення Конкурсу покладено на Держспоживстандарт України та його територіальні органи.
25 листопада 2005 року Ради глав урядів держав-учасників Співдружності Незалежних Держав (СНД) визнали за доцільне проведення 1-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення в галузі якості продукції та послуг та затвердили його Положення. 30 червня 2006 року в м. Москві на засіданні Економічної Ради СНД затверджено Порядок проведення конкурсу, в основу якого закладені принципи загального менеджменту якості, Модель ділової досконалості EFQM.
Конкурс на здобуття Премії проводиться з метою підтримки національних ініціатив і об’єднання зусиль державних органів управління, спрямованих на підвищення якості та конкурентоспроможності продукції або послуг, які виробляються і надаються державами-учасниками СНД; підвищення експортних можливостей; стимулювання виробництва високоякісної продукції та впровадження високоефективних методів менеджменту якості.
Конкурс проводиться один раз у два роки, в два етапи: на національному рівні з липня по грудень 2006 року, на міждержавному - в 2007 році. На першому етапі здійснюється оцінка претендентів на участь у Конкурсі національними органами з стандартизації, метрології та сертифікації держав-учасників СНД на рівні своєї держави відповідно встановленим критеріям Премії та визначаються фіналісти для участі у другому міждержавному етапі.
Конкурс проводиться в кожній з шести категорій: за чисельністю персоналу: організації з чисельністю працюючих до 250 осіб; організації з чисельністю працюючих понад 250 осіб; за видами діяльності: виробництво продукції виробничого призначення; виробництво товарів народного споживання; послуги.
Приймати участь у Конкурсі можуть юридичні особи, які здійснюють виробництво і реалізацію продукції та надання послуг за умовами: підтвердження високої якості продукції, що випускається, та послуг, які надаються на протязі не менше 2 років; експорту продукції, що випускається, не менше ніж у 2 держави-учасника СНД.
Організаційно-інформаційне забезпечення національного етапу Конкурсу покладено на територіальні центри Держспоживстандарту України. Фінансування робіт, пов’язаних з проведенням Конкурсу на національному рівні, здійснюється за рахунок внесків учасників.
Учасники національного етапу Конкурсу подають до регіональної конкурсної комісії (адреса: 91021, м. Луганськ, вул. Тімірязєва, 50, ДП „Луганськстандартметрологія”) комплект документів на російській мові.
Регіональна конкурсна комісія та її експерти приймають та розглядають документи учасників Конкурсу підприємств і організацій Луганської області, проводять попередню оцінку конкурсних матеріалів, надсилають комплекти документів учасників до Головної конкурсної комісії (ГКК) для остаточного визначення переможців, лауреатів національного рівня Конкурсу та фіналістів від України на участь у заключному, міждержавному етапі.
За підсумками національного етапу Конкурсу ГКК надає матеріали та висновки в Бюро по стандартам Міждержавної Ради з стандартизації, метрології та сертифікації.
Рішення про присудження Премії СНД ухвалюється на засіданні Економічної ради СНД за уявленням Журі Конкурсу. Підсумки Конкурсу на здобуття Премії СНД будуть оголошені у кінці 2007 року. Фінансування проведення Конкурсу на міждержавному рівні та церемонія нагородження переможців здійснюється за рахунок оргвнесків фіналістів Конкурсу.
Підприємства і організації Луганської області запрошуються до участі у I-му Конкурсі на здобуття Премії СНД за досягнення в галузі якості продукції і послуг, щоб отримати авторитетну оцінку якості та конкурентоспроможності своєї продукції на міждержавному рівні.
За додатковою інформацією звертатись в ДП “Луганськстандартметрологія” за телефонами: 95-34-12, 34-68-93, 95-51-12, 95-41-31
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|