Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: понеділок, 16 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
04 квітня 2007,14:30 Версія для друку

Подведены первые итоги кампании по уборке и благоустройству территории области.

Заместитель председателя облгосадминистрации Леонид Рисухин провел заседание областного штаба, созданного распоряжением губернатора Александра Антипова, с целью организации мероприятий по улучшению санитарного состояния территории области.
Как отметил Леонид Рисухин, на сегодняшний день должны быть полностью сформированы городские и районные штабы, проведена инвентаризация свалок, лесопарковых зон, автомобильных, железнодорожных и других территорий, а также должны быть намечены и утверждены мероприятия со сроками, объемами, конкретными исполнителями по их выполнению. Однако, по словам начальника Главного управления жилищно-коммунального хозяйства облгосадминистрации Валерия Головина, на сегодня не один город и район не предоставил состав своих штабов и планов работ согласно распоряжения губернатора, а общеобластной субботник в целом проходит крайне низкими темпами. «Неорганизовано предоставление информации. Так, после многократных напоминаний информацию предоставили лучшие города по сануборке - Луганск, Алчевск, Новоайдар», - отметил Валерий Головин. В Брянке, Рубежном, Свердловске, Краснодонском, Троицком районах работа городских штабов организована формально.
По словам Валерия Головина, за период действия распоряжения, с 19 марта 2007 года, было очищено 2 млн. кв. м дорог или 9% от всей площади дорог, подлежащих уборке, вывезено 41 669 куб. м мусора, высажено 8 344 деревьев и кустарников, создано 24 га газонов и цветников, работы по приведению в порядок выполнены на 59 полигонах ТБО из 180, которые есть в области (33%). Очищено 406 га парков и скверов, общая площадь которых на сегодня составляет 1200 га. Приведено в порядок 475 братских могил и памятников из 739, к празднику Пасха подготовлено 703 кладбища из 1258 (55%). На эти работы было потрачено бюджетных средств на сумму 559 тыс. грн., привлеченных - 422 тыс. грн. Валерий Головин констатировал, что в прошлом году на аналогичный период было вывезено в 3 раза больше ТБО, в 2,3 раза больше приведено в порядок полигонов, и почти в половину больше памятников.
«Не везде руководители органов местного самоуправления сумели организовать оперативную и конкретную работу по саночистке территорий», - отметил Леонид Рисухин. Поэтому для наведения должного порядка и обеспечения выполнения распоряжения губернатора решено направить в города и районы области членов областного штаба с задачей до конца недели разобраться что делается на местах. Заседания областного штаба будут проводиться регулярно и на них руководители территорий будут отчитываться о ходе выполнения распоряжения.
В ходе заседания с целью организации совместной работы в состав штаба были включены представители УМВД Украины в Луганской области, Главного управления МЧС, Службы автодорог, областного управления лесного хозяйства.

04 квітня 2007,11:05 Версія для друку

З 1 квітня 2007 року підвищено розмір зарплати бюджетникам та пенсіонерам.

За даними ДПА в Луганській області, з 1 квітня 2007 року підвищено розмір зарплати бюджетникам та пенсіонерам.
Законопроект, підготовлений Урядом і успішно прийнятий Верховною Радою (зміни у Законі України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” від 15.03.07 № 749-V) дозволив збільшити доходи державного бюджету на 2007 рік на 4,6 млрд. гривень, видатки – на 7,6 млрд. гривень для гарантованого підвищення зарплат і пенсій. Таке стало можливим завдяки активізації зростання економіки, нарощенню темпів промислового виробництва, і як наслідок - істотному приросту податкових надходжень.
Так, у січні-лютому цього року по податках і зборах, що контролюються органами державної податкової служби, до загального фонду Державного бюджету України надійшло 9,1 млрд. гривень, що на 1,8 млрд. гривень або на 24,5 відсотка, перевищує надходження за відповідний період минулого року. Бюджетні призначення виконані на 102,3 відсотка, додатково надійшло 207, 6 млн. гривень.
При цьому платникам податків відшкодовано ПДВ майже 2,5 млрд. гривень, що більше розпису бюджетних призначень на 133,2 млн. гривень, або на 105, 7 відсотка, та на 586, 3 млн. гривень більше, ніж за відповідний період минулого року.
Додаткові надходження спрямовуються на підвищення вже з 1 квітня поточного року зарплат і пенсій. Передбачено підвищення рівня прожиткового мінімуму на одну особу з 01.04.07 до 525 гривень (для працездатних осіб – до 561 грн., для непрацездатних осіб – до 406 грн.).
Що стосується мінімальної зарплати, то з 1 квітня її розмір підвищено до 420 гривень, з 1 липня – до 440 гривень, а з 1 жовтня – до 460 гривень.
За підрахунками Кабінету Міністрів, зарплата вчителів і лікарів підвищиться в середньому на 200 гривень за місяць, розмір витрат на оплату праці працівникам бюджетної сфери збільшиться на 2,3 млрд. гривень.
З 1 квітня підвищено і розмір мінімальної пенсії. Підвищення становить 1 відсоток від встановленого розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Таким чином, мінімальний розмір пенсії з 1 квітня становить 410 грн., а з 1 жовтня він становитиме 415 грн. Для фінансування таких пенсій передбачено додатково виділити Пенсійному Фонду з держбюджету 2,6 млрд. гривень.

04 квітня 2007,09:10 Версія для друку

Сівба ранніх зернових та зернобобових культур завершується.

За повідомленням Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, ранньовесняний цикл робіт на полях області наближається до завершення.
Сівба ранніх зернових та зернобобових культур за станом на 3 квітня поточного року в сільгосппідприємствах проведена на площі 123,1 тис. га, або 86% до прогнозу. Повністю її завершили в агроформуваннях Марківського, Новоайдарського, Новопсковського та Слов’яносербського районів. Набрані в останній час темпи польових робіт (7,5 тис. га щоденно) свідчать про те, що сівба ранніх зернових та зернобобових культур, в основному, буде завершена в найближчі 2-3 дні.
У цілому по області ранньовесняне підживлення посівів озимих культур мінеральними добривами проведене на площі 153,4 тис. га (85% до визначеного обсягу). Ряд районів (Краснодонський, Кремінський, Старобільський) успішно справились із поставленими завданнями. Однак через наявність перерослих посівів, на яких наукою рекомендовано внесення добрив провести в пізніші терміни, ранньовесняне підживлення буде завершено до 10-12 квітня поточного року.
На полях, де планується вирощувати просапні культури, розпочато підготовку ґрунту до їх сівби.

04 квітня 2007,09:08 Версія для друку

Презентація виставки «Луганщина єднає народи», присвячена святу Великодня, відбудеться в ЛОУНБ ім.Горького.

4 квітня о 12:00 в Луганській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Горького у відділі краєзнавчої інформації відбудеться презентація виставки «Луганщина єднає народи», присвячена святу Великодня. На виставці представлена колекція писанок родини Форостюків. Олег та Інна Форостюк, перш за все, люди з творчим світосприйняттям, небайдужі до рідного краю, традицій нашого народу. Мабуть тому кілька років тому, у Інни, зачарованої світом писанки, виникла ідея проекту «Коли сонце танцює від радості». Метою проекту стало вивчення особливостей писанкарства різних народів.
Сьогодні до колекції входять більш ніж 40 писанок різних народів. Це і писанки країн Прибалтики, Мексики, Словаччини, Болгарії, Румунії, Чехії та ін. Крім колекції писанок до уваги присутніх буде представлена фотовиставка, яка теж надає можливість побачити чарівний світ писанки ближче.
Крім того, Інна Форостюк проведе майстер-клас щодо виготовлення писанок.
На презентацію запрошені студенти, творча інтелігенція міста і просто люди небайдужі до історії та сьогодення рідної землі.

03 квітня 2007,12:56 Версія для друку

Естрадний ансамбль танцю «Парадіз» Луганського національного аграрного університету – переможець Кубка світу Міжнародної Федерації Танців.

З 16 по 18 березня в м. Суми проходив Кубок світу з сучасних танців, організований з ініціативи Міжнародної Федерації Танців (IDF) і Асоціації сучасного й естрадного танцю України. Кубок світу IDF є відкритою подією для танцюристів будь-яких офіційно зареєстрованих організацій, що розвивають сучасні напрямки танцю. Змагання проходили по наступних дисциплінах: денс шоу, хіп-хоп, диско, диско-фрістайл, техно і сальса в категоріях «Соло», «Дует», «Мала група» і “Formation” (велика група). У заході взяли участь кращі танцюристи і танцювальні колективи з України і багатьох країн ближнього і далекого зарубіжжя, серед них - естрадний ансамбль танцю «Парадіз» ЛНАУ, учасники якого змагалися по дисципліні «Денс шоу».
За підсумками змагань естрадний ансамбль танцю «Парадіз» був визнаний кращим (1 місце) у категоріях «Мала група» і “Formation” серед дорослих за хореографічні постановки «Симфонія душі» і «Метро». Крім цього учасниця естрадного ансамблю танцю «Парадіз» Вікторія Савенко зайняла 2 місце в категорії «Соло» за танець «Прощальний бенефіс», а дует Артем Швець-Вікторія Савенко зайняв 4 місце за композицію «Зустріч».
Захід був проведений на високому рівні і вважається дуже престижним, тому як переможці і призери Кубка світу Міжнародної Федерації Танців одержують додаткові квоти для участі в Чемпіонаті світу IDF, що пройде в м. Ріміні (Італія) з 10 по 13 травня 2007 року.
До складу журі увійшли визнані майстри танців різних стилів з України, Росії, Бєларусі, Прибалтики, Італії, Бельгії, Франції. На змаганнях пройшли майстри-класи для хореографів і керівників танцювальних колективів, де своїм мистецтвом поділилися світові знаменитості сучасної хореографії.
Естрадний ансамбль танцю «Парадіз» Луганського національного аграрного університету є лауреатом численних міжнародних конкурсів і часто бере участь у фестивалях і чемпіонатах різного рівня. За словами художнього керівника і хореографа-постановника колективу Юлії Кардопольцевої, секрет успіху «Парадізу» полягає в оригінальному підході до постановки хореографічних композицій, заснованому на синтезі різних стилів танцю і театрального мистецтва.

03 квітня 2007,12:40 Версія для друку

В Луганську проходить Всеукраїнська науково-практична конференція з питань розвитку психологічної служби в закладах освіти.

3-4 квітня 2007 року в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проходить Всеукраїнська науково-практична конференція «Організаційно-управлінські моделі діяльності психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів». Серед учасників конференції - керівники обласних центрів практичної психології і соціальної роботи при обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти м. Києва, Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької, Запорізької областей.
Сьогодні на пленарному засіданні вони розглянуть питання щодо змістовних та організаційно-управлінських моделей діяльності психологічної служби, психологічного супроводу управлінської діяльності керівників шкіл, науково-теоретичних основ управління сучасною школою, формування психологічної компетентності керівника навчального закладу в системі післядипломної освіти, психологічного змісту управління особистісним розвитком учнів, інноваційних підходів до організації перепідготовки працівників психологічної служби, психологічних механізмів прийняття педагогічних рішень.
Цього ж дня буде проведено нараду керівників обласних центрів практичної психології та соціальної роботи «Про хід реалізації розвитку психологічної служби системи освіти».
4 квітня учасники конференції працюватимуть за секціями: «Діяльність центрів практичної психології щодо забезпечення психологічного супроводу управлінської діяльності керівників шкіл», «Розвиток особистості в навчально-виховному процесі», «Забезпечення психолого-педагогічних умов особистісного розвитку обдарованих дітей як управлінська технологія».
Організатори конференції - Міністерство освіти і науки України, Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи, Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти, АПН України, управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

03 квітня 2007,11:57 Версія для друку

На Луганщині проведено моніторинг громадської думки щодо діяльності місцевих органів влади.

Протягом 2006 - початку 2007 років спеціалістами Управління державної служби Головдержслужби в Луганській області проводився моніторинг громадської думки щодо діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Моніторинг проведено в восьми районах, семи містах, понад 20 селищах і селах. Усього в ньому прийняло участь близько 400 респондентів. Їм було запропоновано 12 питань щодо захисту прав та законних інтересів громадян, впливу громадськості на роботу влади, розвитку економіки та соціальної сфери, рівня безкоштовної медичної допомоги, продуктивності сільського господарства, створення нових робочих місць, будування соціального житла.
За результатами моніторингу з’ясувалось, що надані оцінки в значній мірі співпадають з рейтинговими показниками регіонів. Громадськість досить толерантно дивиться на діяльність влади щодо рівня газифікації, захисту прав та законних інтересів громадян, створення умов для виховання дітей. Більшість респондентів досить критично оцінили діяльність місцевих органів виконавчої влади у цілому, загальна оцінка по п’ятибальній системі дорівнює 2,41 бали – менше 50 відсотків. Оцінка роботи виконавчої влади Алчевська і Красного Луча, Новопсковської та Міловської райдержадміністрацій трохи вище.
Мешканці Троїцького району оцінили діяльність своїх владних структур рекордно низько – 1,67 бали, за кожною третьою позицією вони оцінювали свою владу нижче двійки. Особливо принципово в містах та селах оцінюється діяльність влади щодо будування соціального житла та житла для молодих сімей - 1,54 бали, рівня надання безкоштовної медичної допомоги - 2,17, продуктивності сільського господарства – 2,57, розвитку соціальної сфери - 2,85.
В своїх пропозиціях громадськість нерідко вимагала не лише поліпшити суттєво рівень свого життя: підняти зарплату і пенсію та знизити комунальні платежі, але й пропонувала зміни державного рівня: надати більше самостійності органам місцевого самоврядування, поліпшити взаємодію гілок влади, збільшити контроль громадян за діяльністю влади та правоохоронних органів, удосконалити кадрову політику влади, формувати місцевий бюджет на рівні мінімальних соціальних потреб, будувати нове житло.

03 квітня 2007,11:40 Версія для друку

Цього року планується завершити комп’ютеризацію шкіл Луганщини.

У 2007 році планується повністю завершити комп’ютеризацію загальноосвітніх шкіл на території Луганської області. Про це заявила на брифінгу в облдержадміністрації начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Ірина Цимбал. За її словами, з держбюджету на ці цілі передбачається виділити субвенцію в сумі 4 млн. 276,6 тис. грн. Це дасть можливість забезпечити комп’ютерними класами всі сільські школи та практично завершити цей процес по міських школах. Зазначена субвенція у першу чергу буде спрямована на комп’ютеризацію 30 шкіл І-ІІІ ступенів Антрацитівського, Лутугинського, Новоайдарського, Новопсковського, Сватівського, Слов’яносербського, Станично-Луганського, Старобільського, Троїцького районів.
Зараз по області із 500 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів 356, тобто (70,3%), вже мають сучасні навчальні комп’ютерні комплекси, з яких 30 було придбано у 2006 році. Стовідсоткове оснащення загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів мають міста Алчевськ та Сєвєродонецьк, Біловодський, Білокуракинський, Краснодонський, Міловський райони. Найменш забезпечені комп’ютерами міста Антрацит (25%), Брянка (25%), Кіровськ (44%), Краснодон (32%), Красний Луч (33%), Первомайськ (20%), Рубіжне (44%), Сватівський (47%), Станично-Луганський (52%), Старобільський райони (50%).
Також у поточному році передбачено комп’ютеризувати 14 шкіл, які знаходяться в селищах міського типу та 41 школу в містах області. „Очевидним є те, що інформаційні технології є важливим показником якості освіти”, – зазначила Ірина Цимбал. За її словами, завдання полягає в тому, щоб показником комп’ютеризації стала кількість учнів 10-11 класів на один комп’ютер, а не загальна кількість комп’ютерів. „Слід враховувати як важливий показник також кількість підготовлених до використання комп’ютерних комплексів вчителів, наявність електронних посібників тощо,” – вважає вона.

03 квітня 2007,11:38 Версія для друку

Проектом Програми розвитку освіти області на 2007-2010 роки передбачається оптимізація мережі професійно-технічних навчальних закладів.

Проектом Програми розвитку освіти області на 2007-2010 роки передбачається оптимізація мережі професійно-технічних навчальних закладів. Про це повідомила начальник управління освіти та науки Луганської облдержадміністрації Ірина Цимбал. Для цього планується об’єднати 12 малокомплектних навчальних закладів з більш потужними училищами одного профілю. „Така оптимізація мережі ПТНЗ викликана, передусім, динамікою скорочення майже вдвічі кількості випускників загальноосвітньої середньої школи протягом 2007-2010 років”, – пояснила Ірина Цимбал. За її словами, оскільки підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за прямими угодами закладів профтехосвіти з підприємствами-замовниками, існує певний дисбаланс між підготовкою робітничих кадрів та їх попитом на ринку праці. В окремих випадках договори між училищами та підприємствами носять формальний характер, і як результат - відмова окремих підприємств у працевлаштуванні випускників та поповнення “армії” безробітних.
За прогнозованими даними служби зайнятості область відчуває дефіцит у робітничих кадрах машинобудівного, металургійного, будівельного, житлово-комунального напрямку. Проте, сьогодні в області не має установи, яка б чітко здійснила моніторинг потреби у кваліфікованих робітниках. „Сподіваюсь, що вирішення зазначених питань знайде своє місце в роботі обласної Міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти”, – зазначила Ірина Цимбал. За її словами, директорам ПТУ необхідно вже сьогодні працювати з роботодавцями таким чином, щоб організувати стажування майстрів, удосконалювати їх фахову майстерність.
У минулому році заклади профтехосвіти Луганщини випустили 15,7 тисяч кваліфікованих робітників.

03 квітня 2007,10:04 Версія для друку

В містах та районах області: Кіровськ

28 березня пройшло засідання міськвиконкому, на якому було розглянуто виконання заходів з комплексного благоустрою та озеленення міста у 2006 році та завдання на 2007 рік. Зазначено, що минулого року було облаштовано 45,6 га парків та скверів, 5 га квітників та газонів, висаджено 1,6 тис. дерев, 196 кущів роз, вивезено 23,7 тис. куб. м сміття, ліквідовано 35 стихійних звалищ. У 2006 році міським Департаментом Світличанського районного виробничого управління «Компанія «Луганськвода» накрито 165 колодязів, проте не закритими залишаються ще 30. Кіровським філіалом «Луганськтеплокомуненерго» накрито 14 колодязів, 84 з 88 колодязів перебувають у задовільному стані. Усього на благоустрій міста у 2006 році витрачено 484,1 тис. грн. бюджетних коштів. Вирішено затвердити склад інспекції з благоустрою та її обов’язки, план та перелік об’єктів благоустрою на 200 рік, а також програму розвитку зовнішнього освітлення міста до 2010 року.


Сторінки:
444546474849505152535455565758

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера