22 вересня 2005,12:43
|
 |
 |
В Луганську відбувся семінар для платників податків.
Сьогодні в Луганську за участю провідних фахівців ДПА в Луганській області відбувся семінар для платників податків. Під час його проведення були розглянуті важливі питання щодо особливостей оподаткування місцевими, ресурсними та рентними платежами у 2005 році, змін в оподаткуванні підприємств та організацій у зв’язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України.
Як зазначив заступник Голови ДПА в Луганській області Ігор Гурський, спрощена система оподатковування істотно зменшила податковий тягар, значно скоротила обсяги податкової звітності, забезпечує постійні надходження до бюджету і сприяє створенню нових робочих місць. За його словами, в даний час Державною податковою адміністрацією України направлені до Кабінету Міністрів 12 законопроектів і 2 проекти урядових постанов, які мають за мету вдосконалити адміністрування податків. “Розробляється якісно новий закон про податок на додаткову вартість, в якому передбачається зменшення ставки податку до 15%, – зазначив Ігор Гурський. – В окремих галузях до 10-8%”. Також заступник голови підкреслив, що для тих, хто справно сплачує ПДВ, пропонується спростити правила оподатковування. Такі підприємства можуть одержувати право відстроку не тільки податкових зобов’язань, але і податкових боргів. Крім того, планується зменшення розміру штрафу за несвоєчасне погашення податкового боргу з 50% до 20% від суми й диференціювання оплати за ліцензії на окремі види підакцизної діяльності.
Фахівцями ДПА в Луганській області в липні–серпні поточного року було розглянуто майже 600 регуляторних актів. За підсумками цієї роботи було запропоновано скасувати 196 документів, у 22 – внести зміни і доповнення.
22 вересня 2005,09:44
|
 |
 |
В містах та районах області: Кіровськ
Станом на 21 вересня поточного року лікувальні заклади ТМО м.Кіровська готові до роботи в осінньо-зимовий період таким чином: у стоматологічній поліклініці проведено газифікацію, замінено труби системи опалення, холодного та гарячого водопостачання, проведено ремонт покрівлі. В Центральній міській лікарні відремонтовано покрівлю, проведено капітальний ремонт лікарняного ліфта, проведено заміну стояків холодного водопостачання в кількості 7 шт. (235м метало-пластикових труб) у відділеннях стаціонару, засклені вікна. В приміщенні пологового відділення відремонтовано покрівлю, систему опалення, холодного водопостачання. Обладнані гаражі для санітарних машин. В сел.Червоногвардійському поліклініка готова до опалювального сезону. Обладнано приміщення під стоматологічний кабінет і приміщення для денного стаціонару при поліклініці №3. В приміщеннях дитячого відділення відремонтовано покрівлю в трьох будівлях, у вікнах поставлено скло. Станом на 21 вересня у вугільні котельні лікувальних закладів міста завезено 80 тонн вугілля.
22 вересня 2005,09:41
|
 |
 |
В містах та районах області: Луганськ
Станом на 19 вересня до прийому теплоносія готові 1309 з 1844 будинків Луганська, включаючи відомства й кооперативи, що складає 71% від загальної кількості будинків. Відремонтовано 13 км теплотрас, або 68% від запланованого обсягу. Завершується підготовка котелень. Сьогодні у робочому стані 121 котельня з 130 або 93%. Планується закінчити роботи з підготовки житлового фонду за два тижні.
21 вересня 2005,18:29
|
 |
 |
Головне – закласти добру основу для одержання урожаю майбутнього року. – Олексій Данілов.
„Головне для нас – закласти добру основу для одержання на Луганщині урожаю майбутнього року, покращення економічного стану агроформувань”, - заявив голова облдержадміністрації Олексій Данілов сьогодні під час проведення селекторної наради, в роботі якої взяли участь голови райдержадміністрацій, їх заступники з питань АПК, начальники і фахівці районних управлінь сільського господарства, керівники агроформувань всіх форм власності. Вони обговорили стан та шляхи виконання в Луганській області державної програми „Зерно України 2005-2010рр.”.
На сьогодні озимими засіяно 204 тис. га, що становить 73% до плану. Посівна кампанія ведеться в умовах тривалої посухи, через що приходиться відбірний посівний матеріал класти переважно в сухий грунт. З урахуванням погодних умов терміни сівби озимої пшениці будуть подовжені до 5 жовтня, озимого жита та тритікале – до 10 жовтня. Під час селектору відмічено найвищі темпи посівної кампанії в Міловському та Попаснянському районах – 86% намічених площ. Разом з тим низькими темпами ведуться роботи в Антрацитівському, Новоайдарському, Новопсковському, Білокуракинському районах, де озимими засіяно біля половини запланованих площ.
Осіння сівба – це майже завжди ризик відносно одержання своєчасних і гарних сходів. Однак для успішного завершення посівних робіт є необхідні матеріально-технічні передумови. Так, до сівби підготовлено 62 тис. тонн насіння, що становить 104% від потреби, закуплено 7,3 тис. тонн мінеральних добрив або 78%, в повному обсязі закуплено протравники зерна.
21 вересня 2005,17:54
|
 |
 |
Голова облдержадміністрації перебував з робочою поїздкою в Рубіжному.
Сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Олексій Данілов провів виїзний особистий прийом громадян в Рубіжному. За допомогою до нього звернулися 20 чоловік. За словами Олексія Данілова, у порівнянні з іншими регіонами області, в яких він проводив особисті прийоми громадян, така кількість людей говорить про ефективність вирішення питань на рівні місцевої влади. Зокрема, Олексій Данілов зазначив, що серед актуальних проблем стосовно житлово-комунального господарства, мешканці Рубіжного звертались із пропозиціями в вирішенні важливих питань, які сьогодні турбує суспільство.
Після проведення особистого прийому громадян голова облдержадміністрації побував на ТОВ „Рубіжанський завод будівельних матеріалів”, який зупинив роботу в листопаді 2003 року. „Зараз обласна влада займається пошуком ефективного інвестора, який стане дійсним хазяїном на цьому підприємстві, - зазначив Олексій Данілов. – А продукція заводу буде мати широкий попит у вітчизняних будівників”.
До зупинки роботи на Рубіжанському заводі будматеріалів працювало 300 чоловік. Потужність заводу – 48-50 млн. штук силікатної цегли на рік. Для відновлення роботи заводу (виплата заборгованості із зарплати, придбання сировини та енергоносіїв) потрібно понад 2 млн. грн.
21 вересня 2005,15:52
|
 |
 |
Встановлено порушення державної дисципліни цін підприємствами Первомайська й Краснодону.
Державною інспекцією з контролю за цінами в Луганській області при перевірці дотримання державної дисципліни цін встановлено, що спільне Українсько-Британське підприємство "Карма" м. Первомайська у період з 10 по 31 липня 2005 року здійснювало реалізацію бензину марки А-92 та дизпалива через АЗС за завищеною роздрібною ціною за рахунок застосування завищеної торговельної надбавки від 15,1% до 17,8% проти встановленого граничного рівня 15%. До підприємства Держінспекцією застосовані економічні санкції в розмірі 1,2 тис. грн.
Краснодонська районна спілка споживчих товариств у період з 15 по 28 липня поточного року здійснювала реалізацію окремих видів продовольчих товарів, а саме ковбаси вареної 1г за асортиментом, борошна в/ґ, круп, макаронних виробів за роздрібними цінами, сформованими із застосуванням торговельних надбавок вище граничних рівнів. Держінспекцією до Краснодонської районної спілки застосовані економічні санкції в розмірі 600 грн., обрахування споживачів попереджено на 4,8 тис. грн. На винну посадову особу накладено адміністративний штраф.
21 вересня 2005,15:25
|
 |
 |
523 тыс. грн. планируется выделить из госбюджета на газификацию Славяносербского района.
Сегодня заместитель председателя облгосадминистрации Олег Титамир провел совещание по вопросу выполнения плана газификации Славяносербского района в 2005 году. В совещании приняли участие первый заместитель председателя Славяносербской райгосадминистрации Виктор Коваль, председатели поселковых советов, представители Райгородского и Алчевского «Межрайгаза», ОАО «Луганскгаз», специалисты облгосадминистрации.
«К делу следует подходить профессионально, только тогда мы получим позитивный результат», - подчеркнул Олег Титамир. По его словам, все планы по газификации необходимо согласовывать, «самодеятельности в этом вопросе быть не должно», как это произошло в селе Райовка, где без подготовки соответствующей документации началось строительство разводящих сетей газопровода. Это привело к тому, что в госбюджете не было предусмотрено финансирование данного объекта, и в текущем году возникла проблема завершения его строительства.
В ходе совещания обсуждался вопрос газификации сел Стукалова Балка, Сабовка, Трехизбенка, Сокольники и других населенных пунктов Славяносербского района. Отмечено, что работа в данном направлении ведется планово согласно разработанной райгосадминистрацией программе газификации, на реализацию которой планируется выделить 523 тыс. грн. из госбюджета.
Всего в Славяносербском районе 57 населенных пунктов, из них 31 необходимо газифицировать.
21 вересня 2005,13:25
|
 |
 |
Проблемы профилактики профзаболеваний шахтеров области обсуждались на научно-практической конференции в Луганске.
Проблемы профилактики профессиональных заболеваний на предприятиях угольной промышленности области обсуждались на научно-практической конференции в Луганске. По словам начальника управления исполнительной дирекции фонда социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний в Луганской области Виталия Скупинского, Луганская область по уровню профессиональной заболеваемости занимает второе место в Украине после Донецкой. Причинами сложившегося положения с высокой профессиональной заболеваемостью шахтеров Виталий Скупинский назвал несовершенство применяемой технологии добычи угля, повышенный уровень пылеобразования применяемой горнодобывающей техники, неудовлетворительную организацию работ по пылеподавлению и профилактике профзаболеваний на шахтах. Так, удельное количество потерпевших от несчастных случаев на предприятиях Луганской области в Украине составляет 14,3%, в том числе 8,1% - со смертельным исходом, а по количеству выявленных профессиональных заболеваний – 21,6%.
В 2004 году зарегистрировано 1 тыс. 423 случая профзаболеваний, на единовременное пособие в связи с профзаболеваниями пострадавшим выплачено 14,7 млн. грн., в случае смерти пострадавшего – 8,3 млн. грн. Наибольшее количество профессиональных заболеваний - 89,8% - зарегистрировано на предприятиях занимающихся подземной добычей каменного угля.
В структуре профессиональной заболеваемости по диагнозам І место занимают заболевания, вызванные влиянием промышленных аэрозолей (пневмокониозы, хронические и пылевые бронхиты, кониотуберкулезы), ІІ место - заболевания, связанные с физическими перегрузками и перегрузками органов и систем организма (радикулопатия), ІІІ место - заболевания, вызванные действием физических факторов (вибрационная болезнь, артроз, катаракта).
За І полугодие 2005 года в области зарегистрирован 581 случай профзаболеваний. Наибольший удельный вес занимают шахты ГП «Краснодонуголь», где зарегистрировано 138 случаев профзаболеваний, «Ровенькиантрацит» – 114, на шахтах, входящих в структуру ГП «Луганскуголь» зарегистрировано 62 случая. Такая тенденция наблюдается и на других шахтах области.
Как отметил Виталий Скупинский, в текущем году в Луганской области удалось добиться снижения уровня профессиональной заболеваемости шахтеров. Однако, если бы безусловно выполнялись организационные меры по снижению запыленности горных выработок и степени воздействия ее на рабочих, определенные в Правилах безопасности в угольных шахтах, это значительно могло бы снизить количество профзаболеваний. В настоящее время практически на всех шахтах указанные требования не выполняются.
21 вересня 2005,12:11
|
 |
 |
Облдержадміністрація ніколи не залишить без уваги людей з обмеженими фізичними можливостями. – Зіновій Гузар.
„Облдержадміністрація ніколи не залишить без уваги людей з обмеженими фізичними можливостями, буде всіляко підтримувати їх, сприяти створенню нормальних умов для їхньої життєдіяльності”, – зазначив перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Зіновій Гузар 20 вересня під час відвідування ним установ реабілітації інвалідів. Так, Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження” за рахунок надходжень від штрафних санкцій підприємств, які не виконали нормативи із створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, придбано та передано Зіновієм Гузаром ехоенцефалограф “Сонометр”, цифрову відеокамеру “Sony”, музичний синтезатор “Roland”.
Основними направленнями роботи Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження” є комплексний медико-педагогічний підхід до дітей з особливими потребами, співпраця з їх сім’ями, консультативно - методична допомога районним та міським відділенням соціальної реабілітації дітей-інвалідів при терцентрах. Центр має сучасне обладнання для кінезо- та механотерапії, бальнеотерапії, територія обладнана спеціалізованими гральними модулями. На даний час в Центрі проходить реабілітацію близько 300 дітей-інвалідів. Центр відкрито в червні 2004 року на базі реконструйованої споруди дитячого садка. Кошти на реконструкцію об’єкту були виділені Фондом соціального захисту інвалідів у сумі 1,5 млн. грн. та з обласного бюджету у сумі - 1,5 млн. грн. У зв’язку з тим, що реабілітаційної допомоги потребують також діти-інваліди, які проживають в містах та районах області, є необхідність у будівництві корпусу тимчасового проживання в якому зможуть перебувати батьки з дітьми-інвалідами під час проходження курсу реабілітації.
Обласному центру професійної, медичної та соціальної реабілітації інвалідів Зіновій Гузар передав апарат неінвазивної діагностики біохімічних параметрів організму, гідромасажну ванну “Акваделіція - VІІІ” (бальнеотерапія-водолікування).
За п’ять років існування Центром професійної, медичної та соціальної реабілітації інвалідів було надано медичну реабілітаційну допомогу 12 тис. 364 інвалідам. У відділенні професійної реабілітації та у філіалах Центру отримали нову спеціальність 376 інвалідів. Центр постійно поширює мережу своїх філій та відділень, першими з яких були філії в містах Рубіжне, Сватове, Білокуракіне. Головними завданнями Центру є забезпечення адаптації інвалідів I-III груп в суспільному житті, їх подальшої зайнятості, економічної та побутової самостійності. З часу створення Центру велику підтримку у розвитку та оснащенні матеріально-технічної бази надало обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів. За кошти Фонду придбано необхідне найсучасніше медичне та реабілітаційне обладнання, обладнання для створення музичної студії, а також для відділення професійної реабілітації інвалідів.
Цього ж дня Зіновій Гузар оглянув об’єкт фізкультурно-оздоровчого комплексу для інвалідів на стадіоні "Авангард", взяв участь в урочистому відкритті відділення реабілітації та фізіотерапевтичного кабінету Луганського казенного протезно-ортопедичного підприємства, на обліку якого перебуває близько 40 тис. інвалідів різних категорій, що користуються послугами цього підприємства.
В Луганській області мешкає близько 130 тис. інвалідів, з них майже 7 тис. дітей-інвалідів.
21 вересня 2005,09:41
|
 |
 |
В містах та районах області: Краснодонський район
Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 19 вересня поточного року на підприємствах всіх форм власності всього по Краснодонському району складає 141,4 тис. грн., в тому числі по активних підприємствах - 53,7 тис. грн., неактивних - 53,2 тис. грн., підприємствах-банкрутах - 35 тис. грн.
Заборгованість по виплатах держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми відсутня. Заборгованість по виплатах субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо становить 3 тис. 601 грн., по компенсаційним виплатах чорнобильцям – 2 тис. 311 грн., по виплатах пільг за енергоносії – 57 тис. 618 грн.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|