29 липня 2004,18:07
|
|
|
В містах та районах області
Первомайськ: в рамках програми “Турбота” за І півріччя поточного року у територіальному центрі управління праці і соціального захисту населення 127 малозабезпечених громадян отримали грошову та натуральну допомогу за рахунок спонсорських коштів на загальну суму 8 тис. 665 грн. Для соціально незахищених громадян було проведено 5 благодійних обідів, на що витрачено 800 гривень бюджетних коштів. Надано 1 тис. 307 безкоштовних побутових послуг на суму 3 тис. 430 грн. та 2 тис. 490 платних послуг зі знижкою на загальну суму 3 тис. 595 грн. Медичні послуги отримали 95 громадян.
28 липня 2004,17:54
|
|
|
Бригада шахты «Красный партизан» ГП «Сведловантрацит» выполнила годовой план.
27 июля текущего года бригадой Сергея Черненко обособленного подразделения «Шахта «Красный партизан» Государственного предприятия «Сведловантрацит», досрочно, на 5 месяцев раньше срока выполнен годовой план. С начала года бригадой выдано на-гора 420,8 тыс. тонн качественного угля, из них 142,7 тыс. тонн сверх плана. Среднесуточная добыча составила более 2,3 тыс. тонн. Производительность труда горнорабочего очистного забоя при плановой добыче 245,2 тыс. тонн, достигла 464,8 тыс. тонн или 189,6%.
28 липня 2004,17:49
|
|
|
Вибори стануть важливим і відповідальним випробуванням для всіх засобів масової інформації. – Володимир Просін.
“Вибори стануть важливим і відповідальним випробуванням на справжній професіоналізм для всіх засобів масової інформації. Необхідна чітка орієнтація ЗМІ на дотримання норм чинного законодавства”, – наголосив заступник голови облдержадміністрації Володимир Просін сьогодні на семінарі “Правові аспекти діяльності ЗМІ під час виборчої кампанії”. Під час семінару начальниками структурних підрозділів облдержадміністрації та керівниками комунальних ЗМІ області проаналізовано ситуацію в інформаційному просторі регіону напередодні виборів Президента України, обговорено питання взаємодії комунальних видань з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, визначено загальні позиції з проблемних питань виборчого законодавства та його реалізації на практиці. Також учасники ознайомились з ходом виконання Програми “Зерно-2004” та Програмою реформування та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Луганської області на 2004-2010 роки.
28 липня 2004,17:47
|
|
|
Реализация Проекта «Развитие частного сектора» даст возможность значительно повысить эффективность работы частных предприятий области.
«Реализация Проекта «Развитие частного сектора» даст возможность значительно повысить эффективность работы частных предприятий Луганской области, восстановить производство, создать новые рабочие места, а также создать благоприятный климат для роста предпринимательской активности и развития перспективных направлений бизнеса», - отметил заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Михаил Стоянов сегодня на совещании в облгосадминистрации. В ходе совещания участники обсудили вопросы реализации Проекта в Луганской области, его этапы и ожидаемые результаты, а также проблемы реализации программ Мирового банка для поддержки частного сектора в Украине.
Михаил Стоянов также подчеркнул, что на сегодня отобрано 79 предприятий области, желающих принять участие в Проекте. Совместный Проект Правительства Украины и Мирового Банка “Развитие частного сектора” реализуется в 6 областях Украины. В Луганской области Проект реализуется Украинским центром реструктуризации предприятий и развития частного сектора при поддержке облгосадминистрации с начала текущего года. Бюджет Проекта в Луганской области составляет 5 млн. долл. США. Срок его реализации - 4 года. Проект состоит из нескольких этапов, основными из которых являются реструктуризация и подготовка управленческого персонала предприятий-участников Проекта. В рамках первого этапа в области планируется реструктуризировать 10 предприятий частного сектора.
В совещании приняли участие представители Мирового банка, Госкомитета Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства, Украинского центра реструктуризации предприятий и развития частного сектора, консалтинговой фирмы «КиПиЭмДжи-Украина», которое стало победителем тендера на проведение работ по реструктуризации в Луганской области, а также начальники структурных подразделений облгосадминистрации, руководители предприятий и организаций области.
28 липня 2004,17:46
|
|
|
Розвитку малого підприємництва приділяється особлива увага обласної влади.
За даними управління розвитку малого підприємництва та інвестиційної політики Головного управління економіки облдержадміністрації, станом на 1 липня поточного року в області створено 23 бізнес-центри, 2 бізнес-інкубатори, 11 фондів підтримки підприємництва, 60 кредитних спілок, 24 інвестиційних фонди та компанії, інноваційний фонд, 38 бірж з філіями, 2 лізингових центри, 67 інформаційно-консультативних установ. Для надання практичної допомоги суб’єктам підприємницької діяльності, підвищення їх правової інформаційної обізнаності в області створені і діють координаційні ради з питань розвитку підприємництва, Громадські приймальні, „Гарячі лінії”, веб-сайти. За 1 півріччя поточного року в 9 містах та 6-ти районах області для суб’єктів малого підприємництва встановлені пільги за орендними ставками. Протягом ІІ кварталу їм передано в оренду 110,6 тис. кв. м вільних приміщень, у власність – 45,8 тис. кв. м. У 1 півріччі поточного року суб’єктами малого підприємництва укладено 1тис. 162 договори на загальну суму 56,8 млн. грн., що складає 30,4% до загальної кількості замовлень області.
28 липня 2004,17:46
|
|
|
В містах та районах області
Білокуракинський район: станом на 28 липня поточного року в районі скошено 10 114 га ранніх зернових, обмолочено 9 тис. 769 га, намолочено 28 тис. 248 тонн, урожайність зернових складає 28,9 ц/га. Всього по господарствах району заготовлено 5 тис. 560 тонн сіна.
Станично-Луганський район: за 1 півріччя поточного року введено в експлуатацію об’єктів на загальну суму 112 тис. грн. Побудовано 13,8 км газопроводів, газифіковано 858 житлових будинків і квартир. До опалювального сезону підготовлено 56% від загальної кількості котелень. З 26,3 км підлягає ремонту 12,2 км. На 1 липня відремонтовано 3,5 км теплових мереж або 28% від запланованого.
Кремінський район: За підсумками червня-липня поточного року у районі працювало 52 дитячих оздоровчих таборів. За межами області оздоровлено 22 дитини у таборах санітарно-курортного типу. За два літніх місяці оздоровлено 2 тис. 864 дитини, що складає 52,6% від загальної кількості дітей, яких необхідно оздоровити та 60,9% від запланованого обсягу оздоровлення. Загальна сума коштів, використаних на оздоровлення у червні-липні поточного року склала 134,935 тис. грн.
27 липня 2004,16:58
|
|
|
Механізми реорганізації вугільних підприємств області у зв’язку зі створенням ДП „Луганська вугільна компанія” обговорили сьогодні в облдержадміністрації.
Механізми реорганізації вугільних підприємств області у зв’язку зі створенням ДП „Луганська вугільна компанія” обговорювали сьогодні учасники наради, яку провели голова облдержадміністрації Олександр Єфремов та голова обласної ради Віктор Тихонов. У нараді взяли участь перший заступник Міністра палива та енергетики України Юрій Ященко, директор департаменту вугільної промисловості Міністерства палива та енергетики України Олександр Хохотва, міські голови, голови райдержадміністрацій, керівники вугільних підприємств, представники профспілкових комітетів згаданих підприємств. Підсумком наради стало прийняття рішення про підготовку пропозицій з організаційного реформування галузевих підприємств області, створення робочої групи, яка впродовж двох тижнів повинна здійснити цю роботу. Було наголошено на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед працівників вугільних підприємств області. В.о. генерального директора ДП „Луганська вугільна компанія” Юрія Зюкова зобов’язали через ЗМІ постійно інформувати населення області про хід реалізації Указу Президента України „Про заходи щодо підвищення ефективності управління вугільної галузі та її розвиток”.
ДП „Луганська вугільна компанія” створено наказом Міністерства палива та енергетики України 15 липня поточного року. В.о. генерального директора призначено Юрія Зюкова, який до цього працював на посаді генерального директора ДХК „Ровенькиантрацит”.
27 липня 2004,16:58
|
|
|
45 вопросов поступило губернатору от жителей области в ходе радиопрограммы прямого эфира «Полчаса на тему…».
45 вопросов поступило председателю облгосадминистрации Александру Ефремову от жителей области в ходе программы «Полчаса на тему…», которая прошла вчера вечером в прямом эфире Луганского областного радио. Большинство вопросов касалось выплаты задолженности по заработной плате, проблем в жилищно-коммунальном хозяйстве, благоустройства населенных пунктов, медицинского обслуживания. Во время программы Александр Ефремов дал поручения по ряду вопросов, прозвучавших в прямом эфире.
На все поступившие от граждан вопросы будут даны официальные письменные ответы в установленный законом срок.
27 липня 2004,16:48
|
|
|
Указ Президента України «Про невідкладні заходи по завершенню погашення заборгованості із заробітної плати» буде виконано. – Олександр Єфремов.
“Указ Президента України «Про невідкладні заходи по завершенню погашення заборгованості із заробітної плати» буде виконано”, – заявив голова облдержадміністрації Олександр Єфремов 26 липня під час радіопрограми “Півгодини на тему…”. За його словами, в даний час на 15% або на 2,4 млн. грн. скорочена заборгованість із заробітної плати робітникам сільськогосподарської галузі. Підприємствами та організаціями будівельного комплексу області заборгованість скорочено на 21% або на 2,9 млн. грн., повністю погасили заборгованість 28 підприємств. Олександр Єфремов відзначив позитивну тенденцію по зниженню заборгованості у вугільній галузі. Так, у поточному році Кабінетом Міністрів України виділені необхідні ресурси для ліквідації заборгованості шахтарям у повному обсязі до 1 грудня. Перші 75 млн. грн. вже отримано і виплачено. Також є гарні перспективи для остаточних розрахунків у сільському господарстві. Відповідно до попереднього хлібофуражного балансу для цього направляється 97 тис. тонн зерна, частина врожаю кукурудзи, соняшника.
27 липня 2004,16:47
|
|
|
Жнива на Луганщині йдуть в запланованому режимі. – Олександр Єфремов.
“Жнива на Луганщині йдуть в запланованому режимі”, – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Єфремов вчора під час програми “Півгодини на тему…” у прямому ефірі на обласному радіо. За його словами, агроформування області в поточному році планують зібрати 1 млн. 130 тис. тонн зерна, у тому числі 628 тис. тонн продовольчого. Це дозволить цілком забезпечити потребу населення, харчової і переробної промисловості в зерні для випічки хліба і хлібобулочних виробів.
Станом на 26 липня поточного року врожай зібрано з площі 93,5 тис. га, намолочено 245 тис. тонн зерна, середня врожайність ранніх зернових і зернобобових культур складає 26,3 ц/га. У тому числі збір пшениці склав 198 тис. тонн, ячменя – 33,4 тис. тонн при врожайності відповідно 27,1ц/га і 22,4ц/га. Найвища врожайність пшениці зафіксована у Марківському, Новоайдарському, Свердловському та Сватівському районах та становить майже 31 ц/га, найнижча – до 20 ц/га - у Антрацитівському та Перевальському районах.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|