28 серпня 2006,11:58
|
 |
 |
1375 закладів освіти області необхідно підготовити до роботи в осінньо-зимовий період.
Про підготовку навчальних закладів Луганської області до осінньо-зимового періоду сьогодні на брифінгу розповіла начальник освіти та науки облдержадміністрації Ірина Цимбал. За її словами, до нового навчального року до зими необхідно підготувати 355 дошкільних, 763 загальноосвітніх, 111 позашкільних, 79 професійно-технічних учбових закладів, 33 технікуми, 9 вузів, 92 гуртожитки та 722 котельні.
До початку опалювального сезону з 169 котельних дошкільних закладів готові 153 (90,5%), з 493 власних котельних шкіл - 445 (90,2%), з 19 котельних позашкільних установ - 14 (73,6%), з 29 котельних профтехучилищ підготовлено 25 (86,2%), з 23 котельних вузів готові всі (100%).
З метою виконання Програми енергозбереження 121 школа має лічильники тепла, 414 шкіл - лічильники холодної, 13 - гарячої води, 217 закладів - лічильники побутового газу, 117 - промислового. У 2006 році придбано 163 лічильники. На сьогодні потреба в лічильниках складає: тепло - 197 в школах, 111 - в дошкільних установах; води: у школах - 98/61 (хол./гар.), в ДНЗ - 46/47; природного газу: у школах 48/43 (побутового/промислового).
Як зазначила Ірина Цимбал, на проведення капітальних робіт в учбових закладах комунальної власності з обласного бюджету виділено 5 млн. 250 тис. грн. Отримана субвенція з державного бюджету в сумі 5 млн. 38 тис. грн. на проведення капремонтів, аварійно-відновлювальних робіт, будівництво мінікотелень. Станом на 28 серпня поточного року завершені ремонтні роботи в 96,2% закладах освіти. Капітально відремонтовані 165 шкіл, в 110 закладах відремонтований дах, в 80 - система опалювання, в 58 - система каналізації та водопостачання, відремонтовано 318 котельних. Втім, коштів, що виділяються, не вистачає на проведення всіх необхідних робіт. Ірина Цимбал подякувала батькам дітей, підприємствам та організаціям, які допомагають в підготовці навчальних закладів області до зими.
23 серпня 2006,18:07
|
 |
 |
Наслідки надзвичайної ситуації
22 серпня від сильної зливи та шквального вітру серйозно постраждали Міловський, Біловодській, Марківський, Попаснянський райони та м. Сєвєродонецьк. Найбільше від буревію постраждало село Плугатар Біловодського району. Через прориви електромереж було знеструмлено кілька сел. До восьмої години вечора енергетики та связисти обіцяють ліквідувати ушкодження в електричній мережі.
Троє людей госпіталізовано, двох з черепно-мозкові травми й одного у шоковому стані.
Зараз фахівці підраховують понесені збитки. Якщо вони перевищать 5 млн. гривень, ситуації буде надано статусу надзвичайної регіонального масштабу. Це дасть можливість звернутися по матеріальну допомогу до Києва. Інакше доведеться задовольнитися коштами з резервного фонду бюджету області.
23 серпня 2006,14:54
|
 |
 |
Луганська облдержадміністрація висловлює співчуття родинам загиблих в аварії літака
„Глибоким болем відгукнулася в наших серцях звістка про загибель літака ТУ-154 поблизу Донецька, що забрала життя десятків громадян Російської Федерації, серед яких було багато дітей.
Мабуть, не вистачить слів, аби висловити всю гіркоту почуттів, які переповнюють наші серця. Втрата безмірна та непоправна.
Висловлюємо глибокі, щирі співчуття усім рідним та близьким загиблих в цій аварії.
Всі мешканці Луганщини сумують разом з вами і схиляють голови перед світлою пам’яттю загиблих”.
23 серпня 2006,14:43
|
 |
 |
Луганська облдержадміністрація вітає працівників вугільної галузі області з професійним святом
Шановні шахтарі Луганщини!
Прийміть поздоровлення з вашим професійним святом – Днем шахтаря!
Глибоко символічно, що це свято завжди стоїть поряд з Днем незалежності України. Саме самовіддана шахтарська праця вагомо сприяє енергетичній незалежності та поступальному розвитку нашої країни. Адже, по суті, вугілля – наш головний власний енергоносій, необхідний українській економіці, як хліб кожному з нас.
Для нашої області вугільна галузь, не просто найважливіша частина промислового потенціалу, а в першу чергу, це життя 59 вугільних підприємств і 63 шахтарських міст і селищ, в яких проживає майже половина населення регіону.
Професія шахтаря була і залишається однією з важливих та найризикованіших, але й вкрай необхідних державі. Саме завдяки самовідданій шахтарській праці функціонує промисловість, приходить світло та тепло в наші будинки.
Своє свято гірники Луганщини зустрічають перевиконанням планових завдань, зростанням видобутку вугілля. До Дня шахтаря видобуто більше 17 млн. тонн вугілля, що на 2,3 млн. тонн більше встановленого завдання. Такі результати досягнуті завдяки напруженій та копіткій праці всіх робітників, високопрофесійному підходу до роботи керівників та спеціалістів вугільної галузі області.
Щиросердно дякуємо вам за наполегливу роботу. Бажаємо вам, дорогі шахтарі, та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та нових професійних звершень на благо нашої рідної України.
23 серпня 2006,14:40
|
 |
 |
Луганська обласна державна адміністрація вітає мешканців Луганщини з 15-ю річницею незалежності України!
Дорогі земляки!
В історії України відбулося багато подій, які вплинули не тільки на хід всесвітньої історії, а і на долю кожного з нас. В житті будь якого народу немає події, більш важливої та доленосної, ніж здобуття незалежності рідною країною.
24 серпня, День Незалежності України, став всенародним святом, тріумфом ідей свободи та демократії. Його святковий настрій не в силі затьмарити ані труднощі сьогодення, ані політичні негаразди.
Наш регіон робить вагомий внесок в розбудову держави, зміцнення її промислового, інтелектуального потенціалу.
П’ятнадцять років незалежності були роками нелегких випробувань і перемог.
Переконані, що разом ми зможемо подолати усі проблеми, що існують в державі та суспільстві, переконати увесь світ, що Україна, Донбас, Луганщина – це єдине поняття, за ними стоїть велич, могутність і сила.
З нагоди відзначення 15-ї річниці незалежності України, вітаємо вас зі святом нашої землі, нашої матері-Вітчизни.
Бажаємо вам оптимізму, бадьорості духу, життєвої наснаги!
Хай живе і квітне наша незалежна могутня Україна!
23 серпня 2006,14:36
|
 |
 |
В містах та районах області: Сєверодонецьк
За І півріччя 2006 року злочинність серед неповнолітніх у місті знизилася більш ніж на 30% порівняно з відповідним періодом минулого року. Сьогодні на обліку служби у справах неповнолітніх міськради перебуває 58 підлітків, схильних до правопорушень та бродяжництва, з них 24 поставлені на облік за період з січня по червень поточного року. За підсумками І півріччя 2006 року 40 підлітків зняті з обліку, 12 з них - за виправленням поведінки. Службою постійно проводяться заходи по недопущенню скоєння злочинів та правопорушень в підлітковому середовищі, зокрема, наради в навчальних закладах, батьківські збори, правові тижні, речова допомога сім\'ям, влаштування дітей до спортивних гуртків. Спільно з кримінальною міліцією проводяться рейди по виявленню бездоглядних та безпритульних дітей. З початку року проведено 9 рейдів, виявлено 13 дітей, яких влаштовано до притулків чи повернено в сім’ї.
23 серпня 2006,14:34
|
 |
 |
Луганщина дає майже третину всієї кількості готового кам’яного вугілля країни.
Видобування й агломерація кам’яного вугілля – основна галузь паливно-енергетичного комплексу Луганської області й має досить великий вплив на розвиток її економіки. За даними Головного управління статистики у Луганській області, у ПЕК України Луганська область займає друге місце після Донецької та дає майже третину всієї кількості готового кам’яного вугілля країни. В галузі зосереджено 40% основних засобів та 38% працюючих у промисловості області.
Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника, зайнятого на підприємствах з видобування кам’яного вугілля склала 1394,51 грн., що на 34,3% більше від відповідного періоду попереднього року. Заробітна плата за січень-червень 2006 року перевищує рівень встановленого прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати в 2,8 та 4 рази відповідно, вища, ніж на промислових підприємствах на 23,7% та в цілому по економіці області на 45,7%.
На жаль, на підприємствах зберігається заборгованість із виплати заробітної плати. Станом на 1 липня 2006 року сума боргу становила 32,6 млн.грн., що на 49,8% більше, ніж на початок року.
Загальний обсяг продукції підприємств з підземного видобування кам’яного вугілля збільшився на 3,7% в порівнянні з відповідним періодом попереднього року. Цьому сприяло збільшення видобування кам’яного вугілля на шахтах “Дуванна”, ім.М.П.Баракова, ім. „50 річчя СРСР” ВАТ “Краснодонвугілля”, “Білоріченська”, “Никанор-Нова” ДП “Луганськвугілля”, “Харківська” ДП “Свердловськантрацит”.
Кількість виданого на-гора готового вугілля зросла з 13,6 млн. тонн у 1996 році до 18,8 млн. тонн у 2005 році. За січень-червень 2006 року на підприємствах вугільної промисловості видобуто 9,5 млн. тонн готового вугілля, що на 1,4% більше відповідного періоду торік.
У першому півріччі поточного року 5 підприємств перевищили півмільйонний рубіж видобутку вугілля. Ними видано на-гора 3,6 млн. тонн готового кам’яного вугілля, що складає 38% загальнообластного видобутку. Серед них шахти: “Довжанська-Капітальна”, “Червоний партизан” ДП “Свердловантрацит”, ім.В.В.Вахрушева, ім.М.В.Фрунзе, ім.Ф.Е.Дзержинського ДП “Ровенькиантрацит”.
За січень-червень 2006 року випуск продуктів збагачення по Луганській області склав 8,2 млн. тонн, що на 3,4% більше відповідного періоду минулого року.
Підприємствами з видобутку та агломерації кам’яного вугілля у січні-червні 2006 року було реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на 2,3 млрд. грн., що в структурі реалізації складає 12% від загальнообласного показника.
Прибуток від реалізації (товарів, робіт, послуг) підприємств з видобутку й агломерації вугілля за січень-червень 2006 року становив 2658,7 млн.грн., який порівняно з відповідним періодом минулого року збільшився на 16,1%.
Прибуткові підприємства отримали прибуток в сумі 0,7 млн.грн. Збитково працювали 76,7% підприємств. Дебіторська та кредиторська заборгованість вугільних підприємств станом на 1 липня 2006 року становила відповідно 1037,9 та 3682,3 млн.грн. У порівнянні з початком року дебіторська та кредиторська заборгованість зменшилась відповідно на 1,8 та 5,3%.
За І півріччя 2006 року на розвиток підприємств з видобування вугілля спрямовано 352,9 млн.грн., що складає 19,9% загального обсягу інвестицій в основний капітал по області. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяги інвестицій в розвиток підприємств з видобування та агломерації кам’яного вугілля знизилися на 7,1%.
Частка інвестицій за рахунок коштів державного бюджету склала 36,1% від загального обсягу інвестицій в основний капітал, освоєних підприємствами з видобування та агломерації кам’яного вугілля, і становить 127,3 млн.грн.
Більше половини (60,1%) обсягів інвестицій в основний капітал використано на придбання машин, обладнання, інструменту та інвентарю. Витрати на будівельні та монтажні роботи становили 37,2% усіх інвестицій у підприємства вугільної промисловості.
23 серпня 2006,14:26
|
 |
 |
В містах та районах області: Кіровськ
Для медичного обслуговування населення міста на І півріччя 2006 року затверджено 4 млн. 405,1 тис. грн. (2005р. – 3 млн. 155,7 тис. грн.). Профінансовано – 3 млн. 973,4тис. грн., або 90,2%. В цілому витрати по лікарні на медикаменти у розрахунку на 1 к/день складають 1,5 грн., на харчування – 2,2 грн. На амбулаторне забезпечення інвалідів та учасників ВВВ за І півріччя 2006 року витрачено 13,3 тис. грн. (план - 12,5 тис. грн.), на зубопротезування - 6,3 тис. грн. проти 7,5 тис. грн. за аналогічний період 2005 року. Нормативи використання коштів для учасників ВВВ по стаціонару видержуються. Вартість 1 к/дня складає 16 грн., на медикаменти - 14 грн. Позабюджетне фінансування охорони здоров’я міста за І півріччя поточного року склало 178 тис. грн., або 4,3 грн. на жителя при нормативі 4 грн. (2005р. – 103 тис. грн., або 2,5 грн. на жителя). З метою зміцнення матеріально-технічної бази лікарні в цьому році обладнана міні-котельня, здійснена заміна труб системи опалення, холодного та гарячого водопостачання у жіночій консультації (28 тис. грн.), встановлені бойлери (5 шт.), ємності для води, здійснена заміна труб холодного та гарячого водопостачання у пологовому відділенні (18 тис. грн.), проведений ремонт покрівлі стаціонару (2,7 тис. грн.), ремонт покрівлі та поточний ремонт у педіатричному відділенні (1,8 тис. грн.). Медичну допомогу населенню міста надають 108 лікарів та 310 середніх медичних працівників, фактична укомплектованість лікарями складає 77%, середніми медичними працівниками - 100%.
23 серпня 2006,14:23
|
 |
 |
В Луганську відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 15-ї річниці незалежності України.
23 серпня в центрі Луганська відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора з нагоди Дня Державного Прапора України. Прапор був піднятий на флагштоку біля будівлі облдержадміністрації. У заході взяли участь заступники голови облдержадміністрації Зіновій Гузар та Олександр Меженський, керівництво облради, Луганської міськради та міськвиконкому, представники громадськості. Під час заходу був зачитаний Указ Президента України „Про оголошення в Україні дня жалоби” у зв’язку з катастрофою пасажирського літака ТУ-154. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Після цього відбулось покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка з нагоди Дня Державного Прапора України, а також автопробіг вулицями обласного центру з Державним Прапором.
Цього ж дня в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі пройшли обласні урочисті збори з нагоди відзначення 15-ї річниці незалежності України за участю заступників голови облдержадміністрації Зіновія Гузара та Олександра Меженського. Під час зборів були вручені державні нагороди, почесні грамоти та відзнаки КМУ, медалі „За заслуги перед Луганщиною”, почесні відзнаки „За розвиток регіону”, почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради кращим працівникам промислових та сільськогосподарських підприємств, закладів медицини, освіти та культури, представникам органів влади, політичних партій та громадських організацій.
23 серпня 2006,13:35
|
 |
 |
300 учнів та студентів Луганщини взяли участь у фестивалі молодіжних трудових загонів.
Управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації, Луганським обласним молодіжним центром праці у АР Крим 18-19 серпня поточного року був проведений фестиваль молодіжних трудових загонів Луганської області. Фестиваль проводився у с. Піщане Бахчисарайського району на базі дитячого оздоровчого комплексу „Южний”. Головна мета фестивалю - привернення уваги громадськості, засобів масової інформації до проблем вторинної зайнятості молоді у літній період, пропаганда традицій студзагонівського руху, організація змістовного дозвілля юнаків та дівчат.
У фестивалі взяли понад 300 учнів та студентів, які у складі 11 молодіжних трудових загонів працювали на сільськогосподарських підприємствах Сімферопольського, Бахчисарайського районів АР Крим. Переможцями фестивалю молодіжних трудових загонів Луганщини стали: загін старшокласників „Молодая гвардія” Луганської СШ №34 - 1-е місце; загін старшокласників „НОН-СТОП” Марківського району - 2-е місце; загін старшокласників „Станичник” Станично-Луганського району - 3-є місце). Переможці та учасники Фестивалю нагороджені грамотами, призами та пам’ятними значками. Після Фестивалю відбулися спортивні змагання між загонами та молодіжна дискотека.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|