Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: неділя, 15 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
23 серпня 2006,13:23 Версія для друку

Перукарі Луганщини продемонстрували свою майстерність на чемпіонаті “Чарівна зачіска-2006”.

10-11 серпня 2006 року у м. Одеса відбувся ювілейний Х Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва “Чарівна зачіска-2006”. В рамках чемпіонату були проведені конкурси з перукарської майстерності в жіночій та чоловічій номінаціях, технічної та модної категорій за Міжнародними правилами для дорослих та юніорів, номінація “Модний образ” “Кінозіркою буду я!”, молодіжний конкурс з декоративної косметики за темою: “Стомлені сонцем” та фантазійний макіяж і боді-арт “Восьме диво світу”, змагання з манікюру, майстер-класи та шоу-покази сучасних зачісок провідних майстрів і салонів краси України та інші.
Участь у Всеукраїнському чемпіонаті прийняли молоді майстри (у віці до 20 років) - представники ведучих салонів м. Луганська та Сєвєродонецька. Головний тренер та наставник учасників від Луганська – президент Союзу перукарів Луганської області Світлана Говорко.
Про майстерність наших перукарів свідчать головний та призові місця, зайняті ними у цьому чемпіонаті, а саме:
- Гран-Прі в номінації “Жіночі перукарі”, технічна категорія (юніори) присуджена вісімнадцятирічній Карині Дікусаровій (майстер-універсал 3 розряду салону “Марія-стиль” м. Сєвєродонецьк);
- ІІ місце в номінації “Жіночі перукарі”, модний образ “FULL FASHION LOOK” за темою: “Кінозіркою буду я!” завоювала учасниця Марія Устюгова (майстер 2 класу, перукар салону “Лілія ЛТД” м. Луганськ);
- V призове місце в конкурсі майстрів візажу за темами: “Стомлені сонцем” та “Восьме диво світу” присуджено Ірині Борисенко (майстер косметік-візажист салону краси “Марія - Стиль” м. Сєвєродонецьк);
Крім цього, в номінації “Дитяча зачіска для хлопчиків” 1 місце зайняв десятирічний Євген Каруна з міста Луганськ.
Призери отримали дипломи та цінні подарунки.
Чемпіонат підтвердив високий рейтинг майстрів Луганщини серед перукарів України та наглядно продемонстрував орієнтацію наших майстрів на європейський рівень.

23 серпня 2006,11:26 Версія для друку

Олександр Кобітєв відвідав населені пункти області, які постраждали внаслідок стихії.

23 серпня в.о. голови Луганської облдержадміністрації Олександр Кобітєв відвідав села Плугатар та Новоспасівка Біловодського району, які 22 серпня найбільше постраждали від сильної зливи та шквального вітру. О.Кобітєв провів нараду за участю в.о. голови райдержадміністрації О.Стуса, членів районної комісії з питань ТЕБ та НС. Зазначено, що 22 серпня внаслідок стихії було нанесено матеріальних збитків громадянам та фермерським господарствам населених пунктів Городищенської, Данилівської, Бараниківської, Плугатарської та Нижньобараниківської сільських рад. Зірвані покрівлі ряду будинків, тваринницьких комплексів, знищені запаси сіна, а також нанесені значні збитки посівам соняшника та кукурудзи. У районі працює комісія з питань ТЕБ та НС на чолі з в.о. голови райдержадміністрації, створені робочі групи по обстеженню постраждалих територій. Сума збитків підраховується.

22 серпня в м.Луганську, м.Лисичанську, Попаснянському, Новоайдарському, Біловодському, Марківському, Міловському районах пройшли сильні зливи з градом, грози з поривчастим вітром до 25 м/сек. Внаслідок ускладнення погодних умов мали місце падіння поламаних дерев на електромережі та на газопроводи низького тиску, короткочасні знеструмлення населених пунктів. Оцінка матеріальних збитків нанесених стихійним лихом буде визначена місцевими комісіями по ТЕБ та НС.

23 серпня 2006,10:56 Версія для друку

Сьогодні в Києві гірнику В.Бондарєву з Луганщини вручать орден Держави.

В Луганській області вже п’ятий гірник отримує звання Героя України. Сьогодні в Києві йому вручать орден Держави.
Це Віктор Бондарєв – начальник дільниці з видобування вугілля відокремленого підрозділу „Шахта імені В.В.Вахрушева” ДП „Ровенькиантрацит”. 19 серпня 2006 року Президент України підписав Указ про присвоєння йому звання Герой України „за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку вугільної промисловості, досягнення найвищих в галузі виробничих показників, багаторічну самовіддану працю”.
Віктор Бондарєв за професійну діяльність у вугільній промисловості вже був нагороджений відомчими нагородами „Шахтарська звитяга” трьох ступенів.
В 2005 році колектив Бондарєва визнаний найкращим з трудових колективів добувних дільниць шахти ім. Вахрушева. Він вніс найбільший вклад – 744 тис. тонн – у річний план з видобутку вугілля, який шахта виконала достроково в обсязі 1 млн. 744 тис. тонн.

23 серпня 2006,10:47 Версія для друку

VІІІ місце в Україні займає Луганщина по обсягу вкладених інвестицій в основний капітал.

22 серпня в Луганській облдержадміністрації відбулось засідання „круглого столу” з питання інвестиційної привабливості Луганської області, її економічного потенціалу та перспектив розвитку.
„Ми відкриті для будь-яких інвесторів, що працюють в правовому полі нашої держави, і зацікавлені в співпраці з іноземними партнерами та пошуку нових ділових контактів для підприємств Луганщини”, - зазначив під час засідання в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Балковий.
За його словами, за перше півріччя 2006 року у виробничу сферу області вкладено 1,8 млрд. грн. інвестицій в основний капітал. По цьому показнику Луганщина займає 8 місце в Україні. Загальний обсяг іноземних інвестицій склав 279,1 млн. дол. США. За період з січня по червень іноземними інвесторами вкладено 24 млн. дол. США. Інвестиції поступили з 35 країн світу, найбільші обсяги внесені нерезидентами із Сполучених Штатів Америки – 126,4 млн.дол. (45,3% загального обсягу), Кіпру – 65,6 млн.дол. (23,5%), Угорщини – 31,5 млн.дол. (11,3%).
Основним джерелом фінансування остаються власні кошти підприємств, які складають 72,4% всіх освоєних інвестицій.
По видах економічної діяльності більшу частину всіх інвестиційних ресурсів в розвиток виробничої сфери направлено на поліпшення промислового виробництва. Так найбільші темпи зростання інвестицій досягнуті на підприємствах з виробництва шкіри та шкіряного взуття (у 28,1 рази), інших органічних виробів (у 26,5 рази), сільськогосподарських машин (у 15,3 рази), обробка відходів (у 5,1 рази), видавничої справи (у 4,3 рази), з виробництва коксопродуктів (у 3,5 рази).
Оскільки Луганщина є промислово розвиненим регіоном по видами економічної діяльності найбільш інвестиційний привабливими, на даний момент, є такі види як хімічна і нафтохімічна промисловість – вкладено 133,1 млн.дол., будівництво – 64,1 млн.дол., транспорт і зв’язок – 27,2 млн.дол., металургія – 12,8 млн.дол.
Майже відсутній інтерес у іноземних інвесторів до таких видів економічної діяльності як сільське господарство, машинобудування, легка промисловість.
За І півріччя поточного року інвестиції були вкладені в 121 підприємство області. Серед регіонів області найбільші обсяги інвестицій отримали підприємства Сєверодонецька, Алчевська, Луганська, Свердловська.

23 серпня 2006,10:19 Версія для друку

Глава держави оголосив 23 серпня в Україні Днем жалоби.

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ «Про оголошення в Україні дня жалоби» у зв’язку з катастрофою пасажирського літака Ту-154 авіакомпанії «Пулковские авиалинии» (Російська Федерація), яка сталася 22 серпня 2006 року поблизу селища Новгородське Донецької області та призвела до значних людських жертв.
23 серпня на всій території України буде приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Також в цей день Указом відмінено розважально-концертні заходи та спортивні змагання.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 723/2006
Про оголошення в Україні дня жалоби
У зв’язку з катастрофою пасажирського літака Ту-154 авіакомпанії «Пулковские авиалинии» (Російська Федерація), яка сталася 22 серпня 2006 року поблизу селища Новгородське Донецької області та призвела до значних людських жертв, постановляю:
1. Оголосити в Україні 23 серпня 2006 року днем жалоби.
2. У день жалоби на всій території України:
• приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;
• відмінити розважально-концертні заходи, спортивні змагання.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО
22 серпня 2006 року

22 серпня 2006,16:22 Версія для друку

Перевиконанням плану з вуглевидобутку зустрічають гірники Луганщини своє професійне свято.

21 серпня на брифінгу перший заступник начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Луганської облдержадміністрації Костянтин Автономов розповів про ситуацію у вугільній галузі Луганщини та перспективи її подальшого розвитку. За його словами, з початку року гірниками області видобуто 17 млн. тонн вугілля, або на 2,3 млн. тонн більше, ніж було заплановано. Високими результатами, за попередніми підсумками трудової вахти, присвяченої Дню шахтаря, зустрічають своє професійне свято трудові колективи ДП «Свердловантрацит», ДП «Ровенькиантрацит», ВАТ «Краснодонвугілля», ДП «Антрацит», ДП «Луганськвугілля».
22 травня 2006 року колектив ДП «Ровенькиантрацит» достроково виконав піврічне завдання з видобутку вугілля в обсязі 3 млн. 300 тис. тонн, а 6 серпня колективом було видобуто 5 млн. тонн вугілля.
7 липня 2006 року шахтарями ДП «Свердловантрацит» видано на-гора 3 млн. тонн млн. тонн вугілля з початку року, додатково до піврічного завдання видобуто 630,4 тис. тонн. Перевиконали завдання за липень 2006 року колективи ДП «Антрацит» на 41,2%, ДП «Луганськвугілля» - 22%.
9 серпня 2006 року гірники шахти «Харківська» ДП «Свердловантрацит» виконали річне завдання, видобувши 350 тис. тонн вугілля.
11 серпня 2006 року виконав річне завдання колектив шахти ім. Дзержинського ДП «Ровенькиантрацит», видобувши 950 тис. тонн вугілля.
Разом з тим в галузі існує й багато невирішених проблем. Серед них Костянтин Автономов назвав недостатнє та несвоєчасне фінансування статей на капітальне будівництво та технічне переоснащення шахт, а також надмірне оподаткування вугільних підприємств. За його словами, у 2005 році підприємства вугільної промисловості області виплатили у бюджети всіх рівнів на 916 млн. грн. більше, ніж отримали держпідтримки. „Це свідчить про те, що вугільні підприємства не є дотаційними”, - зазначив Костянтин Автономов.
На сьогодні поточна заборгованість із зарплати перед працівниками вугільних підприємств Луганщини складає 23 млн. грн., ще 14 млн. грн. – це борги минулих років. К.Автономов зауважив, що Кабінет Міністрів України обіцяв виплатити існуючу заборгованість до Дня шахтаря.
25 серпня делегація Луганської області (90 чол.) відбуде до м.Львова, де пройдуть загальнодержавні свята з нагоди Дня шахтаря. Під час урочистостей відбудеться церемонія нагородження кращих працівників вугільної галузі. Урядові нагороди отримають 25 гірників Луганщини.
Вугільна галузь області нараховує 52 діючі шахти виробничою потужністю 24,7 млн. тис. тонн вугілля на рік, які об’єднані в 6 державних підприємств з видобутку вугілля, 2 відкритих акціонерних товариства, одне з яких самостійне.

22 серпня 2006,16:03 Версія для друку

В містах та районах області: Красний Луч

18 серпня перший заступник міського голови С.Ніколаєв провів чергове засідання міського штабу з підготовки житлово-комунального господарства міста до осінньо-зимового періоду 2006-2007 рр., у якому взяли участь керівники відповідних відділів, управлінь, служб, підприємств, установ та організацій міста. Зазначено, що з травня по липень 2006 року проведено робіт з підготовки міста до осінньо-зимового періоду на загальну суму 408 тис. грн. Зокрема, проведено ремонт дахів будинків загальної площею 2548 кв. м, із запланованих 89 будинків підготовлені 37, із 30 котельних - 9, із 3,4 км теплотрас - 130 м. Для проведення ремонтів теплотрас виділено 858,9 тис. грн., 7 котелень - 427 тис. грн. Для проведення ремонтів аварійних об’єктів з Держбюджету виділено 3,9 млн. грн. Роботи на цих об’єктах будуть закінчені до кінця року. Зазначено також, що за звітний період вивезено 15,2 тис. куб. м сміття, ліквідовано 19 стихійних звалищ на загальну суму 64,2 тис. грн. З місцевого бюджету виділено 25 тис. грн. для виготовлення 40 контейнерів для сміття, з яких вже виготовлено та встановлено 13 баків. У центрі міста обладнані 2 майданчики для збору твердих побутових відходів. Депутатами міськради, квартальними комітетами, працівниками КАТП проводиться робота щодо складання договорів з мешканцями міста на вивіз сміття та щодо залучення приватних підприємців до участі у благоустрої міста. У місті виконано капітальний ремонт асфальтового покриття на 11 вулицях площею 25,9 тис. кв. м на загальну суму 1356,4 тис. грн.

22 серпня 2006,16:02 Версія для друку

Луганщина відкрита для інвесторів, які працюють у правовому полі. – Юрій Балковий.

22 серпня в Луганській облдержадміністрації відбулось засідання „круглого столу” з питання інвестиційної привабливості Луганської області, її економічного потенціалу та перспектив розвитку. У засіданні взяли участь в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Балковий, головний редактор журналу „Експерт Україна” Іскандер Хісамов, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, провідних підприємств та фінансових структур Луганщини. Вони обговорили економічний потенціал області, пріоритети інвестиційної політики, питання формування ефективної моделі місцевого самоврядування та реалізації регіональних соціально-економічних програм. Зазначено, що Луганська область має великий промисловий потенціал, але його необхідно адаптувати до ринкових умов та донести інформацію про нього до потенційних інвесторів.
За словами Юрія Балкового, область відкрита для інвесторів, які працюють у правовому полі. За перше півріччя 2006 року в області вкладено 1,8 млрд.грн. інвестицій в основний капітал. По цьому показнику Луганщина займає 8 місце в Україні. Загальний обсяг іноземних інвестицій склав 279 млн. дол. США. Інвестиції надійшли на 121 підприємство області з 35 країн світу.

22 серпня 2006,15:48 Версія для друку

За годы независимости луганские таможенники пополнили государственную казну на 350 миллионов долларов.

С момента создания таможенных органов на Луганщине, сотрудниками таможни было оформлено свыше 605 тыс. грузовых таможенных деклараций, по которым прошло около 110 млн. тонн грузов. Был осуществлен контроль за более чем 29 миллионами граждан и свыше 9 млн. транспортных средств, которые прослеживали через пункты пропуска на Государственной границе, общая протяженность которой в области составляет 746 км. Усилиями работников таможни выявлено почти 17 тысяч фактов нарушения таможенных правил и заведено около 500 дел о контрабанде. (С начала 2006 года было возбуждено 6 уголовных дела и заведено почти 400 дел о нарушении таможенных правил). Среди наиболее распространенных правонарушений: перемещение товаров помимо таможенного контроля по объездным дорогам вне пунктов пропуска - 91%, перевоз товаров, транспортных средств, ввезенных на территорию Украины помимо таможенного контроля или с сокрытием от таможенного контроля - 9%.
За все годы независимости Украины общий товарооборот по внешнеэкономическим операциям, осуществлением которых занималось свыше 7,5 тысяч отечественных субъектов внешнеэкономической деятельности, составил почти 14 млрд. долл. США, а эквивалент перечисленных к госбюджету средств составил около 350 млн. долл. США. Только в этом году сотрудники Луганской таможни пополнили Государственный бюджет Украины на сумму более 111 миллионов гривен.

Пресс-служба Луганской таможни

22 серпня 2006,15:37 Версія для друку

Звернення до міжнародної громадськості, урядів і парламентів країн світу учасників „круглого столу” „Голодомор в Україні 1932-1933 років"

Звернення до міжнародної громадськості, урядів і парламентів країн світу учасників „круглого столу” „Голодомор в Україні 1932-1933 років: політична та правова оцінка” /Всесвітній форум українців, Київ, 19 серпня 2006/:
"Голодомор 1932-1933 років в Україні - не історична минувшина, а глобальна терористична акція комуністичного режиму проти мирного населення, яка не має терміну давності і забуття. Вона була і лишається незагоєною раною генетичної пам’яті українського народу. Десять мільйонів українців заморили штучним голодом для досягнення злочинної політичної мети - ослаблення та винищення волелюбного українського селянства - соціальної основи нації.
Ця трагедія вражає не лише кількістю жертв, особливо серед дітей, а й довготривалим замовчуванням і політико-ідеологічним протистоянням. Убієнних українських хліборобів офіційно не визнали жертвами політичного терору. Амнезія моральності, характерна для деяких політичних сил, що успадкували злочинну комуністичну ідеологію, гальмує офіційне визнання Голодомору в українському селі 1932-1933 рр. актом геноциду. Відходять у небуття свідки злочину, залишаючи по собі письмові докази, згасає історична пам’ять, а натомість лише безіменні кам’яні плити, та дерев’яні хрести за лубенськими пагорбами. Роками триває конкурс проектів Меморіального комплексу „Голодомор – 33”, що нагадує колишні радянські довгобуди. У зв’язку з цим актуальними залишаються слова Президента України Віктора Ющенка, виголошені в ООН у вересні 2005 р. про те, що „світ має знати правду про всі злочини проти людства. Тільки таким чином ми всі будемо впевнені, що байдужість більше ніколи не заохочуватиме злочинців”.
Невдовзі виповнюється 75 років трагедії Голодомору. Упродовж них, починаючи від звернення голови УНР на чужині Олександра Шульгина до Ліги Націй влітку 1933 року, світова українська громада домагається його належної політико-правової оцінки. У 1988 р. за ініціативою Світового Конгресу Вільних Українців, запропонованою ще у 1984 р., почала свою роботу Міжнародна комісія з розслідування причин та наслідків голоду 1932-1933 років в Україні, членом якої був також і професор Стокгольмського інституту публічного і міжнародного права - Якоб Сундберг, один з учасників „Круглого столу” ІV Всесвітнього форуму українців.
Проголошення державної незалежності України, 15-річчя якої нині виповнюється, активізувало не лише вивчення Голодомору, а також його політичне та юридичне тлумачення у світі. Парламенти десяти країн (СІЛА, Канади, Естонії, Аргентини, Австралії, Італії, Угорщини, Литви, Грузії, Польщі) визнали Голодомор 1932-1933 рр. Геноцидом українського народу, висловивши у такий спосіб свою політико-правову оцінку цьому ганебному вчинку. Підтримана 63-ма країнами Спільна заява, ухвалена 58-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН, вперше включено до політичного словника ООН термін „Голодомор”, засвідчивши у такий спосіб історичний факт національної трагедії українського народу. У квітні 2006 р. міністр закордонних справ України Б.Тарасюк закликав своїх колег з країн-учасниць СНД визнати Голодомор в Україні актом геноциду .
Історичний факт існування Голодомору-геноциду довели українські та зарубіжні історики, спираючись на архівні документи. Його підтвердили також учасники „круглого столу” у рамках ІV Всесвітнього форуму українців, враховуючи різні точки зору і тлумачення.
Ми закликаємо усіх людей доброї волі, де б вони не жили, свято зберігати і вшановувати пам’ять про Голодомор, усіма засобами сприяти поширенню правди про цю трагедію!
Ми, учасники „круглого столу”, що відбувся 19 серпня 2006 р. у м.Києві, звертаємося до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з проханням внести до порядку денного питання про ухвалення відповідного акту про визнання Голодомору 1932-1933 рр. в Україні актом геноциду українського народу, заслухавши наукових експертів (істориків, юристів) та свідків трагедії, передбачити кошти на спорудження у м.Києві Меморіального комплексу „Голодомор-33”!
Ми закликаємо уряди і парламенти світу, органи центральної і місцевої влади, громадські організації, усіх добрих людей на Землі брати участь у щорічних Днях пам\'яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років! Сприяти поширенню правди про Голодомор у засобах масової інформації та його визнанню актом геноциду українського народу!
Ставаймо до спільної боротьби з будь-якими проявами тоталітарних, деспотичних ідеологій та режимів, зневаги до прав і свобод людини!
Вічна пам’ять полеглим від Голодомору українським селянам!"
м.Київ, 20 серпня 2006р.


Сторінки:
555657585960616263646566676869

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера