12 березня 2007,11:04
|
 |
 |
В городах и районах области: Лисичанск
С целью улучшения экологической обстановки, рационального использования природных ресурсов, обеспечения экологической безопасности и соблюдения природоохранного законодательства в Лисичанске разработана городская Программа охраны окружающей природной среды на 2007-2009 годы.
Среди основных направлений реализации Программы – охрана и рациональное использование водных и растительных ресурсов, земель и недр, охрана атмосферного воздуха, рациональное использование отходов производства и бытовых отходов, а также наука, информация и экологическое образование. Для их выполнения планируется увеличить эффективность очистки сточных вод, внедрить системы замкнутого и оборотного водоснабжения на промышленных предприятиях города, реконструировать и отремонтировать действующие очистные сооружения; организовать мероприятия по тушению, рекультивации и формированию породных отвалов на шахтах ОАО «Лисичанскуголь», а также ликвидируемых шахтах «Черноморка» и «Матросская»; увеличить площадь зеленых насаждений общего пользования и т.п.
Помимо этого, планируется продолжать выполнение мероприятий, предусмотренных подобной Программой на 2002-2005 годы. В рамках ее реализации несколько лет подряд учащиеся общеобразовательных школ города принимают участие в областных природоохранных акциях и конкурсах «Зеленая весна Луганщины», «Первоцвет», «До чистих джерел» и многих других. На базе Лисичанского многопрофильного лицея работает экологический клуб «Паросток», который является участником Международных, Всеукраинских и областных экологических программ, ведет широкую пропагандистскую природоохранную работу среди лисичан. Все учебные заведения города также принимают активное участие в ежегодном проведении Дня окружающей природной среды.
Финансовое обеспечение мероприятий, предусмотренных Программой, осуществляется за счет средств предприятий, областного фонда охраны окружающей природной среды, местного бюджета и городского фонда охраны окружающей природной среды.
В результате выполнения намеченных мероприятий предполагается снизить уровень выбросов загрязняющих веществ по окислам азота на 33 тонны в год, оксидам серы на 3300 тонн в год, по окиси углерода на 2 тонны в год.
12 березня 2007,10:59
|
 |
 |
Триває співробітництво Луганщини з Мінською областю Республіки Білорусь
28 лютого - 2 березня поточного року делегація Луганської області на чолі з першим заступником голови обласної держадміністрації Юрієм Ареф’євим перебувала в Мінській області Республіки Білорусь. Під час зустрічі делегації Луганщини з керівництвом Мінської області, гендиректором УП «Мінське відділення Білоруської торгово-промислової палати», керівником торгово-економічної місії в складі Посольства України в Республіці Білорусь, керівниками підприємств Мінської області обговорювались питання стосовно економічного, культурного співробітництва, а також встановлення побратимських відносин між містами Борисов і Жодіно Мінської області з містами Луганської області. Результатом зустрічі стала домовленість про участь офіційної делегації Мінської області, а також мінських ділових кіл у VI Міжнародній виставці “Східна Брама України - 2007”, яка відбудеться 22-24 травня 2007 року. Тематика виставки «ЖКГ. Енергозбереження. Водопостачання. Інновації».
Крім того, досягнуто домовленості про обмін дитячо-юнацькими художніми колективами в рамках проведення Дня міста Борисове Мінської області (травень 2007 року) і 65-річчя Молодої Гвардії Луганської області (осінь 2007 року), регулярному проведенні виставкових заходів, Днів ділового співробітництва.
Також делегація Луганщини мала можливість відвідати Посольство України в Республіці Білорусь. На зустрічі обговорювалися питання поставки вугілля-антрациту до Мінської області Республіки Білорусь, проведення виставки товарів народного споживання в травні поточного року у рамках реалізації Угоди між Луганською обласною держадміністрацією України й Мінським обласним виконавчим комітетом Республіки Білорусь про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво, прийнято рішення про створення робочих груп для реалізації даної Угоди. Під час зустрічі обговорювалися й питання подальшого співробітництва областей у різних сферах діяльності.
В м. Борисов делегація Луганської області взяла участь в засіданні „круглого столу” з підприємствами міста, відвідала підприємства УП «140 ремонтний завод», РУПП «Автогідропосилювач», УП «Борисовський комбінат хлібопродуктів», СП «Фребор».
Також луганська делегація мала можливість ознайомитися з м. Жодіно, зустрітися з керівництвом міста, відвідати РУП «БелАЗ», ВАТ «Світанок».
У м. Слуцьку вони відвідали ВАТ «Слуцький м’ясокомбінат», ознайомилися з навчальним закладом ГУО «Слуцький професійно-технічний коледж переробної промисловості».
В свою чергу керівництво Мінської області мало можливість ознайомитися з промисловим потенціалом Луганської області, яку під час візиту представляли підприємства Луганської області: КП «Луганська обласна «Фармація», ТОВ «Укржелдорпром», ХК «Лугансктепловоз», ВАТ «Луганськмлин», ЗАТ «Луганський лікеро-горілчаний завод «Луга-Нова».
За 12 місяців 2006 року обсяг експорту Луганського регіону з Республікою Білорусь склав 54,2 млн дол.США і збільшився у порівнянні з 2005 роком на 44,3%. У товарній структурі експорту з Луганської області переважають наступні види продукції: полімерні матеріали, частка яких становить у загальному обсязі експорту 27,2% або 14,6 млн.дол.США, чорні метали й вироби з них - 26,8% або 14,6 млн дол.США, продукція хімічної промисловості - 16% або 8,7 млн дол.США.
Обсяг імпорту білоруських товарів за 12 місяців 2006 року склав 4,96 млн дол. США і збільшився у порівнянні з 2005 роком на 31,6%. У товарній структурі імпорту переважають продукція хімічної промисловості, частка якої в загальному обсязі імпортованої продукції склала 32,6% або 1,6 млн дол. США, деревина й вироби з неї - 25,2% або 1,3 млн дол. США, полімерні матеріали - 13,8% або 0,7 млн. дол. США, механічне устаткування - 11,6% або 0,6 млн. дол. США.
Зовнішньоторговельний оборот послуг з Республікою Білорусь за підсумками 2006 року склав 0,12 млн дол. США, при чому імпорт склав 53%. Експортно-імпортні операції з суб’єктами господарювання Республікою Білорусь у 2006 році здійснювали 123 підприємства Луганської області.
Економічні місії Луганської області в Мінській області проводяться з 2003 року.
12 березня 2007,10:19
|
 |
 |
670 млн. грн. сплатили підприємці Луганщини до бюджетів усіх рівнів у січні-лютому поточного року.
За даними ДПА в Луганській області, у січні-лютому поточного року платники податків Луганщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 670 млн.грн. До Державного бюджету надійшло 424 млн. грн. Показники спеціального фонду державного бюджету виконано на 157,6 відсотків.
До місцевих бюджетів області надійшло 246 млн.грн., що більш ніж у відповідному періоді минулого року на 40 відсотків, або на 70 млн.грн. Завдання з платежів загального фонду перевиконано на 34 млн.грн. З податку з доходів фізичних осіб надходження збільшилися на 43,4 відсотка.
07 березня 2007,12:19
|
 |
 |
Голова облдержадміністрації Олександр Антіпов та голова обласної ради Валерій Голенко вітають працівників землевпорядної служби Луганщини з професійним святом
«Від усього серця вітаємо вас з професійним святом – Днем землевпорядника!
Сьогодні, за нових соціально-економічних умов, на вас покладене завдання щодо здійснення державного управління земельними ресурсами та проведення земельної реформи. Саме від вашої діяльності залежить створення умов для рівноправного розвитку всіх форм власності на землю, її раціонального використання та охорону.
Упевнені, що завдяки професіоналізму, принциповості та наполегливості, землевпорядна служба й надалі забезпечуватиме високу результативність своєї діяльності, вноситиме значний вклад у реалізацію державної політики в сфері земельних відносин.
Щастя вам, здоров\'я та нових трудових звершень!»
06 березня 2007,16:47
|
 |
 |
Керівники області привітали жінок з нагоди Міжнародного жіночого дня.
6 березня голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов та голова облради Валерій Голенко зустрілись з кращими жінками області з нагоди Міжнародного жіночого дня. Керівники області привітали жінок зі святом та вручили орден «За заслуги», орден Княгині Ольги, посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня», почесні грамоти ВРУ, грамоти облради та облдержадміністрації, іменні годинники «За заслуги перед Луганщиною».
Цього ж дня в обласному російському драматичному театрі пройшли обласні урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню. В них взяли участь Олександр Антіпов, Валерій Голенко, Луганський міський голова Сергій Кравченко, народний депутат України Олександр Єфремов, жінки з усіх міст та районів області.
06 березня 2007,15:19
|
 |
 |
З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!
Голова Луганської обласної держадміністрації Олександр Антіпов та голова Луганської обласної ради Валерій Голенко вітають жінок Луганщини з Міжнародним жіночим днем.
«Щиросердно вітаємо вас з прекрасним весняним святом – Міжнародним жіночим днем!
Споконвіку йде у нашого народу повага до жінки-матері як берегині роду, найріднішої людини для кожного з нас.
Ваша самовідданість і працелюбність, чесність і розважливість надихають нас, чоловіків, оптимізмом і вірою, що ми все переживемо, всі труднощі здолаємо. Ви є для нас джерелом сил, натхнення і надії на краще. За це вам низький уклін.
Сьогодні, як ніколи раніше, нам усім потрібна ваша мудрість, самовіддана праця, щоб на Луганщині й надалі панували мир і спокій. Саме це є запорукою здійснення найбільших жіночих сподівань - на родинний добробут, здоров\'я і щастя дітей.
Бажаємо вам сімейного благополуччя, любові та якнайбільше світлих, радісних днів».
06 березня 2007,11:55
|
 |
 |
Более 10 млн. грн. предусмотрено на газификацию Луганской области в текущем году.
На газификацию населенных пунктов в текущем году Луганской области предусмотрены субвенции в объеме 5 млн. 189,9 тыс. грн. На эту сумму в перечень объектов на 2007 год включаются только те объекты, которые были ранее утверждены постановлением Кабинета Министров Украины № 704 от 22.05.06 с обязательным их вводом в эксплуатацию в текущем году. Луганская облгосадминистрация продолжает работу по вопросу увеличения объемов финансирования из госбюджета и, в случае положительного решения данного вопроса, перечень объектов газификации будет расширен. Из областного бюджета в текущем году утверждено финансирование в объеме 5 млн грн.
Об этом говорилось на областном совещании по вопросам газификации, которое состоялось сегодня в Луганской облгосадминистрации. Участники совещания обсудили итоги газификации Луганской области в 2006 году и перспективы на 2007 год. В совещании приняли участие заместители городских голов и председателей райгосадминистраций, руководители структурных подразделений облгосадминистрации и соответствующих служб, руководители подрядных организаций.
Самым результативным в газификации области был 2004 год. Тогда были введены за год более 1000 км газопроводов (ранее вводили 300 км, в 2003 году – 500 км); газифицировали более 20 тысяч домов и квартир (ранее в год зажигали газ в 5-6 тысячах домов). Этот подъем произошел главным образом по причине значительного увеличения бюджетного финансирования, помощи НАК «Нефтегаз Украины» и эффективной организаторской работе в районах и городах, укомплектованных грамотными, опытными и стремящимися к высоким результатам кадрами. В 2005 и 2006 годах произошел некоторый спад, но все же было введено 900 км газопроводов в год – это высокий показатель.
Итоги газификации за последние 3 года шахтерских городов и поселков так же вселяют определенный оптимизм. Всего шахтерских городов и поселков 161. На 1 января 2004 года газ был проведен к 43. За 3 последних года газ получили 25 шахтерских поселков. Уровень шахтерской газификации по области вырос с 45% до 53%. Эти результаты позволяют рассчитывать на то, что газ к оставшимся 93 шахтерским населенным пунктам будет проведен: в 6-ти районах и 7-ми городах за 4 года (включая 2010), а к населенным пунктам городов Красный Луч, Краснодон и Ровеньки – еще за 2 года (в 2012 году).
Среди районов Луганщины наиболее высокие темпы газификации в Лутугинском, Перевальском, Попаснянском, Славяносербском и Троицком районах. Низкие показатели в вопросах газификации в Краснодонском районе (15,2 км, 473 дома и квартиры), Меловском районе (6,2 км, 86 домов и квартир), Новопсковском (6,6 км, 108 домов и квартир), Новоайдарском (3,2 км, 348 домов и квартир) и др. Среди городов области лучше других проводилась работа в Свердловске и Лисичанске и Красном Луче. Лидером среди городов по уровню инженерно-технической, организационной работы и взаимодействию с населением, кооперативами является Кировск. Самое неблагополучное положение с газификацией в Краснодоне. В прошлом году было выделено городу 1100 тыс.грн. из госбюджета, на них построено всего 3,8 км сетей небольшого диаметра. Единственный объект – газопровод в п. Изварино – строится уже 2 года, на него было выделено 366 тыс.грн. (1,95 км). Сам город Краснодон газифицирован на 78%, гг. Молодогвардейск и Суходольск на 90%, но 10 поселков городских – всего на 1,5%.
В ходе совещания было определена задача на 2007 год – обеспечить максимальный ввод газовых сетей и более активно продолжить работу по привлечению других источников финансирования.
06 березня 2007,11:54
|
 |
 |
В містах та районах області: Сєвєродонецьк
З перемогою повернулась днями команда сєвєродонецької школи китайського ГУН-ФУ з Чемпіонату України по кікбоксінгу (версія WPKA) серед юнаків та юніорів. Спортсмени виступали в трьох розділах: семі, лайт, фул. Змагання, які проходили в Броварах Київської області, зібрали понад 700 учасників практично з усіх областей країни, в якості гостей в них виступали команди Грузії та Вірменії.
Команда Сєвєродонецька, у складі якої було 5 юнаків та одна дівчина, завоювали 5 золотих, 6 срібних, дві бронзові медалі. Чемпіоном змагань став Роман Оніщенко (СШ №14), по дві золоті медалі завоювали Артем Ковалевський та Владислав Стьопкін (СШ №20). Тренери Андрій Сербін, Олександр Семененко, Андрій Орлов задоволені виступом своїх вихованців та починають підготовку команди до юнацького і юніорського Чемпіонату України з фрі-файту, що відбудеться наприкінці травня.
06 березня 2007,11:18
|
 |
 |
Ситуацією на Свердловському машзаводі займатимуться компетентні органи. – Юрій Ареф’єв.
5 березня перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Ареф’єв у м.Свердловську провів нараду з питань розміщення на ВАТ «Свердловський машинобудівний завод» замовлень на ремонт гірничошахтного обладнання. У нараді взяли участь генеральні директори державних вугільних підприємств області, керівництво ДПА в Луганській області, Луганського обласного управління ПФУ, правоохоронних органів, Регіонального відділення ФДМУ, обласного відділу з питань банкрутства.
На підприємстві склалася критична ситуація з причин невиконання власником зобов’язань щодо внесення інвестицій, забезпечення прибуткової роботи заводу та росту обсягів виробництва. Заборгованість по зарплаті на підприємстві станом на 1 лютого 2007 року складає 1,2 млн. грн. Зазначено також, що на розгляді у Вищому Господарському суді України знаходиться позов ФДМУ, який ініційовано обласною держадміністрацію, про розірвання договору купівлі-продажу та повернення у державну власність 50% плюс одна акція статутного фонду ВАТ «Свердловський машинобудівний завод».
«Ситуацією на Свердловському машзаводі займатимуться компетентні органи», - зазначив Юрій Ареф’єв. За його словами, відносно генерального директора заводу прокуратурою вже відкрито кримінальну справу за порушення податкового та трудового законодавства. «За дорученням губернатора створена робоча група з метою запобігання загрози банкрутства заводу і погашенню боргів із зарплати його працівникам», - підкреслив Юрій Ареф’єв.
Під час наради було вирішено збільшити для ВАТ «Свердловський машинобудівний завод» замовлення шахт області на ремонт та виробництво гірничошахтного обладнання. Вирішено також звернутися до Міністра вугільної промисловості України щодо загрузки потужностей підприємства замовленнями за рахунок бюджетного фінансування.
06 березня 2007,10:44
|
 |
 |
Пассажирский транспорт Луганской области нуждается в наведении порядка
На очередном аппаратном совещании у председателя облгосадминистрации Александра Антипова рассмотрена работа пассажирского транспорта области. Несмотря на то, что в области действует 977 маршрутов, на которых работает более 3,2 тысячи автобусов, ситуация с перевозкой пассажиров оставляет желать лучшего. «Необходимо свести к минимуму количество автоперевозчиков на маршрутах. Оставить только тех, которые смогут обеспечить ремонты, подготовку и безопасную перевозку пассажиров», - отметил Александр Антипов. По его словам, сегодня необходимо выработать единую транспортную политику в области. «Необходима единая программа развития транспортной системы Луганской области», - заявил Александр Антипов.
По итогам совещания председатель облгосадминистрации поручил разработать областную программу, которая должна включать в себя меры по развитию всех видов транспорта в регионе.
Напомним, что в нынешнем году в области планируется ввести 95 автобусов средней вместимости, которые позволят охватить услугами пассажирских перевозок большее число жителей региона, а также открыть 27 новых маршрутов.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|