Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: неділя, 15 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
22 серпня 2006,14:35 Версія для друку

Представники Луганщини візьмуть участь у відкритті пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.

В рамках святкування 15-ї річниці незалежності України 23 серпня у Києві відбудеться урочисте відкриття пам’ятника видатному українському політику, Герою України, журналісту, публіцисту В’ячеславу Чорноволу.
Пам’ятник В’ячеславу Чорноволу, який встановлять на перехресті вулиці Грушевського та Музейного провулка, буде одним з кращих в Україні. У ці дні проходять останні приготування із благоустрою прилеглої території.
40 представників від політичних та громадських організацій Луганщини візьмуть участь в урочистому відкритті пам’ятника лідеру руху відродження України.

22 серпня 2006,14:27 Версія для друку

В містах та районах області: Первомайськ

Хід виконання заходів з підготовки навчальних закладів до нового навчального року та роботи в зимовий період розглядався на засіданнях виконкомів міських та селищних рад, нарадах керівників закладів освіти, селекторних нарадах. Упродовж червня-липня 2006 року у дошкільних та загальноосвітніх школах проведено звітування керівників про виконану за рік роботу на загальних зборах педагогічних колективів за участю батьківських комітетів та піклувальних рад навчальних закладів, обговорені заходи щодо якісної та своєчасної підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Згідно з розпорядженням міського голови з 21 по 22 серпня планується провести огляд-конкурс стану підготовки закладів освіти до нового навчального року та роботи в зимовий період. Стан підготовки загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів буде розглянуто також на серпневій конференції педагогічних працівників. Управлінням освіти розроблені і направлені у навчальні заклади методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в новому навчальному році. З урахуванням економічної та демографічної ситуації в місті проведена робота по вдосконаленню мережі навчальних закладів, зокрема, оптимізація мережі позашкільних закладів освіти, створення Гірської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеню шляхом реорганізації Гірських загальноосвітніх шкіл №12 та №13, внесені зміни до Статусів дошкільних навчальних закладів (перехід з 12–ти годинного на 10,5 годинний робочий день працівників дошкільних закладів). Проведено набір учнів до перших та десятих класів загальноосвітніх шкіл. В основному всі заклади освіти укомплектовані педкадрами. З метою підвищення фахового рівня на курсах в ЛІППО перепідготовлено 188 вчителів (39,2% від загальної кількості). Проведена робота по забезпеченню учнів підручниками та навчальними посібниками. Забезпеченість учнів підручниками складає 85,6%. У навчальних закладах здійснено відповідну роботу щодо підготовки матеріально-технічної бази до нового навчального року. Станом на 10 серпня завершено ремонти навчальних кабінетів, класних кімнат, будівель, споруд та інженерних комунікацій закладів освіти. Проведена робота щодо забезпечення належного функціонування навчальних закладів в осінньо-зимовий період. Відремонтовано опалювальні системи в ЗШ №5,22,23,30, ДНЗ „Сонечко”, „Казка”, „Оленка”, покрівлі в ЗШ №2,3,6,10, ДНЗ „Казка”, системи водопостачання в СШ №23, ДНЗ „Сонечко”. З 19 відомчих котелень до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 70%. В усіх закладах освіти встановлені прилади обліку споживання газу, теплової енергії, води та електроенергії. У зв’язку з тим, що в місцевому бюджеті на 2006р. кошти на виконання поточних та капітальних ремонтів не передбачені, ремонтні роботи здійснено за рахунок батьків та спонсорів.

22 серпня 2006,14:19 Версія для друку

До села Троїцького району нарешті прийшов газ.

За даними управління містобудування та архітектури Луганської облдержадміністрації, 22 серпня в селі Козарик Троїцького району відбувся пуск газу. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації, голова райради, керівництво підрядної організації, мешканці села. Збудовано 3 км розвідних мереж, фінансування відбувалося за кошти населення. Підключено 3 будинки, в подальшому планується підключити ще 18 будинків.

22 серпня 2006,13:38 Версія для друку

В Луганську вшановували память міліціонерів, загиблих при виконанні службових обов’язків.

22 серпня в центрі Луганська відбулись урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті працівників органів внутрішніх справ Луганської області, які загинули при виконанні службових обов’язків. У заходах взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Меженський, голова облради Валерій Голенко, співробітники міліції та члени їх родин. Вони поклали квіти до стели та обеліску загиблих міліціонерів у роки Великої Вітчизняної війни та в мирний час. Начальник УМВС України в Луганській області Володимир Гуславський передав ікону каплиці, що побудована в пам’ять загиблих міліціонерів. Він відзначив, що за роки незалежності України 92 працівника міліції на Луганщині віддали своє життя під час несення служби.

22 серпня 2006,13:24 Версія для друку

Официальное заявление и.о. председателя Луганской облгосадминистрации Александра Кобитева и председателя облсовета Валерия Голенко

«В минувшую пятницу представители Славяносербского районного Совета сочли возможными для себя излишние методы воздействия на арендатора, занимающего помещения в здании, находящемся на балансе Совета и состоящем в районной коммунальной собственности, – районную государственную администрацию. Мотивируя тем, что исполнительная власть еще не оформила договор аренды, они решили освободить ее кабинеты. Считаем, что такие действия недопустимы в принципе, так как не соответствуют духу сотрудничества, что должен являться основой совместных действий разных ветвей власти, целью которой является благополучие всей территориальной громады. Возникающие споры, в том числе и хозяйственного плана, должны решаться в установленном законом порядке.
Конфликт урегулирован после вмешательства представителей областного Совета и областной государственной администрации, которые считают его недоразумением, вызванным досадной ошибкой председателя районного Совета Н.В. Подейко, не имеющего пока должного опыта работы в органах представительской власти».

И.о председателя облгосадминистрации Александр КОБИТЕВ
Председатель областного Совета Валерий ГОЛЕНКО

22 серпня 2006,10:24 Версія для друку

38 промислових підприємств Луганщини займались інноваційною діяльністю в І півріччі 2006 року.

Впровадження передових, науково-технічних досягнень у виробництво сприяє активізації інноваційної діяльності промислових підприємств області. За даними Головного управління статистики у Луганській області, за січень-червень 2006 року інноваційну діяльність здійснювали 38 промислових підприємств або 6,3% загальної їх кількості (за відповідний період 2005 року 35 підприємств або 5,7%).
Майже третина інноваційно активних підприємств впроваджувала у виробництво інноваційні види продукції, 10,5% – нові виробничі процеси.
В обробній промисловості у січні-червні 2006 року інноваційно активними були 9,2% промислових підприємств від їх загальної кількості. Більш сприйнятливими до нововведень були підприємства з виробництва коксу, продуктів нафтоперероблення, третина яких здійснювала інновації. У легкій, харчовій промисловості, металургії та обробленні металу, машинобудуванні, хімічній та нафтохімічній промисловості, виробництві будматеріалів, скловиробів, целюлозно-паперовій, поліграфічній промисловості; видавничій справі частка інноваційно активних підприємств складала 7,1–15,4%.
Більшою, ніж в середньому по області, була частка підприємств, що здійснювали інновації у містах: Лисичанську (14,7%), Рубіжне (11,1%), Луганську (9,2%), Сєверодонецьку (8,1%), Краснодоні (6,7%), Свердловську (6,5%) та Біловодському (33,3%), Лутугинському (25,0%), Старобільському (7,7%) районах.
Разом з тим зовсім не займалися інноваційною діяльністю підприємства добувної промисловості, з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, окремих видів діяльності обробної промисловості: з виробництва деревини та виробів з неї, інших промислових виробництв. Серед регіонів подібна ситуація склалася в містах Брянка, Кіровську, Ровеньки, Стаханові та в усіх районах, крім Біловодського, Лутугинського, Перевальського, Старобільського.
У січні-червні поточного року 34 підприємства реалізовували інноваційну продукцію, яка була впроваджена протягом останніх трьох років, обсяг якої становив 1509,3 млн.грн., або 8% від загального обсягу реалізованої промислової продукції (у січні-червні 2005 року – 379,5 млн. грн. і 2,7%).
Уся інноваційна продукція була реалізована підприємствами обробної промисловості. Найбільший обсяг інноваційної продукції реалізовано підприємствами металургії та оброблення металу – 1266,1 млн.грн. (33% від обсягу реалізованої промислової продукції галузі), з виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення – 83,7 млн.грн. (1,2%), машинобудування – 52,3 млн.грн. (6,8%), хімічної та нафтохімічної промисловості – 6,6 млн.грн. (2,8%).
У результаті інноваційної діяльності у січні-червні п.р. освоєно виробництво 18 найменувань інноваційних видів продукції.
Загальний обсяг витрат на технологічні інновації за І півріччя 2006 року склав 20,8 млн.грн. На підприємства хімічної і нафтохімічної промисловості припадає 54,6% загального обсягу інноваційних витрат, металургії та оброблення металу – 28,8%, машинобудування – 9% і лише 0,6–3,2% – на підприємства легкої промисловості, з виробництва коксу, продуктів нафтоперероблення, харчової промисловості та перероблення сільськогосподарських продуктів, з виробництва інших неметалевих мінеральних виробів.
В останній час рівень інноваційної активності підприємств залишається низьким. В числі факторів, що стримують впровадження інновацій, є дефіцит власних коштів, недостатня фінансова підтримка держави, великі витрати на нововведення, високий економічний ризик.

22 серпня 2006,09:44 Версія для друку

Гірнику з Луганщини присвоєно звання Герой України.

19 серпня 2006 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ (№701/2006) про присвоєння гірнику з Луганської області Віктору Бондарєву звання Герой України:
„За визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку вугільної промисловості, досягнення найвищих в галузі виробничих показників, багаторічну самовіддану працю постановляю:
Присвоїти звання Герой України з врученням ордена Держави БОНДАРЄВУ Віктору Леонідовичу – начальникові дільниці з видобування вугілля відокремленого підрозділу «Шахта імені В.В.Вахрушева» Державного підприємства «Ровенькиантрацит», Луганська область”.
Вручать заслужену нагороду В.Бондарєву в м. Києві під час урочистостей до 15-ї річниці незалежності України. До речі, за цей період звання Герой України присвоєно 7 мешканцям Луганської області, серед них 5 – гірники.

21 серпня 2006,17:35 Версія для друку

Виставка видатного журналіста Луганщини Володимира Михайличенка відкрилась в Луганську.

21 серпня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Горького у відділі краєзнавчих електронних баз даних та інформації відбулось відкриття виставки видатного журналіста Луганщини „Золоте перо” В. В. Михайличенка - 80 років від дня народження”.
На виставці представлені книги та періодичні видання з публікаціями митця, які розкривають життя та працю Заслуженого журналіста Луганщини, статті з обласних та всеукраїнських газет, в яких публікувався В. В. Михайличенко.
Цікавий та довгий життєвий шлях пройшов Володимир Васильович. Після закінчення Луганського педагогічного інституту більш ніж 40 років Працював в обласних газетах „Прапор Перемоги”, „ Наша газета”, „Молода гвардія”. Очолював делегації журналістів області за кордоном. Останні роки – головний редактор книги „Реабілітовані історією. Луганська область”. Матеріали для виставки надані з особистого архіву ювіляра.

21 серпня 2006,17:17 Версія для друку

План обласних святкових заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 15-ї річниці Незалежності України

23.08.2006. СЕРЕДА
Урочиста церемонія підняття Державного Прапору України з нагоди Дня Державного Прапора України. - Початок 12:00 (до 12:05). - Луганськ, ОДА, пл. Героїв ВВВ, 3.
Покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченка учасниками автопробігу та початок автопробігу вулицями обласного центру з Державним Прапором України з нагоди Дня Державного Прапора України. - Початок 12:05 (до 12:15).
Прибуття Державного Прапора України до Луганського обласного академічного українського музично-драматичний театру. - Початок 12:50.
Обласні урочисті збори з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 15-ї річниці незалежності України за участю керівництва області. - Початок 13:00 (до 15:00). - Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр.
Літературна бесіда „Державність – шлях до самовизначення нації” до 15-ї річниці незалежності України. - Початок 13:00. - Луганськ, обласна бібліотека для юнацтва.
Свято “Україно! Ти для мене диво, ти – краса і суть мого життя” з нагоди Дня Державного Прапора України та 15-ї річниці незалежності України. - Початок 10:00. - Луганськ, Обласний притулок для неповнолітніх.
Трансляція відеозапису урочистих зборів на електронному табло в центрі Луганська. - Початок 19:00.
День Державного Прапора України
– Міжнародний день пам'яті жертв работоргівлі та її ліквідації


24.08.2006. ЧЕТВЕР
Участь делегації Луганської області в урочистих заходах з нагоди відзначення 15-ї річниці незалежності України у м. Києві.
Урочиста богослужбова відправа з нагоди 15-ї річниці незалежності України, яку оголосить митрополит Луганський та Старобільський ІОАННИКІЙ, керуючий Луганською єпархією Української Православної Церкви. Відвідає керівництво області. - Початок 07:00 (до 9:00). - Свято-Володимирський кафедральний Собор УПЦ.
Спільна богослужбова відправа за участю перших духовних осіб різних конфесій. - Початок 09:00 (до 09:55). - Луганськ, біля пам'ятного знаку Ікони Божої Матері.
Пряма трансляція звернення Президента України та урочистостей з нагоди 15-ї річниці незалежності України у м.Києві. - Початок 10:00 (до 10:25). - Луганськ, електронне табло в центрі міста, провідні обласні телерадіокомпанії.
Покладання квітів до пам'ятника Т.Шевченка з нагоди 15-ї річниці незалежності України за участю керівництва області. - Початок 10:25 (до 10:30).
Святковий концерт “У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи” за участю провідних художніх колективів області. - Початок 10:30 (до 10:35). - Луганськ, біля пам’ятника Т.Шевченка. Концерт продовжиться до 12:30.
Святкова виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва народних майстрів та творчих об'єднань міст та районів області “Місто майстрів”. Бере участь керівництво області. - Початок 10:35 (до 11:35). - Луганськ, пл. Героїв ВВВ, сквер біля будівлі облдержадміністрації.
Конкурс малюнків на асфальті “Україна – моя Батьківщина”. - Початок 10:00. - Луганськ, Обласний притулок для неповнолітніх.
День відкритих дверей у Луганському обласному художньому музеї з нагоди 15-ї річниці незалежності України. - Початок 12:00.
Святковий концерт та вечірня молодіжна розважальна програма. - Початок 18:00 (до 23:00). - Луганськ, театральна площа.
Святковий феєрверк. - Початок 21:00. - Луганськ, театральна площа.
День незалежності України

21 серпня 2006,15:40 Версія для друку

На Луганщині від степових пожеж гинуть ліси

„На сьогоднішній день в лісах області склалася надзвичайно небезпечна пожежна ситуація, викликана високими температурами та тривалою посухою, - заявив на брифінгу начальник Луганського державного обласного управління лісового господарства Володимир Янченко. – В області зафіксовано 225 випадків лісових пожеж на площі 167 га!”. За його словами, положення погіршується тим, що в багатьох районах області спостерігається масове випалювання стерні та степового сухотрав’я. Вогнем знешкоджуються сотні гектарів захисних лісових насаджень та полезахисних лісових смуг, мікрофлора, гинуть птахи, звірі, наносяться мільйонні збитки державі, завдається значна шкода довкіллю нашого регіону. Він зазначив, що випадки випалювання сухотрав’я найчастіше спостерігаються у Перевальському, Лутугинському, Антрацитівському, Краснодонському та Свердловському районах. Степові пожежі спричинили великі лісові пожежі в Успенському лісництві на площі 55 га, Антрацитівському лісництві на площі 25 га, Оріхівському лісництві на площі 12 га та 19 га та в інших. Щоденно відомчими пожежними командами лісового господарства за допомогою пожежних підрозділів МНС - ліквідуються десятки загорань.
Для оперативного виявлення та гасіння пожеж організовано 20 мобільних груп в кількості 120 чоловік на автомобілях УАЗ, укомплектованих засобами первинного пожежегасіння. Спостереження за лісовими масивами ведеться з 23 пожежно-наглядових веж, які встановлені на піднесених ділянках. Щорічно для проведення цієї роботи додатково притягується близько 100 чоловік. Щодня ведеться патрулювання лісових масивів на вертольоті. По управлінню та кожному лісомисливському господарству, лісництву розроблені мобілізаційні плани залучення сил та засобів для гасіння лісових пожеж, в яких задіяні сили лісгоспів, підприємств, формування МНС. Міськими та районними держадміністраціями видані розпорядження про заборону відвідування хвойних насаджень в пожеженебезпечний період.
Володимир Янченко закликав мешканців Луганщини утриматись від відвідування соснових лісів, допомогти лісівникам зберегти зелені насадження нашої області від пожеж: „Дерево – це „фабрика” кисню. Пам’ятайте, щоб його виростити потрібно декілька десятиліть, а знищити можна за кілька хвилин. Бережіть ліс!”
Він також звернувся до робітників правоохоронних органів, в першу чергу працівників міліції, дільничних інспекторів, інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, працівників МНС, управління сільського господарства, міським головам, головам районних рад і райдержадміністрацій прийняти адміністративні та інші засоби впливу к підпалювачам полів, степу та лісів.
Площа лісових насаджень по Луганському обласному управлінню лісового господарства складає 326,5 тис. га, зокрема найбільш схильних до спалаху хвойних масивів – 200 тис. га.


Сторінки:
565758596061626364656667686970

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера