Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: середа, 28 серпня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
14 вересня 2005,11:44 Версія для друку

В містах та районах області: Лисичанськ

За підсумками роботи у 2004-2005 навчальному році Лисичанський міський відділ освіти займає ІV рейтингове місце по області. На фінансування галузі освіти у 2005 році направлено близько 30% коштів міського бюджету. З 1 вересня в школах міста відкрито 37 перших класів, де навчаються 846 дітей, всього до занять приступив 10 тис. 971 учень. На навчальний рік 100% забезпечені підручниками учні 1-4 кл., на 80% - 6-11 кл., існує проблема з підручниками для учнів 7-х класів, які навчаються державною мовою.
Разом з тим головними задачами відділу освіти є комп’ютеризація шкіл, 100% охоплення дітей у дошкільних закладах, харчування учнів 1-4-х класів. Зокрема, прийом до комунальної власності дитячих садків "Світлячок" заводу ГТВ та "Красная шапочка" шахти ім. Д.Мельникова і відкриття додаткових груп у дошкільних закладах системи освіти міста. Крім того, при формуванні міського бюджету на 2006 рік планується передбачити кошти на харчування дітей молодших класів.
За підсумками літньої оздоровчої кампанії в місті функціонували 13 оздоровчих закладів, де відпочили 2694 дитини. В цілому, влітку було оздоровлено 6512 дітей, що становить 58% від загальної кількості дітей шкільного віку. Особливу увагу приділено оздоровленню дітей пільгових категорій. Так, придбано 100 путівок до ДОК "Южний" за кошти міського бюджету. Всього у різних оздоровчих таборах відпочили 1595 дітей цієї категорії. Завдяки допомозі ВАТ "Лисичанськвугілля" 150 дітей працівників бюджетної сфери отримали можливість відпочити у ДОТ "Привілля" - путівки було надано безкоштовно. На базі ДОТ "Восход" ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарій" відпочили та оздоровлені 750 дітей та підлітків.

14 вересня 2005,11:29 Версія для друку

В містах та районах області: Станично-Луганський район

План надходження власних коштів в Станично-Луганському районі за серпень виконано на 104,1%, внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування склали 1611,9 тис. грн., що на 428,2 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року. Потреба на виплату пенсій складає 5825,5 тис. грн. Власними коштами район забезпечений на 27,7%. Станом на 1 вересня поточного року загальна сума боргу становить 507,2тис. грн., у тому числі дієвий – 123,4 тис. грн., особливий – 225 тис. грн., борг банкрутів - 98,1 тис. грн., безнадійний – 60,7 тис. грн. В порівнянні з початком року борг збільшився на 112,9 тис. грн., у тому числі недоїмка збільшилась на 45,6 тис. грн. Заборгованість мають 31 суб’єкт господарювання. Для погашення боргу у серпні направлено вимог до Державної виконавчої служби на 207,6 тис. грн., самостійно сплачено платниками – 6,5 тис. грн. За серпень відділом пенсійного забезпечення призначено 39 нових пенсійних справ, переведено з виду на вид - 36, зроблено 41 перерахунок пенсій. Згідно графіку проведені перевірки трьох поштових відділень з приводу своєчасної виплати пенсій.
На позачерговій двадцятій сесії Станично-Луганської районної ради було вирішено затвердити тарифи на послуги теплопостачання для 3-ї групи споживачів (бюджетні організації та госпрозрахункові підприємства) в розмірі 221,78 грн. за 1 Гкал з ПДВ, ввести в дію тарифи на послуги теплопостачання з 1 жовтня 2005 року. Було також внесено зміни до розподілу видатків за рахунок субвенцій з Державного бюджету на пільги та субсидії та зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету на поточний рік.

13 вересня 2005,16:35 Версія для друку

Про перспективи співпраці Луганщини з Польщею повідомив Зіновій Гузар.

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Зіновій Гузар провів прес-конференцію, на якій розповів про перспективи співпраці Луганщини з Польщею та підсумки дводенної поїздки делегації Луганської області до м.Хелм (Республіка Польща) з нагоди святкування 10-річчя Трансприкордонного Союзу Єврорегіону Буг.
Як зазначив Зіновій Гузар, два роки тому Луганська та Одеська області були включені як почесні члени до цього Єврорегіону, результатом цього стало збільшення експорту Луганщини до Польщі майже в 2 рази, імпорту - більше ніж в 5 разів, зовнішньоекономічний обіг Луганської області з Польщею за І півріччя 2005 року склав 50 млн. дол. США. Зіновій Гузар також повідомив, що Луганщина отримала запрошення взяти участь 15-16 вересня у Днях Львівщини в Люблінському воєводстві, де планується підписання низки угод між Львівською областю та Люблінським воєводством. Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації, в перспективі на рівень таких угод зможе вийти й Луганщина, оскільки сьогодні Польща виявляє зацікавленість у співробітництві з Луганською областю в металургійній, вугільній, нафтопереробній та хімічній галузях. "Ми повинні шукати ринки збуту своєї продукції, а там вони є", - підкреслив Зіновій Гузар.

13 вересня 2005,15:59 Версія для друку

Форум з питань розвитку молодіжного підприємництва відбувся в Луганську.

Обласний форум з питань розвитку молодіжного підприємництва, присвячений Міжнародному року кредитування в Україні, відбувся 12 вересня в Луганську. Організатором форуму виступила обласна організація Ради молодих підприємців України за сприяння Головного управління економіки та управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. У заході взяли участь голова Ради молодих підприємців України Денис Красніков, молоді підприємці Луганщини, представники громадськості.
Учасники форуму обговорили шляхи розв’язання проблем розвитку молодіжного підприємництва та виробили пропозиції до Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні на 2006 рік. Однією з найсерйозніших проблем розвитку підприємництва в країні Деніс Красніков назвав високі відсоткові ставки по кредитах. Основними умовами успішного розвитку молодіжного підприємництва на Луганщині голова Ради молодих підприємців України вважає приділення належної уваги та позитивного ставлення суспільства до підприємництва, допомогу в розвитку молодіжного підприємництва з боку влади.

13 вересня 2005,14:56 Версія для друку

На 10% зменшився рівень заборгованості по заробітній платі на підприємствах області.

12 вересня на апаратній нараді в облдержадміністрації розглядалося питання погашення заборгованості із заробітної плати в галузях економіки, містах і районах області. Під час наради заслухані звіти керівників структурних підрозділів облдержадміністрації щодо причин виникнення заборгованості та шляхів її погашення. Зазначено, що станом на 12 вересня поточного року заборгованість по зарплаті в області становить 102,9 млн. грн., з початку року її обсяги зменшені на 10%.
За словами в.о. начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Аіди Задорожної, сума невиплаченої заробітної плати по економічно активних підприємствах області станом на 12 вересня 2005 року склала 52,2 млн. грн, що на 1,7 млн. грн. або на 3% менше, ніж серед аналогічних підприємств попереднього тижня.
По підприємствах-банкрутах заборгованість станом на 12 вересня склала 43,1 млн. грн, збільшення протягом тижня - на 1,1 млн. грн., або на 3%. По економічно-неактивних підприємствах, що призупинили діяльність у 2001-2004 роках, становить 7,6 млн. грн і залишилась на рівні минулого тижня.
Відповідним структурам облдержадміністрації доручено підготувати аналітичну записку з питань погашення заборгованості у вугільній галузі, зробити аналіз по підприємствах-банкрутах щодо проходження ними процедури банкрутства. Зазначено також, що буде впроваджено щотижневий моніторинг ситуації з виплати зарплати на території області.

13 вересня 2005,13:48 Версія для друку

Новий цивільно-процесуальний Кодекс обговорюють судді Луганщини на семінарі.

Сьогодні в Луганську почав роботу триденний семінар суддів міських, міськрайонних та районних судів. Учасники семінару обговорюють нововведення, що містяться в Цивільно-процесуальному Кодексі та Кодексі адміністративного судочинства України, які вступили в дію з 1 вересня 2005 року. „Це ще один крок щодо проведення судово-правової реформи в державі”, - зауважив заступник голови Апеляційного суду в Луганській області Садіг Тагієв.
З початку вересня суди загальної юрисдикції Луганської області розпочали впровадження фіксування судового засідання технічними засобами. „Завдяки цьому нововведенню знімаються підозри громадян стосовно того, що окремі моменти судового процесу невірно зафіксовано в процесуальних документах, - зауважив Садіг Тагієв. - Технічна фіксація піднімає рівень довіри громадськості до судової влади”.
За словами начальника ТУ ДСА в Луганській області Анатолія Реви, практично всі суди забезпечені електронною технікою. Але на сьогодні ще залишається невідпрацьованим механізм придбання компакт-дисків, на яких розміщується і зберігається вся інформація судового процесу.

13 вересня 2005,10:20 Версія для друку

17 вересня працівники фармацевтичної промисловості Луганщини відзначають своє професійне свято.

Розвиток фармацевтичного виробництва має досить велике значення для забезпечення населення більш дешевими лікарськими засобами від вітчизняних виробників. Фармацевтичне виробництво Луганської області представлено п’ятьма підприємствами. З них виділяються два підприємства основного кола: ВАТ “Луганський хіміко-фармацевтичний завод” та фармацевтична фабрика Луганського обласного комунального виробничого підприємства “Фармація” - основні виробники лікарських засобів в області.
Фармацевтичне виробництво, яке займає досить незначну питому вагу в загальному обсязі реалізованої продукції області – 0,1%, має, наряду з іншими галузями промисловості, важливе соціально-економічне значення. За даними Головного управління статистики в Луганській області, за І півріччя поточного року обсяг реалізованої продукції в хімічному виробництві склав 1260,5 млн. грн., з якої на 15,5 млн. грн. - відвантажено продукції фармацевтичних виробництв.
Протягом 3 років фармацевтичні підприємства поступово нарощують обсяги промислового виробництва. У 2004 році приріст виробництва до 2003 року склав 4,7%. У поточному році тенденція нарощування виробництва продовжується. За першу половину поточного року приріст виробництва до відповідного періоду минулого року склав 12,1%. Виробництво лікарських препаратів зросло з 947,8 тонн у 2003 році до 1 тис. 133,3 тонн у 2004 році. За січень-червень поточного року на підприємствах фармацевтичного виробництва вироблено 584,6 тонн лікарських препаратів, що на 12,7% більше відповідного періоду попереднього року.
Луганське обласне комунальне виробниче підприємство “Фармація” знаходить спроможність зберігати свою мережу аптечних закладів, в тому числі і в самих неперспективних районах області. За січень-червень 2005 року роздрібний товарообіг ЛОКВП “Фармація” проти відповідного періоду минулого року збільшився на 17%. В роздрібному товарообігу торгової мережі області у І півріччі 2005 року частка товарообігу ЛОКВП “Фармація” становила 8%, порівняно з минулим роком вона не змінилась.
Обсяг продажу медикаментів населенню аптеками цього підприємства за 6 місяців поточного року збільшився проти минулого року на 22,9%, їх частка в обсязі області склала 61,3%. У 2,5 рази збільшився продаж перев’язочних матеріалів та предметів догляду за хворими, їх питома вага в обсязі області – 57,5%.

13 вересня 2005,09:48 Версія для друку

В містах та районах області: Попаснянський район

В Попаснянському районі завершено збирання проса на площі 0,2 тис. га, отримано валовий збір у кількості 0,3 тис. тонн, врожайність склала 16,2 ц/га. Соняшник зібрано на площі 0,3 тис. га при плані 5 тис. га, вал склав 0,4 тис. тонн, врожайність – 12,1 ц/га. Станом на 9 вересня господарствами району оброблено 7,1 тис. га, або 92,2% до плану ґрунту під посів озимини. Також зорано 2,2 тис. га зябу. На сьогодні посіяно 4,1 тис. га озимини, у тому числі 4 тис. га озимої пшениці, 0,1 тис. га жита.

13 вересня 2005,09:43 Версія для друку

В містах та районах області: Станично-Луганський район

За 8 місяців поточного року виконання доходної частини бюджету по Станично-Луганському району склало 1 млн. 442,2 тис. грн. або 132,4%. Найбільший показник у Петрівській селищний ради – 205%. Серед 18 селищних та сільських рад не виконали доходну частину бюджету - Розквітнянська - 89,9%, Талівська - 97%, Теплівська - 99,8% сільські ради.
Станом на 7 вересня заборгованість по соціальним виплатам, пільгам, субсидії, компенсаційним виплатам ліквідаторам аварії на ЧАЕС складає 599804,4 грн. У тому числі субсидія – 18341,4 грн., пільги – 237709 грн., чорнобильські виплати - 32525,7 грн., дитяча допомога – 243657,2 грн., соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям - 67275,1 грн., соціальні послуги – 296,1 грн.

12 вересня 2005,14:24 Версія для друку

16 підприємств будівельного комплексу області в липні повністю погасили заборгованість із зарплати.

На підприємствах і організаціях будівельного комплексу області в липні поточного року відбулось зниження заборгованості із зарплати на 1 млн. 400,1 тис. грн., 16 підприємств погасили наявну суму боргу в повному обсязі. Про це сьогодні на апаратній нараді зазначив виконуючий обов’язки начальника управління будівництва облдержадміністрації Григорій Мазур. За його словами, заборгованість з виплати заробітної плати станом на 1 серпня поточного року мають 93 підприємства, що становить 28% від їх загальної чисельності, із сумою боргу 12 млн. 55,8 тис. грн.
З початку поточного року кількість підприємств-боржників збільшилося на 37 од. і відповідно на 2 млн. 895,3 тис. грн. Як зазначив Григорій Мазур, це відбулось за рахунок, зокрема, зменшення обсягів будівельно-монтажних робіт - 93,8% до І півріччя 2004 року, зниження обсягів промислового виробництва, відсутності фінансування об’єктів будівництва за рахунок коштів державного бюджету, невчасної оплати замовників за виконані обсяги робіт - 77,7% за підсумками І півріччя 2005 року.
У будівельному комплексі області станом на 1 серпня 2005 року основна сума заборгованості припадає на підприємства й організації, що знаходяться в процедурі банкрутства, санації, ліквідації: 32 таких підприємства мають суму боргу 8 млн. 802,8 тис.грн., що становить 73% від загальної суми заборгованості. По цих підприємствах відповідно до чинного законодавства господарським судом Луганської області призначені арбітражні керуючі, керуючі санацією або ліквідацією. Заборгованість з виплати заробітної плати по підприємствах даної категорії виплачується в рамках закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Економічно-активні та неактивні підприємства мають заборгованість відповідно 1 млн. 911,4 тис. грн. і 1 млн. 341,6 тис. грн. Протягом серпня уточнені графіки погашення існуючої заборгованості та вживаються заходи з їх виконання, проводиться аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств-боржників. Як зазначив Григорій Мазур, по більшості економічно активних підприємств будівельного комплексу заборгованість з виплати заробітної плати складає суму одного місячного фонду оплати праці і щомісяця переходить через невчасний розрахунок замовників за виконані обсяги робіт.


Сторінки:
575859606162636465666768697071

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера