Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: вівторок, 17 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
02 березня 2007,15:19 Версія для друку

Знизити темпи розповсюдження захворювань на туберкульоз – одне з провідних завдань, що стоїть перед медиками області.

Епідемічна ситуація із захворюванням на туберкульоз в Луганській області та в цілому по Україні, як і раніше залишається напруженою, про що свідчить високий рівень захворюваності і смертності населення, зростання захворюваності туберкульозом дітей від даної патології. Швидкими темпами розповсюджується епідемія ВІЛ-асоційованого туберкульозу, рівень якого більш ніж в 32 рази перевищує загальну захворюваність туберкульозом. Про це сьогодні повідомив в.о. начальника управління охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Сергій Антонов.
На засіданні колегії управління він зазначив, що протягом останніх років профілактична і протиепідемічна робота в області направлена на зниження темпів розповсюдження епідемії. Кількість флюорографічних обстежень по області склала 659,5 на 1000 населення, в районах – 546,2. При профілактичних оглядах виявлено хворих на туберкульоз в районах – 53,4 % (по області – 55,6 %).
За словами Сергія Антонова, покращена робота з виявлення туберкульозу органів дихання методом бактеріоскопічного дослідження мокроти. Регулярне спостереження і своєчасне проведення заходів в контингентах груп ризику дозволило за останній рік знизити рівень смертності від туберкульозу з 35,0 до 27,4 на 100 тис. населення.
З метою поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу в області затверджені «Комплексні заходи щодо поліпшення ситуації із захворюванням на туберкульоз в Луганській області», продовжується будівництво Слов’яносербської туберкульозної лікарні, проводиться робота щодо створення лабораторій І, ІІ рівня в комунальних лікувально-профілактичних закладів і референс-лабораторії на базі Луганського обласного протитуберкульозного диспансеру, кабінетів контрольованого лікування хворих із закритими формами туберкульозу. При проведенні капітальних ремонтів протитуберкульозних закладів освоєні асигнування на суму 902,2 тис. грн. і придбано медичне обладнання на суму 594,1 тис. грн.

02 березня 2007,15:01 Версія для друку

Розглянуто діяльність системи охорони здоров’я Луганської області в 2006 році і завдання щодо поліпшення медичного забезпечення населення в 2007 році.

Сьогодні відбулось засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, на якому було розглянуто діяльність системи охорони здоров’я Луганської області в 2006 році і завдання щодо поліпшення медичного забезпечення населення в 2007 році.
За словами в.о. заступника начальника управління охорони здоров’я Сергія Антонова, на 2006 рік бюджет охорони здоров’я області був запланований у сумі 711,6 млн. грн., фактичні витрати склали 685,4 млн. грн. (96,3% від плану). Додатково залучено 59,2 млн. грн. позабюджетних коштів або 24,56 грн. на 1-го жителя (2005 рік - 16 грн.).
Проведена робота щодо поліпшення матеріально-технічної бази медичних закладів, а саме: виведена на проектну потужність 2-а черга Луганської міської дитячої лікарні № 2; продовжується будівництво Слов’яносербської обласної туберкульозної лікарні; реконструкція пологового відділення обласної клінічної лікарні і Краснодонського обласного дитячого туберкульозного санаторію. Всього на проведення капітальних ремонтів освоєно 8,5 млн. грн.
За рахунок місцевих бюджетів придбано обладнання на суму 11,6 млн. грн., по централізованим поставкам отримано медичного обладнання для ФАПів і сільських лікарських амбулаторій на суму 3,2 млн. грн. З метою оновлення автотранспорту придбано за рахунок місцевих бюджетів 42 санітарних автомобілі і 6 спеціалізованих автомобілів з медичним обладнанням за рахунок Держбюджету.
Продовжувалася робота (згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.06.1997 г. № 640) по реорганізації ліжкового фонду стаціонарів. (ліжковий фонд зменшився на 200 ліжок). У теперішній час в області вже функціонують 158 денних стаціонарів, в яких проведено лікування більше 118 тисяч хворим, і в 191 медичному закладі організовані стаціонари вдома. Профілактично оглянуто більше 119 тисяч чоловік, узято на диспансерний огляд 33 тис. 384 хворих (з них - 3067 дітей).
Разом з тим, Сергій Антонов окреслив низку невирішених проблем і питань. Зокрема, збільшення коефіцієнту дитячої смертності, зростання показників первинної інвалідності серед населення працездатного віку, захворюваності інфарктом міокарду тощо. Тому в 2007 році органи і заклади охорони здоров’я мають забезпечити реалізацію заходів регіональної міжгалузевої комплексної програми “Здоров’я нації на 2002-2011 роки”, комплексних заходів щодо профілактики дитячої і материнської смертності, поліпшення якості медико-санітарного забезпечення потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС, профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД, туберкульозом, онкологічними, серцево-судинними захворюваннями; виконання постанови КМУ «Про збільшення норм грошових витрат на обслуговування ветеранів війни у лікувально-профілактичних закладах», інших державних, регіональних програм, нормативних актів щодо охорони здоров’я.
В 2007 році буде продовжено роботу з оптимізації структури, потужності закладів охорони здоров’я, нарощування мережі стаціонарозамінюючих форм надання медичної допомоги населенню. Також триватиме робота з розширення мережі відділень швидкої і невідкладної медичної допомоги у віддалених населених пунктах, введення в експлуатацію амбулаторій сімейного типу, залучення позабюджетних коштів для модернізації матеріальної бази і впровадженню новітніх технологій в клінічну практику тощо.

02 березня 2007,12:24 Версія для друку

На Луганщині створена обласна громадська організація „Молода гвардія”.

Обласна громадська організація «Молода гвардія» зареєстрована сьогодні управлінням юстиції Луганської облдержадміністрації. Вона створена з метою сприяння духовному, економічному, соціальному, політичному і культурному розвитку Луганщини в складі єдиної української держави на основі дотримання конституційних прав і свобод особистості; сприяння провадженню екологічної, оздоровчої, аматорської спортивної, культурної, освітньої та наукової діяльності; сприяння забезпеченню соціальної стабільності, міжнаціональної, міжконфесійної й громадянської згоди. Нову громадську організацію очолив депутат Луганської міськради Арсен Клінчаєв.
Він заявив, що „Молода гвардія” відтепер має налагодити контакти та співпрацювати у подальшому з аналогічними громадськими формуваннями на території СНГ. Тому найближчим часом делегація „молодогвардійців” на чолі з Арсеном Клінчаєвим планують виїхати до Росії для налагодження співпраці з колегами. „У вересні поточного року відбудеться 65-річчя „Молодої гвардії”, і ми плануємо взяти саму активну участь в організації якомога масштабного святкування цієї дати”, – заявив Арсен Клінчаєв.
Новостворена громадська організація „Молода гвардія” є добровільним об’єднанням громадян, які мешкають на території Луганської області. Серед її завдань – відродження та розвиток духовних традицій Луганщини, сприяння розвитку місцевого самоврядування, участь у реалізації регіональних програм соціально-економічного розвитку регіону, участь у суспільно-політичній діяльності, участь у створенні належних умов для розвитку дітей та молоді, сприяння в реалізації регіональних дитячих і молодіжних програм, а також зміцнення зв’язків із земляками-луганчанами, що мешкають поза межами Луганської області.

02 березня 2007,12:00 Версія для друку

За 2006 год в коммунальную собственность территориальной громады г. Лисичанска приняты 80 объектов.

В структуре исполнительных органов Лисичанского городского совета действует 6 отраслевых органов управления городского совета, в сферу управления которых входит 71 предприятие и учреждение. Самостоятельными юридическими лицами из них являются 24 коммунальных предприятия и 10 учреждений, финансируемых из местного бюджета. Об этом сообщила начальник управления собственности Лисичанского городского совета Татьяна Гречко.
В связи с формированием Фондом Госимущества Украины Единого реестра объектов коммунальной собственности в настоящее время идет подготовка по созданию Реестра объектов коммунальной собственности территориальной громады г. Лисичанска на базе программного модуля Единого реестра объектов государственной собственности.
Одним из основных направлений деятельности по управлению коммунальным имуществом является сфера арендных отношений. В 2006 году действовало 380 договоров аренды коммунального имущества, в том числе 66 договоров безвозмездного пользования.
Особое внимание исполнительными органами городского совета уделяется вопросам приема в коммунальную собственность объектов социальной сферы. За прошлый год в коммунальную собственность территориальной громады г.Лисичанска приняты 80 объектов социальной инфраструктуры, а всего с 1999 года – 624 объекта.
Вместе с тем, Татьяна Алексеевна отметила, что отсутствие правоустанавливающей и технической документации на объекты недвижимости вызывает серьезные трудности, связанные с управлением коммунальным имуществом.
Как подчеркнула Татьяна Гречко, проводимая исполнительными органами городского совета работа по повышению эффективности управления коммунальной собственностью позволила в 2006 году произвести отчуждение 30 объектов коммунальной собственности. В результате этого поступления в местный бюджет по сравнению с 2005 годом увеличились на 54,2 процента, несмотря на снижение количества проданных объектов. Проведенная работа по реформированию коммунальной собственности позволила пополнить не только местный, но и государственный бюджет.

02 березня 2007,11:13 Версія для друку

В містах та районах області: Новопсковський район

1 березня в райдержадміністрації проведені навчання керівного складу невоєнізованих формувань цивільної оборони з питань захисту сільськогосподарських тварин і рослин. Проведено перший етап техогляду машинно-тракторного парку в господарствах району, оглянуто всю сільгосптехніку сільгосппідприємств, виписано 25 приписів керівникам господарств з вказівкою недоліків та термінів їх усунення. Другий етап техогляду розпочнеться 5 березня.

Господарствами району для проведення весняно-польових робіт придбано 2,5 тис. тонн мінеральних добрив (52%), у тому числі аміачної селітри – 2,1 тис. тонн (52%). У господарствах району станом на 1 березня надоєні 33,8 тонн молока, удій на корову становить 6,6 кг, товарність – 92%.

02 березня 2007,10:42 Версія для друку

Затверджено обласні заходи щодо забезпечення роботи пунктів пропуску через державний кордон України в межах Луганської області.

Розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації затверджено заходи щодо створення належних умов для функціонування пунктів пропуску через державний кордон України та підтримання прикордонного режиму в межах області.
Облаштуванню за постійною схемою автомобільних пунктів пропуску ”Дякове”, „Червонопартизанськ”, „Красна Талівка”, „Мілове”, „Просяне”, „Новобіла”, „Танюшівка” та „Дьоміно-Олександрівка” доручено сприяти керівникам Антрацитівського, Станично-Луганського, Міловського, Новопсковського та Троїцького району, Свердловська, а також Луганської та Старобільської митниці. Протягом 2007-2008 років планується провести реконструкцію пункту пропуску „Довжанський”. Місцеві органи влади прикордонних регіонів області сприятимуть облаштуванню сервісних зон біля автомобільних пунктів пропуску, розміщенню там об’єктів соціально-побутового обслуговування громадян, які перетинають державний кордон України.
В розпорядженні губернатора також визначені заходи з дотримання прикордонного режиму в прикордонній смузі. Служба автодоріг відповідатиме за утримання в належному стані під’їзних доріг до міжнародних та міждержавних пунктів пропуску через кордон для автомобільного сполучення. До кінця поточного року планується завершити відведення Луганському прикордонному загону в постійне користування землі в межах прикордонної смуги для інженерного облаштування кордону. Місцевій владі прикордонних територій доручено всебічно сприяти проведенню інженерних робіт з метою недопущення безконтрольного пересування через кордон транспортних засобів поза пунктами пропуску в межах Краснодонського, Міловського та Свердловського районів. Планується також активніше залучати громадські добровільні формування до охорони держкордону спільно з підрозділами Луганського прикордонного загону.
Щодо заходів з матеріально-технічного забезпечення, то протягом поточного року Держу правлінню охорони навколишнього природного середовища в Луганській області доручено встановити стаціонарні системи радіаційного контролю у пунктах пропуску „Красна Талівка”, „Просяне”, „Танюшівка” та „Луганськ-аеропорт”, оснастити портативними дозиметрами в зоні діяльності призначення та відправлення „Луганськ”, „Алчевськ”, „Старобільськ” та вантажного митного комплексу „Пласт-Плюс” (м.Сєвєродонецьк).

02 березня 2007,09:30 Версія для друку

До Луганщини прибуде список чудотворної Ієрусалимської ікони Божої Матері «Цілителька»

5 березня о 9:00 за благословенням Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української православної церкви, Блаженнійшого Володимира до Свято-Володимирського кафедрального собору м. Луганська прибуде список чудотворної Ієрусалимської ікони Божої Матері «Цілителька». Зустріч ікони відбудеться за участю голови Луганської облдержадміністрації Олександра Антіпова.
До 18 березня 2007 року, щоденно з 7:00 до 19:00, паломники зі всієї області матимуть змогу поклонитися православній святині, звернутися до Божої Матері з вірою і молитвою про зцілення від хвороби.

02 березня 2007,09:10 Версія для друку

В господарствах області ведеться активна закупівля мінеральних добрив.

Розуміючи важливість застосування мінеральних добрив під урожай поточного року, їх закупівля багатьма господарствами розпочалась ще в листопаді минулого року.
Особливо ця робота активізувалась після затвердження Державного бюджету України на 2006 рік, котрим передбачено надати на компенсацію вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва 150 млн. грн.
За повідомленням Головного управління агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації, господарствами області за станом на 1 березня 2007 року під весняно-польові роботи закуплено 26,1 тис. тонн мінеральних добрив, що складає 66% від потреби. Це на 7,5 тис. тонн (19%) більше, ніж на відповідну дату 2006 року.
Вищими темпами ведеться закупівля азотних добрив, зокрема аміачної селітри. Її придбано 23,8 тис. тонн, або 73% від заявленої потреби, що на 8,2 тис. тонн (23%) більше минулорічного рівня.
Практично готові до проведення ранньовесняного підживлення посівів озимої пшениці в господарствах Старобільського, Слов’яносербського, Попаснянського, Свердловського та Біловодського районів, котрими закуплено відповідно від 96 до 109% намічених обсягів аміачної селітри.
В останню декаду лютого в районах розгорнулась організаційна робота з виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 лютого 2007 року №182 щодо використання 6,6 млн. грн, наданих області для часткової компенсації вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва. Створено районні комісії, йде прийняття та розгляд заявок від господарств.

01 березня 2007,14:58 Версія для друку

В містах та районах області: Лисичанськ

У місті затверджено міську програму гендерної рівності в українському суспільстві до 2010 року. До її виконання залучені відділи та управління міської ради, міський центр зайнятості населення, міський відділ статистики, громадські організації та МВ УМВС. Протягом 4 років в місті планується активізувати діяльність Координаційної ради з роботи з дітьми, впроваджувати та підтримувати існуючі програми з даного напрямку у закладах освіти, провести міську конференцію з питань державної політики стосовно жінок та гендерний аналіз кадрового складу місцевих органів виконавчої влади. Також планується забезпечити продовження роботи телефонної «гарячої лінії» з питань подолання насильства у відношенні жінок і чоловіків, організувати цикл заходів з гендерних питань у закладах культури, провести інформаційно-просвітницьку роботу серед населення.

01 березня 2007,14:51 Версія для друку

На суму більше 290 тис. грн. застосовано економічних санкцій до порушників цінової дисципліни.

Держінспекція з контролю за цінами в Луганській області у лютому поточного року провела низку перевірок щодо дотримання державної дисципліни цін. Усього було перевірено 937 господарюючих суб’єктів різних галузей господарства, у тому числі з питань порядку формування, встановлення та застосування тарифів перевірено 48 суб’єктів підприємницької діяльності. Порушення правильності застосування цін і тарифів встановлені на 32 підприємствах, що складає 66,7% від кількості перевірених. За результатами перевірок винесені рішення про застосування до порушників економічних санкцій на загальну суму 290,5 тис. грн., з яких 193,7 тис. грн. становлять штрафи. За результатами проведених перевірок суб’єктами господарювання повернено споживачам через перерахунки 140,1 тис. грн.


Сторінки:
575859606162636465666768697071

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера