Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: понеділок, 16 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
17 серпня 2006,11:25 Версія для друку

В містах та районах області: Лисичанськ

Організація надання медичної допомоги вагітним, породіллям, новонародженим дітям, робота щодо зниження дитячої смертності в місті розглянута на черговому засіданні виконкому. Зазначено, що у І півріччі поточного року на обліку в жіночих консультаціях міста знаходилось 543 вагітних жінки (І півріччя 2005 року – 510). За звітний період зареєстровано народження 536 дітей, з них 126 дітей народилися з відхиленнями в стані здоров’я (2005 рік – 133 дитини). Пологове відділення нараховує 40 койок, функціонує виділення патології вагітних на 30 койок, де надається допомога вагітним жінкам з різними відхиленнями в стані здоров’я в період вагітності. Обговоривши дане питання, члени виконкому вирішили, роботу управління охорони здоров’я з цього питання вважати задовільною. Вирішено також начальнику управління забезпечити якісне обслуговування вагітних, породіль та новонароджених, прийняти міри щодо укомплектування пологового відділення та міської дитячої лікарні лікарями-спеціалістами, а також м’яким інвентарем та медичним обладнанням. Крім того, було запропоновано винести на розгляд чергової сесії міськради питання про додаткове асигнування на придбання медичної техніки.

17 серпня 2006,11:19 Версія для друку

Задорожна А.В. прокоментувала факти, викладені у відкритому листі Суглобова Є.В. в газеті „ХХІ век”.

Перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Аіда Задорожна прокоментувала факти, викладені у відкритому листі начальника цього ж управління Євгена Суглобова в газеті „ХХІ век”:
„Як державний службовець з 10-ти річним стажем я дуже обурена стосовно статті, яку написав Пан Суглобов – начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації в газеті ХХІ век від 16.08.2006 № 51.
За час керування Суглобова в Головному управлінні з січня поточного року він тривалий час знаходиться на лікарняному, тому шановному Пану немає ні часу, ні бажання вникати та займатися проблемами соціального захисту населення в області. Як керівник Головного управління Пан Суглобов не володіє даними, що стосується його підлеглих. Так наприклад, я призначена на посаду заступника начальника Головного управління у 2002 році головою облдержадміністрації О.С.Єфремовим, а у 2005 році головою облдержадміністрації О.М. Даніловим переведена на посаду першого заступника. Заступник голови облдержадміністрації З.Т.Гузар ніякого відношення до призначення та підвищення мене на посаді не має.
Підтвердження некомпетентності начальника Головного управління як раз говорить про те, що йому не відомо як здійснюються закупівлі в бюджетних установах. Як розпорядники бюджетних коштів, з початку 2005 року, вони самостійно проводять процедури закупівлі згідно Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.
Другим підтвердженням некомпетентності Пана Суглобова є не володіння ситуацією щодо оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На даний час оздоровлення чорнобильців проходить не у 2-х , як зазначено у статті, а у 9-ти санаторіях:
- ДП Санаторій „Озерний”, Луганська обл.;
- ДП Санаторій „Дніпровський”, Дніпропетровська обл.;
- ТОВ Санаторій „Нива”, м.Бердянськ;
- ДП Санаторій „Новомосковський”, Дніпропетровська обл.;
- ДП Санаторій „Затока”, м.Одеса;
- ДП Санаторій „Золотий колос”, м.Очаків
- РДК „Чайка” м.Євпаторія;
- ДСОЦ „Маяк”, м.Євпаторія
- ДП Клінічний санаторій ім.Пирогова, м.Одеса.
Всі санаторії мають вищу ступень акредитації та визначені здравницями України.
Всі процедури закупівлі послуг на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснені згідно Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.
У поточному році в зазначених санаторіях будуть оздоровлені 1504 чорнобильців.
Вже на сьогодні отримали послуги санаторіїв 1172 громадян. За надані послуги Головне управління, через органи Державного казначейства, перерахувало на рахунки санаторіїв 656,9 тис. грн.
Некомпетентність начальника Головного управління говорить про те, що без відповідного наказу та відсутності асигнувань, призначених на навчання, чотири члени відновленого тендерного комітету були направлені на 4-хденні курси підвищення кваліфікації. Підтвердженням тому є розпорядження голови облдержадміністрації від 8 серпня 2006 року № 742 „Про застосування заходу дисциплінарного стягнення” (у вигляді догани).
Що стосується моєї відпустки, то узгодити її з начальником Головного управління не було можливості, у зв’язку з тривалими лікарняними Пана Суглобова (протягом двох місяців).
Згідно ст.11 Закону України „Про Державну службу” я буду вимагати службового розслідування з метою зняття безпідставних, на мою думку - думку службовця, звинувачень і підозри та захищати свої законні права та інтереси у вищестоящих державних органах та у судовому порядку”.

17 серпня 2006,10:58 Версія для друку

Перекрыт крупный канал контрабанды валюты.

В рамках мер, предусмотренных общегосударственной программой «Контрабанде-стоп!», Управлением СБУ в Луганской области, совместно с другими правоохранительными органами, ни на день не прекращаются активные действия в приграничных районах нашего региона, направленные на пресечение контрабандной деятельности отдельных лиц и организованных групп.
15 августа в 13.30 на таможенном пункте пропуска «Изварино» после заполнения декларации и досмотра в рамках таможенного контроля, сотрудниками спецподразделения УСБУ был задержан автомобиль «Субару» с украинскими номерами. Проведенный ими повторный углубленный досмотр автомобиля выявил в одном из тайников за спинкой заднего сидения запаянный полиэтиленовый пакет с крупной партией иностранной валюты. Водитель машины гражданин Украины подтвердил, что намеревался незаконно переместить через таможенную границу Украины около двух миллионов долларов США.
Так закончилась специальная операция, проведенная сотрудниками областного Управления Службы безопасности совместно с представителями Луганской таможни и военнослужащими Луганского погранотряда, и был перекрыт канал контрабандного перемещения валюты из Украины в Российскую Федерацию.
«Валютный курьер» задержан. Возбуждено уголовное дело по ст. 201 УК Украины. По данному факту следственным отделом Управления СБУ в Луганской области проводится следствие, устанавливается источник происхождения валюты. Окончательным пересчетом установлено, что общая сумма контрабандных денег составила 1 940 000 долларов США и 7 243 000 российских рублей.
В октябре прошлого года все средства массовой информации сообщили о задержании самой крупной партии контрабанды валюты за все годы существования независимой Украины – более 3 миллионов долларов США. В отношении граждан Украины, контрабандно перевозивших валютные ценности, было возбуждено уголовное дело, расследованием которого занимался следственный отдел УСБУ в Луганской области. В настоящее время следствие завершено, уголовное дело передано в суд. Злоумышленникам придется отвечать по ч.2 ст.15 и ч.2 ст. 201 УК Украины (покушение на контрабанду, совершенное группой лиц по предварительному сговору). Для них это может означать от 5 до 12 лет лишения свободы с конфискацией в доход государства предмета контрабанды (т.е. валютных ценностей) и имущества. Таков итог незаконной деятельности.
Пресс-служба УСБУ в Луганской области

17 серпня 2006,10:28 Версія для друку

Більше половини промислових підприємств Луганщини збільшили обсяги виробництва в липні цього року.

За даними Головного управління статистики у Луганській області, у липні поточного року промислові підприємства області збільшили виробництво продукції проти червня на 7,6%. За цей період збільшили виробництво 53,3% підприємств, скоротили – 39,5%, зовсім не працювали у липні – 7,2% підприємств. Збільшення обсягів виробництва відзначалося по всіх напрямках промислової діяльності: у виробництві та розподіленні електроенергії на 19,7%, у добувній промисловості – на 10,4% та обробній промисловості – на 6,7%.
Проти липня минулого року приріст обсягів продукції склав 7,8%, у тому числі у виробництві та розподіленні електроенергії – 36,4%, обробній промисловості – 7,3%, добувній промисловості – 6,1%.
Обсяг промислового виробництва за січень-липень 2006 року збільшився проти відповідного періоду торік на 7,6%. Значно кращі показники, ніж взагалі по області, досягнуто підприємствами, які займаються виробництвом та розподіленням електроенергії, де виробництво збільшено проти січня-липня 2005 року на 21,5% .
У промисловості 9 міст і 8 районів у січні-липні 200 року отримано приріст обсягів продукції проти відповідного періоду минулого року. Більш суттєвого приросту обсягів виробництва досягнуто підприємствами міст Стаханова - 25,1%, Краснодона - 17%, Антрацита - 15,8%, Алчевська - 11,4% та районів: Антрацитівського - 198,2%, Сватівського - 85,7%, Краснодонського - 39%, Попаснянського - 29,9%, Слов’яносербського - 24,1%, Перевальського - 14,3%, Міловського - 10,1%.
З головних видів продукції промисловості, які вироблялися у липні 2006 року, зріс випуск вугілля готового, коксу та напівкоксу з вугілля кам’яного, газойлів (палива дизельного), рідкого повітря, олеуму, карбонату натрію, сірки рафінованої, метанолу, кислот карбонових та їх похідних, інших кислот монокарбонових та їх похідних, кислот азотних, сульфоазотних та аміаку, добрив азотних мінеральних чи хімічних, пластмаси у первинних формах, поліпропілену, засобів миючих та для чищення, трубок та труб, рукавів і шлангів гумових, крім ебоніту, мішків і пакетів з полімерів етилену, цегли керамічної невогнетривкої будівельної, стінових будівельних матеріалів, феросплавів, труб великого і малого діаметрів, також виробів ковбасних, напоїв безалкогольних, виробів панчішно-шкарпеткових трикотажних, паперу та картону спеціальних, коробок, ящиків та сумок з гофрованих паперу та картону тощо, як порівняно з попереднім місяцем поточного року, так і відповідним місяцем та періодом минулого року.
У січні-липні поточного року в області видобуто 11,1 млн. т готового вугілля, 246,4 млн. куб. м природного газу, вироблено 12,2 тис. т ковбасних виробів, 44,3 тис. т олії соняшникової нерафінованої, 29,4 тис. т молока обробленого рідкого, по 2,0 тис. т масла вершкового та сирів жирних, 3,2 тис. т кисломолочних продуктів, 4,9 тис. т макаронних виробів, 4,9 млн. дал. безалкогольних напоїв, 599,7 тис. пар панчішно-шкарпеткових виробів, 13,2 тис. шт. одягу верхнього трикотажного, 342,2 тис. шт. спіднього трикотажу, 220,1 тис. пар взуття, 153,3 тис. т соди кальцинованої, 592,5 тис. т синтетичного аміаку, 282,6 тис. т добрив азотних мінеральних чи хімічних, 9,8 млн. кв. м скла-флоату і скла з шліфованою або полірованою поверхнею, 51,7 тис. кв. м плитки керамічної, 39,3 млн. шт. умовної цегли керамічної невогнетривкої будівельної, 1,8 млн. т чавуну, 1,1 млн. т сталі, 1316 шт. насосів відцентрових для перекачки рідин та підйомників рідин, 897,1 тис. шт. апаратури електричної низьковольтної, 3,7 млрд. кВт. годин електроенергії і багато іншої продукції.
За січень-червень 2006 року підприємствами Луганської області реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на 18,9 млрд.грн. Найбільша частка реалізованої продукції припадає на підприємства з виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення - 36,6%, металургії та оброблення металу - 20,4%, з видобування енергетичних матеріалів - 12,2%, з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води - 11,2%. В поточному році за обсягами реалізованої продукції Луганська область займає 3 місце в Україні і її доля складає 9,1% (після Донецької та Дніпропетровської областей).

17 серпня 2006,09:56 Версія для друку

По всій Луганській області готується широке коло святкових заходів до Дня Незалежності України

По всіх містах та районах Луганщини готуються урочисті заходи до святкування 15-ї річниці Незалежності України”, - повідомила начальник управління культури та туризму Луганської облдержадміністрації Ганна Овчаренко. Вона розповіла, що зараз тривають підготовчі заходи, приводяться до належного вигляду пам’ятники, вулиці, парки та сквери у населених пунктах. „Святкування Дня незалежності ми починаємо задовго до 24 серпня”, - зазначила Ганна Овчаренко. Вже 18 серпня відкриється тематична експозиція в обласному краєзнавчому музеї. 19 серпня на луганчан чекає яскравий сільськогосподарський ярмарок „з великою культурною програмою”. 23 серпня – день Державного Прапору України – розпочнеться урочистим підняттям жовто-блакитного прапору біля будівлі Луганської облдержадміністрації та покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка в центрі Луганська. Звідси розпочнеться автопробіг за участю членів Луганського клубу автолюбителів. Машини з державними прапорами проїдуть всім містом та зупиняться біля українського драмтеатру, де о 13.00 розпочнуться обласні урочисті збори до Дня Незалежності та святковий концерт.
Вранці 24 серпня біля пам’ятного знаку Божої Матері усі бажаючі зможуть взяти участь у церемонії святкового богослужіння, яке завершиться ходою до центральної площі Луганська. Біля пам’ятника Шевченка за допомогою великого екрану усі зможуть побачити пряме включення зі святкування Дня незалежності в Києві та святкове звернення Президента України до українського народу. Цілий день в Луганську працюватимуть концертні майданчики та виставки народної майстерності, а ввечері на Театральній площі на його жителів та гостей чекатиме великий концерт за участю кращих музичних колективів області, святковий феєрверк та розважальна молодіжна програма.
26-27 серпня на Луганщині відбудеться Міжнародний фольклорний фестиваль мистецтв „Слобожанський Спас”. „Це один з яскравіших та самобутніх фестивалів, що проводиться в нашій області вже вчетверте”, - заявила Ганна Овчаренко. З кожним роком „Слобожанський Спас” набуває все більшої популярності. Цього року в ньому візьмуть участь митці з Луганської, Львівської та ще п’яти областей України, а також з Ростовської, Бєлгородської, Воронезької, Краснодарської областей Росії. Заявки на участь подали більше 500 чоловік, окремих виконавців та художників та творчих колективів. По різних номінаціях „Слобожанський спас” визначить кращих серед поетів, художників, вокалістів та вокальних ансамблів, а також танцювальних колективів. До складу іменитого журі фестивалю увійшли голова національної спілки письменників України Петро Осадчук, відома співачка Віра Андріяненко, відомі луганські поети Андрій Медведенко та Тетяна Дейнегіна. В програмі мистецького фестивалю також майстер-класи відомих митців та гала-концерт за участю нових та колишніх переможців „Слобожанського Спасу”.

16 серпня 2006,16:17 Версія для друку

В містах та районах області: Кіровськ

Впродовж останнього тижня представниками приватного спеціалізованого підприємства "Меморіал-Схід"(м.Харків) за угодою з Народною спілкою Німеччини ведуться розкопки на місці поховання німецьких воєнних на території загальноосвітньої школи №3, де у роки ВВВ був розташований воєнний госпіталь (і німецький, і радянський). Вже знайдені останки 31 німецького воєнного, які брали участь у боях та загинули або були поранені та померли у госпіталі. За інформацією, наданою підприємством, Народна спілка Німеччини з нагляду за могилами – гуманітарна організація, завданням якої є збирання та документування інформації про німецьких воєнних, їх поховання за кордоном, заходи щодо збереження поховань та нагляд за ними. Ця організація на підставі двохсторонніх угод виконує свої завдання в країнах Європи та Північної Африки. Сьогодні під її опікою знаходяться більше 500 воєнних цвинтарів у 35 державах. Біля 13 тис. добровільних та 500 штатних співпрацівників виконують роботи, покладені на Народну спілку. За останні роки організації удалося відновити на закласти 79 цвинтарів другої світової війни та 107 поховань першої світової війни у державах Східної, Середньої та Північно-Східної Європи. До цього числа відносяться 15 центральних збірних цвинтарів. У теперішній час 46 цвинтарів знаходяться у процесі будівництва, біля 80 тис. загиблих під час війни вже перепоховані.

16 серпня 2006,15:19 Версія для друку

Зростання боргів із зарплати потребує на більш жорсткі дії з боку органів влади до керівників підприємств-боржників. – Олександр Кобітєв.

Відсутність позитивної динаміки у погашенні боргів із зарплати потребують на більш жорсткі дії з боку органів влади до керівників підприємств, де борги не виплачуються. Про це заявив в.о. голови облдержадміністрації Олександр Кобітєв на засіданні колегії облдержадміністрації
Загальна сума невиплаченої заробітної плати за станом на 1 липня 2006 року становила 113,2 млн. грн., що на 15,7%, або на 15,3 млн. грн. більше, ніж у попередньому місяці і на 33,5%, або на 28,4 млн. грн. більше, ніж на 1 січня 2006 р. У структурі загальної суми боргу 53,9% припадає на економічно активні підприємства, 40,4% - на підприємства банкрути, 5,7% - на економічно неактивні підприємства.
По економічно активних підприємствах сума боргу по заробітній платі становила 61 млн. грн, що на 32%, або на 14,8 млн. грн. більше, ніж у попередньому місяці і на 46%, або на 19,2 млн. грн більше, ніж на 1 січня 2006 р.
Із суми боргу економічно активних підприємств 67% припадає на промисловість, 14,4% - на будівництво, 7,2% - на підприємства, які займаються операціями з нерухомістю, здаванням під найм та послугами юридичним особам, 4,7% - на сільське господарство, 4,3% - на транспорт. Найбільшу частину боргу не виплачено працівникам добувної промисловості (67,7% від суми боргу у промисловості). Кількість працівників економічно активних підприємств, яким вчасно не виплачено заробітну плату, на 1 липня 2006 р. становила 59,5 тис. осіб, що склало 10,2% до загальної чисельності штатних працівників. Кожному з зазначених працівників не виплачено в середньому 720,13 грн.
По підприємствах-банкрутах сума боргу по заробітній платі становила 45,8 млн. грн, що на 1,2%, або на 0,5 млн. грн більше, ніж у попередньому місяці і на 21,1%, або на 8 млн. грн більше, ніж на 1 січня 2006 року.
По економічно неактивних підприємствах, що призупинили діяльність у 2001-2005 роках, сума боргу по заробітній платі становила 6, 4 млн. грн, що майже на рівні попереднього місяця і на 23,8%, або на 1,2 млн грн більше, ніж на 1 січня 2006 року. Найбільша питома вага у структурі боргу по економічно активних підприємствах області припадає на міста: Антрацит - 19,1%, Красний Луч - 14,4%, Луганськ - 12,8%, Лисичанськ - 7,6%, Стаханов - 6,2%, Первомайськ - 5,7%, Брянка - 4,5%.
У зв’язку з цим на засіданні колегії прийнято рішення доручити галузевим управлінням облдержадміністрації проаналізувати причини зростання боргів у 1 півріччі та внести пропозиції щодо притягнення до відповідальності керівників підприємств-боржників або ініціювати розірвання контрактів з ними. Головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури доручено відпрацювати з Міністерством вугільної промисловості України та керівниками вуглевидобувних підприємств питання погашення заборгованості за виконані роботи та послуги перед підприємствами системи Мінвуглепрому для погашення ними боргів із зарплати.
За допущене зростання боргів позбавлені премії голови Старобільської, Станично-Луганської, Кремінської, Новопсковської, Біловодської, Свердловської, Перевальської, Міловської, Лутугинської, Сватівської, Слов’яносербської, Новоайдарської, Марківської та Попаснянської райдержадміністрацій. Міським головам Первомайська, Брянки, Ровеньків, Стаханова, Краснодона, Рубіжного, Красного Луча, Кіровська, Антрацита, Луганська, Лисичанська, Свердловська та Сєвєродонецька запропоновано притягти в установленому порядку до відповідальності керівників підприємств комунальної власності, які не забезпечили погашення боргів із зарплати у 1-му півріччі поточного року.
Також рекомендовано посилити співпрацю між виконавчими органами міських рад та відділенням Національної служби посередництва та примирення в Луганській області й профспілками з розв’язання в регіоні найбільш важливих соціально-економічних проблем. Профспілкам запропоновано ініціювати звіти керівників підприємств перед трудовими колективами про хід виконання у поточному році колективних угод стосовно зобов’язань у сфері праці.
Також планується проаналізувати, як виконують арбітражні керуючі підприємств-банкрутів ліцензійні умови провадження господарської діяльності у частині розрахунків із зарплати з працівниками підприємств, що проходять процедури відновлення платоспроможності. У разі виявлення порушень будуть ініційовані відповідні заходи, аж до позбавлення ліцензій.
„За повну та своєчасну виплату зарплати повинна бути персональна відповідальність кожного з керівників підприємств”, - підкреслив Олександр Кобітєв на засіданні колегії облдержадміністрації.

16 серпня 2006,14:24 Версія для друку

Нарада з питань опіки, піклування та усиновлення дітей відбулася в облдержадміністрації.

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася нарада начальників служб і спеціалістів служб у справах неповнолітніх міськвиконкомів і райдержадміністрацій з питань опіки, піклування та усиновлення „Реформування системи опіки та піклування: перший досвід для невідкладного розв’язання”. В нараді взяли участь начальник обласної служби у справах неповнолітніх Р. В. Родіна, головний лікар обласного будинку дитини № 2 м. Луганська К.М. Донцова, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення Лосєва О.В.
Вирішення проблеми сирітства з кожним роком стає актуальнішим для українців. Станом на 16 серпня з початку поточного року поставлено на регіональний облік 182 дитини, які підлягають усиновленню, з них 118 – позбавлення батьків батьківських прав, 38 – смерть батьків, 8 – акт про покинуту дитину, 9 – згода на усиновлення, 1 – батьки визнані недієздатними. 78 дітей усиновлено, з них українськими громадянами – 47, іноземцями – 31, взято під опіку – 16.
Особлива увага сьогодні приділяється сімейним формам виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Станом на 16 серпня 2006 року в області створено та функціонує 6 дитячих будинків сімейного типу (у Лутугинському, Краснодонському, Попаснянському, Станично-Луганському районах, у містах Красний Луч, Стаханов) та 19 прийомних сімей (у Лутугинському, Краснодонському, Попаснянському, Старобільському, Троїцькому, Новоайдарському, Новопсковському районах та у містах Ровеньки і Свердловськ), у яких виховується 63 дитини. Значна робота щодо розвитку сімейних форм виховання проводиться у Краснодонському районі, містах Ровеньки і Свердловськ.
Звертаємо увагу, що для вирішення питання з усиновлення, встановлення опіки, створення дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім’ї необхідно звертатися до служби у справах неповнолітніх міськвиконкомів та райдержадміністрацій, а також до служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації за адресою: м. Луганськ, пл. Героїв Великої Вітчизняної війни, 9 кімната 400, телефон 58-40-92.

16 серпня 2006,14:04 Версія для друку

Головні функції та відповідальність у підготовці області до опалювального сезону лежить на керівництві міст та районів області. – Олександр Кобітєв.

„Позиція облдержадміністрації щодо підготовки господарства області до опалювального сезону 2006-2007 років чітка: головний упор робиться неефективну роботу в цьому напрямку керівництва міст та районів області, бо головні функції та відповідальність лежить саме на них”, - заявив в.о. голови Луганської облдержадміністрації Олександр Кобітєв сьогодні на засіданні колегії облдержадміністрації. Учасники колегії розглянули чотири найгостріших для життєдіяльності регіону проблеми: стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства області до опалювального сезону 2006-2007 р.р.; стан заборгованості із заробітної плати за І півріччя 2006 року та перспективи і завдання з її ліквідації до кінця року; а також стан та перспективи реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту в Луганській області і ситуацію та заходи щодо запобігання дитячої смертності в області.
„Ми розуміємо, в яких умовах ми входимо в зиму, розуміємо й те, що головний чинник у якості підготовчих робіт – це фінансування, а також те, що підприємства ЖКГ області досі не збалансовані по витратам на виробництво послуг та надходженням за їх надання”, - зазначив Олександр Кобітєв. Тому, за його словами, обласна влада ставить завдання: 1) збалансувати економіку підприємств ЖКГ („Від зростання тарифів на нікуди не подітися”, - підкреслив він); 2) забезпечити стовідсоткові розрахунки за використані енергоносії; 3) забезпечити у повному обсягу усі бюджетні соціальні установи (школи, дитсадки, лікарні) теплом та гарячою водою взимку.
В області вже проведена паспортизація всіх об’єктів ЖКГ з метою жорсткого моніторингу якості підготовки їх роботи в зимовий період. Особливої уваги приділяється питанням енергозбереження. „Мінімум, що ми можемо зробити – більш економно розходувати енергоносії”, - зазначив Олександр Кобітєв. З цією метою в області створено комісію, яка переглядає ліміти на енергоносії по кожному з бюджетних підприємств. Крім того, половина коштів, що надійшли до області на підготовку до опалювального сезону планується витратити саме на впровадження енергозберігаючих технологій. В регіонах Луганщини активно ведеться робота з переведення бюджетних установ з централізованої на автономну систему опалення. „Області виділено 52 млн. грн. бюджетних коштів на підготовку до зими, по регіонах власні ресурси, їх треба максимально ефективно використати”, - підкреслив замісник губернатора.
За словами начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Валерія Альошкіна, крім цієї суми Луганщина отримала цього року 31,2 млн. грн на будівництво доріг, 10 млн. грн – на реконструкцію водопровідно-каналізаційної мережі, 6 млн. грн. – на придбання міського електротранспорту. Перші транші вже поступили, що дозволило прискорити роботи з підготовки до зими.
Станом на 15 серпня готовність повинна складати 60% від запланованих обсягів. Фактично підготовлено: 60% опалювальних котельних(764 од.), 35% теплових мереж (74,2 км), 55% систем центрального опалювання (4953 од.), 58% житлових будинків (13532 од.). Ці показники нижче за рівень середньоукраїнських показників і середніх по області за аналогічний період минулого року.
В межах і з випередженням графіка готуються котельні в м. Сєверодонецьку і Троїцькому районі - по 100%, Краснодонському районі - 90%, Біловодському - 86%, Новоайдарському - 84%, мм. Алчевську - 79%, Рубіжному - 76%, Антрацитівському районі - 75%, Кремінський - 73%, м. Свердловськ - 72%, м. Первомайськ і Слов\"яносербському районі - по 70%, Марківському і Старобільському - по 67%, мм. Антрацит, Кіровськ, Ровеньки, Станично-Луганський р-н - по 62%, м. Луганськ, Новопсковський і Перевальський р-ни - по 60%.
Нижче середньообласного (35%) показники готовності теплових мереж в мм. Красний Луч, Стаханов, Брянка, Краснодон, Сватівському, Антрацитівському, Станично-Луганському, Лутугинському районах. Не відремонтовано жодного метра із запланованих обсягів в м. Кіровськ, Краснодонському, Марківському і Міловському районах.
При середньообласному показнику 60% комунальних котелень підготовлено на 62%, відомчих - на 42%. Нульовий відсоток виконання по котельним Мінагрополітіки (1 кот.), Мінтранспорта (4 кот.), Департаменту виконання покарань (1 кот.). При середньообласному показнику підготовки теплових мереж 35%, комунальних тепломереж підготовлено на 34%, відомчих - на 45%. При середньообласному показнику підготовки 58%, житло комунальної власності підготовлено на 57%, відомче - на 64%.
Системи центрального опалювання: при середньообласному показнику -55%, в будинках комунальної власності підготовлено 58%, у відомчих будинках-41%.
Рівень розрахунків споживачів за надані послуги за 7 місяців поточного року за оперативними даними склав: за послуги водопостачання і водовідведення - 94,0 % (недоплачено 10,2 млн грн.), за послуги теплопостачання - 96,0% (недоплачено 6,3 млн грн.). Не дивлячись на зростання рівня розрахунків за надані послуги заборгованість споживачів за 7 місяців поточного року складає 16,5 млн. грн. В цілому по області збитки підприємств житлово-комунального господарства в першому півріччі поточного року складають 91,7 млн. грн. (зростання до першого півріччя 2005 року 33,9 млн. грн.). „Незадовільні підсумки фінансової діяльності підприємств обумовлені незбалансованістю їх економіки, що викликане невідповідність діючих тарифів для населення рівню фактичних витрат на виробництво і реалізацію житлово-комунальних послуг. Так, в першому півріччі, в середньому по області, населення відшкодувало фактичні витрати за спожиті послуги з водопостачання на 39,1%, з теплопостачання на 48,0%, на утримання будинків і прибудинкових територій на 74,1%”, - повідомив Валерій Альошкін. Таким чином, втрата доходів підприємств області складає 108,2 млн. грн.
За його словами, у цьому році планується витратити 179,5 млн. грн. на оплату енергоносіїв, але ця сума може збільшитися на 65 млн. грн через зростання ціни на газ та електрику. Водночас, „у області є потенційні можливості розрахуватися повністю за газ в разі, якщо ДК „Газ України” збільшить ліміти, встановлені для області до рівня захищеної різниці”. В свою чергу перший заступник ген директора ДК „Газ України” Іван Варга відзначив дуже неактивну позицію мерів міст Луганщини щодо вирішення питань з обсягами лімітів на наступний опалювальний період і підкреслив, що саме вони повинні найбільше опікуватися цією проблемою, в облдержадміністрація повинна виконувати лише організаційні функції. Він також заявив, що зараз державою виділені кошти на погашення боргів областей за рахунок різниці у тарифах, що може полегшити існуюче становище (у Луганщини таких боргів накопичилося майже півмільярда грн.).
В ході засідання члени колегії вирішили звернутися до обласної ради з пропозицією провести спільні виїзди фахівців у найбільш проблемні міста та райони Луганської області, де підготовка до зимового періоду триває найгіршим способом.

16 серпня 2006,13:42 Версія для друку

В містах та районах області: Лисичанськ

Відбулось засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків. У засіданні взяли участь заступник міського голови Ю.Токарєв, голова ради, начальники відділів міськради, санепідемстанції, керівники і голови профспілок підприємств, установ та організацій міста усіх форм власності. Зазначено, що в рамках виконання програми відпочинку та оздоровлення дітей у місті протягом червня-липня поточного року оздоровлено 2726 дітей, у тому числі 330 дітей пільгових категорій, які оздоровлювались у пришкільних таборах. Крім того, для дітей цієї категорії придбано 65 путівок до ДОК „Южний” (АР Крим). У ході засідання підкреслено, що для виконання програми з оздоровлення дітей (6 тис. дітей та підлітків) необхідне залучення позабюджетних коштів, тому керівникам підприємств і установ міста було запропоновано активізувати роботу з придбання путівок у оздоровчі табори для дітей їх робітників. Також зазначено, що з метою забезпечення вторинної зайнятості молоді міста в літній період, організовано 38 трудових об’єднань, в яких протягом червня-серпня працюють понад 1 тис. учнів усіх навчальних закладів міста І-ІІ акредитації, виконуючи ремонтні, сільськогосподарські роботи та роботі в сфері послуг.


Сторінки:
596061626364656667686970717273

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера