Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: понеділок, 16 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
14 серпня 2006,14:33 Версія для друку

Постраждалим на шахті Суходольська-Східна надана медична допомога.

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я повідомляє, що після отримання звістки про аварію на шахті Суходольська-Східна ВАТ „Краснодонвугілля” Луганської області, на шахту прибули машини невідкладної допомоги та реанімобілі з спеціалізованою бригадою у складі анестезіолога, комбустіолога і медсестри-анастезіфолога. Була проведена невідкладна госпіталізація 7 хворих в центральну міську лікарню м. Краснодон, надана первинна спеціалізована допомога.
Внаслідок вибуху на шахті постраждало 13 гірників, з них: 6 загинуло на місці, 7 – госпіталізовано до медичних закладів (6 – в тяжкому стані, 1 – легкому). Рятувально-пошукові роботи припинено 13.08.2006р. о 17:00.
6 постраждалих у тяжкому стані на реанімобілях транспортовано у реанімаційне відділення Луганської обласної лікарні. Всім пацієнтам проведено повне обстеження комплексною бригадою спеціалістів в складі офтальмолога, нейрохірурга, травматолога, комбустіолога, терапевта, отоларинголога, ендоскопі ста та лікаря УЗД. Постраждалим проведена хірургічна обробка, санація дихальних шляхів та детоксикаційна терапія у повному обсязі. Стан постраждалих тяжкий, стабільний.
В Луганську обласну клінічну лікарню прибула реанімаційна бригада клініки Інституту невідкладної хірургії АМН України (М. Донецьк). Троє пацієнтів, що мають опіки 65% поверхні тіла, направлені реанімобілями на лікування в клініку Інституту (дана клініка спеціалізується по наданню допомоги постраждалим з опіками з застосуванням сучасних технологій). Транспортування пацієнти перенесли стабільно. Стан пацієнтів важкий, стабільний. В клініці Інституту розпочато інтенсивне лікування. Всіма необхідними медикаментами та витратними матеріалами хворі забезпечені у повному обсязі.
На місці НС працює урядова комісія, до складу якої входять представники МОЗ України. Окрім роботи з постраждалими, проводяться заходи по медичному забезпеченню та підтримці родичів тих, хто постраждав та загинув внаслідок НС.

14 серпня 2006,13:42 Версія для друку

Президент України Віктор Ющенко виразив співчуття постраждалим в аварії на шахті „Суходольській-Східній”.

Президент України Віктор Ющенко в телеграмі виразив співчуття трудовому колективу шахти „Суходольська-Східна” ВАТ “Краснодонвугілля”, рідним та близьким загиблих:
„З болем у серці дізнався про трагедію на шахті „Суходольська-Східна”, внаслідок якої загинули й були тяжко травмовані люди. Обов’язок відповідних центральних та місцевих органів влади зробити все необхідне, щоб допомогти сім’ям потерпілих в аварії. Сумую та вболіваю разом з усією Україною. Прошу передати мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих, а також побажати одужання постраждалим”.

14 серпня 2006,13:28 Версія для друку

На Луганщині розпочала роботу урядова комісія з вивчення причин аварії на шахті Суходольська-Східна ВАТ „Краснодонвугілля”.

Урядова комісія з вивчення причин аварії на шахті Суходольська-Східна ВАТ „Краснодонвугілля” розпочала сьогодні роботу. Про це повідомив журналістам на брифінгу в Луганській облдержадміністрації начальник Головного управління МНС України в Луганській області Віктор Кучера. До складу комісії увійшли міністри вугільної промисловості України та МНС України, Генеральний прокурор України, від Луганської облдержадміністрації – заступник голови Олександр Меженський.
Віктор Кучера повідомив, що 13 серпня о 07:33 на Суходольській-Східній стався локальний спалах газо-вугільної суміші у виробничій лаві на глибині 915 м. В результаті постраждали 13 гірників із 171, які перебували на той час у лаві. Було смертельно травмовано 6 шахтарів та 7 отримали опіки різної тяжкості. Вибух стався під час пересмінки, коли 53 працівники нічної зміни вже завершила роботу й збиралася підійматися на поверхню, а 118 працівників денної зміни спустилися, щоб стати до роботи. „Одразу як спрацювали датчики, більшість людей вдалося швидко евакуювати, постраждали ті, хто опинився в епіцентрі”, - заявив Віктор Кучера. За його словами, тіла загиблих були підняті на поверхню близько півдня того ж дня. Після підняття на поверхню Шістьох постраждалих від опіків гірників та сьомого – майстра зміни, який отримав отруєння метаном, Трьох було госпіталізовано до Луганського обласного опікового центру, трьох – до Донецького інституту невідкладної та відновлювальної хірургії з опіками 1 та 2 ступеню (пошкодження шкірних покровів становлять до 65%). Майстер зміни з отруєнням відправлений до реанімації Краснодонської районної лікарні. „Постраждалі забезпечені усіма необхідними медикаментами, для їх лікування задіяні кращі медичні сили регіону”, - запевнив Віктор Кучера. Зараз лікарі оцінюють їх стан як стабільно тяжкий, проте безпосередньо загрози життю немає.
Компенсації сім’ям постраждалих та загиблих у аварії гірників будуть визначені за результатами роботи урядової комісії. Та вже зараз футбольна команда донецького „Шахтаря” відгукнулася на горе луганських гірників, заявивши про свою готовність оказати фінансову підтримку постраждалим від вибуху на Суходольській-Східній.
Одразу ж після вибуху до міста аварії прибули відділення газо-рятівних служби Луганської та Донецької областей, реанімобілі Луганського та Донецького опіковий центрів. „Завдяки своєчасному реагуванню вдалося запобігти більш тяжких наслідків, які могли б статися”, - підкреслив головний рятівник Луганщини. Зараз рятувальні заходи на Суходольській-Східній завершені, тривають аварійно-відновлювальні роботи.
За словами начальника Головного управління МНС України в Луганській області, остаточно причини аварії встановить урядова комісія. Розглядаються кілька версій, серед який поява іскри під час роботи вуглевидобувного комбайну, неполадки в роботі компресору чи іншого обладнання. Але ймовірніше за все, це був „локальний викид газу метану з одного з вугільних пластів”, - повідомив Віктор Кучера. Він також зазначив, що на момент аварії вентиляція в забої працювала нормальному режимі. На момент спалаху метану датчики показували концентрацію метану на рівні 0,75% (небезпечним вважається рівень 9-16%). Тому спеціалісти схиляються до версії про моментальний, у долі секунди, локальний викид метану. „Проте остаточні висновки зробить лише урядова комісія”, - підкреслив Віктор Кучера.
Він також звернув увагу на те, що шахта Суходольська-Східна є найбільш небезпечною серед вугільних шахт Луганської області через високий зміст метану. Це притаманно й іншим шахтам „Краснодонвугілля”: тут видобувається коксівне вугілля, яке саме й характеризується великим відсотком змісту метану у пластах.

14 серпня 2006,13:25 Версія для друку

Луганська облдержадміністрація висловлює співчуття рідним та близьким загиблих шахтарів на шахті “Суходольська-Східна”.

В співчутті, зокрема, йдеться: “Луганська облдержадміністрація висловлює слова підтримки та глибокої скорботи рідним та близьким загиблих шахтарів на шахтоуправлінні “Суходольська-Східна” ВАТ “Краснодонвугілля”. Всі мешканці Луганщини сумують разом з вами. Дуже трудно прийняти, що трагічна загибель забрала життя ще зовсім молодих людей. Нехай вам вистачить мужності перенести цій скрутний час відчаю”.

14 серпня 2006,10:22 Версія для друку

Минулого тижня в області спостергігалось зниження на ряд продуктів харчування.

Державна інспекція з контролю за цінами в Луганській області повідомляє, що за даними моніторингу цін на основні споживчі товари на підприємствах торгівлі та продовольчих ринках за минулий тиждень, з 4 серпня по 11 серпня 2006 року, цінова ситуація на основні споживчі товари характеризується відносною стабільністю.
Протягом минулого тижня на підприємствах торгівлі області зафіксовано зниження середнього рівня ціни на яйця курячі та підвищення середніх рівнів цін на м’ясо птиці (кури) та крупу гречану.
Зниження середнього рівня ціни на яйця курячі на 7% відбулося на підприємствах торгівлі (з 2,71 до 2,52 грн. за десяток); на 10,4% - на продовольчих ринках (з 2,70 до 2,42 грн. за десяток). Зниження роздрібних цін на цей продукт обумовлено зниженням оптово-відпускних цін товаровиробниками області.
Середній рівень роздрібних цін на м’ясо птиці (кури) на підприємствах торгівлі підвищився на 1,1% (з 11,93 до 12,06 грн/кг), за рахунок підвищення оптово-відпускних цін базовим підприємством ТОВ СФ „Агроукрптаха” у третій декаді липня на 5,7% (з 10,50 до 11,10 грн/кг).
Середній рівень роздрібних цін на крупу гречану на продовольчих ринках та на підприємствах торгівлі міст області підвищівся на 1% та 1,2% відповідно, за рахунок підвищення оптово-відпускних цін посередницькими підприємствами.
Ціни на інші споживчі товари на підприємствах торгівлі були стабільними.
На продовольчих ринках області протягом минулого тижня спостерігалося зниження цін на яловичину - 1,2%, м’ясо птиці (кури) – на 1,3%, олію соняшникову - 5,3%, борошно пшеничне вищого ґатунку - 1,7% та сіль кам’яну – 3,6%.
Позитивна цінова ситуація спостерігалася на овочі, зниження цін на які пов’язано із насиченням ринку. Ціни на картоплю знизились на 3,1%, моркву – 19,4%, цибулю ріпчасту – 12,9%.
Ціни на яблука на ринках області знизились на 32,2%.

11 серпня 2006,20:14 Версія для друку

Луганська облдержадміністрації щиро вітає будівельників Луганщини з професіональним святом.

„Професія будівельника завжди була й остається однією із самих мирних, почесних і вкрай необхідних людям.
Вашими вмілими і працьовитими руками збудовані житлові і адміністративні будинки, об’єкти соціально-культурного призначення, дороги і проспекти, фабрики і заводи. Багато з них стали прикрасою наших міст і селищ.
Низький поклін ветеранам й глибока подяка усьому 40 тисячному колективу будівельників, які і сьогодні доказують, що можливо будувати добротно, надійно, красиво й швидко, допомагати вирішувати соціальні проблеми регіону.
Впевнені, що робітники будівельного комплексу області зуміють подолати труднощі часу, зберегти й примножити виробничий потенціал, збільшити обсяги будівництва”.

11 серпня 2006,15:58 Версія для друку

Збирання врожаю ранніх зернових в господарствах області практично завершено.

У всіх категоріях господарств Луганської області завершується збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур. За даними Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на 9 серпня поточного року з 423,5 тис. га зібрано 382,1 тис. га або 90%.
Завершили обмолот в господарствах Старобільського району. Наближається до завершення збирання врожаю в Лутугинському (обмолочено 97% посівів), Слов’яносербському (96%), Краснодоні (95%), Кремінському (93%), Новопсковському і Попаснянському районах (по 92%).
Посіви озимої пшениці повністю зібрані в Антрацитівському, Міловському, Попаснянському, Слов’яносербському і Старобільському районах. По області цей показник складає 96%. Залишилося зібрати 9,3 тис. га.
Основна фуражна культура - яровий ячмінь - зібраний з 86% площ (при прогнозі 163,5 тис. га урожай зібраний з 140,6 тис. га).
Завершене збирання гороху з площі 3,8 тис. га й озимого ячменю з 1,2 тис. га.
Станом на 9 серпня намолочено 690,1 тис. тонн зерна, в тому числі озимої пшениці 417,4 тис. тонн. За попередніми даними, найвищий вал зерна вирощений в Старобільському районі - 59,3 тис. тонн. Більше 50-ти тисяч тонн - в Троїцькому та Сватівському районах.
Середня врожайність ранніх зернових і зернобобових культур складає 18,1 ц/га, в тому числі озимої пшениці - 19,4 ц/га, ярового ячменю - 16,1 ц/га. Найвищі намолоти з кожного гектара одержали в Біловодському (21,7 ц/га) і Свердловському (21,6 ц/га) районах. У вказаних районах також найвища врожайність зерна озимої пшениці - відповідно 24,5 ц/га і 23 ц/га.
Враховуючи складнощі із забезпеченням господарств паливно-мастильними матеріалами (подорожчання, відсутність ресурсів) завершення збиральних робіт по області прогнозується до 20 серпня поточного року.
Першими в області завершили жнива хлібороби Старобільського району. На площі 32,5 тис. га (найбільшої серед агроформувань інших районів - 8,9% обласного показника) зібрано 59,3 тис. тонн зерна ранніх зернових і зернобобових культур. Середня врожайність склала 18,3 ц/га. В тому числі вирощено 38,2 тис. тонн основної продовольчої культури - озимої пшениці і 17,9 тис. тонн фуражної - ярового ячменю - при врожайності відповідно 19,6 і 16,6 ц/га.
Наближається до завершення збирання врожаю в господарствах Новопсковського району. З 24,5 тис. га урожай зібраний з 23,5 тис. га або 92% площ. При середній врожайності 19,8 ц/га намолотило 44,4 тис. тонн зерна. По врожайності озимої пшениці (21,3 ц/га) район поки займає 5 місце в області.

11 серпня 2006,12:05 Версія для друку

Завдяки фахівцям Нацслужби посередництва і примирення погашено майже 7 млн. грн. заборгованості із зарплати перед працівниками підприємств Луганщини.

На обліку відділення Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) в Луганській області станом на 24 липня 2006 року знаходиться 22 спори на 17 підприємствах, з них два перебувають на територіальному рівні, решта - на виробничому. В означених конфліктах міститься 64 неврегульовані вимоги найманих працівників. Більшість з них стосується погашення заборгованості із зарплати та своєчасної її виплати, створення належних умов охорони та безпеки праці, встановлення тарифних ставок (посадових окладів) на рівні, визначеному діючими законодавчими, нормативно-правовими актами, генеральною та галузевими угодами.
Особливістю поточного року стало розширення кола причин виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) (далі - КТС(К), зокрема, неодноразово причиною виникнення спору стало порушення порядку вивільнення працівників. Порушення ці відбувалися при недостатній увазі первинних профспілкових організацій. Наприклад, наймані працівники відділень №1, №3 Луганського протитуберкульозного диспансеру м.Луганськ, відчули, що вони як члени профспілки на виробничому рівні не захищені, тому звернулися до обкому галузевої профспілки та ініціювали вступ до КТС(К). Для вирішення конфлікту в правовому руслі представницький орган звернувся до відділення НСПП. Завдяки наданим відділенням роз’ясненням, рекомендаціям, вивченню матеріалів щодо вирішення конфлікту було знайдено порозуміння. Даний колективний трудовий спір був урегульований шляхом проведення примирної комісії, яка проходила у відділенні НСПП. І на підставі укладеної угоди між головним лікарем Луганського протитуберкульозного диспансеру м.Луганськ та найманими працівниками відділень №1, №3 Луганського протитуберкульозного диспансеру про виконані вимоги - трудовий спір було вирішено. Тобто вирішення проблемних питань за столом переговорів в багатьох випадках дозволяє вирішити конфліктні ситуації в досудовому порядку без зайвих витрат.
До відділення продовжують звертатися наймані працівники підприємств, установ, представники профспілок з причин незгоди з існуючим рівнем зарплати та необхідністю приведення тарифних ставок, посадових окладів у відповідність до чинного законодавства України, генеральної, галузевих угод і колективних договорів. Останнім часом вони намагаються вирішувати такі спірні питання в переговорному і законодавчому руслі, а не вдаватися до страйків. Так, наприкінці червня НСПП зареєстровано КТС(К) між Луганським територіальним комітетом профспілки працівників вугільної промисловості України та виконуючим обов’язки генерального директора ДП «Луганськвугілля». На даний час працює трудовий арбітраж для вироблення рішення щодо задоволення вимоги Луганського територіального комітету профспілки працівників вугільної промисловості України у трудовому спорі.
В результаті здійснених відділенням НСПП заходів, взаємодії сторін соціально-трудових відносин і органів місцевої влади в цьому році вирішено 3 колективні спори, знято з контролю 6 конфліктних ситуацій, погашено 6 млн. 709,6 тис.грн. боргу із зарплати.
На базі управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Брянківської міської ради Луганської області за адресою: м.Брянка, вул.Щетініна,2, відкрито інформаційно-консультаційний центр Національної служби посередництва і примирення. В цьому центрі роботодавці, наймані працівники підприємств, організацій та громадяни можуть одержати консультаційні послуги з питань вирішення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин та з інших питань щодо трудового законодавства.

11 серпня 2006,11:34 Версія для друку

Триває робота щодо зменшення заборгованості із виплати заробітної плати

За даними щотижневого моніторингу Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Луганській області станом на 4 серпня склала 107,6 млн. грн. і зросла протягом тижня на 2,9 млн. грн. або на 2,7%.
Сума невиплаченої заробітної плати по економічно активних підприємствах області склала 55,8 млн. грн. і збільшилась протягом тижня на 3 млн. грн. або на 6%.
У порівнянні з 28 липня на підприємствах державної та державно-корпоративної форми власності борги зросли на 1,9 млн. грн. (на 8%) і склали 27,5 млн. грн. На підприємствах комунальної та комунально-корпоративної форми власності заборгованість зросла 0,7 млн. грн. (на 8%) і за станом на 4 серпня її обсяг склав 9,5 млн. грн.
Основними причинами зростання заборгованості із заробітної плати по підприємствах державної та державно-корпоративної форми власності є: зменшення замовлень на енергетичне вугілля з боку ДП „Вугілля України”, що призвело до накопичення нереалізованої вугільної продукції, у тому числі на складах; невідповідність розрахункової потреби в держпідтримці на собівартість до фактично виділеним коштам (37,8% від потреби); невиплачена заробітна плата за червень 2006 року працівникам вугільної галузі (так, на трьох шахтах Лутугинського району протягом тижня заборгованість зросла на 3,3 млн. грн., що пов\'язано із несвоєчасним перерахуванням коштів від ДП „Луганськвугілля”).
На підприємствах-банкрутах заборгованість із заробітної плати склала 44,5 млн. грн. і зменшилась на 0,1 млн. грн. у порівнянні з 28 липня. На економічно неактивних підприємствах заборгованість склала 6,4 млн. грн. і залишилась без змін.
Міськими і районними комісіями з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат протягом тижня проведено 10 засідань.
За результатами роботи комісії Лутугинської райдержадміністрації підготовлено листи: керівнику ДП „Луганськвугілля” з проханням вжити термінових заходів щодо виплати заробітної плати за червень поточного року; ліквідатору МПП „Квазар” з проханням надати графік погашення заборгованості із заробітної плати та інформацію про заходи по її погашенню.
Спеціалістами управлінь праці та соціального захисту населення міст та районів області здійснено перевірки стану додержання законодавства про працю на 43 підприємствах, в тому числі на тих, що мають заборгованість. Матеріали по дев’яти з них направлені до прокуратури на місцях.
Луганською облдержадміністрацією направлено листи на ім’я Генерального прокурора України та начальника УМВС України в Луганській області з проханням надати інформацію щодо ходу провадження по справі за фактом зловживання своїми службовим положенням, умисної невиплати заробітної плати та несплати податків та обов’язкових платежів посадовими особами ТОВ „Плутон”.
На рахунок ТОВ „Будремконструкція-ЛТД” із існуючої суми дебіторської заборгованості (114,0 тис грн) протягом тижня від ТОВ „Київська житлово-будівельна компанія” надійшло 60 тис. грн., остання сума борги буде погашатися згідно домовленості.
Продовжено фінансування субвенцій з державного бюджету України місцевим бюджетам на будівництво об’єктів газифікації населених пунктів, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 22.05.2006 №704. Станом на 31 липня область профінансована у сумі, яка дозволяє у повному обсязі погасити залишок дебіторської заборгованості – 1429,932 тис грн, яка утворилась на об’єктах газифікації у 2005 році та зареєстрована в органах Державного казначейства.

11 серпня 2006,11:07 Версія для друку

Половина житлових будинків області вже підготовлена до зими.

3-8 серпня перший заступник голови, виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Кобітєв і заступник голови облдержадміністрації Олег Тітамир провели низку зустрічей з керівниками міст та районів області. На них обговорювались питання підготовки об’єктів тепло-, водопостачання, соцкультпобуту і житлового фонду до роботи у зимових умовах, розрахунків за енергоносії, погашення заборгованості із зарплати працівникам підприємств ЖКГ тощо. За підсумками наради були підготовлені протокольні доручення.
Станом на 1 серпня 2006 року готовність житлово-комунального господарства повинна складати 50% від запланованих обсягів. Фактично підготовлено 52% (655 од.) опалювальних котелень , 33% (84,4 од.) теплових мереж, 47% (4210 од.) систем центрального опалення, 49% (9854 од.) житлових будинків.
У межах графіка готуються котельні міст Луганська, Сєвєродонецька, Антрацита, Лисичанська, Ровеньків, Рубіжне, Свердловська і більшості районів.
Нижчі за середньообласні показники готовності теплових мереж в містах Алчевськ, Брянка, Кіровськ, Красний Луч, Стаханов, Лутугинському й інших районах; житлових будинків - Луганська, Брянки, Новопсковському, Станично-Луганському та інших районах, а так само на підприємствах Мінвуглепрому України.
Розрахунки споживачів області за отримані послуги водопостачання і водовідведення за 7 місяців поточного року склали 94%, теплопостачання - 94,7%.
Нижче за середньообласні показники за послуги водопостачання та водовідведення розрахувалися споживачі міст:
• Антрацит 76,3%
• Красний Луч 76%
• Брянка 81,9%
• Кіровськ 79,9%
• Первомайськ 82,7%
• Краснодон 85,1%
• Рубіжне 69%
• Петровське 70%

За послуги теплопостачання:
• Красний Луч 88,8%
• Стаханов 85,7%
• Кіровськ 84,9%
• Лисичанськ 77,6%
• Первомайськ 85%
• Рубіжне 72,4%


Сторінки:
626364656667686970717273747576

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера