08 серпня 2006,12:18
|
 |
 |
В містах та районах області: Новопсковський район
Громадські слухання на тему „Санітарно-екологічний стан смт.Новопсков” відбулися за ініціативою санітарно-екологічної комісії громадської ради при райдержадміністрації. У заході взяли участь керівники райдержадміністрації, станції із захисту рослин у Новопсковському районі, члени громадської ради при РДА, депутати районної та селищної ради, жителі Новоскову та місцеві ЗМІ. Вони обговорили питання занедбаного стану селища: наявність смітників, забруднення промислового та продовольчого ринків, берегів річки Айдар та території цілющого джерела на березі Айдару. Також піднято питання загрози амброзії, яка інтенсивно поширюється на території району.
Учасники громадських слухань запропонували провести акцію районного масштабу „Очистимо вулиці від смітників та амброзії”. Також було вирішено направити пропозиції до райдержадміністрації та райради щодо негайного вирішення даного питання та звернутися до громадськості через районні ЗМІ з проханням підтримати цю ініціативу.
08 серпня 2006,12:17
|
 |
 |
В містах та районах області: Лисичанськ
За 6 місяців 2006 р. Лисичанським міським центром зайнятості працевлаштовано 949 безробітних. Всього в центрі на обліку знаходяться 1 тис. 457 безробітних. Рівень безробіття в Лисичанську становить 2,1% (на початку року – 2%). Міською програмою зайнятості населення в поточному року передбачено створити 1,5 тис. нових робочих місць, в тому числі 100 – на підприємствах, в організаціях, установах різних галузей та 1,4 тис. – в інших сферах економічної діяльності. За 1 півріччя 2006 р. всього створено 744 нових робочих місця, в тому числі 178 - для найнятих працівників у юридичних осіб та 566 – для найнятих працівників у фізичних осіб-підприємців.
08 серпня 2006,12:09
|
 |
 |
В містах та районах області: Перевальський район
З початку 2006 року вугледобувними підприємствами району піднято на гора 284 тис. тонн вугілля, що на 101,8 тис. тонн або на 55,9 відсотка більше аналогічного періоду
2005 року, планове завдання виконано на 97,9 відсотка. За липень поточного року шахтами району фактично видобуто 36,2 тис. тонн вугілля, що становить 82,2 відсотка до плану та у 1,5 рази більше аналогічного періоду минулого року. З випередженням минулорічних та планових показників працюють: ВВП шахта “Ніканор – Нова” ДП „Луганськвугілля” - вуглевидобуток склав
25,3 тис. тонн вугілля, що у 3,1 рази більше аналогічного періоду минулого року та на
1,3 відсотка більше запланованого рівня; ВП шахта “Фащівська” ДП “Луганськвугілля” - 5,0 тис. тонн вугілля, що на 17,9 відсотка більше аналогічного періоду минулого року та відповідає 100,04 відсотка планового завдання. На інших шахтах допущене невиконання планованого завдання та зниження вуглевидобутку порівняно з аналогічним періодом минулого року: ДП шахта “Перевальська” – 4,6 тис. тонн, що становить 56,9 відсотка до планового завдання та 68,1 відсотка до відповідного періоду минулого року. Причини невиконання плану: відключення електроенергії (через заборгованість), аварії на машинах і механізмах, аварії на скребковому конвеєрі; ВП шахта імені Артема ДП „Луганськвугілля” видобуто 1 тис. тонн вугілля, що складає 24 відсотка до плану та 43,5 відсотка до аналогічного періоду минулого року. Причини невиконання плану: геологічні порушення (обрушення породи покрівлі 4 західної лави пл. К6), зупинка робіт ДГТІ (порушення правил безпеки та умов паспорта кріплення), аварії на скребковому конвеєрі; ДП шахта “Слов’яносербська” (Романівська) – 0,4 тис. тонн, що становить 18 відсотків до плану та 17,6 відсотка до минулорічного рівня. Причини: аварії на скребковому конвеєрі та зупинка робіт ДГТІ (у зв’язку з початком процедури ліквідації підприємства).
07 серпня 2006,16:11
|
 |
 |
До Дня незалежності України багатостраждальний Зоринськ буде газифікований.
До Дня незалежності України будівельники Луганщини приурочили введення до ладу газопровід до Зоринська. Про це повідомив журналістам під час брифінгу в Луганській облдержадміністрації заступник начальника управління містобудування та архітектури луганської облдержадміністрації Григорій Мазур. Він розповів, з якими набутками наближаються будівельники області до свого професійного свята, яке відзначатиметься 13 серпня.
За словами Григорія Мазура, будівельна галузь Луганщини розвивається, нарощуючи обсяги виробництва. Про це заявив під час брифінгу для луганських журналістів. Він повідомив, що з початку року темпи підрядних робіт будівельних організацій регіону зросли до 107,2%. При чому зростання відбувається послідовно з кожним роком. Наростили обсяги більше половини будівельних організацій. Ними здано в експлуатацію 104 тис. кв.м. житла. Це майже 405 від того, що заплановано на весь 2005 рік. За словами Григорія Мазура, активніше за всіх ведуться будівельні роботи в самих крупних містах області – луганську, Алчевську та Сєвєродонецьку.
Крім того, триває газифікація сільських районів та шахтарських селищ Луганщини. Планується що до кінця поточного року буде прокладено більше тисячі кілометрів газопроводів та газифіковано майже 25 тис. будинків та квартир. Це на 14 і на 7 % більше, ніж торік. На сьогодні ж будівельники ввели в дію більше 250 км газопроводів, газифікували більше 7 тис. помешкань. Вперше газ підведено до 11 населених пунктів, найкрупніші з яких сел.Селезньовка Перевальського району, сел..Бобрикове Антрацитівського району та ще 4 села у Троїцькому районі. До дня незалежності планується подати газ у м.Зоринськ. Для реалізації на Луганщині газових програм з держбюджету цього року передбачено виділення 23 млн. 249,2 тис. грн. на сьогодні в область надійшла половина визначеної суми. Також з обласного бюджету виділяється 2 млн. грн., з яких вже профінансовано 87,5%.
„Підприємства будіндустрії області мають можливості повністю забезпечити потреби будівельників у матеріалах, і навіть мають змогу збільшити випуск своєї продукції”, - заявив Григорій Мазур. У 1 півріччі п.р. вони випустили продукції на 198 млн. грн., збільшивши обсяги промислового виробництва на 12,6%. Найбільш динамічно розвиваються Лутугинський завод будматеріалів, Лисичанський склозавод „Пролетарій”, Красно луцький завод залізобетонних виробів, приватне підприємство „Момотов” та інші. Вони також розширюють свій експорт, поширюється і коло луганських підприємств-експортерів будматеріалів.
За добрі показники напередодні професійного свята „Дня будівельника” будівельне підприємство „Нові технології”, ЗАО „Лисичанськспецбуд” і ПП „Момотов” нагороджені Почесними грамотами міністерства будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства України.
07 серпня 2006,15:04
|
 |
 |
Надходження до обласного бюджету збільшуються, витрати на соціальну сферу зростають. – Юрій Балковий.
Аналіз виконання обласного бюджету у 1 півріччі свідчить про зростання обсягів вкладень у соціальну сферу. Про це заявив начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Балковий під час апаратної наради за участю керівників Луганської облдержадміністрації. На нараді розглянуто питання про виконання обласного бюджету за 1 півріччя 2006 року.
За словами Юрія балкового, у 1 півріччі 2006 р. до обласного бюджету надійшло 452 млн. 694,6 тис. грн., що на 47,45 більше, ніж за той же період минулого року. До загального фонду бюджету отримано 378 млн. 482,8 тис. грн., до спеціального – 74 млн. 211,8 тис. грн.. З державного бюджету отримано: до загального фонду – 87 млн. 291,7 тис. грн. дотацій та 150 млн. 353,4 тис. грн. субвенцій, до спеціального фонду – 35 млн. 322 тис. грн. субвенцій. При тому, що суми трансфертів з держбюджету надійшли до області лише на 96%, виконання прогнозних показників по доходах складає 106%. Надходження власних і закріплених доходів до обласного бюджету збільшилися на 33,6%.
На видатки спрямовано 225 млн. 169,7 тис. грн. з обласної казни. Це майже на 45% більше ніж торік. У порівнянні з 1 півріччям минулого року збільшилися видатки на освіту – на 43,3%, охорону здоров’я - 38,4%, на соціальний захист населення - на 49,4%, культуру і мистецтво – на 40,9%. Захищені статті складають 78,7% загального обсягу видатків обласного бюджету З них більше половини – це заробітна плата, придбання продуктів та медикаментів – 14,3%, сплата комунальних послуг та енергоносіїв – 9,2%.
За словами замісника голови Луганської облдержадміністрації Олександра Кобітєва, необхідно посилити контроль за більш доцільним розходуванням бюджетних коштів, що виділяються обласним підприємствам, установам та організаціям. Головними розпорядниками цих коштів є галузеві управління та інші структурні підрозділі облдержадміністрації, тому ефективне використання бюджетних ресурсів, як і виконання програмних показників роботи підлеглих підприємств будуть тепер основними критеріями оцінки якості дій керівників цих підрозділів.
Також Олександр Кобітєв підкреслив, що загалом економіка Луганської області працює стабільно, попри всі заяви у місцевих ЗМІ про стагнаційні процеси в ній. „У нас є чітке бачення перспективи розвитку господарського комплексу нашого регіону, необхідно покращити механізми управління та раціоналізувати принципи користання тими ресурсами, що в нас є”, - зауважив замісник губернатора.
07 серпня 2006,15:00
|
 |
 |
Рівень підготовки Луганщини до зими сягає 50% і відповідає середнім по Україні.
Темпи підготовки ЖКГ Луганщини до зими відповідають середнім показникам по Україні і становлять 50%. Про це заявив заступник голови Луганської облдержадміністрації Олег Тітамир на апаратній нараді, яку провів сьогодні в.о. голови, 1-й заступник голови облдержадміністрації Олександр Кобітєв. В цілому роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду по області йдуть за затвердженими графіками. Проте Брянка, Краснодон, Кіровськ і Стаханов мають самий низький рівень підготовки опалювальних мереж та будинків з центральним опаленням. Причиною низьких темпів підготовчих заходів тут досі була нестача фінансування з держбюджету. За словами Олега Тітамира, зараз відповідна постанова Кабінету Міністрів України вже прийнята, у найближчий термін кошти на роботи почнуть надходити, і темпи робіт будуть зростати.
Також прискорилися роботи з підготовки котелень та об’єктів опалення, що належать до сфери освіти та охорони здоров’я. Досі незадовільними темпами триває підготовка до зими об’єктів соціального захисту та культури.
За словами Олександра Кобітєва, цього року на підготовку до зими області виділено втричі більше коштів, ніж торік, тому якість підготовленості ЖКГ області до зими повинен бути більш високим. Так, у 2005 році було на підготовчі заходи було виділено 24 млн. грн., а у 2006р. – 62 млн. грн. Замісник губернатора Луганщини надав доручення, за яким усі котельні та бойлерні по всіх населених пунктах повинні мати технічні паспорти щодо готовності до роботи в опалювальний період з особистими підписами відповідальних осіб, які приймають їх як підготовлені до роботи взимку. „Щоб у випадку несталої роботи цих об’єктів в осінньо-зимовий період було чітко видно, хто відповідає за це”, - зазначив Олександр Кобітєв.
07 серпня 2006,14:57
|
 |
 |
Щодо розповсюдження у ЗМІ недостовірної інформації про зловживання серед працівників ПФУ в Луганській області.
На минулому тижні у засобах масової інформації Луганської області та за її межами було розповсюджено інформацію про масові зловживання та правопорушення з боку працівників головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області. За твердженням начальника головного управління Валентина Турає ва, Ця інформація не відповідає дійсності і журналістами було невірно трактовано реальні факти.
Насправді, з листопада 2005 року по теперішній час в Луганській області працівниками Управління Внутрішніх Справ, Прокуратури та спеціалістами пенсійного фонду проведені перевірки правильності оформлення та призначення пільгових пенсій. За результатами перевірок встановлено, що на трьох підприємствах Луганської області працівниками кадрових служб підприємств на протязі декількох років, починаючи – 2002 р., були підроблені документи для призначення 52 пільгових пенсій. За даними фактами правоохоронними органами порушені кримінальні справи. О одній з них слідство закінчено, матеріали передані до суду, звинувачення пред’явлені двом працівникам Пенсійного фонду та іншим особам. На даний момент триває судовий розгляд справи, а також визначається вина звинувачених.
Офіційне повідомлення про це розміщено на сайті головного управління ПФУ в Луганській області http://pfu.lg.ua у вигляді спростування інформації, опублікованої на сайтах http://www.kommersant.ua , http://news.lugansk.info та інших 4 серпня поточного року із посиланням на джерело в УМВС в Луганській області, про затримання 100 працівників ПФУ в Луганській області, яким пред’явлено звинувачення в участі в організованому злочинному угрупованні і отриманні хабарів у розмірі 0,5 млн. грн.
07 серпня 2006,12:22
|
 |
 |
Селяни Луганської області планують завершити збирання врожаю ранніх зернових до 20 серпня.
Збирання ранніх зернових і зернобобових культур на Луганщині планується завершити 20 серпня. Про це заявив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Махортов на апаратній нараді, яку провів в.о. голови, 1-й заступник голови облдержадміністрації Олександр Кобітєв. Під час наради було розглянуто питання про хід збиральної кампанії ранніх зернових культур в області.
Як і передбачалося робочими планами збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур, господарства регіону приступили до вибіркових збиральних робіт з 10 липня, а до масових жнив – з 15 липня поточного року. За минулі 20 днів збирання урожай ранніх культур зібраний з 302 тис. га, що складає 71 % до збиральної площі. Зокрема озима пшениця прибрана з 188 тис. га (на 84% площ), яровий ячмінь з 96 тис. га (59%), решта зернових і зернобобових культур – з 18,0 тис. га (51%). При цьому прибирання озимого ячменю і гороху повністю завершене. Темпи збиральних робіт з початку масового їх проведення щодня зростали і в даний час вони вийшли на рівень торішніх.
За оперативними даними 112 господарств області повністю завершили збирання врожаю ранніх зернових. Близькі до закінчення жнив господарства Новоайдарського, Лутугинського і Старобільського районів, де обмолочено 83-84% посівів. При сприятливій погоді збирання ранніх зернових і зернобобових культур у всіх категоріях господарств області буде завершене до 20 серпня.
Крім того, проведена апробація насінних посівів, урожай з яких зібраний повністю. Зараз йде засипка насінного матеріалу озимих і ярових зернових культур, потреба в ньому складає 100 тис. тонн. „Господарства області будуть повністю забезпечені насінням під урожай 2007 роки”, - заявив Юрій Махортов. За його словами, врожайність зернових на круг складає 18,9 ц/га, в т.ч. озимої пшениці – 19,9 ц/га. Намолочено 572,8 тис. тонн зерна, з них зерна озимої пшениці 374,8 тис. тонн.
За даними хлібної інспекції близько 70% зерна цієї культури за якістю відноситься до продовольчого. Згідно прийнятому хлібофуражному балансу, очікується одержати понад 740 тис. тонн зерна ранніх зернових і зернобобових культур, з них зерна озимої пшениці - 421 тис. тонн. Цього достатньо для задоволення потреб переробної і хлібопекарської промисловості, а також населення Луганської області в зерні для виробництва муки, хліба і хлібобулочних виробів”, - підтвердив Юрій Махортов
07 серпня 2006,09:27
|
 |
 |
Ціни на основні харчові продукти за минулий тиждень на Луганщині залишилися незмінними.
За даними моніторингу Державної інспекції з контролю за цінами в Луганській області ціни на основні споживчі товари на підприємствах торгівлі та продовольчих ринках за минулий тиждень значних змін не зазнали. На основні продукти харчування ціни залишилися на рівні попереднього тижня. Хліб коштував в середньому від 1,68 грн до 2,15 грн за кг, в залежності від сорту. Гречана крупа – 4,09 грн за кг, куряче м’ясо – понад 12 грн за кг, цукор0пісок 0 4,43 грн за кг, молоко – 2,66 грн.
Щодо пально-мастильних продуктів, то роздрібні ціни на світлі нафтопродукти за тиждень збільшились: на дизпаливо на 2,6 %, бензини марок А-92 - 4,6 %, А-95 - 4,3 %, А-76 – 6,3 %, А-80 – 7,6 %.
Станом на 04.08.06 рівень середніх роздрібних цін складає: дизпаливо - 3,96 грн/л., на бензин марки А-80 – 3,82 грн/л., на бензин марки А-92 – 4,10 грн/л., на бензин марки А-95 – 4,34 грн/л, на бензин марки А-76 – 3,72 грн/л, А-98 – 5,10 грн/л.
07 серпня 2006,09:25
|
 |
 |
В містах та районах області: Первомайськ
Підбито підсумки роботи підприємств міста у липні та за 7 місяців поточного року. В цілому по місту за 7 місяців поточного року за оперативними даними станом на 1.08.2006р. вироблено промисловими підприємствами продукції на 111 млн.грн., що на 15% менше, ніж за січень-липень минулого року. У липні місяці цього року шахтами ДП «Первомайськвугілля» було добуто 18,3 тис.тон вугілля, що на 1,1 тис.тон більше, ніж в червні. Збільшили видобування вугілля в порівнянні з минулим місяцем такі шахти як “Первомайська”, “Золоте”, “Тошківська”. З початку року було добуто 162,1 тис.тон вугілля, що на 36,3 тони менше, ніж в минулому році. Падіння видобутку вугілля виникло на шахтах: «Первомайська» на 4,6 тис.тон, «Карбоніт» на 2,2 тис.тон, «Гірська» на 25,8 тис.тон, “Тошківська” на 9,6 тис.тон. Тільки на шахті “Золоте” приріст добутку вугілля склав 6,7 тис.тон. На шахті ТОВ “Інтер-Інвест-вугілля” було добуто з початку року 45 тис.тон вугілля, що на 30% менше, ніж за аналогічний період минулого року. В галузі промбудматеріалів підприємством ТОВ “Промбудвугілля” у липні було вироблено 1млн.шт. цегли. З початку року 6 млн.шт., що на 1,5% менш, ніж за січень-липень минулого року. Стабільно працює легка промисловість. Підприємством ТОВ “Салама” випущено взуття на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
За минулий тиждень управлінням економіки виконкому проведено 4 обстеження обєктів торгівлі та сфери послуг та видано дозволів на право розміщення вказаних обєктів, у т.ч. 2 – перереєстрація. Проведено 5 комплексних перевірок з контролюючими службами міста та самостійних перевірок СПД з питань дотримання правил торгівлі та побутових послуг. Проведено 2 рейди по ліквідації стихійних місць торгівлі (вул.19 Партзїзду). Розглянуто 4 звернення громадян з питань захисту справ споживачів. Громадянам повернуто коштів на суму 150грн. Постійно надаються консультації споживачам. З метою виконання “Комплексної програми підтримки підприємництва” в липні сесією міської ради було виділено 25 тис.грн. на підтримку проектів СПД для приоритетних програм розвитку міста.
Для покращення добробуту мешканців міста, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу ведеться робота з СПД, разом з “Фондом підтримки підприємництва” з підготовки бізнес-проектів для участі в конкурсі на отримання інвестиційної підтримки. Це будівництво автостанції в місті ТОВ “АТП-Первомайськ-1”, що сприяє упорядкуванню руху пасажирського автотранспорту і внесе комфорт до його використання; будівництво альтернативного ринку, що розвантажить існуючий ринок, буде сприяти благоустрою міста та розвитку торгової мережі.
В липні 2006р. приватизовано 4 обєкти. Завдяки цьому до місцевого бюджету надійшло 34,4 тис.грн., до держбюджету перераховано 2,2 тис.грн. Здано в оренду 14 обєктів, орендна плата поступає своєчасно і в повному обсязі у сумі 2,6 тис.грн., (в тому числі 0,7 тис.грн. – податок на землю, 0,4 тис.грн. – ПДВ). Була проведена робота з покупцями земельних ділянок по погашенню заборгованості по оплаті за землю. В результаті від погашення заборгованості поступило до бюджету 19,2 тис.грн. від продажу землі: ПП Коваленко Г.В. – 1581,76 грн. (заборгованість 2004 р.), ППТП “Первомайськсервіс” –5189,94 грн., у тому числі: 3420,63 грн. –заборгованість 2004р., 1769,31 –заборгованість 2005р., МПП “АТП-2” – 9809,80 грн. –заборгованість 2005р., ТОВ “АСТР” –2548,26 грн. – заборгованість 2005р.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|