31 липня 2006,13:58
|
 |
 |
Через два тижні всі документи із землевідведення прикордонних ділянок під облаштування прикордонної смуги будуть передані до Уряду України. – Зіновій Гузар.
„Через два тижні ми передамо до Кабміну усі необхідні документи щодо землевідведення ділянок під інженерне облаштування прикордонної смуги на території Луганщини”, - заявив заступник голови Луганської облдержадміністрації Зіновій Гузар на брифінгу луганським журналістам. Він розповів, що ще у травні було багато сперечань щодо проблем відведення у постійне користування Луганському прикордонному загону землі в межах прикордонної смуги, яка має ширину 21м. „Це питання розглядалося й на сесії обласної ради. Потім були протокольні доручення конкретним відповідальним особам, і 2 місяці щільної праці привели до практично повного вирішення проблемних питань”, - зазначив заступник губернатора Луганщини. Він повідомив журналістам, що прикордонники, землевпорядники та інші зацікавлені служби завершують оформлення документації, яку через два тижні буде надано до Кабінету Міністрів України на подальший розгляд. Саме Уряд буде приймати рішення з наступних кроків, а саме: безпосередньо процедури землевідведення, виділення коштів на це та коштів на компенсацію приватним власникам земельних ділянок, що перейдуть у розпорядження прикордонників.
За словами Зіновія Гузара, події минулого тижня (мається на увазі хуліганська витівка з незаконним перетинанням кордону російськими громадянами в Троїцькому районі) є ще одним підтвердженням, що „кордон України має бути приведений у відповідність до міжнародних норм та вимог до його облаштування”.
Як зазначив заступник начальника Луганського прикордонного загону Володимир Бойко, роботи з організації інженерного облаштування державного кордону, позначення його на місцевості ведуться набагато активніше ніж торік. „Цього року ми очікуємо на засідання демаркаційної російсько-української комісії, яка займатиметься саме питаннями визначення на місцевості кордонів між Україною та Росією”, - повідомив прикордонник. Разом з тим, за його словами, розміщення інженерних споруд (викопування ровів, розміщення контрольно-слідової смуги, рукавних доріг, загороджень у вигляді малопомітних перешкод) на прикордонній смузі розпочнеться не раніше ніж Уряд України визначить подальші кроки із землевідведення прикордонних ділянок. На всю процедуру облаштування по Луганщині потрібно не менш 5 млн. грн., і ще на менш 1 млн. грн – на відшкодування власникам відчужених земель. Необхідні кошти Уряд планує виділити по результатах розглядання документів, які надійдуть за 2 тижні. Зараз же прикордонники інженерних робіт не ведуть, очікуючи остаточного землевідведення прикордонних ділянок.
31 липня 2006,12:49
|
 |
 |
Житлово-комунальні об’єкти на Луганщині підготовлені до зими на 35-40%.
Як зазначив на апаратній нараді заступник голови Луганської облдержадміністрації Олег Тітамир, необхідно значно прискорити роботи з підготовки житлово-комунальної сфери області до опалювального сезону 2006-2007рр. На кінець липня до осінньо-зимового періоду готові 46% котелень, 32% тепломереж та 44% житла, в тому числі 39% - будинків з централізованим опаленням.
Найгірші темпи підготовки до зими на відомчих об’єктах гірників та промисловців: підготовлено понад третини усіх об’єктів. З 70 котелень Мінвуглепрому та Міненерго готові до роботи тільки 19, а з 4 тис. 93 будинків – тільки 1 тис. 535. З 378 будинків, якими опікується ЖЕКи чи вже утворені товариства співвласників багатоповерхових будинків, до опалювального сезону підготовлені 107 , це 28% від належного. З 5 котелень сфери соцзахисту готова тільки одна.
Повільніше за всіх готуються до зими в Луганську, Алчевську, Краснодоні, Кіровську, Красному Лучі. В Антрациті з 50 км тепломереж не відремонтовано жодного. В Стаханові підготовлено лише 21% котелень, 4% тепломереж та 43% будинків. В Лутугинському районі – 7% котелень, 10% тепломереж, та 38% житла. В Перевальському районі – 32% котелень, 21% тепломереж та 14% житла.
Під час апаратної наради було зазначено, що з п’ятниці поточного тижня в область вже почнуть поступати кошти з 52 млн. грн., виділених урядом України для комунальників Луганщини.
31 липня 2006,12:45
|
 |
 |
За два тижні жнив на Луганщині зібрано урожай озимої пшениці на 71% площ.
За повідомленням Головного управління агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації, основна продовольча культура регіону озима пшениця зібрана з площі 160 тис. га (71%), середня врожайність складає 20,3 центнера з гектара. На сьогодні агроформуваннями області скошено ранніх зернових і зернобобових 216 тис. га (51%) та обмолочено 194 тис. га (46%). Селяни намолотили 383 тис. тонн зерна, середня врожайність складає 19,8 центнера з гектара. По врожайності зернових попереду Марківський район 23,7 ц/га, за ним - Свердловський 23,5 і Новопськовський – 22,2 ц/га.
В цілому по області на обмолоті щодня працює 96-98% зернозбиральної техніки. Проте, в порівнянні темпи збиральних робіт з минулорічними є нижчими. На цю дату минулого року вже було обмолочено в 1,2 разу більше, ніж в поточному році. Щодня робочим планом передбачено збирати хліб з 19,4 тис. гектар. В цілому по області за останні дні селяни вийшли на цей обсяг, але деякі райони відстають. Новоайдарський, Новопськовський, Білокуракинський і Старобільський райони вже зібрали від 62 до 58 відсотків посівів ранніх зернових культур і вони мають вагомі підстави закінчити прибирання в нормальні терміни.
Вже є господарства, які повністю завершили збирання ранніх зернових і зернобобових культур. 73 агроформування області закінчили прибирання озимої пшениці. У Біловодському районі завершило прибирання пшениці 16, Білокуракинському – 11, Новоайдарському районі – 10 сільгосппідприємств. ЗАТ „Агротон” повністю завершило обмолот озимої пшениці на площі 4 тис. гектарів і одержало по 37 ц/га зерна. ЧСП «Агро» закінчило прибирання озимої пшениці на площі 5 тис. гектар з врожайністю 31 ц/га. На відділеннях ЗАТ «Агротон» «Перемога», «Дмітрієвка» Новоайдарського району зібраний урожай озимої пшениці відповідно 42,3 і 41 центнер з гектара. На площі 700 гектарів завершене збирання озимої пшениці в СООО «Вікторія» Білокуракинського району з середньою врожайністю 38 центнерів з гектара. По закінченню збирання посівів озимих високі врожаї одержані також в ЧП «Агрофірма «Должанська» Свердловського району, ТОВ «Промінь» Новопськовського району і ряду інших господарств області.
Водночас, селяни відмічають, що погода в нинішні жнива нестійка, тому треба в першу чергу прибирати ті культури, які схильні до осипання. В даний час вони планують переходити на прибирання ярового ячменю, зібрані площі якого на сьогодні складають по області 21 відсоток, а в Слв’яносербськомц, Краснодонському і Міловському районах обмолочено його всього від 4 до 10 відсотків. Це дозволить зберегти до 3 центнерів зерна на кожному гектарі.
Завершити збирання врожаю ранніх зернових аграрії Луганщини планують до 10 серпня.
31 липня 2006,12:44
|
 |
 |
В містах та районах області: Перевальський район
Районними сільськогосподарськими підприємствами вироблено: молока – 53,6 тонни (надій на фуражну корову становить 10,2 кг), м’яса – 34 тонни, яєць – 9,6 млн. шт. Господарствами заготовлено 331 тонну сіна (49,6% від плану). Два сільгосппідприємства та фермерське господарство приступили до збирання врожаю.
Станом на 1 липня сума боргу із виплати заробітної плати в цілому по району складає 3,9 млн. грн., що на 27%, або на 0,8 млн. грн. більше показника на початок року. В загальній структурі боргу заборгованість економічно активних суб\'єктів господарювання займає 98,4%, підприємств-банкрутів – 1,6%. Заборгованість із заробітної плати по економічно активних підприємствах складає 3,9 млн. грн., що на 1,1 млн. грн., або на 38,6% більше показника на початок року. Майже 78% у загальній сумі боргу займає заборгованість з оплати праці підприємств вугільної промисловості.
31 липня 2006,12:43
|
 |
 |
В містах та районах області: Марківський район
Відбулася зустріч перших керівників району, фахівців державних районних служб з представниками малого бізнесу. На зустрічі були розглянуті питання про подальший розвиток малого підприємництва в Марківському районі, умови реєстрація трудових договорів, надання дотацій суб’єктам підприємницької діяльності. Учасники зустрічі також обговорили основні положення Закону України \"Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування щодо сплати внесків фізичними особами\".
31 липня 2006,12:40
|
 |
 |
В містах та районах області: Кіровськ
Відбулось засідання Президії міської ради ветеранів. Учасники засідання розглянули підсумки роботи міської ветеранської організації у першому півріччі п.р. та визначили завдання на друге півріччя 2006р. Вони також затвердили списки ветеранського активу на отримання адресної допомоги у вигляді продовольчих наборів. Слід відмітити, що за минулі три роки таку допомогу у вигляді продовольчих наборів отримали 1384 чол. на загальну суму 23 154 грн. Дана сума є орендною платою фірми \"Луганськхліб\" за взяте приміщення колишнього продовольчого магазину \"Універсам\".
31 липня 2006,12:29
|
 |
 |
В містах та районах області: Первомайськ
У І півріччі 2006р. до загального фонду міського бюджету без урахування міжбюджетних трансфертів надійшло 8237,658 тис. грн. податків, зборів та інших обов\'язкових платежів, що на 6,5%, або на 500,9 тис. грн. більше запланованого. У порівнянні з минулим роком темпи надходжень до міського бюджету зросли на 2005,7 тис. грн., або на 32,2%. На видатки міського бюджету по загальному фонду спрямовано 21595,8 тис. грн., що на 36,2%, або на 5739,1тис. грн. більше показників минулого року. У порівнянні з відповідним періодом 2005р. збільшені обсяги фінансування видатків на органи місцевого самоврядування на 42,4%, або на 507,6 тис. грн., систему освіти - на 39,2%, або на 2166,562 тис. грн., охорону здоров\'я – на 34,5%, або на 1909,9 тис. грн., соціальний захист та соціальне забезпечення – на 59,1%, або на 1202,7 тис. грн., культуру і мистецтво – на 38,9%, або на 167,6 тис. грн.
28 липня 2006,15:09
|
 |
 |
30 липня – День працівників торгівлі України.
До свого професійного свята 40 кращих представників торгівельної галузі Луганщини отримали від облдержадміністрації Почесні Грамоти та Листи Подяки. На урочистому засіданні, присвяченому Дню працівників торгівлі, в.о. заступника голови Луганської облдержадміністрації з економічних питань Юрій Балковий вручив Почесні Грамоти облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток економіки області та з нагоди професійного свята генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю „Агат” з Ровеньків Раку Олександру Миколайовичу та директору комунального підприємства „Комбінат шкільного харчування” з Сєвєродонецька Беспаловій Марині Анатоліївні. Листи Подяки від керівництва області отримали 38 керівників та власників торгівельних підприємств та приватні підприємці з різних міст та районів Луганської області.
Вітаючи їх із святом, Юрій Балковий зауважив на значимій ролі торгівлі у забезпеченні населення регіону необхідними товарами та підкреслив, що торгівля є однією з самих прибуткових галузей, що динамічно розвивається та забезпечує поповнення бюджетів усіх рівнів коштами, які потім йдуть на вирішення гострих соціальних проблем. Зараз на Луганщині працює 11,5 тис. торгівельних підприємств, 138 ринків. В галузі працюють більше 160 тис. мешканців області, це 16% від усього зайнятого населення. Обігові кошти у 1 півріччі по галузі склали більше 4 млн. грн, додатково утворено 7,3 тис. нових робочих місць.
Під час урочистостей Брій Балковий подякував усім працівникам торгівлі за їх „вклад у нашу спільну скарбничку”, а начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Альберт Зінченко побажав їм великого товарообігу, прибутків та безконфліктної роботи з покупцями.
28 липня 2006,11:06
|
 |
 |
„Інноваційні стратегії зайнятості” дбатимуть про звільнених луганських шахтарів.
Соціальні наслідки закриття вугільних шахт турбують обласну владу перш за все, коли йде мова про подальшу реструктуризацію провідної для Луганщини галузі. Тому Луганська облдержадміністрація намагається використовувати усі можливості в цьому напрямку. Вчора заступник голови Луганської облдержадміністрації Олександр Меженський зустрівся з членами делегації компанії \"Інноваційні стратегії зайнятості\" з Республіки Польща, які прибули в область для обговорення перспектив реалізації проекту Агентства міжнародного розвитку та Міністерства праці США \"Сприяння розвитку місцевої економіки Донбаського регіону\".
Під час зустрічі поляки повідомили, що для участі у проекті вони планують визначити по 2 міста з Луганської та Донецької областей, в яких буде реалізована програма пом’якшення соціальних наслідків закриття шахт, розширення можливостей працевлаштування та розвитку підприємництва у шахтарських регіонах. Олександр Меженський зазначив, що Луганська облдержадміністрація зацікавлена у співробітництві з польською компанією та готова надати її представникам всебічну допомогу.
Того ж дня фахівці з \"Інноваційних стратегій зайнятості\" відвідали два шахтарських міста, де проблема зайнятості гірників стоїть найбільш гостро - Свердловськ та Краснодон, де провели зустрічі з міськими головами. Сьогодні поляки зустрінуться з головою Перевальської райдержадміністрації.
28 липня 2006,10:59
|
 |
 |
Трудова вахта до „Дня Шахтаря” триває по вугільним підприємствам Луганщини.
24 липня колектив видобувної ділянки №5 ВП \"Шахта \"Комсомольська\" ДП \"Антрацит\" виконав річне завдання по видобутку вугілля в обсязі 500 тис. тонн. В липні гірниками досягнуто. навантаження на очисний забій 3 тис. тонн на добу. 27 липня гірники ДП „Антрацит” рапортували про видобуток 1 млн. тонн вугілля з початку року.
25 липня колектив ВП \"ГЗФ \"Червонопартизанська\" ДП\"Свердловантрацит\" з початку року переробив мільйонну тонну рядового вугілля, що на 129 тис. тонн більше від запланованого. Це сталося на 14 днів раніше, ніж у 2005р. Приріст переробки гірничої маси у відповідності до аналогічного періоду минулого року склав 73,3 тис. тонн. З початку року зольність концентрату, що випускається, знижена у порівнянні з планом на 0,8%.
26 липня шахтарі ДП „Ровенькиантрацит” добули 1 млн. тонн вугілля понад встановленого на перше півріччя плану вуглевидобутку. При цьому про дострокове виконання річного плану відзвітували ділянка №3 ш. Вахрушева, ділянка №2 ш. „№81 Київська” та ділянка №2 ш. Дзержинського.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|