Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 29 серпня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
22 серпня 2005,12:26 Версія для друку

Основна увага Президента України під час поїздки до області буде приділена розвитку промисловості.

Заплановано, що сьогодні серед основних тем, які будуть розглянуті Президентом України Віктором Ющенком під час робочої поїздки до Луганської області, будуть питання заборгованості перед вугільними підприємствами, здійснення всеукраїнської програми „Контрабанда-СТОП”, проблема створення обласного діагностичного центру, екологічна тематика, питання землі, збору врожаю та інші. Основна увага буде приділена розвитку промисловості в регіоні. З приводу цього Віктор Ющенко відвідає ВАТ „Алчевський металургійний комбінат” та прийме участь в церемонії пуску першої машини безперервного лиття заготовок відділення безперервного розливу сталі. Також під час зустрічі з керівництвом Луганської облдержадміністрації будуть намічені приоритетні програми розвитку області та країни в цілому.

22 серпня 2005,12:00 Версія для друку

Сьогодні на Луганщині з робочою поїздкою перебуває Президент України Віктор Ющенко.

Сьогодні в Луганській області з робочою поїздкою перебуває Президент України Віктор Андрійович Ющенко. За програмою Президент має відвідати ВАТ „Алчевський металургійний комбінат" та взяти участь в церемонії пуску першої машини безперервного лиття заготовок відділення безперервного розливу сталі. Передбачається, що в Алчевську Віктор Ющенко також побуває на коксохімічному заводі й огляне будівельний майданчик коксової батареї.
Ввечері на Алчевському меткомбінаті відбудеться презентація енергетичного проекту в ході реконструкції підприємства. Після чого Президент України дасть прес-конференцію для представників місцевих та всеукраїнських засобів масової інформації.

22 серпня 2005,11:30 Версія для друку

18 родин на Луганщині мають бажання створити дитячі сімейні будинки.

Питання про існування інтернатів для дітей-сиріт в Луганській облдержадміністрації порушувалося не одноразово. Більш того, Олексієм Даніловим було прийнято рішення взяти його під особистий контроль. Акцент був поставлений на тому, щоб взагалі уникнути будинків для сиріт, які працюють сьогодні в області. Замість них повинні відкритися будинки сімейного типу, де діти зможуть жити в нормальних умовах, ходити до звичайних шкіл та розвиватися в повній мірі. „Сьогодні на Луганщині 18 сімей мають бажання створити дитячі центри, - зазначив губернатор на прес-конференції. – Але до цього люди повинні пройти співбесіди з фахівцями, підготувати безліч документів й найголовніше – зрозуміти, що ця справа має бути на все подальше життя. Відмовитися після того, як все розпочнеться вже не можна”.
За словами голови облдержадміністрації 5 будинків сімейного типу буде відкрито в Краснодонському районі. Їх задача – створити родинні умови для дітей, привчити їх любити свій край, мову, традиції. „Це дуже тонка тема, бо перед нами – душі й серця дітей, які з самого дитинства залишилися без любові та опіки батьків, - підкреслив Олексій Данілов. – Я вважаю, що такі сімейні будинки будуть повністю відрізнятися від своїх попередників і це правильно”.

22 серпня 2005,11:29 Версія для друку

В рамках програми „Контрабанда – СТОП!” припинено діяльність 24-х з 45-ти перевірених правоохоронцями баз.

В рамках реалізації державної програми протидії контрабандній діяльності „Контрабанда – СТОП!” на території Луганської області припинено діяльність 24-х з 45-ти перевірених правоохоронцями баз. Регулярні перевірки проводяться мобільними міжвідомчими групами, до яких входять представники усіх силових відомств. Їх мета - виявлення місць накопичення, зберігання і перевантаження товарів підакцизної групи без акцизних марок, продовольчої продукції без маркування українською мовою, оргтехніки і товарів широкого споживання іноземного виробництва, увезених на територію України контрабандним способом, та ліквідація економічної основи діяльності злочинних груп, що здійснюють контрабандні переміщення вантажів через кордон України поза митним контролем.
Крім того, з метою підвищення результативності вживаних заходів представниками УСБУ в Луганській області проведено 2 робочі зустрічі із представниками ФСБ Російської Федерації по Ростовській області. На рівні керівників Управлінь за участю представника ФСБ РФ в Україні розглянуті питання щодо подальшого посилення контролю на спільній дільниці українсько-російського державного кордону та підвищення рівня оперативної взаємодії по припиненню каналів нелегальної міграції, фактів контрабанди та торгівлі людьми і щодо боротьби з міжнародним тероризмом. За результатами зустрічей підписано спільний протокол про створення спільної робочої групи. Протягом серпня-вересня вона повинна розробити механізм інформаційного обміну та оперативної взаємодії по викриттю та документуванню контрабанди у прикордонній смузі та фактів корупції, пов’язаних із сприянням контрабандній діяльності згідно з діючим законодавством України та Росії.

22 серпня 2005,11:24 Версія для друку

Зайнятість та відпочинок дітей „групи ризику” - під належною увагою служб у справах неповнолітніх.

В Луганській області особлива увага служб у справах неповнолітніх приділяється дітям „групи ризику” стосовно забезпечення їх зайнятості та відпочинку в літній період. Для вирішення цих питань службами створено банк даних на дітей, які опинилися у складних життєвих умовах і потребують допомоги щодо захисту її прав.
З метою зайнятості неповнолітніх, які залишилися поза батьківської опіки, схильні до правопорушень в області на цей час функціонують 9 таборів. Так, м.Ровеньки функціонує військово-спортивний табір “Блискавиця”, у Кремінському районі – табір праці та відпочинку “Надія”. Ці табори розташовані у мальовничих місцях, неповнолітні в них не тільки оздоровлюються, проходять курс ресоціалізації, а також виконують роботи з очистки лісу, заготовляють зелені корми для диких тварин, пізнають навички військово-спортивної майстерності. У м.Кіровську на базі шкіл створено 8 таборів дозвілля та відпочинку, 4 – на базі кімнат школяра. У м.Красний Луч релігійна конфесія “Поновлення” фінансує функціонування пришкільного табору для 55 дітей, схильних до правопорушень. У Сватівському районі для зазначеної категорії дітей створено табір “Слобожанщино”, де діти пізнають історію рідного краю, знайомляться з народними традиціями та обрядами.
Робота щодо дітей “групи ризику”, залучення їх до громадських робіт триває у всіх містах і районах області. Реалізація вищезазначених заходів сприяла зниженню рівня дитячої злочинності на 17,5% по відношенню до аналогічного періоду минулого року.

22 серпня 2005,11:21 Версія для друку

В містах та районах області: Кіровськ

У І півріччі 2005 року соціальними працівниками м. Кіровськ обслідувані матеріально-побутові умови проживання 300 самотніх людей, з них 224 інвалідів ВВВ та учасників бойових дій. Всього на обслуговуванні у відділенні перебуває 64 чол., 54 чол. внесені до списку на обслуговування. По 2 соціальних працівника обслуговують у селищі Донецькому 30 самотніх непрацездатних громадян, у Червоногвардійському – 27, у Новотошківському – 28.
Відділення по організації надання матеріальної та натуральної допомоги в І півріччі були обслужені 1003 чол., у тому числі самотніх – 502, інвалідів – 116, матерів одиночок – 43, багатодітних сімей – 20, сиріт – 30, малозабезпечених – 218. Видано продуктових наборів – 87 шт., проведено 65 благодійних обідів на суму 771 грн. Проведено дрібний ремонт одягу та його пошив 153 чол. Видано одягу й взуття 237 одиниць, його отримали 47 чол. Надано грошової допомоги 40 чол. на суму 800 грн. У стаціонарному відділені відпочило 80 чол., з них самотніх – 49, ветеранів праці – 21, учасників ВВВ – 37, інвалідів 1 і 2 гр. – 12, вдів інвалідів війни – 8, учасників бойових дій – 3, вдів загиблих у ВВВ – 2.
На сьогодні в територіальному Центрі соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян працюють 4 відділення: соціального обслуговування на дому, по організації надання матеріальної та натуральної адресної допомоги, стаціонарне відділення тимчасового проживання та ранньої соціально-педагогічної реабілітації дітей-інвалідів.
На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги на дому, де працює 36 соціальних працівників, знаходиться 502 підопічних, з них 20 інвалідів ВВВ, 14 учасників бойових дій, 25 учасників ВВВ, 18 вдів, 17 інвалідів дитинства, 9 інвалідів праці, 19 інвалідів 1,2,3 групи загальних захворювань.

19 серпня 2005,16:24 Версія для друку

Возможности комплексной переработки угля в Украине обсудили ученые и производственники на совещании в Луганске.

Возможность синтеза жидкого топлива из угля в Украине обсудили ученые и производственники Северодонецка, Стаханова, Днепропетровска, Старобельска, Донецка, Киева сегодня на совещании, которое провел председатель Луганской облгосадминистрации Алексей Данилов. В ходе обсуждения участники высказали мнение, что экономические показатели этого производства весьма перспективны, однако данная тема требует качественного многофакторного анализа и дополнительных проработок.
Примечательно то, что из присутствующих научных деятелей никто не высказал критических замечаний и негативной оценки по этой теме. Напротив, они готовы сотрудничать с облгосадминистрацией и принимать активное участие в разработке программы по производству синтетического моторного топлива из угля. Кроме того, на совещании было принято решение создать научный совет во главе с заведующим отделом технологии гетерогенных каталитических процессов ГП «Химтехнологий» Александром Какичевым.
Следующее заседание состоится в середине сентября. На нем планируется обсудить конкретные предложения, обобщить наработки по этой теме. «Наша цель – все идеи и научные разработки вывести на уровень государственной программы», - отметил Алексей Данилов. Губернатор подчеркнул, что Президент Украины поставил перед нами серьезную задачу - уголь должен не меньше чем на 150-200 лет обеспечить энергетическую безопасность Украины. Для реализации этого уже есть определенные распоряжения Кабинета Министров Украины.
В октябре в целях совершенствования программы в Луганске будет проведена международная конференция на тему: «Производство синтетического моторного топлива из угля Донбасского бассейна как составляющая энергетической безопасности Европы».
Для справки
В 70-х годах в Южно-Африканской республике была создана группа заводов «SASOL» по переработке каменного угля в жидкое синтетическое топливо. В настоящее время общий объем выпускаемого моторного топлива составляет более 7 млн. тонн в год. Это позволило полностью обеспечить потребности транспортного хозяйства страны за счет собственных угольных запасов. В ближайшее время планируется поездка луганской делегации в ЮАР с целью ознакомления с практическим опытом зарубежных специалистов, обобщения новых технологий, существующих в мире.

19 серпня 2005,15:59 Версія для друку

В честь открытия хирургического отделения в Брянке губернатор пообещал подарить 2 большие операционные лампы.

Сегодня в Брянковской центральной городской больнице №3 было открыто новое хирургическое отделение. В торжественной церемонии принимали участие председатель облгосадминистрации Алексей Данилов, и.о. первого зам. председателя Зиновий Гузар. По словам заведующего отделения Валерия Шкряды, 3 года больница ожидала этого момента. Для реализации проекта было вложено 200 тысяч грн., половина из которых из городского бюджета.
Сегодня отделение рассчитано на 60 коек. Более того, оно полностью оборудовано и отвечает всем медицинским нормам. Хирурги отделения могут самостоятельно проводить урологические, онкологические операции. Также в отделении предусмотрено лечение детей.
На открытии хирургического отделения Алексей Данилов пообещал подарить больнице две большие операционные лампы, стоимость каждой из них в пределах 15 тыс. грн. «Здоровье – будущее нашей нации, поэтому развитию этой сферы нужно уделять серьезное внимание», - подчеркнул губернатор.

19 серпня 2005,15:57 Версія для друку

«Контрабанда-СТОП!”: нові затримання правопорушників

В рамках реалізації державної програми „Контрабанда-СТОП!” правоохоронці Луганської області на цьому тижні викрили цілий ряд злочинів, пов’язаних із незаконним ввезенням та територію України контрабандних товарів. За даними управління СБУ в Луганській області, 15 серпня під селом Новоборовиці Свердловського району співробітниками УСБУ було затримано ЗИЛ-131 без реєстраційних номерів, яким керував мешканець Красного Луча. Зафіксовано факт незаконного переміщення через митний контроль 5-ти кубометрів дизельного палива, складено адмінпротокол.
В Антрацитівському районі поблизу селища Красний Октябрь прикордонники разом із співробітниками СБУ затримали російського водія „ЗИЛу”, як раз під час спроби незаконно перевезти понад 5 тон вугілля через митний кордон України на територію Російської Федерації. Затриманий вантаж на автомобіль разом з матеріалами документування протиправної дії водія переданий до Свердловського відділу митної варти для складання адмінпротоколу.
Того ж дня в районі с. Власова Краснодонського району міжвідомчою мобільною групою затриманий автомобіль «IVECO» під управлінням мешканця м. Луцька з вантажем близько 25 тонн цукру-піску. Зараз співробітники підрозділу по боротьбі х економічними злочинами УМВСУ в Луганській області перевіряють походження цього вантажу та законність його переміщення.
Незаконний вантаж 21,5 тон курячого м’яса та 10 тон цукру представники міжвідомчої мобільної групи затримали 16 серпня в районі Георгіївки Лутугинського району представники одної з міжвідомчих мобільних груп. Водій з Мелітополя за кермом автомобіля „MAN” намагався з Росії завезти на територію України заборонене до ввозу американське куряче м’ясо та цукор без товаросупровідних документів. Крім того, біля Червонопартизанську при перетинанні держкордону поза пунктами перепуску правоохоронці затримали автомобіль УАЗ з 2-ма тонами курячих стегон вартістю 25 тис. грн. За даними фактами співробітниками ДПА в Луганській області ведеться перевірка походження вантажу цукру, курячого м’яса та законності його переміщення.
Всього міжвідомчими мобільними групами за період дії Програми „Контрабанда- СТОП!” затримано предметів контрабанди на суму 4 мли. 825 тис. 505 грн. Проведено збільшення митної вартості переміщених через пункти пропуску товарів на суму 13 млн. 85 тис. 400 грн. Загальна сума донарахувань по скорегованій митній вартості складає 1 млн. 327тис. грн.. Управлінням СБУ порушено 10 кримінальних справ. Митниками за цей час порушено 296 адміністративних справ на суму 1 млн. 689 тис. 562 грн.
За вироками суду за кримінальними справами в прибуток держави з початку дії програми конфісковано товарів і матеріальних цінностей на суму 712 тис. 749 грн., за постановами суду за адміністративними справами в прибуток держави конфісковано товарів і матеріальних цінностей па суму 1 млн. 676 тис. 300 грн.

19 серпня 2005,15:22 Версія для друку

Первый этап работы по очистке воды в области начат.

Пуск первой пилотной установки в Луганской области по очистке шахтных вод состоялся в Брянке. Этот город был выбран по простой причине – здесь самая загрязненная вода во всем регионе. Более того, эта вода насчитывает наибольшее количество содержания железа и солей. По словам председателя облгосадминистрации Алексея Данилова, пилотная установка необходима, прежде всего, для изучения общей ситуации, а также для отладки процесса работы установки очистки воды до стандарта «Вода питьевая». «Первый этап работы начат и это главное, ведь проблема обеспечения качественной водой настолько актуальна, что требует быстрых действий», - отметил Алексей Данилов.
Пока данная установка может перерабатывать 1 кубометр воды в час, но это лишь временно. Далее мощности возрастут. Планируется, что наиболее максимальная установка по переработки воды будет построена в Красном Луче. Пол оценкам специалистов, ее мощность будет достигать 800 кубов в час. Сейчас совместно с руководством Луганской областной санэпидемстанции на установке проводятся пробы и анализы воды по 50 параметрам.
Стоимость установки в Брянке в пределах 100 тысяч грн. Общая смета, по которой планируется оснастить оборудованием 10 городов области, не превышает 19 млн. долларов.


Сторінки:
717273747576777879808182838485

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера