27 липня 2006,15:11
|
 |
 |
Усі принципові питання з відведення землі під держкордон на Луганщині вирішені. Справа за Києвом.
„Усі принципові питання щодо відведення земельних ділянок під облаштування державного кордону на території Луганської області вирішені”, - заявив заступник голови Луганської облдержадміністрації Зіновій Гузар, підводячи підсумки наради з питань землевідведення під держкордон. Нарада відбулася сьогодні в облдержадміністрації за участю керівників Луганського прикордонного загону, обласного головного управління земельних ресурсів, представників місцевої влади прикордонних районів Луганщини та інших зацікавлених структур. За словами Зіновія Гузара, всі проблеми, які необхідно було вирішити на місцевому та обласному рівні узгоджені, залишилися тільки дрібні робочі питання, які вирішаться протягом найближчих двох тижнів. Після цього всі документи з подальшої організації облаштування держкордону, що проходить по Луганщині, будуть передані до Кабінету Міністрів України.
Під час наради було ретельно обговорено хід робіт із землевідведення по кожній з ділянок Луганського прикордонного загону. Обговорені проблемні питання, що гальмують процес, та знайдено шляхи їх вирішення. Так, найбільш поширена з них – відсутність власників ділянок, які відходять під держкордон, або відмова власників передавати свої ділянки, які знаходяться у 21-метровій прикордонній зоні, прикордонній службі навіть за умов подальшої грошової компенсації. За рекомендацією землевпорядників, у випадках, де немає юридичного власника землі, питання з її передачі мають повноваження вирішувати місцеві сільські ради. Відмова ж власника передати свою ділянку під облаштування прикордонної смуги має бути письмово оформлена, після чого конфлікт розглядатиметься через суд.
Ще однією проблемою є погодження землевідведення з низкою служб, серед яких екологічна, СЕС, управління лісогосподарства та організація з охорони культурної спадщини. Для того, щоб прикордонники під час облаштування кордону не пошкоджували природні та культурні скарби регіону, вирішено організувати комплексні виїзди представників цих служб разом з прикордонниками на проблемні ділянки. Це дасть змогу на місці оцінити ситуацію щодо зміни статусу земель або знайти оптимальний варіант їх використання прикордонниками. Це ж стосується прикордонних комунікацій: газопроводів, високовольтних електромереж тощо.
Таким чином, проблема землевідведення прикордонних земельних ділянок під інженерне облаштування державного кордону у межах Луганської області, яка неодноразово підіймалася на сесіях обласної ради та на шпальтах місцевих ЗМІ, практично розв’язана.
27 липня 2006,15:04
|
 |
 |
Врожай ранніх зернових на Луганщині зібрано на третині посівної площі.
Збирання врожаю ранніх зернових в агроформуваннях Луганської області набирає темпи. Як зазначив заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації Валерій Іванов, в останні дні на Луганщині встановилася суха жарка погода, що сприяло значному посиленню темпів збиральних робіт на сільськогосподарських ланах регіону. Щодня на полях господарств працює більше 1,3 тис. комбайнів, з них на обмолоті 1,2 тис. штук. Добовий обмолот хлібів в сільгосппідприємствах перевищив розрахунковий по робочому плану (15,3 тис. га) і зараз складає 19-20 тис. га.
За станом на 26 липня ранні зернові і зернобобові скошені на 169 тис. га (40%), обмолочені – на 149 тис. га (35,2%), намолотили 303 тис. тонн зерна, середня врожайність 20,4 ц/га.
Основна продовольча культура озима пшениця скошена на 133,5 тис. га (60%), обмолочена – на 118,8 тис. га (53%). Намолотило 249 тис. тонн зерна, 70% якого відповідає продовольчим стандартам.
Вищими темпами ведуть жнива господарства Новоайдарського району, де вже обмолочено 53% площ, Новопськовського, де врожай зібрано на половині засіяних полів, а також Белокуракинського і Старобільського, де обмолот складає 45%.
По врожайності попереду Марківський район – 24,6 ц/га, за ним Свердловский – 23,2 і Беловодській – 23,0 ц/га райони.
27 липня 2006,15:03
|
 |
 |
Якість оздоровлення дітей в літніх заміських таборах на контролі обласної влади.
Робоча група обласної Координаційної ради з питань відпочинку і оздоровлення дітей і підлітків провела перевірку умов змісту і оздоровлення дітей в дитячому оздоровчому центрі «Казка» міського комунального підприємства «Теплокоммуненерго». Дитячий оздоровчий центр «Казка» розташований в Зеленому Гаї. Вартість путівки 864 гривни на 18 днів. Зараз в таборі оздоровлюється 174 дитина від 7 до 15 років. Дитячий колектив розбитий на 7 загонів. Діти живуть в затишних одноповерхових стаціонарних корпусах. У кімнатах для маленьких є окремий санвузол. Діти забезпечені смачним харчуванням. У таборі є басейн, музей історії табори, спортивні майданчики, літня естрада.
Кожна зміна в таборі, а їх чотири, має свою тематику. Протягом зміни для хлоп\'ят приготована велика культурна і спортивна програми. Без діла дійсно не залишається ніхто. Щодня проходять різні конкурси і концерти. Так само проводяться спортивні заходи в таборі по таких видах спорту: міні-футбол, футбол, піонербол, бадмінтон, теніс, шахи, шашки, і ін. Робота медпункту здійснюється лікарем – педіатром першої категорії і медсестрою. Медичний блок оснащений достатньою кількістю медикаментів для надання допомоги. У будь-який момент, вночі і вдень, у разі потреби, кожному буде надана кваліфікована медична допомога. Кожен вечір черговий медичний працівник проводить обхід табору, перевіряючи самопочуття хлоп\'ят.
У таборі дітей привчають до дитячого самоврядування у вигляді Республіканської ради. Кожну зміну дітвора вибирає - Главу ради, радника з правоохорони, радника з творчості, радника із спорту, радника по зв\'язках з громадськістю. Табір є свої традиції (Закон пісні, Закон емблеми, закон прапора і форми). У таборі є своя газета під назвою «Дитячий актив підводить підсумки», де діти діляться своїми враженнями про проведений час під час відпочинку. Кожну зміну проводиться день відкритих дверей, на якому діти показують своїм батькам і друзям кращі номери, підготовлені за зміну, проводять екскурсію по території табору, знайомлять батьків з тим, як вони відпочивають в таборі.
Персонал табору – це ентузіасти своєї справи. Багато сьогоднішніх вихователів і вожаті самі виросли в таборі, вони зберегли кращі традиції і щороку привносять в роботу табору щось нове. Напевно, саме по цьому ДОЦ «Казка» був визнаний одним з кращих таборів Луганської області з організації дозвілля дітлахів і з виховної роботи. Директор табору Тетяна Потапова про себе говорить так «Життя моя - «Казка» моя».
18 днів проведених в заміському таборі «Казка» назавжди залишаться для дітей світлим і яскравим спогадом. Літо, сонце, свіже повітря, гарний настрій і море позитивних емоцій – все це забезпечує хороший відпочинок в заміському оздоровчому таборі «Казка».
27 липня 2006,14:59
|
 |
 |
В містах та районах області: Краснодон
З 17 по 23 липня спеціалістами управління економіки та власності була проведена перевірка ринкового збору на ринках м.Краснодону. У перевірці були задіяні фахівці Краснодонської об’єднаної податкової інспекції, санепідстанції, ветеринарної служби. Крім того, співробітники міліції провели роботу по ліквідації стихійної торгівлі у м.Суходільську, на кв.Лютикова м.Краснодону.
27 липня 2006,14:56
|
 |
 |
В містах та районах області: Лисичанськ
З початку липня підвідомчими підприємствами УЖКГ міської ради виконаний ремонт 616 кв.м шиферної та 822 кв.м м’якої покрівель, відремонтовано 35 під’їздів та 7 вхідних дверей, 130 ливнестоків. Вивезено 253куб.м сміття, викошено 97 тис кв.м трави, покрашено 1,7 тис. цоколя, вирублено 4,7 тис. кв.м парослі та прочищено 7,2 кв.м газонів. За звітний період до служби надійшло 42 звернення громадян, 25 з яких вже виконані, 17 взяті на контроль для виконання.
Міський голова Л.Крисанов провів особистий прийом громадян (22 чол.). Основні питання, з якими звернулися мешканці міста до міського голови, стосувалися покращення водопостачання та усунення поривів, проблем ЖКГ, працевлаштування, надання матеріальної допомоги та освітлення вулиць, приватного сектору. В ході прийому на 2 питання були дані пояснення, інші взяті на контроль для виконання. За період з 17 по 20 липня до виконкому міськради надійшло 33 письмових звернень від громадян.
27 липня 2006,14:56
|
 |
 |
В містах та районах області: Сєвєродонецьк
Щотижня засідає міський штаб по підготовці до зимового періоду. Стан справ у цьому важливому питанні знаходиться на контролі міського голови Володимира Грицишина. Як свідчать факти, активно ведуться роботи з усіх напрямків. Триває опресовка систем опалення, і ремонт бойлерів, теплотрас. Значна увага приділяється і ремонту покрівель, як поточному, так і капітальному. Капітальний ремонт покрівель ведеться не тільки за рахунок міського бюджету. Чималий обсяг фінансування й робіт взяли на себе підприємства міста: ЗАО „Сєвєродонецьке об’єднання Азот”, Сєвєродонецька теплоелектроцентраль, трест „Промхіммонтаж” та інші. А щоб вистачало коштів на поточні роботи по підготовці до зими, житлово-комунальні підприємства предметно займаються питанням своєчасної сплати населенням отриманих послуг, у тому числі і стягненню боргів через суд. Жилсервіси та виконавча служба юстиції поновили рейди по стягненню боргів з боржників. Перша ж перевірка, що відбулась на минулому тижні, показала, що боржникам не до вподоби перспектива опису майна в рахунок погашення заборгованості. Вони вибирають за краще бути добросовісними платниками.
27 липня 2006,14:55
|
 |
 |
В містах та районах області: Антрацитівський район
У селах Дяково та Бобриково 5 сільгосппідприємств району розпочали збирання врожаю зернових. Скошено 250 га, змолочено зернових на 150 га, зібрано 345 тонн. Врожайність зернових становить 23 ц/га. Разом з тим, посуха останніх двох тижнів ослабила посіви зернових, тому заплановані обсяги збору врожаю не виконуються.
27 липня 2006,14:54
|
 |
 |
В містах та районах області: Первомайськ
міський голова Мозальов В.П. взяв участь у селекторній нараді ДП „Первомайськвугілля”, яку проводив генеральний директор В.Кисленко. На нараді розглядались питання дотримання трудової та технологічної дисципліни на підприємстві, а також хід підготовки до наступного опалювального сезону. В.Мозальов проінформував учасників наради про стан житлово-комунального господарства міста та розповів про процеси реформування комунальної сфери та теплового господарства. Він також розповів про проведені роботи з газифікації міста та населених пунктів. В.Мозальов піддав різкій критиці стан підготовки до зими підприємств та об’єктів соціальної сфери. Він звернувся до керівників вугільних підприємств з проханням провести негайно необхідні роботи з підготовки котелень та тепломереж до зими, приведення до ладу будівель та споруд. Враховуючи важливість цього питання запропоновано розглядати його двічі на місяць.
26 липня 2006,11:12
|
 |
 |
З початку липня гірники Луганщини підняли на-гора понад 960 тонн вугілля.
За даними паливно-енергетичного управління луганської облдержадміністрації, за 20 днів липня підприємствами вугільної промисловості області видобуто 958,3 тис. тонн палива, це на 105,8 тис. тонн більше встановленого завдання. На електростанції України відвантажено 321,9 тис. тонн вугілля. 17 липня трудовий колектив ВП „Шахта ім.Дзержинського” ДП „Свердловантрацит” виконав встановлене завдання липня 2006р., піднявши на-гора 73 тис. тонн антрациту. Понад план видобуто 33,8 тис. тонн вугілля.
Цього ж дня трудовим колективом ВП „Шахта „Червоний партизан” ДП”Свердловантрацит” видобуто мільйонну тонну антрациту. Понад план видобуто 170,3 тис. тонн вугілля. 21 липня на ДП „Ровенькиантрацит” підбиті підсумки ІV етапу трудової вахти, присвяченої Дню шахтаря. Переможцями визнано: серед шахт - колектив ВП „Шахта ім.Дзержинського” (директор – Л.Хлопонін); серед видобувних бригад: І місто – бригада В.Бабича (ВП „Шахта ім. В.В.Вахрушева”), ІІ місто – бригада О.Кондрашова (ВП „Шахта ім.М.В.Фрунзе”), ІІІ місто – бригада В.Демчука (ВП „Шахта ім.Дзержинського”); серед прохідників - І місто – бригада О.Гамали (ВП „Шахта ім. В.В.Вахрушева”), ІІ місто – бригада О.Шестіловського (ВП „Шахта №81 „Київська”), ІІІ місто – бригада М.Соіна (ВП „Шахта ім. Космонавтів”).
26 липня 2006,11:11
|
 |
 |
Промислові підприємства Луганської області нарощують обсяги виробництва.
За повідомленням управління промисловості Луганської облдержадміністрації, з початку липня на ВАТ \"АМК\" вироблено агломерату – 279 тис. тонн, чавуну - 165,9 тис. тонн, сталі - 210,6 тис. тонн, прокату - 63,7 тис. тонн, що відповідає запланованим графікам виробництва на місяць. З початку липня на ВАТ \"Алчевський коксохімзавод\" вироблено готового коксу 125,5 тис. тонн, що 100% відповідає виконанню завдання місяця.
Бюджетоутворюючі підприємства хімічного комплексу області збільшили виробництво товарної продукції в порівняних цінах у липні до червня. Зокрема, ЗАТ \"Линік\" збільшило виробництво на 9,3%, ВАТ \"Склопластик\" - на 34,2%, ВАТ \"Лиссода\" - 19,2%, ВАТ \"Стахановський завод техвуглецю\" - на 31,9%, Рубіжанський трубний завод\" - на 28,4%. Відновили свою роботу ТОВ \"Лисичанський ГТЗ\" та ВАТ \"Лисичанський завод ГТВ\".
За очікуваними підсумками липня бюджетоутворюючі підприємства машинобудівного комплексу планують виробити товарної продукції на суму понад 157,4 млн. грн., що на 78,3% перевищує показники липня минулого року. Серед підгалузей найбільший приріст запланований по транспортному машинобудуванню. Так, очікуваний приріст за підсумками 7 місяців п.р. по ЗАТНВЦ \"Трансмаш\" складе 51,4%, по АТЗТ \"Краснодонський завод \"Автоагрегат\" - 46,6%, по ДП \"Попаснянський вагоноремонтний завод\" - 36,5%, по ВАТ \"Стахановський вагонобудівний завод\" - 29,7%, по ЗАТ \"Первомайський механічний завод\" - 50%. Серед підприємств інших підгалузей перевищують обсяги виробництва минулого року ЗАТ \"Луганський ливарно-механічний завод\" (137,6%), ТОВ \"Брянківський завод фільтрів та сепараторів\" (146%), ЗАТ\"Лісмаш\" (147,4%).
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|