Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 19 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
02 лютого 2007,10:51 Версія для друку

Областной центр здоровья просит жителей области быть особо внимательными в зимний период.

Ежегодно в зимний период увеличивается количество обращений граждан в травмпункты больниц. Так, по данным травмпунктов 2-й и 9-й многопрофильных больниц г. Луганска за период с 29 по 31 января 2007 года количество обратившихся по поводу травм увеличилось в 3-4 раза и составляет от 50 до 70 человек в сутки. Причина такой ситуации – гололёд.
До сих пор зима была бесснежной, и люди по привычке продолжают ходить быстро, торопясь сесть в транспорт, перебегают дорогу в неположенных местах не учитывая, что при гололёде машина сразу затормозить не может.
Областной Центр здоровья обращается к гражданам города Луганска и области осторожнее ходить, носить обувь с нескользящей подошвой, соблюдать правила дорожного движения.

02 лютого 2007,10:30 Версія для друку

На сьогодні в області впроваджується 4 проекти з енергозбереження.

Як повідомили в Головному управлінні економіки Луганської облдержадміністрації, на сьогодні в області впроваджується 4 проекти з енергозбереження у мм.Свердловську, Ровеньках, Краснодоні й Краснодонському районі на загальну суму кредитування 743,58 тис. дол. США. Станом на 1 січня погашено кредитів на суму 296,89 тис. дол. США, непогашена сума становить 446,69 тис. дол. США. Прострочена заборгованість з обслуговування кредитів станом на 1 січня погашена повністю.
Муніципальна кредитна лінія працює в області з 1999 року. За цей період в профінансовано 17 проектів з енергозбереження й ефективності водопостачання на загальну суму 3306,3 тис. дол. США.

01 лютого 2007,15:12 Версія для друку

Найбільша кількість порушень встановлена на підприємствах, що надають побутові послуги.

Дотримання вимог законодавства України про захист прав споживачів в 2006 році було перевірено у 2153 підприємствах господарської діяльності. Головне Луганське обласне управління у справах захисту прав споживачів повідомляє, що найбільша кількість порушень встановлена на підприємствах, що надають побутові послуги. Перевірено 696 суб’єктів підприємницької діяльності в сфері послуг. Порушення встановлені у 98% з них.
112 суб’єктів при наданні перукарських, ритуальних та послуг з ремонту взуття використовували засоби, хімічні препарати, електроінструменти та електроприводи, які не відповідають нормативним документам, в 190 підприємствах споживачам не надавалась повна, доступна, достовірна і своєчасна інформація про послуги (ціни та тарифи, інформація про нормативні документи).
Управлінням постійно проводиться контроль за якістю та безпекою м’ясопродуктів, хлібо¬булочних виробів. В 2006 році проінспектовано 9,23 тонн м’ясопродуктів, з яких забраковано та знято з реалізації 3,91 тонн або 42,3%; 7,17 тонн хліба, хлібопродуктів, з яких забраковано та знято з реалізації 0,79 тонн або 11%. Особлива увага приділялась якості м’яса і фаршу із птиці, ввезених в Україну з інших країн, у тому числі ковбасні вироби виробництва Республіки Білорусь. Основними порушеннями, встановленими під час перевірок, були відсутність інформації про продукцію та вичерпаний термін придатності.
Контролюючи дотримання Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» проінспектовано 197 підприємств, з них порушення встановлені у 96. Перевірено 282 дал алкогольних напоїв, забраковано і знято з реалізації 40,5 дал., та 305,1 тис. шт. тютюнових виробів, з яких знято з реалізації 22,9 тис. шт. До адміністративної відповідальності притягнуто 96 осіб на суму 12 тис. грн., накладено фінансових санкцій на суму 20,9 тис. грн.

01 лютого 2007,14:53 Версія для друку

Епідпоріг з грипу в Луганській області не перевищено.

В цілому по Луганській області епідпоріг з грипу та ГРВІ не перевищено. Діагноз грипу зареєстровано у 101 чол., з діагнозом ГРВІ госпіталізовано 340 чол., з них дітей – 284. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.
Проте, за оперативними даними станом на 1 лютого 2007 року в Луганській області перевищено тижневий епідемічний поріг на 5 адміністративних територіях: у містах Алчевську і Стаханові, Білокуракінському, Лутугинському та Троїцькому районах. Рішенням органів самоврядування в області закрито 32 школи (4,8%), з них у містах: Кіровськ - 9, Ровеньки-22, Сватівському районі -1.
В області проводяться профілактичні та протиепідемічні заходи. Аптечні установи та лікувально-профілактичні заклади мають достатню кількість лікувально-профілактичних засобів.

01 лютого 2007,14:26 Версія для друку

85 тисяч фізичних осіб працює в малому бізнесі Луганщини.

За даними Головного управління економіки облдержадміністрації, у 2006 році за результатами реалізації заходів Комплексної програми розвитку та підтримки малого підприємництва в Луганській області на 2005-2007 роки, збільшилась кількість зареєстрованих фізичних осіб-підприємців на 7,2% та склала 85 тис. од. Кількість фізичних осіб-підприємців, які сплачують податки збільшилась на 9,4% та склала 79,8 тис. од., загальна кількість податків, сплачених тільки фізичними особами-підприємцями до бюджетів усіх рівнів – на 23,% та склала 139,3 млн. грн., загальна кількість податків, сплачених усіма суб’єктами малого бізнесу до бюджетів усіх рівнів – на 31,9% та склала 408,3 млн. грн. або 9,9% до бюджетів усіх рівнів. У 2006 році суб’єктами малого підприємництва створено 46,1 тис. нових робочих місць.

01 лютого 2007,14:16 Версія для друку

Між владою і населенням повинен бути зворотний зв’язок. – Олександр Антіпов.

31 січня голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов провів перше засідання оновленого розширеного складу Громадської ради при облдержадміністрації. До складу ради увійшли представники обласних осередків політичних партій, що представлені у ВРУ, впливових громадських організацій, профспілок, ЗМІ, Громадських рад при райдержадміністраціях (43 чол.).
На засіданні головою Громадської ради при облдержадміністрації було обрано Михайла Гайдукова – першого заступника голови Федерації профспілок Луганської області. Члени ради обговорили актуальні проблеми, що існують на території Луганської області, серед яких санітарний стан населених пунктів, ситуація у вугільній галузі, ЖКГ, сфері охорони здоров’я, системі розподілу землі та ін. Вони визначили напрями подальшої роботи та висловились за необхідність консолідації зусиль різних політичних сил для конструктивної роботи з вирішення проблем Луганщини.
Як відзначила голова Луганської обласної ради жінок, депутат обласної ради Лідія Калинська, спільні зусилля необхідно направити на те, щоб кожній людині на території нашого регіону жилося комфортно. І для цього, за її словами, потрібно мобілізовувати не тільки владу, а й організовувати самих громадян, частіше привертати населення до участі в проектах, направлених на поліпшення умов життя на Луганщині. Олександр Антіпов підтримав Лідію Калинську та заявив, що «безумовно, між владою і населенням повинен бути зворотний зв’язок».
На засіданні голова облдержадміністрації зазначив, що члени ради будуть забезпечені усією необхідною інформацією про суспільно-економічну ситуацію в області, та висловився за необхідність їх участі у засіданнях колегій облдержадміністрації. Присутні також наголосили на тому, що майбутні комісії Громадської ради при облдержадміністрації за своїми напрямками мають тісно співпрацювати з відповідними комісіями Луганської обласної ради.
«Впевнений, що громадська рада, завдяки своїй активній позиції та професіоналізму, зможе включитися у вирішення багатьох проблем нашої області, на території якої проживає 2,5 мільйонів громадян. А їх інтереси і проблеми завжди повинні бути для нас пріоритетними», - підкреслив губернатор.

01 лютого 2007,12:17 Версія для друку

Почесне звання „Мати-героїня» присвоєно 20 багатодітним матерям з Луганщини. Керівники області вручили заслужені нагороди.

Сьогодні в урочистій обстановці голова Луганської обласної державної адміністрації Олександр Антіпов та голова обласної ради Валерій Голенко вручили державні нагороди багатодітним матерям.
Почесне звання «Мати-героїня» отримали двадцять жінок з Луганської області, які народили й виховали до восьмирічного віку понад п’ятеро дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Указом Президента України «Про почесні звання України» від 11 грудня 2006 року почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:
Марії Анісовій (7 дітей), Тетяні Білоус (5 дітей), Ірині Грачовій (10 дітей), Наталії Зубковій (6 дітей), Валентині Ковальовій (5 дітей), Юлії Рубашкіній (6 дітей), Любові Терешонок (5 дітей), Людмилі Цалаповій (5 дітей), які проживають в м. Луганську,
Ользі Ценцері (6 дітей), Наталії Максимовій (5 дітей), Ельвірі Ковальовій (10 дітей), Надії Орешкіній (9 дітей), Антоніні Літвиновій (6 дітей) з Перевальського району,
Надії Бармановій (5 дітей), Олені Сушиній (5 дітей), Людмилі Сініциній (14 дітей) з Краснодонського району,
Надії Божченко (5 дітей) з м.Лутугіне,
Зінаїді Толокольніковій (11 дітей) зі Сватівського району,
Марії Назаренко (10 дітей) з Кремінського району,
Ларисі Кирилюк (15 дітей) з Новоайдарського району.

«Обласна влада робить все можливе, щоб надати допомогу багатодітним сім’ям», - відзначив Олександр Антіпов. За його словами, минулого року у всіх 14 містах обласного підпорядкування і 17 районах області була проведена паспортизація багатодітних сімей. В ході цієї роботи визначені першочергові потреби багатодітних сімей, вивчені умови їх мешкання, надані різні види допомоги, в першу чергу, організовано літнє оздоровлення дітей, надані одяг, продукти харчування, шкільне приладдя.
Сьогодні на Луганщині налічується 4837 багатодітних сімей з них: 784 - одержують державну допомогу сім’ям з дітьми, 1046 - соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, 514 - безкоштовно відвідують дошкільні установи, 2443 дитина забезпечена безкоштовним харчуванням по місцю навчання, 1841 - безкоштовно відвідують різні секції, школи естетичного виховання.
Губернатор також повідомив, що вже найближчим часом Кабінетом Міністрів України буде затверджена Державна програма підтримки сім’ї, яка сприятиме створенню правових, соціальних і економічних умов для належного функціонування і розвитку сім’ї. Після ухвалення Державної буде розроблена відповідна обласна програма.
«Ми і надалі робитимемо все можливе для того, щоб ваші діти відчували турботу й увагу», - відзначив Олександр Антіпов, звертаючись до присутніх жінок, і побажав їм та їхнім родинам щастя, здоров’я, добра і благополуччя.

Почесне звання «Мати-героїня» є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей. До цього часу за період дії Указу почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно п’ятьом багатодітним матерям Луганщини.

31 січня 2007,18:05 Версія для друку

Утверждена Концепция Стратегии экономического и социального развития Луганской области на период до 2015 года.

Концепция Стратегии экономического и социального развития Луганской области до 2015 года была рассмотрена и утверждена сегодня на восьмой сессии областного совета. Депутатам ее представил начальник Главного управления экономики Луганской облгосадминистрации Альберт Зинченко.
Целью концепции является создание реальных условий для улучшения благосостояния населения, решение его социальных проблем на основе эффективного развития конкурентоспособной и инновационной экономики региона.
По словам Альберта Зинченко, на основе анализа современного социально-экономического состояния Луганской области - определены 7 приоритетных направлений и заданий Стратегии:
1) реструктуризация и диверсификация экономики региона
2) развитие отраслей с высоким инновационным потенциалом
3) развитие рыночной среды. Поддержка малого и среднего предпринимательства
4) реформирование жилищно-коммунального хозяйства, реконструкция и развитие инженерной и транспортной инфраструктуры
5) развитие человеческого потенциала: улучшение демографической ситуации; обеспечение рациональной занятости населения, повышение эффективности использования трудовых ресурсов; развитие сферы социальных услуг; построение культурного пространства; поддержка социально-незащищенных слоев населения
6) рациональное использование и возобновление природных ресурсов, охрана окружающей среды
7) усовершенствование территориальной структуры экономики, решение проблем монофункциональных городов.
По словам Альберта Зинченко, будущая Стратегия будет реализовываться, в частности, путем формирования региональной инвестиционной инфраструктуры, реструктуризации и санации неэффективных производств, использования возможностей международных программ для потребностей малого и среднего бизнеса. Будут создаваться и активизироваться существующие инновационные и посреднические структуры (бизнес-инкубаторы, бизнес-центры и т.п.). На потребности региона будут сориентированы бюджетные научные исследования. В числе приоритетных станет технологическое перевооружение отраслей производства, замена морально устаревшего и изношенного оборудования энергоснабжающих компаний, линий электропередач с целью уменьшения потерь энергоносителей.
Для реализации Стратегии должна быть скоординирована работа управлений облгосадминистрации, райгосадминистраций, органов государственной налоговой службы для осуществления своевременного и в полном объеме поступлений в бюджеты всех уровней, налогов, сборов и сокращения налогового долга предприятиями и организациями, которые принадлежат к сфере их управления. Дополнительные поступления в местные бюджеты могут быть обеспечены за счет увеличения среднемесячной заработной платы, ликвидации задолженности по выплате заработной платы, выполнения Программ занятости населения Луганской области, сокращения уровня зарегистрированной безработицы.
В финансовом обеспечении реализации Стратегии - Луганская область заключит соглашение с Кабинетом Министров Украины о софинансировании стратегических направлений развития области, среди которых ЖКХ, сельское хозяйство, экологическая политика. То есть источниками финансирования Стратегии станут, в первую очередь, государственный и областной бюджеты, также будут задействоваться собственные ресурсы субъектов хозяйственной деятельности, привлеченные средства и заемные ресурсы.
Реализация Стратегии экономического и социального развития Луганской области на период до 2015 года предусматривает ряд этапов. На первом этапе – 2007-2010 годы – возобновление докризисного уровня объемов производства промышленной и сельскохозяйственной продукции. На этом этапе процесс производства будет осуществляться преимущественно на экстенсивной основе, благодаря природным и трудовым ресурсам, соответствующему потенциалу производственных мощностей, накопленному в условиях рыночной трансформации опыту.
Второй этап - 2011-2015 годы – характеризуется преимущественно использованием интенсивных факторов социально-экономического развития: технического перевооружения материального производства и непроизводственной сферы, применения новейших технологий для эффективного решения проблем материало- и энергоснабжения, структурной переориентации экономики региона в соответствии с приоритетными направлениями ее развития.
По словам Альберта Зинченко, распоряжением председателя облгосадминистрации была создана рабочая группа по разработке стратегии Луганской области на период до 2015 года, в которую вошли председатель областного совета, депутаты областного совета, председатель облгосадминистрации и его заместители по курируемым направлениям, первый заместитель министра экономики Украины С.А.Романюк, представители ведущих научных и научно-исследовательских институтов Луганской области и Украины. Стратегию планируется разработать – до 1 июля 2007 года.

31 січня 2007,16:45 Версія для друку

В Луганську відбулася чергова сесія обласної ради.

31 січня голова Луганської облради Валерій Голенко провів восьму сесію Луганської обласної ради п’ятого скликання. У роботі сесії взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Антіпов, народні депутати України Віктор Тихонов, Володимир Іванов, Леонід Фесенко, Віталій Курило. На початку сесії голова облради вручив Віктору Тихонову медаль «За заслуги перед Луганщиною» ІІІ ступеню за активну участь та значний особистий внесок у розвиток Луганщини.
Під час сесії депутати внесли зміни до Регламенту обласної ради, до обласного бюджету на поточний рік та Програми економічного та соціального розвитку Луганської області на 2007 рік, затвердили Концепцію Стратегії економічного та соціального розвитку області на період до 2015 року та Програму зайнятості населення області на 2007 рік.
Депутати також ухвалили звернення до ВРУ із закликом у найближчий час розробити та прийняти Закон України «Про мови» на основі Конституції України та Європейської Хартії регіональних мов та мов національних меншин.

31 січня 2007,14:19 Версія для друку

В містах та районах області: Ровеньки

Відбулось засідання правління благодійної організації «Ровеньківська лікарняна каса», на якому були розглянуті питання виконання кошторису за 2006 рік та затверджені кошториси на 2007 рік, затверджено штатний розклад, а також програми «Стаціонар» та «Поліклініка» на 2007 рік, план роботи на 2007 рік, надання благодійницької діяльності управлінню охорони здоров’я міської ради.
На засіданні було вирішено винести на щорічну конференцію лікарняної каси питання про збільшення страхових внесків в залежності від програми, за якою бажає бути застрахована людина. Зазначено, що станом на 1 січня членами Ровеньківської лікарняної каси є 3501 чол. За минулий рік членами організації стали 1008 чол., вибуло 581чол. При цьому в лікарняній касі 1148 медичних працівників, 1179 гірників, 1174 представників інших професій та пенсіонерів. За 2006 рік надійшло страхових внесків більш 301 тис. грн., на лікування членів витрачено 120 тис. грн. За підсумками року благодійна допомога управлінню охорони здоров’я міста склала 133,5 тис. грн. На ці кошти було придбано життєво необхідне обладнання для кожного відділення ЦМЛ. Це хімічні реактиви, термометри, автоклав, голки та ножиці, дистилятори, зроблено ремонт дихальної та наркозної апаратури тощо.


Сторінки:
757677787980818283848586878889

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера