21 липня 2006,11:01
|
 |
 |
Вживаються заходи щодо запобігання виникненню інфекційних захворювань під час проведення мирних масових акцій.
У зв'язку з проведенням масових акцій, що проходять в Україні, Міністерство охорони здоров'я України, вважає необхідним вжити всі запобіжні заходи щодо збереження здоров'я людей та забезпечення стабільної епідемічної ситуації.
Відповідно до статей 4 та 5 Закону України \"Про захист населення від інфекційних хвороб\" рекомендується проведення профілактичних і протиепідемічних заходів, а саме благоустрій, водозабезпечення, санітарну очистку на територіях населених пунктів, де проводяться масові акції та здійснення контролю за додержанням санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних та ветеринарних правил і норм, правил торгівлі та побутового обслуговування населення.
Пропонується забезпечити лікувально-профілактичні та протиепідемічні заходи, спрямовані на недопущення виникнення спалахів інфекційних хвороб, харчових отруєнь, та, при необхідності, доступність надання медичної допомоги хворим на інфекційні хвороби у закладах охорони здоров'я.
Міністерство охорони здоров'я рекомендує організаторам усіх мирних масових акцій створити належні умови для збереження здоров'я людей, задіяних у цих заходах. Відповідні листи з рекомендаціями Мінздрав розіслав по всіх регіонах України.
21 липня 2006,10:48
|
 |
 |
С июля повышение к пенсии участникам боевых действий увеличилось до 89 гривен 75 копеек.
В июле начался второй этап увеличения повышений ветеранам войны. Теперь участникам боевых действий и членам семей, а также женам (мужьям) умерших инвалидов Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, с июля к пенсии будут доплачивать 25 процентов прожиточного минимума для нетрудоспособных лиц – 89 гривен 75 копеек ( до этого 29 гривен 86 копеек»).
Для жен (мужей) не вступившим в повторный брак умерших участников войны и боевых действий, партизан и подпольщиков, которые при жизни были признаны инвалидами общего заболевания, трудового увечья или по другим причинам, теперь повышение составляет 10 процентов прожиточного минимума для нетрудоспособных лиц – 35 гривен 90 копеек (до этого – 9 гривен 96 копеек).
Как сообщает главное управленик Пенсионного фонда Украины в Луганской области, Закон Украины «О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты» гарантирует ветеранам ежемесячное повышение к пенсии. Ранее размер таких повышений определялся, исходя из минимальной расчетной величины – 19 гривен 91 копейка. Но с 2006 года для отдельных категорий ветеранов размер повышения был привязан к прожиточному минимуму для нетрудоспособных лиц (который с апреля составляет 359 гривен, а в октябре увеличится до 366 гривен).
Так, с января увеличенный размер повышения стали получать инвалиды войны.
С апреля текущего года они составляют: для І группы – 179 гривен 50 копеек (50 % прожиточного минимума) вместо 79,64; для ІІ группы – 143 гривны 60 копеек (40 % прожиточного минимума) вместо 69,68; для ІІІ группы - 107 гривен 70 копеек (30 % прожиточного минимума) вместо 39,82.
Кроме того, с начала года до 70 % прожиточного минимума для нетрудоспособных увеличилось повышение к пенсии лицам, имеющим особые заслуги перед Родиной (обращаем внимание, что эти повышения не следует путать с пенсиями за особые заслуги перед Украиной, которые назначаются по отдельному закону и уже давно зависят от прожиточного минимума). Итак, теперь Героям Советского Союза, Героям Социалистического труда, удостоенным этого звания за работу в годы Великой Отечественной войны 1941 –1945 годов, полным кавалерам ордена Славы и лицам, награжденным четырьмя и более медалями «За отвагу», к пенсии доплачивают 251 гривну 30 копеек.
По данным главного управления ПФУ в Луганской области, с 1 июля проведено 25 тис. 177 пересчетов пенсий участникам боевых действий, семьям погибших, умерших инвалидов войны ы участников войны Средний размер повышения составил 47,27 грн., а сумма расходов ПФУ после этого увеличилась на 1190,2 тыс.грн. Всего в соответствии с прожиточным уровнем на 2006 год 350 грн. пенсии пересчитаны 735 тыс. 278 пенсионерам области. Общая сумма повышения выплат составила 14 млн. 990,6 тыс. грн.
21 липня 2006,10:28
|
 |
 |
Літнє працевлаштування молоді: студенти і старшокласники з Луганщини літні канікули проводять в трудових загонах в Криму.
Як повідомило управління у справах молоді і спорту Луганської облдержадміністрації, 20 липня чотири трудові загони старшокласників з міста Ровеньки повернулися з Криму. Протягом місяця вони працювали на сільськогосподарських роботах в Бахчисарайському районі АР Крим. У вільний час діти купалися в морі, їздили на екскурсії.
Студзагонівський рух в Луганській області був відроджений в 1995 році. За літній період 2005 року в області і за її межами було створено 742 молодіжних трудових загони, в яких працювало 15 тис. 983 старшокласники і студенти.
Працевлаштуванням молодих людей на період канікул займається Луганський обласний молодіжний центр праці.
21 липня 2006,09:29
|
 |
 |
В містах та районах області: Кіровськ
У Кіровську пройшов дводенний семінар за темою: "Законодавчі основи практичної діяльності депутата міської ради". Семінар проходив у рамках українсько-американської програми партнерства громад для поширення досвіду місцевого самоврядування проекту Фундації "Україна – США", який здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. На семінар були запрошені депутати 5-го скликання Кіровської міськради, секретар та депутати Червоногвардійської селищної ради, голова та секретар Донецької селищної ради (всього 23 чол.). В ході семінару присутні розглянули наступні питання: "Нормативно-правові акти місцевих рад і вимоги нормопроектної техніки", "Контрольні функції і повноваження місцевих рад", "Постійні комісії місцевих рад як органи влади", "Обов’язкові форми діяльності депутата у виборчому окрузі", "Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності депутатів міської ради". Було проведене тестування з питань основних положень місцевого самоврядування та професійного рівня депутатського корпусу. Депутати також взяли участь у предметно-рольовій грі по складанню депутатського запиту і депутатського звернення з визначенням їх результативності.
21 липня 2006,09:27
|
 |
 |
В містах та районах області: Первомайськ
У зв`язку з дефіцитом місцевого бюджету в 2006р. рішенням Первомайської міськради відхилено пропозицію щодо виділення коштів на розвиток підприємництва у цьому році. Інші заходи, передбачені міською програмою підтримки підприємництва, виконуються. Так, у І півріччі 2006р. організовано постійно працюючу "гарячу лінію" для підтримки розвитку підприємництва й інвестиційної політики. Усі регуляторні акти обговорюються з представниками громадських організацій, розміщуються на WEB-сайті управління економіки та публікуються у місцевих засобах масової інформації. На базі міського центру зайнятості створено банк даних про наявність вільних робочих місць для безробітної молоді. Проведено 7 семінарів з основ підприємницької діяльності, направлено на навчання 21 чол. У рамках програми бізнес-проектів підтримано кілька суб’єктів малого підприємництва на суму 84,1 тис. грн. У місті створені та підтримуються бази даних малих і середніх підприємств, нежилих та недобудованих приміщень комунального майна, малих підприємств, що працюють у сфері житлово-комунального господарства.
21 липня 2006,09:23
|
 |
 |
В містах та районах області: Міловський район
З початку липня в районі закуплено120 тонн молока від населення. Надої молока по агропідприємствах району з початку липня становлять 75 тонн, за день – 6,3 тонни. Продаж молока за день становить 5,2 тонни по ціні 65 коп. за літр, продуктивність – 10 кг, товарність – 82%. За даними управління агропромислового розвитку Міловської райдержадміністрації, вже підготовлено ріллі під пар – 8,3 тис. га, заготовлено сіна 1000 тонн, скошено багаторічних трав 900 га. В агропідприємствах району почалися жнива. Скошено озимої пшениці 300 га, обмолочено 30 га, намолочено 89 тонн, урожайність - 29,6 ц/га.
21 липня 2006,09:19
|
 |
 |
В містах та районах області: Лисичанськ
За шість місяців 2006р. темпи промислового виробництва у місті склали 112,9% до відповідного періоду минулого року. Темпи обсягів виробництва у червні 2006р. відповідно до травня 2005р. становлять 80,3% (по області – 99,3%). За січень-травень 2006р. у місті реалізовано продукції, робіт і послуг на суму 5133,5 млн. грн. Питома вага реалізованої промислової продукції до обсягу по області становила 34%. У тому числі реалізовано товарів широкого використання на суму 31,8 млн. грн., що становить 6,5% до обсягу по області.
20 липня 2006,15:59
|
 |
 |
13,3 млн. тонн вугілля видобули гірники Луганщини за 6 місяців 2006 року.
За 6 місяців 2006 року вугледобувними підприємствами Луганської області видобуто 13млн. 324,8 тис. тонн палива, понад план 1840 тис. тонн. Виконання завдання склало 116 %. У порівнянні з тим же періодом минулого року видобуток вугілля складає 104,3 %, або 544,8 тис. тонн додатково.
За даними паливно-енергетичного управління Луганської облдержадміністрації, забезпечили виконання завдань ДП «Ровенькиантрацит», ДП «Свердловантрацит», ДП «Антрацит», ДП «Луганськвугілля», ВАТ «Краснодонвугілля», ДВАТ \"Шахта «Білоріченська». Решта держпідприємств не забезпечила виконання встановлених завдань, як по здобичі, так і проходках.
На шахтах області проведено 94,9 км нових виробок, в т. ч. 5 км понад плану. Відставання допустили шахти «Первомайськвугілля», «Донбасантрациту», «Лисичанськвугілля».
На теплоелектростанції України відвантажено 4 млн. 336,1 тис. тонн вугільної продукції на суму 888,9 млн. грн, виставлені рахунки споживачам на суму 841,4 млн. грн, сплачено 862,7 млн. грн, або 102,5 %. Всього реалізація складає 2,4 млрд грн за 6 місяців поточного року.
По більшості шахт рівень доходів не дозволяє в повному об\'ємі розраховуватися за матеріали, устаткування, послуги, своєчасно виплачувати заробітну платню. Дефіцит засобів складає орієнтовно 65 млн. грн в місяць.
20 липня 2006,15:59
|
 |
 |
Технічний розвиток вугільних підприємств Луганщини з початку року профінансовано менше ніж наполовину.
Програмою технічного розвитку шахт області на 2006 рік відповідно до розрахунків фахівців вугледобувних підприємств передбачалося фінансування з держбюджету у розмірі 1,6 млрд. грн. Мінвуглепромом України на ці цілі виділено коштів 487,7 млн. грн. Це в 3,4 рази менше. За шість місяців 2006 роки на технічний розвиток підприємств області поступило 130,1 млн. грн., що складає 46,5 % від плану на І півріччя.
За даними паливно-енергетичного управління станом на 01.07.2006 капітальне будівництво профінансовано на 81,2 млн. грн., що складає 68,2 % від плану на півріччя, в т. ч. з держбюджету 38,4 млн. грн; з власних коштів 42,8 млн. грн.
В результаті на початок липня в роботі знаходилися 64 лави замість запланованих 75.
За словами начальника паливно-енергетичного управління Ігоря Токарева, дефіцитне фінансування технічного розвитку підприємств не дозволяє значно підвищити вуглевидобування і, відповідно, доходи від реалізації. Він повідомив, що основна частина бюджетних коштів виділяється із спецфонду, тому очікується в IV кварталі року, що не дозволить підприємствам ефективно їх використовувати. Враховуючи це, Кабінетом Міністрів України була прийнята ухвала від 10 травня 2006 року № 612, у відповідність з яким передбачалося залучення банківських кредитів у розмірі 208 млн. грн в І півріччі під гарантію майбутнього фінансування. Підприємствами були підготовлені всі необхідні документи, проте так і не поступили.
20 липня 2006,15:56
|
 |
 |
1 млрд. 262,3 млн. грн. зібрали з платників області пенсійними Луганщини з початку року й перевищили план з власних надходжень.
1 млрд. 262,3 млн. грн. зібрали з платників області органи пенсійного забезпечення Луганщини з початку року й перевищили план з власних надходжень. Про це йшлося на виїзному засіданні колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, що відбулося в Свердловську. Учасники засідання розглянули результати роботи пенсійного фонду за 1 півріччя 2006 року та визначили основні пріоритети в роботі на наступний період. У роботі колегії брали участь заступник голови виконкому Свердловська з соціальних питань Сергій Вівденко, керівники підприємств і організацій Свердловська. Керівники кращих підприємств-платників внесків на загальнообов\'язкове державне пенсійне страхування були нагороджені грамотами головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області,. Серед них генеральний директор державного підприємства «Свердловантрацит» Горовой Євген Павлович (питома вага в надходженнях управління складає 62,2%), директор філіалу ВАТ «Коровай» Свердловского хлебокомбината Фецуляк Петро Богданович (питома вага в надходженнях управління складає більше 1%), генеральний директор сумісного суспільства з іспанським інвестором «Інтерсплав» Болденков Віктор Іванович (питома вага в надходженнях управління складає 2,2%), директор приватного сільськогосподарського підприємств «Провалля» Чеботарев Микола Володимирович (питома вага в надходженнях управління складає більше 0,1%).
Під час колегії було зазначено, що за 6 місяців 2006 р. органи Пенсійного фонду України в Луганській області забезпечили виконання плану по надходженню власних коштів на 104,8% і за червень на 108,4%. За цей період надходження власних коштів склали 1262,3 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року вони збільшилися на 312,2 млн. грн., або на 32,9%, що на рівні середнього показника по Україні – 33,2%. Значно збільшилися надходження власних коштів порівняно з аналогічним періодом 2005 роки в 28 регіонах області, особливо в м. Краснодоні – на 38,1%, Рубіжному – на 31,2%, Первомайську – на 40,6%, Сєвєродонецьку – на 33,0%, Ленінському районі м. Луганська – на 32,0%. У сільськогосподарських районах – Беловодськом – на 46,3%, Станично-Луганському – на 43,6%, Старобільському – на 52,5%, Новоайдарському –
на 47,3%.
За станом на 01.07.2006 роки на обліку в органах Пенсійного фонду знаходяться 119305 суб\'єктів господарювання, що на 11218 більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. З них 83% є потенційними платниками страхових внесків.
Потреба на виплату пенсій і допомоги за 6 місяців поточного року На Луганщині склала 2180,1 млн. грн. Власними коштами профінансовано виплату пенсій і допомоги на 57,9%. В порівнянні з аналогічним періодом 2005 роки потреба в коштах на виплату пенсій збільшилася 12,3%, а забезпеченість власними коштами – на 48,9%. Забезпечили виплату пенсій і допомоги власними коштами тільки Ленінський район Луганська- 218% та Алчевськ – 111,7%. Найнижчий рівень самозабезпеченості в Кіровську – 17% та в районах Краснодонському – 15,2%, Кремінському – 19,9%, Антрацитівському – 22,7% районах.
Перерахунки пенсій різним категоріям пенсіонерів проводилися 24 рази. Відповідно до прийнятого прожиткового мінімуму на 2006 рік ( прожитковий мінімум 350 грн.) перераховані пенсії 735 тис. 278 пенсіонерам. Загальна сума підвищення склала 14 млн. 990,6 тис. грн. З квітня у зв\'язку з підвищенням прожиткового мінімуму до 359 грн. проведено 720,7 тис. перерахунків, в результаті потреба на виплату пенсій збільшилася на 4 млн.737,3 тис. гривень. З 1 липня проведено 25 тис. 177 перерахунків підвищення учасникам бойових дій, сім\'ям загиблих, померлих інвалідів війни і учасників війни згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Середній розмір підвищення вказаної категорії склав 47,27 грн., а сума витрат по проведеному перерахунку збільшилася на 1190,2 тис.грн.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|