19 липня 2006,13:59
|
 |
 |
В містах та районах області: Антрацитівський район
В райдержадміністрації відбулась апаратна нарада з питань збирання врожаю зернових. У поточному році планується зібрати озимих 20-24 ц з га, ярових культур – 17-20 ц з га. Готовність техніки становить 90,6%. У районі сільгосппідприємствами придбано 5 комбайнів. У процесі збирання врожаю буде додатково залучено 15 комбайнів. Проведено інструктаж по технічній безпеці автотехніки. Серед іншого було відзначено, що надої на корову в районі складають 10,2 л. У закладах освіти та охорони здоров’я зараз проводяться поточні ремонти. Була заслухана також інформація щодо проведення газифікації в районі: у с. Бобриково газифіковано 45 будинків, сьогодні ведуться роботи у с. Іванівка.
19 липня 2006,13:58
|
 |
 |
В містах та районах області: Станично-Луганський район
У районі перевірено ринки на порушення правил торгівлі та реалізацію неякісної продукції. Комісійні перевірки здійснювалися фахівцями управління економіки райдержадміністрації, районної санепідемстанції, РВ УМВС та ветеринарної служби. Серед основних виявлених недоліків: відсутність сертифікатів якості на продукти харчування та ветеринарно-санітарної експертизи при реалізації м’яса, сала та молока. В ході перевірки продукції тваринного та рослинного походження лабораторією ветеринарно-санітарної експертизи було вилучено з реалізації 77,8 кг м’яса та м’ясопродуктів, 10 кг продукції рослинного походження. За результатами перевірок були вжиті заходи адміністративного характеру.
19 липня 2006,13:56
|
 |
 |
В містах та районах області: Кіровськ
Протягом поточного оздоровчого періоду в закладах, де були організовані дитячі оздоровчі табори, створені умови для дотримання особистої гігієни дітей і персоналу, виділені та обладнані приміщення для перебування дітей, приведені до відповідності з санітарними нормами кімнати гігієни тощо. Усі дитячі оздоровчі заклади укомплектовані кваліфікованими кадрами. При організації харчування у дитячих оздоровчих таборах було створено гарантійний рівень санітарного і протиепідеміологічного забезпечення. Перед початком роботи таборів була узгоджена та затверджена дислокація закладів, які організовують харчування дітей в оздоровчих таборах. Харчування у пришкільних і профільних таборах розраховано у розмірі 7 грн. на день на одну дитину (3-разове харчування), в комплексних таборах – 4 грн. на день (2-разове харчування). Всього за червень оздоровлено 461 дитина, з них 348 дітей пільгової категорії. У червні п.р. в місті працювало 8 пришкільних таборів з денним перебуванням (в них оздоровлено 240 дітей), 3 – профільні (140 дітей). Також працював табір для лідерів дитячого самоуправління при центрі позашкільної роботи (10 чол.). У позаміському таборі оздоровлено 12 чол. Цього місяця 30 дітей відпочили у спортивному таборі м. Саки. У ДОК „Южний” оздоровлено 24 дитини, з яких 10 – діти-сироти. У липні відкрився оздоровчий табір при ТМО, де зараз оздоровлюється 20 дітей. У місті також працюють 2 профільні табори на 50 чол. З 3 липня поточного року розпочали роботу оздоровчі табори при кімнатах школяра і міському палаці культури, в них відпочивають 105 чол. При ЗОШ №10 працює оздоровчий табір КШ „Веснянка” (сел. Новотошківське) на 50 чол. Робота цих таборів здійснюється за кошти, зібрані при проведенні в місті Благодійного Марафону в травні поточного року. Зараз 6 дітей пільгової категорії оздоровлюються в ДОТ „Салют” Попаснянського району за путівками, наданими обласним управлінням у справах сім’ї та молоді. В ДОК „Южний” відпочивають 11 дітей.
18 липня 2006,13:26
|
 |
 |
20-21 липня в області відбудеться виїзна колегія державного комітету лісового господарства України.
Фахівці лісової галузі та науковці розглянуть широке коло питань щодо стану та перспектив розведення лісів в степовій зоні України, їх ролі в підвищенні врожайності сільськогосподарських культур, збереженні земельного фонду, забезпеченні екологічного балансу в природі тощо.
Засідання колегії відкриється 20 липня о 9-00 в актовому залі Луганського облуправління лісового господарства (м.Луганськ, вул. Лісовий проїзд 1).
Потім учасники оглянуть лісові культури на еродованих кам”янистих та піщаних землях Краснодонського, Антрацитівського, Станично-Луганського районів.
21 липня робота колегії розпочнеться о 7.35. Цього дня заплановано огляд розсадників, лісових культур та виробничих підрозділів Новоайдарського, Сєвєродонецького і Кремінського лісомисливських господарств, ознайомлення з експериментальними ділянками лісових культур, створених за допомогою суперабсорбентів (накопичувачів вологи).
Пленарне засідання колегії проходитиме з 16 до 18 години в будинку культури ДП «Кремінське лісомисливське господарство».
Довідково. Луганська область відноситься до малолісних регіонів (11,8 відс. проти оптимального – 16). Для досягнення науково встановлених показників в регіоні необхідно додатково створити ліси на площі близько 100 тис. га .
Сьогодні у Луганщини найбільший показник в Україні по проведенню посадки лісів - 4.6 тис. га.
Попередня виїзна колегія проводилась в області у 1992
18 липня 2006,13:18
|
 |
 |
Гірники Луганщини видобули 958,3 тис. тонн вугілля з початку липня.
За даними паливно-енергетичного управління Луганської облдержадміністрації, за 13 днів липня підприємствами вугільної промисловості Луганської області видобуто 958,3 тис. тонн палива, це на 105,8 тис. тонн більше встановленого завдання. На електростанції України відвантажено 321,9 тис. тонн вугілля.
11 липня підведені підсумки ІV етапу трудової вахти на ДП \"Ровенькиантрацит\", присвяченої Дню шахтаря. Переможцями визнано: серед шахт - колектив ВП \"Шахта ім.Дзержинського\" (директор – Л.Хлопонін); серед видобувних бригад: І місто – бригада В.Демчука ВП \"Шахта ім.Дзержинського\", ІІ місто – бригада В.Бабича ВП \"Шахта ім.В.Вахрушева\", ІІІ місто – бригада О.Кондрашова ВП \"Шахта ім.М.Фрунзе\"; серед прохідників: І місто – бригада О.Гамали ВП \"Шахта ім.В.Вахрушева\", ІІ місто – бригада М.Соіна ВП \"Шахта ім.Космонавтів\", ІІІ місто – бригада С.Малкова ВП \"Шахта ім.М.Фрунзе\".
11 липня гірниками бригади С.Черненка ВП \"Червоний партизан\" ДП \"Свердловантрацит\" видобуто 500 тис. тонн антрациту. Понад плану видобуто 172,2 тис. тонн вугілля.
Підприємства енергетики та газової промисловості області працювали у нормальному режимі, за 13 днів липня Луганською ТЕС вироблено 256,3 млн. кВт год. електричної енергії. Споживання електричної енергії по території області за звітний період склало 394,7 млн. кВт год. Розрахунки споживачів області за електроенергію, використану за 13 днів липня (без урахування підприємств вугільної промисловості), склали 43,8 млн. грн. (73,5%). Споживачами регіону за 12 днів липня використано 115,5 млн. куб. м природного газу. Рівень оплати населенням та споживачами по фондах облдержадміністрації за природний газ, використаний з початку року, за оперативними даними станом на 13 липня 2006р. складає 84,9%.
18 липня 2006,13:12
|
 |
 |
Зростання обсягів виробництва у металургійній галузі Луганщини становить 17,3%.
„Металургійна галузь на Луганщині з кожним роком нарощує обсяги виробництва”, - заявив заступник начальника управління промисловості облдержадміністрації Михайло Бубличенко на брифінгу для журналістів. За його словами, у 1 півріччі 2006 року металурги виробили продукції на 4 млрд. грн., зростивши обсяги виробництва на 17,3%. В загальній структурі виробництва області металургія займає 23% і випереджає у 1,5 рази вугільну галузь.
Зараз в області діє 5 крупних металургійних підприємств: ВАТ „Алчевський металургійний комбінат”, ВАТ „Алчевськкокс”, ЗАТ „Луганський трубний завод”, ВАТ „Стаханівський завод феросплавів” та Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат, з яких лише останній є державним підприємством.
ВАТ „АМК” з початку поточного року випустив продукції на 15,5 % більше, ніж за перше півріччя 2005р., тобто на 2,8 млрд. грн. Підприємство є лідером галузі не тільки за обсягами виробництва, а й за темпами розвитку та обсягами капіталовкладень. Тут реалізується програма технічного переоснащення на 2005-2009р.р., якою передбачено освоєння 1,2 млрд. дол. США інвестиційних коштів. Минулого року на АМК введено в дію цех безперервного лиття сталі, освоєно 5 нових технологій. Підприємством підтверджено якісний статус виробника корабельної сталі за правилами Російського, Англійського та Німецького морських регістрів, що розширює можливості виходу на міжнародні ринки. У 2006 році АМК почав будівництво нового конверторного цеху №1, заплановано введення в роботу 2-ої машини безперервного лиття заготовок, будівництво кисневого блоку, а також заплановано завершити будівництво доменної печі №1 з переведенням її на пиловугільне паливо та установити 2 газові парагенератори для електростанції комбінату, що дозволить у 4 рази зменшити шкідливі викиди у повітря. Михайло Бубличенко зазначив, що питання екологічної безпеки та енергозбереження на АМК вирішуються одночасно з виробничими питаннями: 20% всіх запланованих інвестицій направляються на природоохоронні заходи.
На ВАТ „Алчевськкокс” за 6 місяців поточного року збільшено виробництво коксу – на 0,4%, сірчаної кислоти – на 48%, мінеральних добрив – на 12%. Вироблено продукції на 943,1 млн. грн. У квітні на „Алчевськкоксі” запущена нова коксова батарея. Підприємство теж активно інвестується: обсяг капіталовкладень за 2005-2006 р.р. складе 1,1 млрд. грн.
На ВАТ „Стаханівський завод феросплавів” збільшення обсягів виробництва склало більше 20%. У минулому році в підприємство інвестовано більше 13 млн. дол.. США, що дало можливість заводу перейти на випуск більш дешевої, якісної та екологічно безпечної продукції.
На ЗАТ „Луганський трубний завод” виробництво труб цього року зросло більш ніж на 50%. Паралельно проведено техпереоснащення. До того ж, цього року почато будівництво нового цеху з виробництва сталевих труб. На проведення ремонтів на поточний рік підприємство запланувало 3,6 млн. грн., на соціальні потреби – 2,7 млн. грн.
На Лутугинському валковому комбінаті цього року відмічається зниження виробничих показників на 9,5%. Причиною є те, що металургійні підприємства України не розплачуються з комбінатом на виготовлену для них продукцію і взагалі скоротили кількість замовлень на 2006 рік. Так, Криворіжський меткомбінат відмовився від продукції Лутугинського підприємства і працює тепер на імпортній продукції.
За словами Михайла Бубличенка, на підприємствах металургійного комплексу постійно проводяться роботи з підвищення якості й конкурентоспроможності продукції, впроваджуються новітні природоохоронні технології та обладнання. Це дає більше можливостей виходу на широкий світовий ринок для луганських металургів.
18 липня 2006,13:02
|
 |
 |
46 дітей з Луганщини відправилися відпочивати до „Артеку” за державний кошт.
Ще одна група дітей з Луганської області поїхала вчора до Міжнародного дитячого центру „Артек”. 46 пільгових путівок отримали діти-сироти, діти з сімей, постраждалих від аварії на ЧАЕС, діти з малозабезпечених сімей, а також відмінники навчання, обдаровані діти та вихованці дитячого театру пісні „Непоседы”. Цього разу маленькі луганчани потраплять до „Артеку” під час VI тематичної зміни „Міжнародна морська фієста „Аква-шоу „Таємниці Чорного моря”. Відпочинок дітей продовжиться 21 день. Організатором поїздки виступило управління у справах молоді та спорту луганської облдержадміністрації.
18 липня 2006,12:55
|
 |
 |
На Луганщині вирішується питання щодо кредитування фермерських господарств.
На нараді, яка нещодавно відбулась у Головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації, відзначились певні позитивні зрушення, які сталися у 2006 році щодо кредитування дрібних та середніх фермерських господарств.
За цю справу активно взялася Луганська філія ВАТ „Державний ощадний банк України”, використовуючи широку мережу відділень у кожному районі та доскональне знання ситуації у зацікавлених господарствах.
За перше півріччя поточного року нею надано 24,7 млн. грн. кредитів, або 11,9% від загального обсягу кредитування аграрного сектору економіки. При цьому процентна ставка складає 17% річних, що є найнижчою серед інших банківських установ. Тому послугами філії скористалось 96 господарств області, або 27% одержувачів кредитів.
Це суттєво допомогло їм успішно підготуватись і провести комплекс весняно-польових робіт.
За значний внесок у розвиток агропромислового комплексу області, активну підтримку вітчизняного сільгоспвиробника та високий професіоналізм Григорію Бородіну – заступнику голови правління–начальнику Луганської філії ВАТ „Державний ощадний банк України” вручено лист подяки Луганської обласної ради.
18 липня 2006,12:39
|
 |
 |
В містах та районах області: Ровеньки
Ровеньки: Міський голова О.Онасенко провів нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь та відділів виконкому. Під час наради були дані доручення відповідним службам вжити заходи по ремонту дитячого садка \"Антошка\" за рахунок часткової участі ДП \"Ровенькиантрацит\". Міський голова дав доручення підготувати та провести конкурс по перевезенню пасажирів, а також продовжити роботу з підготовки проекту міні-котельні для школи №12.
У селищі Нагольно-Тарасівка міський голова О.Онасенко провів особистий прийом громадян. На прийом звернулося 12 громадян зі скаргами на низьку напругу в електромережах та проханнями замінити електричні опори. Інші основні проблеми, які турбують мешканців селища, стосувалися перерахування пенсій, роботи дільничного інспектора міліції, безоплатного протезування зубів, обмеження швидкості руху на одній з вулиць селища. У прийомі крім міського голови також взяли участь заступники міського голови, начальники структурних підрозділів виконкому та інших служб.
18 липня 2006,12:37
|
 |
 |
В містах та районах області: Станично-Луганський район
За повідомленням районного фінансового управління, дохідна частина зведеного бюджету району по загальному фонду за 6 місяців 2006р. виконана до затвердженого плану на 106,5%. При плані 4665,2 тис. грн. фактично отримано 4966,8 тис. грн., понад план надійшло 301,6 тис. грн. У тому числі по доходах, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, при затвердженому плані та помісячному розписі доведеному МФУ у сумі 4077,4 тис. грн. отримано 4320,4 тис. грн., що становить 106% та більше запланованого на 243 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надійшло доходів на суму 797 тис. грн., або на 19,1% більше (фактичні надходження за 6 місяців 2005р. становили 4169,8 тис. грн.). З 16 передбачених у бюджеті на 2006р. джерел доходів, затверджений план виконаний по 9. Податок з доходів фізичних осіб виконано на 104,1%. При плані 3584 тис. грн. фактично надійшло 3729,2 тис. грн. (сума перевиконання складає 145,2 тис. грн.). У порівнянні з аналогічним періодом 2005р. надійшло даного податку на 959,8 тис. грн. більше, ріст надходжень становить 34,7%. Земельний податок виконано у порівнянні з планом на 128,5%. При запланованих 380,5 тис. грн. надійшло 489,2 тис. грн. У порівнянні з надходженнями земельного податку за 6 місяців 2005р. ріст становить 122,6 тис. грн., або 33,4%. При районній державній адміністрації працює постійна комісія з питань своєчасності сплати податків в бюджет. З початку року проведено 16 засідань комісії, на яких було підготовлено 131 звернення - завдання боржникам зі сплати податків та заслухано 63 звіти керівників підприємств–боржників
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|