11 серпня 2005,10:12
|
 |
 |
Заборгованості по виплаті пенсій в Попаснянському районі немає.
В Попаснянському районі пенсії отримує майже 16 тис. пенсіонерів. На обліку в управлінні Пенсійного фонду перебуває 15890 одержувачів пенсій. Заборгованості по виплаті пенсій немає. Власними коштами район забезпечує виплату пенсій на 50,3%. Планові завдання по власним надходженням в І півріччі 2005 року виконано на 100%. Надійшло 18004,4 тис. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 2286,9 тис. грн.
Станом на 1 липня недоїмка до Пенсійного фонду в районі склала 2494,8 тис. грн. Найбільший ріст недоїмки допустила Попаснянська експлуатаційна дільниця "Луганськтеплокомуненерго", з початку року її борг зріс більше ніж у 4 рази, в загальній сумі росту недоїмки, ріст недоїмки цього підприємства складає 68,5%. Проведена документальна перевірка підприємства, нараховані штрафні санкції і накладено адміністративний штраф на керівника. Згідно Національного плану у І півріччі поточного року проведено 30 перевірок підприємств щодо своєчасності та повноти сплати внесків до Пенсійного фонду. За результатами перевірок нараховано 62,4 тис. грн. штрафних санкцій, на посадових осіб накладено 6 штрафів на суму 816 грн.
11 серпня 2005,09:21
|
 |
 |
В містах та районах області: Ровеньки
6 серпня ДП "Ровенькиантрацит" було досягнуто 5-ти мільйонний рубіж видобутку вугілля. Програма підприємства з початку року виконана на 128,6%. Кращі показники роботи - на шахті ім.Дзержинського - 148,5% планового завдання. Працюють з випередженням графіку шахтоуправління "Ровеньківське", шахта №81 "Київська", шахта ім.Фрунзе.
11 серпня 2005,09:15
|
 |
 |
В містах та районах області: Марківський район
Управлінням праці та соціального захисту населення проведений аналіз заборгованості минулих років на підприємствах-боржниках із заробітної плати. Встановлено, що заборгованості із заробітної плати минулих років на підприємствах немає. Значний ріст заборгованості із заробітної плати на 1 липня поточного року (заборгованість склала 381,9 тис. грн. по 7 підприємствах) пояснюється виконанням весняно-польових робіт, значними затратами для їх проведення та значними витратами проведеними у минулому році на погашення заборгованості минулих років (на 1 січня 2005 року заборгованість в районі була повністю погашена). З метою прискорення погашення заборгованості із заробітної плати комісією з питань забезпечення податкових та інших надходжень до бюджетів і погашення заборгованості із заробітної плати й інших соціальних виплат в поточному році було проведено 6 засідань, де заслухано 62 керівника підприємств-боржників. З цією ж метою було складено графіки погашення заборгованості із заробітної плати, які передбачають повне погашення заборгованості до вересня 2005 року. Всіх керівників, де є заборгованість, притягнуто до дисциплінарної та адміністративної відповідальності за ст. 41 ч.1 КУпАП та ст42-2 КУпАП.
10 серпня 2005,16:07
|
 |
 |
Внутріобласна кооперація має бути взаємовигідною як для вугільних, так і для промислових підприємств. – Володимир Рисухін.
„Внутріобласну кооперацію потрібно поглиблювати, але вона має бути взаємовигідною як для вугільних, так і для промислових підприємств”, – заявив заступник голови облдержадміністрації з питань економічної політики Володимир Рисухін сьогодні на звітно-виборчій конференції Асоціації промислових підприємств Луганської області. За його словами, для цього необхідно активніше використовувати економічні важелі та підвищити привабливість продукції луганських виробників гірничошахтного обладнання.
В роботі конференції взяли участь засновники, члени правління, виконавський орган і члени Асоціації – керівники промислових підприємств області. Вони заслухали звіт правління про діяльність Асоціації щодо організації спільної роботи промислових та вугільних підприємств Луганщини в рамках регіональної програми внутріобласної кооперації. Провели вибори правління, голови правління та ревізійної комісії, а також обговорили питання покращення роботи Асоціації.
В ході конференції було зазначено, що зараз до Асоціації входить 55 підприємств, в тому числі 7 вугільних та 17 машинобудівних. За 2004 рік вугільними підприємствами області закуплено обладнання та продукції місцевого виробництва на 299 млн. грн., що на 112 млн. грн. більше, ніж у 2003 році. Минулого року вугледобувними компаніями і шахтами області за участю місцевих виробників гірничошахтного устаткування проведено 83 тендерні торги по закупівлі устаткування і послуг на загальну суму 175 млн. грн., виграні торги обласних виробників склали 144 млн. грн. або 82% від суми торгів.
Серед основних задач, які виконує Асоціація, це сприяння в розвитку внутріобласної виробничої кооперації між промисловими підприємствами області, завантаження виробничих потужностей, розширення ринків збуту продукції, упровадження нової техніки і технології сприяючих акумуляції фінансових коштів і наповнюваності місцевих бюджетів в регіоні для виконання соціальних програм.
10 серпня 2005,15:18
|
 |
 |
В Сватове відкрився екологічний табір.
Сьогодні Станично-Сватівська національна скаутська організація України відкрила обласний крайовий екологічний табір “Терра”. З метою збору інформації стосовно екологічного стану навколишнього природного середовища регіону група з 40 чоловік впродовж 14 днів буде проводити опитування мешканців сіл та селищ, розташованих на берегах річок Червона та Сіверський Донець. Крім того передбачено провести ряд заходів з населенням щодо підвищення рівня їх екологічного розвитку, а саме: заняття з природознавства, виживання в природі, екологічні ігри, конкурси, дискусії, екологічні акції. Також заплановано проведення „круглих столів” з представниками молоді та громадськими організаціями в містах Сватове, Рубіжне, Кремінна, Сєверодонецьк. За результатами буде випущено брошуру з матеріалами діяльності молоді в таборі.
10 серпня 2005,14:10
|
 |
 |
Козацьку раду при голові облдержадміністрації планується створити на Луганщині.
Представники найбільших козацьких організацій області зібралися сьогодні в Луганській облдержадміністрації для того, щоб обговорити можливості створення Козацької ради при голові ОДА. Учасники „круглого столу” призвали всіх козаків відкинути власні амбіції та об’єднати зусилля з відродження козацтва на території Луганщини й виконання необхідних для розвитку української держави дій. Але від жарких дебатів на тему „хто більше козак” отаманам утриматися не вдалося. Як зазначив головний отаман обласної організації українського козацтва „Лугаки” Валентин Кравченко, Козацька рада при губернаторі не утворена лише на Луганщині. Вона мала б стати координуючим органом і направити діяльність понад 50 козацьких утворень, які зараз існують на території регіону в русло державної розбудови.
Планувалося, що козаки не тільки приймуть рішення створити свою раду, але й підпишуть Меморандум про співробітництво між своїми організаціями та обговорять, як буде святкуватися 500-річчя виникнення українських козацьких поселень на території Донецької і Луганської областей. При чому у липні Президент України підписав розпорядження про відзначення цієї дати. Проте, до цього питання козацькі старшини так і на дійшли. Щодо Меморандуму про співробітництво, то його підписали тільки організація – „Лугаки” та представники війська Донського в Україні.
Проте, перший крок до створення козацького координаційно-дорадчого органу все ж таки було зроблено. Домовилися про створення робочої групи з представників основних козацьких утворень, які у найближчий час займуться розробкою Положення про козацьку Раду при голові ОДА і врахують в цій роботі інтереси усіх представників козацького руху в Україні.
10 серпня 2005,13:28
|
 |
 |
В рамках програми „Контрабанда-стоп!” податківці області вилучили товарів з незаконного обігу на суму 15 млн. грн.
В рамках програми „Контрабанда–стоп!” у районі митного кордону України податкові органи області станом на 1 серпня 2005 року здійснили 1 тис. 433 перевірки, виявили 761 порушення чинного законодавства. З незаконного обігу вилучено товарів на суму 15 млн. грн., у тому числі незаконно завезених на територію України – на суму 9,7 млн. грн. Так, було вилучено 242,1 дал. спирту на 45,3 тис. грн., 1058,8 дал. Алкогольних напоїв на 228,5 тис. грн., 260,6 тис. пачок тютюнових виробів на 396,2 тис. грн., 514 тонн паливно-мастильних матеріалів на 1,39 млн. грн., продовольчих товарів на 4 млн. 240 тис. грн., промислових товарів – на 4 млн. 771 тис. грн. До адміністративної відповідальності притягнуто 120 осіб. Сума штрафних санкцій склала 19,4 тис. грн. Виявлено майна з ознаками безхазяйного на суму 5,98 млн. грн.
У липні поточного року в ході проведення операції здійснено 172 перевірки, у тому числі 30 складів і оптових баз, розташованих у прикордонній зоні. Виявлено 1 порушення законодавства. Вилучено товарів на суму 2 млн. 399 тис. грн., у тому числі незаконно завезених на територію України - на суму 1 млн. 819 тис. грн., майна з ознаками безхазяйного - на суму 681,4 тис. грн.
Співробітники податкової служби беруть участь у проведенні спільних заходів у складі міжвідомчих мобільних груп з перевірки складів і баз, розташованих у прикордонних районах. У процесі перевірок, як правило, виявляються порушення, пов’язані використанням земельних ділянок, устроєм складів нафтопродуктів, розміщення утилізацією відходів, провадженням робіт підвищеної небезпеки, пожежною безпекою, устроєм електропроводки, забрудненням землі нафтопродуктами викидом забруднюючих речовин в атмосферу, а також незаконним обігом товарів.
10 серпня 2005,11:11
|
 |
 |
У Кіровську проводяться заходи щодо поліпшення водопостачання.
З метою стабілізації водопостачання міста і селищ за 7 місяців 2005 року Кіровським департаментом ОКП "Компанія "Луганськвода" освоєно 51,8 тис. грн., що дозволило замінити 1458,2 п.м водопроводів за кошти підприємства. Так у сел. Донецькому по вул.Севастопольській замінено 120 п.м. труби ПХВ Д-50 мм, по вул. Руднєва – 35п.м. труби ПХВ Д-50 мм, по вул. Карташова – 11п.м. труби ПХВ Д-40мм, по вул. Октября – 15 п.м. труби ПХВ Д-50 мм. Постійно ведеться робота по усуненню аварійних ситуацій на водогонах питного водопостачання. Для усунення аварійних ситуацій на водогонах міста та селищ задіяні 2 бригади АВР – 2 газоелектрозварювальника та 9 слюсарів. Всього за 7 місяців поточного року усунено 366 поривів. Вирішується питання з будівництва другого резервуару на водозабірному вузлі на 3 тис. куб. м, в результаті чого має збільшитися аварійний запас води на місто.
Кіровським департаментом за 7 місяців поточного року подано в мережі міста 3135 тис. куб. м води, реалізовано 1028,8 тис. куб. м, втрати склали 67% без обліку власних потреб. З метою підготовки до літнього максимального водоспоживання та зниження втрат Кіровським департаментом проводяться роботи з установки приладів обліку води. В липні було замінено 2 водоміри Д-80мм на підключеннях Черняхівського, Д-100мм – сел. Червоногвардійське. Також ведеться робота по залученню абонентів до установки приладів обліку води. З початку року встановлено 1500 водомірів, в тому числі 817 - у приватному секторі.
Дебіторська заборгованість Кіровському департаменту складає 825,6 тис. грн., в тому числі населення – 272,5 тис. грн., бюджетних організацій – 0,9 тис. грн., підприємств – 552,2 тис. грн.
10 серпня 2005,11:03
|
 |
 |
В містах та районах області: Біловодський район
Питання завершення збиральних робіт, підготовки до сівби озимих культур, проаналізовано стан пожежної безпеки в період збирання врожаю-2005, готовність проведення в районі Міжнародного турніру на приз Героя Радянського Союзу Ф.Г.Уманського розглянуті на апаратній нараді, яку провів голова райдержадміністрації Валерій Шепель. Також розглянуто роботу щодо попередження корупційних дій в органах державної влади та питання підготовки до святкування Дня незалежності України та Дня селища. У нараді взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.
Зазначено, що жнива в районі майже завершено. Станом на 8 серпня зібрано 91% збиральних площ, скошено 23919 га, з них обмолочено 23271 га, валовий збір склав 74 тис. тонн. Урожайність по зерновим складає по району 31,8 ц/га (2004р. – 25,5 ц/га), у тому числі озима пшениця – 36,8 ц/га (2004р. – 30 ц/га), озиме жито – 31,3 ц/га (2004р. – 16,9 ц/га).
10 серпня 2005,09:45
|
 |
 |
Західноукраїнське Земляцтво створено на Луганщині.
20 липня 2005 року Луганським обласним управлінням юстиції видано свідоцтво про реєстрацію громадської організації „Західноукраїнське Земляцтво на Луганщині”. Головою Земляцтва обрано головного лікаря Луганської міської поліклініки №10 Степана Шведюка.
Нова громадська організація не є прибічником якоїсь партії, чи якогось лідера. Вона має за мету сприяти єднанню народу Сходу і Заходу України, розвитку народної демократії та людських контактів, збереженню і розвитку історичних традицій двох територій, духовних, творчих, наукових і ділових зв’язків. Земляцтво займає активну позицію у створенні української нації – „держави-нації”, у європейському розумінні. „Двері” Земляцтва відкриті для членів усіх політичних і громадських організацій, конфесій, вихідців з Західної України, їх дітей. Членами цієї громадської організації можуть стати й жителі Луганщини, навіть якщо в них немає західних коренів, але вони переймаються історією, культурою та побутом Галичини і Волині, Закарпаття та Буковини, мають там особисті та ділові зв’язки. Більш докладнішу інформацію про діяльність Земляцтва можна отримати за тел.47-32-51, 49-07-85, 8(050)648-54-70, qdd@cci.Lg.ua.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|