Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 19 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
18 липня 2006,12:35 Версія для друку

В містах та районах області: Рубіжне

На засіданні виконавчого комітету міськради розглянуто хід виконання Програми забезпечення населення та особового складу невоєнізованих формувань м.Рубіжного засобами радіаційного та хімічного захисту на 2005-2015рр. Члени виконкому розглянули питання стосовно призупинення здійснення торгової діяльності приватними підприємцями на літньому майданчику парку культури та відпочинку до моменту оформлення дозвільних документів. Крім того, у дитячому кафе виявлено торгівлю пивом як основного продукту продажу. Підприємцям встановлено кінцевий термін оформлення необхідних документів, до того часу торгівлю в названих пунктах припинено. Відділу містобудування та архітектури міської ради доручено провести роботу по виявленню установ та підприємств, що працюють в будинках, які не здані в експлуатацію.

18 липня 2006,12:32 Версія для друку

В містах та районах області: Лисичанськ

24 дитина пільгових категорій м. Лисичанська були направлені в дитячий оздоровчий табір «Салют» Попаснянського району. Діти віком від 8 до 17 років відправилися на оздоровчу зміну до 30 липня. Серед них – діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківської опіки, з девіантною поведінкою, з багатодітних і малозабезпечених сімей, а також шестеро вихованців міського притулку для неповнолітніх. Окрім цього, відділом у справах сім\'ї і молоді міської ради здійснюється соціальний супровід повнолітніх дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, які проживали в Лисичанську і повернулися сюди після навчання в спеціалізованих учбових закладах з міст Антрацит, Щастя, Северодонецк, Лутугино. Так, в червні-липні поточного року до служби звернулися 7 таких дітей, які згодом були влаштовані на навчання в різні ПТУ міста. Трьом повнолітнім були видані також ордери на житло.

18 липня 2006,12:30 Версія для друку

В містах та районах області: Стаханов

14 липня відбулось виїзне засідання робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень до бюджетів та погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат. У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації З.Гузар, представники облдержадміністрації, Брянківський, Алчевський, Стаханівський міські голови, голова Перевальської райдержадміністрації, керівники підприємств – найбільших боржників. Під час засідання було заслухано їх звіти та надані протокольні доручення щодо вирішення проблеми погашення боргів найближчим часом.

17 липня 2006,15:30 Версія для друку

Підготовка ЖКГ Луганщини до зими триває належними темпами. – Олег Титамир.

„Підготовка житлово-комунального господарства Луганської області триває в цілому по запланованих графіках. Про це повідомив журналістам заступник голови Луганської облдержадміністрації Олег Титамир на брифінгу в облдержадміністрації. З 1264 котелень вже підготовлено 33%, з 1747 км тепломереж 24%, з 22 тис. 399 житлових будинків готові до зими 24%. Водночас, за словами Олега Титамира, ряд міст ведуть підготовчі роботи досить повільно. Так в Алчевську на сьогодні затримка пов’язана з тим, що досі не виділені ті суми, які були обіцяні після великої аварії на міських тепломережах цієї зими. Низькі темпи також у
Красному Лучі, Рубіжному, Стаханові та Лутугинському районі. „В основному у нас проблеми там, де ситуація пов’язана з фінансуванням відомчих об’єктів ЖКГ Міністерством вугільної промисловості України”, - заявив заступник губернатора. За його словами, Мінвуглепром на сьогодні виділяє недостатньо коштів на підготовку до зими своїх об’єктів. Зокрема, один з проблемних – місто Зоринск Перевальского району. Тут за допомогою облдержадміністрації прокладено газопровід до міста, але налагодити газопостачання у помешкання неможливо за однієї причини: будинки повинні бути обв’язані газомережею, та внутрішньобудинковими системами. Приступити до цієї роботи з 17 липня повинно було ДП Луганськвугілля”, однак гроші для цього Мінвуглепромом досі не виділені.
Минулого тижня на засіданні КМУ робота щодо підготовки опалювального сезону на Луганщині отримала позитивну оцінку. Перший Віце-прем’єр-міністр Станіслав Сташевський дав доручення Мінекономіки, Мінфіну та Мінвуглепрому терміново вирішити питання щодо фінансування вугільних відомчих об’єктів ЖКГ в нашій області. Також було підписано Постанову КМУ щодо виділення 51,7 млн. грн. на фінансування об’єктів соцсфери, аварійних та техногенних, з яких понад 75% будуть пущені на енергозберігаючі технології: заміну старих горілок, котлів, установку лічильників. Ще десь 10 млн. грн. з держбюджету виділено на енергозберігаючі технології для компанії „Луганськвода”. В найближчий час кошти почнуть надходити в область, і темпи підготовки до зими значно підвищаться. До речі, зараз в ОКП „Луганськода” посада першого керівника вакантна, оскільки попередній директор Віктор Скобліков перейшов на посаду заступника директора такої ж компанії в Харківській області.
Як зазначив в ході брифінгу Олег Титамир, керівництво області врахувало негативний досвіт минулого та попередніх років та почало готуватися до зими 2006-2007 років одразу ж після закінчення цього опалювального сезону. Було проведено підготовку трас до ремонту та розроблені ремонтні заходи, в кожному місті й районі створені комісії, які щоденно збираються для вирішення робочих питань з підготовки господарства до зими. Двічі на місяць хід робіт перевіряє облдержадміністрація, а в разі необхідності, її фахівці виїжджають на місця. Також розробляються заходи щодо реформування ЖКГ області.
Відповідаючи на запитання журналістів, Олег Титамир підтвердив, що тарифи на житлово-комунальні послуги для населення будуть обов’язково переглянуті і „доведені до економічно обґрунтованого рівня”. Зростання тарифів, за його словами, викликане, перш за все зростанням цін на електрику та газ, а також необхідність підвищення працівниками житлово-комунальної сфери зарплати та ростом вартості матеріалів. До того ж, тарифи на ЖКГ не переглядалися з 1999 року й не відповідають дійсності.
До того, як остаточно затвердити нові тарифи, обласна влада залучила до роботи з їх формування Академію ЖКГ, „щоб вона перевірила правильність нарахування тарифів наших комунальних підприємств”. Крім того, минулого тижня урядом затверджено новий Порядок формування тарифів на тепло та воду.
Олег Титамир запевнив, що обласна влада прикладе усіх зусиль, щоб нові тарифи були реальними й не були завищені. Він підкреслив, що незахищені верстви населення можуть розраховувати на субсидії. Обласна адміністрація вже зверталася з пропозицією зниження ставки призначення субсидій, щоб вона була нижче ніж 20% загального прибутку сім’Ї, та спрощення самої процедури оформлення субсидій. „Зараз ми ведемо роботу щодо створення єдиних центрів із спрощеною системою оформлень субсидій на території Луганської області, бо розраховуємо на те, що кількість громадян, які звертатимуться по субсидії, значно збільшиться”, – повідомив Олег Титамир. Крім того, за його словами, в бюджеті цього року закладено вдвічі більше грошей на покриття призначених субсидій.
Щодо запитання про відокремлення Луганського міського водоканалу від ОКП „Луганськвода” Олег Титамир зауважив, що для цього міськводоканал спочатку повинен сплатити борг „Луганськводі” у сумі 33 млн. грн, яких у міському бюджеті немає. „Взагалі, обласній держадміністрації та облраді все одно, кому належатиме підприємство, головне, щоб люди своєчасно отримували якісну послугу і не мали з цим проблем”, – підкреслив заступник губернатора.

17 липня 2006,13:46 Версія для друку

Всі учбові заклади обласного підпорядкування на Луганщині до кінця року повинні перейти на автономне опалення. – Олександр Кобітєв.

Всі учбові заклади Луганщини, що знаходяться в обласній комунальній власності, повинні перейти на автономну систему опалення вже до початку зими. Таке завдання поставив виконуючий обов’язки голови, перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Олександр Кобітєв сьогодні на апаратній нараді з керівництвом обласної держадміністрації. В ході наради розглядався хід підготовки навчальних закладів області до початку нового 2006-2007 навчального року. Комунальникам та керівникам сфери освіти заступник губернатора доручив для цього консолідувати усі можливі ресурси та кошти, в тому числі банківські кредити та лізингові схеми, зокрема, з ДП НАК „Нафтогаз України” „Газтепло”. У першу чергу, за словами Олександра Кобітєва, переобладнати на автономне опалення треба усі інтернатні дитячі установи, „щоб діти-сироти вже напевно узимку не мерзли”.
За словами начальника управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації Ірини Цимбал, до нового навчального року на Луганщині необхідно підготувати 1тис. 375 навчальних закладів різної форми власності, в тому числі 15 спеціалізованих шкіл-інтернатів. Всього планується встановити 37 міні-котелень. На роботи з підготовки 40 закладів обласної комунальної власності в поточному році передбачено 5, 25 млн. грн. для придбання вугілля для обласних закладів освіти в бюджеті на ІІ півріччя заплановано 565,5 тис. грн. „Це дозволить стабільно забезпечувати паливом власні котельні”, – заявила Ірина Цимбал. Вона також додала, що прилади для обліку електрики, води та тепла встановлені вже у всіх закладах освіти обласного підпорядкування. Крім того, на ремонтні роботи освітніх закладів місцевої комунальної власності заплановано 5 млн. 760 тис. грн., але у бюджетах 9 міст та районів області такі кошти не передбачені. Водночас з держбюджету виділено субвенцію в сумі 5 млн. 156 тис. грн. на ремонт 16 сільських шкіл, будівництво та реконструкцію міні-котелень у 19 закладах та аварійно-відновлювальні роботи в 15 закладах Антрацитівського, Біловодського, Білокуракинського, Кремінського, Новоайдарського, Новопсковського, Сватівського, Попаснянського, Троїцького, Марківського, Міловського, Перевальского, Краснодонського, Слов’яносербського, Станично-Луганського районів, а також Первомайська і Свердловська. До того ж, передбачається залучити кошти підприємств та спонсорів. На капремонти ПТУ Луганщини з держбюджеті виділяється 580 тис. грн., самі заклади профтехосвіти планують витратити ще 650 тис. грн. Зараз на балансі ПТУ знаходиться 29 міні-котельних, ще 9 необхідно встановити.
З 39 вузів Луганщини 6 мають 21 власну котельню, з них 11 – міні-котелень, 7 газових та 3 вугільних. До кінця поточного року планується ввести в дію ще 7 міні-котелень у 6 вищих навчальних закладах області та 3 – в наступному, 2007-му, році.
В ході апаратної наради Олександр Кобітєв наголосив, що до ректорів вузів ставиться особлива вимога з підготовки керованих ними закладів до майбутнього опалювального сезону. За словами заступника губернатора Луганщини, досвід аварії в Алчевську минулої зими показав на прикладі ДонДТУ, що до сих пір керівники вузів досить самовпевнено ставились до проблем забезпечення опалення взимку, тим більше що власних коштів зараз у вищих навчальних закладів вистачає.
Питання щодо підготовки до зими вузів області Олександр Кобітєв узяв під свій особистий контроль. Ірині Цимбал він доручив взяти під особистий контроль проведення ремонтних робіт в решті освітніх закладів області та забезпечити проведення підготовчих заходів до початку нового навчального року. Управлінню освіти і науки та міським й районним керівникам доручено забезпечити реалізацію регіональних програм з енергозбереження в закладах освіти, в тому числі модернізації опалювальних котлів, ізоляції зовнішніх тепломереж та утеплення теплотрас, заміни та утеплення вікон та дверей.
Також за результатами апаратної наради Олександр Кобітєв доручив за підсумками виконання бюджетів за 6 та 9 місяців внести пропозиції до сесій місцевих рад про зміни в місцевих бюджетах щодо 100-відсоткового забезпечення закладів освіти сучасною комп’ютерною технікою та організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів з 1 вересня 2006 року.

17 липня 2006,13:30 Версія для друку

Новий природоохоронний об’єкт введено на ЗАТ „ЛІНІК” в Лисичанську.

На ЗАТ «ЛИНИК» в Лисичанську введено в експлуатацію новий природоохоронний об’єкт – насосна станція потужністю 800 куб. метрів зливових и 915 кубометрів очищених стоків на годину.
За повідомленням відділу інформаційного забезпечення діяльності Лисичанської міської ради, нова насосна станція – один з головних інвестиційних проектів Компанії «ТНК-ВР» на «ЛИНИКу», запланованих на поточний рік. Цей об’єкт призваний виконувати дві основні задачі: перекачку зливових стоків до початку очисних споруд, в том числі – через використання глибокої біохімічної чистки, а також відкачування вже очищених стоків на блоки зворотного водопостачання.

17 липня 2006,13:27 Версія для друку

Майже у всіх підприємствах Луганщини, перевірених з початку року управлінням у справах захисту прав споживачів, встановлені порушення.

За повідомленням Головного Луганського обласного управління у справах захисту прав споживачів протягом першого півріччя 2006 року перевірено 1 тис. 55 підприємств господарської діяльності. Порушення встановлені на 99,2% з них. Найпоширеніші види зловживань - обман покупців, реалізація товарів, які не відповідають вимогам нормативних документів, продаж товарів без супровідних документів.
Загалом перевірено якість товарів, робіт та послуг на суму 2 млн. 966,3 тис.грн. В результаті було забраковано та знято з реалізації 20 % всієї продукції. Винних притягнуто до адміністративної відповідальності, накладено штрафів на суму 108,9 тис., до суб’єктів господарської діяльності усіх форм власності застосовані фінансові санкції на суму 258,9тис.грн.
Серед першочергових заходів, які реалізуються працівниками управління - недопущення проникнення на споживчий ринок області неякісної та небезпечної для вживання продукції пташиного походження, яка надходить на територію України з інших держав. За перше півріччя інспекції проведені на 229 підприємствах, що реалізують продукцію пташиного походження. Переважна більшість зафіксованих порушень - відсутність належної інформації про товар та відсутність супровідних документів щодо якості й безпеки продуктів.
В період літньої оздоровчої кампанії особлива увага приділяється контролю за харчуванням дітей. У червні перевірено 178 дитячих оздоровчих таборів. Порушення встановлені в 31 їдальні при таборах. Головним чином - це відсутність документів, що підтверджують якість та безпеку продовольчих товарів, відсутність доступної, достовірної та своєчасної інформації про товар, який використовується для приготування їжі, в чотирьох таборах не виконуються норми харчування з молочної продукції, овочів, фруктів та риби. За результатами перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 31 особу.
У напрямку дотримання законності стосовно виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів спеціалістами управління проінспектовано 138 дал алкогольних напоїв, 155,1 тис. од. тютюнових виробів, знято з реалізації 8,5 тис. од. Притягнуто до адміністративної відповідальності 54 особи на суму 7,2 тис.грн., накладено фінансових санкцій на суму 11 тис.грн.
З 26 суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють роздрібну торгівлю нафтопродуктами в області, різноманітні порушення встановлено в 23. Проінспектовано 335,7 тис. літрів ГСМ різних марок, забраковано та знято з продажу 9 тис. літрів бензину марки А-80 та А-92.

17 липня 2006,13:22 Версія для друку

Ціни на основні споживчі товари на Луганщині залишаються стабільними.

Як повідомляє Державна інспекція з контролю за цінами в Луганській області за даними моніторингу цін на основні споживчі товари на підприємствах торгівлі та продовольчих ринках за минулий тиждень цінова ситуація характеризується стабільністю.
Протягом минулого тижня на підприємствах торгівлі спостерігалося незначне коливання середніх цін на крупу гречану, птицю, цукор-пісок та молоко жирністю 2,5 % менше як на один відсоток. На продовольчих ринках області протягом тижня знизилися ціни яловичину та сало на 1,9 відсотки , крім того відбулося підвищення цін на свинину та птицю, відповідно, на 1,9 та 6,2 відсотки.
Так, гречка коштує від 3,50 грн. до 4,50 грн. за кг, яловичина – від 14 грн. до 27 грн. за кг, свинина – від 18 грн. до 30 грн. за кг, сало – від 7 до 17 грн, пташине м’ясо – 11-14 грн, цукор-пісок коштував 4,10 -4,60 грн. за кг.
За період з 07.06.2006 по 14.07.2006р. роздрібні ціни на світлі нафтопродукти, які реалізуються через АЗС області, по яким здійснюється постійний моніторинг цін, збільшились: на бензин марки А-80 – 0,9 відс. , А-92 - 0,3 відс., А-95 - 0,3 відс. ; на дизпаливо та бензин марки А-76 залишається на попередньому рівні.
Станом на 14.07.06 рівень середніх роздрібних цін складає: дизпаливо - 3,82 грн/л., на бензин марки А-80 – 3,37 грн/л., на бензин марки А-92 – 3,83 грн/л., на бензин марки А-95 – 4,10 грн/л, на бензин марки А-76 – 3,27 грн/л.

17 липня 2006,13:18 Версія для друку

В містах та районах області: Новоайдарський район

Управлінням ветеринарної медицини проведений облік реакції на туберкулін у великої рогатої худоби КСП ім.Дзержинського у кількості 1тис. 856 голів. Крім того, проведений семінар-нарада фахівців господарств та державної служби ветеринарної медицини, в ході якого були підбиті підсумки роботи за червень місяць та ІІ квартал п.р. Протягом тижня спеціалістами управлінням ветеринарної медицини надана лікувальна допомога 23 сільськогосподарським тваринам, що належать населенню району.

17 липня 2006,13:11 Версія для друку

В містах та районах області: Лисичанськ

Рівень оплати за житлово-комунальні послуги за травень в місті становить 94,3 %. Заборгованість населення Лисичанську за житлово-комунальні послуги та газ становить 37 млн. 173,5 тис. грн. і зросла з початку року на 3%. Найбільший борг накопичився з оплати послуг вивезення твердих побутових відходів. При цьому з початку року на 2,7% знизився борг городян з оплати за спожиту воду, газ та каналізаційні послуги. В цілому по лисичанську за травень за комунальні послуги сплачено більше 3 млн. грн. при начисленні 3 млн. 205 тис. грн.


Сторінки:
798081828384858687888990919293

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера