23 січня 2007,12:24
|
 |
 |
В містах та районах області: Первомайськ
На позачерговій 11 сесії міської ради було розглянуто підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку міста у 2006 році, міський бюджет на 2007 рік, міську Програму приватизації об’єктів комунальної власності на 2007 рік та інше. Усього розглянуто 10 питань. Рішенням міської ради встановлено обсяг доходів міського бюджету на поточний рік у сумі 64281,441 тис. грн., у тому числі обсяг дотації вирівнювання з Державного бюджету у сумі 19356,6 тис. грн., субвенцій з обласного бюджету у сумі 16150,641 тис. грн. Встановлено обсяг коштів, що надходять до міського бюджету з бюджетів міст районного значення та селищ у сумі 2842,9 тис. грн., у тому числі з м.Золоте – 1657,8 тис. грн., м.Гірське - 798,7 тис. грн., смт.Тошківка - 336 тис. грн., смт.Нижнє - 50,4 тис. грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі 62172,841 тис. грн., спеціального фонду бюджету - 2108,6 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 129,4 тис. грн. Затверджено загальний обсяг видатків міського бюджету на 2007 рік у сумі 64281,441 тис. грн.
● За минулий тиждень спеціалістами відділу житлових субсидій міськвиконкому прийнято 266 громадян. Призначено субсидій по 98 справам, виконано 105 перерахунків раніше призначених субсидій. Згідно з Положенням про проведення перевірок цільового використання бюджетних коштів проводиться звіряння інформації Податкової інспекції про доходи громадян, відділів земельних ресурсів, МРЕО з базою даних ПК «Наш дім». Перевірено розрахунки призначення субсидій по 16 справам.
23 січня 2007,12:19
|
 |
 |
13 колективних трудових спорів зареєструвала національна служба примирення на підприємствах Луганщини у 2006 році.
За даними відділення національної служби посередництва і примирення в Луганській області, в минулому році зареєстровано виникнення 13 нових колективних трудових спорів (конфліктів), що на 5 більше, ніж у 2005 році. Протягом 2006 року ускладнення соціально-трудових відносин найчастіше виникали в колективах підприємств вугільної промисловості, з виробництва зброї та боєприпасів, охорони здоров’я, державного управління та ін. Із 30 колективних трудових спорів, вирішенню яких протягом минулого року сприяли спеціалісти відділення, 28 спорів відбувалися на виробничому рівні, 2 - на територіальному.
Фахівці національної служби посередництва і примирення вважають, що зростання кількості нових спорів та конфліктних ситуацій на підприємствах луганської області свідчить не тільки про напружений стан трудових відносин в окремих колективах, а й про зростання рівня правової культури працівників, а також бажання найманих працівників захищати свої права згідно норм діючого законодавства. Чисельність штатних працівників підприємств, які брали участь у колективних трудових спорах минулого року перевищила 58 тисяч, що на 11,3% більше в порівнянні з 2005р. і становила 9,8% до загальної чисельності осіб, зайнятих на підприємствах, в установах та організаціях (без урахування зайнятих на малих підприємствах) області.
Важливим показником роботи відділення є сприяння в погашенні заборгованості з виплати зарплати найманим працівникам суб’єктів господарювання, які знаходяться в процедурі вирішення конфліктів та конфліктних ситуацій. Сума заборгованості із зарплати, яка стала основною причиною виникнення трудових спорів, в 2006 р. становила 14 млн. 92,5 тис.грн., тобто 15% від загального боргу по області. В результаті проведених НСПП своєчасних заходів по вирішенню трудових спорів було погашено понад 12,5 млн. грн. Це 88,2% від заявлених сум. Загальна сума боргу, що стала причиною розбіжностей в трудових колективах області, в минулому році становила 12 млн. 205,62 тис.грн. за втручанням у розв’язання конфліктів було погашено 6 млн. 674,69 тис.грн. тобто більше половини боргу по конфліктним ситуаціям, які перебували на контролі обласного відділення НСПП.
В 2006 році вирішено 20% спорів від загальної кількості колективних трудових спорів, які перебували на контролі відділення, або 46,2% від кількості конфліктів, зареєстрованих в минулому році. Разом з тим, вирішення конфліктів і конфліктних ситуацій для фахівців НСПП на Луганщині стає більш складним і залежить від багатьох об\'єктивних причин. Так, типовою ситуацією майже для всіх вугільних підприємств області є недофінансування державної підтримки на часткове погашення витрат із собівартості вугільної продукції. З цієї причини, незважаючи на всебічне сприяння відділення НСПП, конфлікти, в яких працівники вимагають підвищення тарифних ставок (окладів), не вирішуються тривалий час. Аналогічна ситуація спостерігається на підприємствах міського електротранспорту. Недофінансування та недоотримання коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пасажирів пільгової категорії призводить до того, що вирішення колективного трудового спору та конфліктної ситуації, які виникли на комунальному підприємстві «Стахановське трамвайно-тролейбусне управління» (м.Стаханов), неможливо силами самого підприємства, а потребує втручання держави.
23 січня 2007,12:06
|
 |
 |
На 0,3 млн. грн. зменшилась заборгованість із зарплати на підприємствах Луганщини протягом тижня.
За даними щотижневого моніторингу Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях Луганської області станом на 19 січня 2007 року склала 80,3 млн. грн. і зменшилась у порівнянні з 12 січня 2007 року на 0,3 млн. грн. або на 0,4%.
На економічно-активних підприємствах області заборгованість становить 35 млн. грн, що менше на 0,3 млн. грн. (на 1%).
Обсяги невиплаченої заробітної плати на підприємствах державної та державно-корпоративної форм власності збільшились на 0,1 млн. грн. (на 1%) і досягли 7,5 млн. грн.
На підприємствах комунальної та комунально-корпоративної форм власності сума невиплаченої заробітної плати зросла на 0,1 млн. грн. (2%) і склала 6,2 млн. грн.
Накопичення боргів відбулось на підприємствах, які проходять процедуру санації або банкрутства, зокрема, їх борг - 39,3 млн. грн., що більше на 0,1 млн. грн.
Сума заборгованості на економічно-неактивних підприємствах залишилась без змін - 6 млн. грн.
Міськими й районними комісіями з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат протягом тижня проведено 12 засідань. Керівникам надані відповідні доручення.
З метою здійснення контролю за додержанням законодавства про працю спеціалістами управлінь праці та соціального захисту населення проведено перевірки 17 підприємств, у тому числі тих, що мають заборгованість із заробітної плати. Для вжиття заходів до керівників, які порушують законодавство про працю, матеріали перевірок по п’яти направлені до прокуратури.
22 січня 2007,16:06
|
 |
 |
48,6 млн. грн. будут направлены на реконструкцию водопроводно-канализационного хозяйства Луганской области.
Средства, выделенные в текущем году на водоснабжение области, а именно 48,6 млн. грн., в первую очередь, планируется направить на реконструкцию отрасли. Об этом сегодня шла речь на аппаратном совещании у председателя Луганской облгосадминистрации Александра Антипова. Руководство области рассматривало вопрос «Об организации выполнения программы по развитию системы водоснабжения области в соответствии с постановлением КМУ от 19.07.04 № 919» и пришло к выводу, что ситуация, когда неудовлетворительное состояние магистральных водоводов и разводящих сетей, сооружений водоснабжения и водоотведения приводит к неоправданному росту потерь воды и энергопотребления, совершенно недопустима. Это существенно влияет и на размер тарифов. Поэтому принято решение направить основную часть финансовых средств, запланированных на 2007 год, на решение данных вопросов.
Программа реформирования и развития водопроводно-канализационного хозяйства Луганской области была принята еще в 2004 году. Она предусматривает проведение мероприятий по увеличению надежности работы системы водоснабжения на сумму более 300 млн. грн., обеспечение энергосбережения на сумму 44 млн. грн., развитие систем водоотведения на сумму более 106 млн. грн., повышение качества воды на сумму почти 30 млн. грн., экономное использование природных ресурсов на сумму более 2 млн. грн. В целом, для реализации программы в полном объеме необходимо более 500 млн. грн. Однако ни разу за истекший период суммы, запланированные в государственном и областном бюджетах, не выделялись в полном объеме. Так, например, в прошлом году бюджетом Украины на выполнение мероприятий, предусмотренных Программой, выделено лишь 10 млн. грн. (23% от запланированного).
В текущем году на развитие и реконструкцию сетей водоснабжения и канализации будет выделено более 48,6 млн. грн. Освоение этих средств начнется уже в марте. Также председатель облгосадминистрации Александр Антипов поставил задачу добиться выделения запланированной в бюджете суммы – 81 млн. грн. – в полном объеме.
На объекты водопроводно-канализационного хозяйства ОКП «Компания Лугансквода» в госбюджете предусматривается более 6 млн. грн. В основном на эти средства будут проведены ремонтные работы на разводящих водопроводных сетях населенных пунктов области. Для реконструкции очистных сооружений и сооружений водоотведения населенных пунктов ОКП «Компания «Лугансквода» планирует привлечь средства областного фонда охраны окружающей среды. Кроме того, за счет средств предприятия (ориентировочно 10-17 млн. грн.) «Лугансквода» планирует проведение капитальных ремонтов, направленных на снижение энергопотребления и потерь воды.
Напомним, что на прошлой неделе в ходе рабочей поездки в Киев председатель Луганской облгосадминистрации Александр Антипов добился выделения дополнительных 38,6 млн. грн. на реконструкцию водопроводных сетей Луганской области. Таким образом, в 2007 году с учетом бюджетных ассигнований, регион сможет вложить в отрасль 48,6 млн. грн.
22 січня 2007,15:53
|
 |
 |
Кампания по сдаче налоговых деклараций о доходах за 2006 год началась. «Налоговая дисциплина граждан с каждым годом возрастают», - констатируют налоговики.
«Налоговая дисциплина граждан и их ответственность перед государством значительно возросла», – отметила начальник отдела администрирования налогов с физических лиц управления налогообложения физических лиц ГНА в Луганской области Лидия Тюпа. В ходе брифинга в Луганской облгосадминистрации она рассказала об основных особенностях декларирования доходов граждан Украины и напомнила жителям Луганской области, что декларации о доходах, полученных ими в 2006 году необходимо сдать в налоговые органы до 1 апреля 2007 года.
По словам Лидии Тюпы, в 2006 году в налоговые органы области подано 18тыс. 404 декларации, из них около 10 тыс. – с правом на налоговый кредит и 8 тыс. 438 - к уплате налога. «Это в 2,5 раза больше, чем в предшествующем году, и в этом году тоже надеемся на увеличение», - отметила она. В результате гражданам, которые воспользовались правом на налоговый кредит, государством возвращено из бюджета почти 1,8 млн. грн. В тоже время дочислено к уплате в бюджет 2,5 млн. грн. налога с доходов с физических лиц.
Из сданных в 2006 году деклараций налоговики выяснили, что за 2005 год 7 граждан, живущих в Луганской области, получили доходы в виде зарплаты, превышающие 1 млн. грн., 3 человека задекларировали в виде инвестиционных доходов более 1 млн. грн. и 4 субъекта предпринимательской деятельности также задекларировали чистый доход, превышающий 1 млн. грн. «По итогам 2006 года мы ожидаем, что не менее 10 человек по предпринимательской деятельности и до 10 человек – физических лиц задекларируют свои доходы, превышающие 1 млн. грн.», – заявила Лидия Тюпа.
При этом она напомнила, что не стоит забывать, что уклонение от уплаты налога с дохода физических лиц, получение заработной платы в “конвертах” может обернуться для самого недобросовестного плательщика мизерной пенсией или ее отсутствием. «Поэтому настоятельно рекомендуем всем налогоплательщикам сделать правильный выбор в пользу выполнения своего конституционного долга, внесения личного вклада в социальное развитие региона», – отметила Лидия Тюпа. По ее словам, существует около 20 условий, требующих обязательного заполнения налоговой декларации. Среди них наличие у физического лица инвестиционных доходов, доходов, полученных за пределами Украины, от продажи объектов коммерческой собственности. Также к перечню декларируемых в обязательном порядке доходов граждан относятся: доходы от предоставления жилья в аренду, получения наследства, подарков (вследствие составления договора дарения), доходы в виде инвестиционной прибыли (от продажи ценных бумаг и корпоративных прав), доход от погашения долгов по коммунальным платежам, а также доходы, полученные от физических лиц за оказанные услуги: гувернантками, нянями, домработницами, садовниками и т.д.
В ходе брифинга Лидия Тюпа отметила, что основанием для заполнения деклараций являются данные учета доходов, полученных в течение года, и расходов, связанных с получением этих доходов, которые гражданин обязан вести самостоятельно. При этом налоговые органы по просьбе плательщика должны помочь в заполнении деклараций и проведении расчетов. Бланк декларации и необходимые консультации можно получить непосредственно в налоговых инспекциях. Также желательно гражданам иметь с собой паспорт и копию справки о присвоении идентификационного номера.
Декларация о совокупном годовом доходе должна быть заполнена разборчиво чернильной или шариковой ручкой и подписана налогоплательщиком. Исправления указанных в декларации сведений, не заверенные подписью налогоплательщика, не допускаются.
Особое внимание стоит обратить на ограничения прав на начисление налогового кредита. А именно: налоговый кредит может быть начислен исключительно резидентом (т.е. физическим лицом, которое имеет место жительства в Украине) имеющим индивидуальный идентификационный номер, общая сумма начисленного налогового кредита не может превышать сумму общего налогооблагаемого дохода плательщика налога, полученного в течение отчетного года в качестве заработной платы.
К декларации необходимо прилагать копии документов, подтверждающие расходы, которые включаются в налоговый кредит. Это могут быть справки от работодателя о суммах начисленного общего налогооблагаемого дохода в виде заработной платы, суммы начисленного (удержанного) и перечисленного в бюджет налога с этого дохода, заявление о зачете сумм налога, подлежащего возврату по результатам начисления налогового кредита в счет погашения налоговых обязательств, а также ряд других документов. Все это позволит ускорить обработку и возврат денежных средств плательщикам.
Декларация может представляться гражданином лично или присылаться по почте. При личном представлении датой подачи считается дата регистрации ее в налоговой инспекции, по почте – дата отправки на штампе отделения связи. Все же рекомендуется по почте представлять декларацию тем гражданам, которые знают, как правильно заполнять декларацию.
Практику декларирования доходов граждан применяют почти во всем мире. В Украине порядок представления гражданами деклараций о совокупном годовом доходе введен с 1993 года.
22 січня 2007,15:36
|
 |
 |
День Соборності має стати святом злагоди й порозуміння між усіма народами України. – Олександр Антіпов.
Сьогодні в Луганську пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України. Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов, голова Луганської обласної ради Валерій Голенко, представники українського козацтва, громадських організацій поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Після цього в українському драматичному театрі відбулися урочисті збори.
«Відзначення Дня Соборності України зобов’язує нас віддати належне тим історичним подіям, що відбувалися у далекому січні 1919 року і поклали початок об’єднанню всіх українських земель в єдину соборну самостійну українську державу, вшанувати пам’ять, тих, хто стояв у витоків епохальних звершень новітньої історії нашої країни, та осмислити здобутки і проблеми сьогодення України», - зазначив Олександр Антіпов. За його словами, у 1991 році соборність і цілісність України як держави була підтверджена Верховною Радою, коли було прийнято Акт про державний суверенітет України. «За роки незалежності Україна пройшла важкий та складний шлях державотворення. Відбулось становлення нової суспільної свідомості, нових уявлень про владу та її призначення, формування нових засад буття», - сказав губернатор. Так, всі стали свідками або учасниками складного процесу формування політичної системи в Україні, протистояння різних політичних сил та виборів, що стали справжнім випробуванням на зрілість для суспільства.
«Не зважаючи на те, що всі ми різні і кожен з нас має свою уяву про ті чи інші події, ми - українці, в нас - одна країна і на наших плечах лежить відповідальність за злагоду та спокій в нашому спільному домі, за майбутнє України, та її соборність, - наголосив Олександр Антіпов. – І нехай День Соборності стане святом порозуміння між усіма народами України».
До Дня Соборності України губернатор вручив нагороди кращим луганчанам. Указом Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток України, високий професіоналізм орденом «За заслуги» ІІІ ступеню нагороджений Кіровській міський голова Володимир Патюта. Також орденом «За заслуги» ІІІ ступеню за мужність і самопожертву, проявлені в роки Великої Вітчизняної війни при порятунку осіб єврейської національності від фашистського геноциду, нагороджено Юрія Єрмоленка.
Звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно Олександру Галичу - завідувачу кафедрою української літератури Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка, доктору філологічних наук, професору; «Заслужений працівник соціальної сфери України» - начальнику управління фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в Луганській області Віталію Скупинському.
Почесний знак «Кращий луганський товаровиробник» губернатор вручив голові правління «Стахановський вагонобудівний завод» Віталію Касінову.
Почесною грамотою обласної ради та облдержадміністрації нагороджено члена Українського благодійного фонду пошуку «Пам’ять», голову правління громадської організації «Каскад» Олександр Гізая.
Цього ж дня до Дня Соборності України в Луганській обласній науковій бібліотеці ім. Горького проведено книжкову виставку «Соборність українського духу – навічно в серці та помислах» та усний журнал для студентів ВНЗів «Схід і Захід – разом». В обласній бібліотеці для юнацтва пройшло свято «Україна, соборна держава – сонценосна колиска моя».
22 січня 2007,14:50
|
 |
 |
На Луганщине жилищными субсидиями пользуется 60 тысяч семей.
С начала отопительного сезона 2006-2007 г.г. в Луганской области субсидии на оплату жилищно-коммунальных услуг начислены 60 тысячам семей на общую сумму 22,5 млн. грн. Об этом сообщила начальник Главного управления труда социальной защиты населения Луганской облгосадминистрации Элеонора Полищук на брифинге для представителей СМИ. По данным на 1 января 2007 года из этой суммы организациям, предоставляющим жилищно-коммунальные услуги, перечислено из этой суммы 11,6 млн. грн, из них: за 2006 год - 10,8 млн. грн. Долги прошлых лет профинансированы организациям на 819 тыс. грн. Задолженность за 2006 год составляет 11,7 млн.грн. Как пояснила Элеонора Полищук, такая задолженность сформировалась по причине недопоступления нужных средств из госбюджета. «Однако центральные органы власти обещают полностью погасить долги до конца 1-го квартала текущего года», - подчеркнула Элеонора Полищук. В то же время, по ее словам, субсидии денежной наличностью для приобретения населением твердого топлива и сжиженного газа выплачены людям практически полностью. Они начислены 5 тыс. 246 семьям на сумму 1,2 млн. грн., при этом выплачено наличностью с начала года 99,8 % от назначенных сумм. На протяжении 2006 года субсидии по решению комиссий при горисполкомах и райгосадминистрациях в неординарных ситуациях назначены 27 тысячам семей.
Как отметила на брифинге Элеонора Полищук, в связи с повышением тарифов на ЖКХ за субсидиями в органы соцзащиты в текущем сезоне обратилось вдвое больше семей. Если в 2005-2006 г.г. субсидиями пользовались 4% от всего количества семей, проживающих в области, то в этом году их более 7%. При этом в текущем году приняты ряд изменений в законодательной базе, которые позволяют большему количеству людей воспользоваться правом на получение субсидий. Во-первых, теперь они могут быть назначены и тем семьям, которые имеют долги по коммунальным платежам. Во-вторых, снижен порог назначения для семей, где есть несовершеннолетние дети или инвалиды. То есть в семье, состоящей из трудоспособных граждан, но в которой есть дети или инвалиды сумма коммунальных платежей должна соответствовать не 20%, а 15% совокупного дохода всех членов семьи.
По словам Элеоноры Полищук, ход реализации государственной программы предоставления субсидий сегодня находится под особым контролем у Президента Украины, КМУ и руководства областью. Ведется еженедельный мониторинг их назначения субсидий по каждому городу и району Луганской области. Организован подворный обход жителей для того, чтобы не пропустить не одного из тех, кто вправе рассчитывать на помощь государства. Работают передвижные группы в наиболее отдаленных населенных пунктах. Специалисты, работающие в них консультируют граждан, принимают от них заявления и все необходимые документы на оформление субсидии. Все отделы субсидий в области укреплены дополнительными кадрами и материальными ресурсами, увеличено время их работы, для удобства граждан они работают в выходные дни.
С целью упрощения процедуры назначения субсидий в области с началом отопительного периода обеспечена совместная работа представителей абонотделов предприятий поставщиков услуг и специалистов отделов субсидий по приему граждан для оформления субсидий в удобное для них время - для этого выделены помещения и оборудованы рабочие места (компьютерной техникой). В большинстве городов и районов работают так называемые телефонные “горячие линии”. Также, при райгоруправлениях действуют консультационные пункты, где граждане имеют возможность предварительно записаться на прием, получить полную консультацию и сделать предварительный расчет субсидии.
Для координации работы по созданию наиболее благоприятных условий населению при оформлении субсидий распоряжением председателя облгосадминистрации от 20 октября 2006 года создана рабочая группа по координации работы местных органов исполнительной власти, органов местного самоуправления и предприятий, предоставляющих жилищно-коммунальные услуги по оформлению гражданами жилищных субсидий. Организована работа комиссий по назначению субсидий в неординарных ситуациях с учетом количества обращений граждан, предусмотрев их рассмотрение в течение одной недели.
22 січня 2007,13:23
|
 |
 |
У містах та районах області: Кремінський район
На сільськогосподарських підприємствах району заборгованість із зарплати відсутня. Середньомісячна заробітна плата одного працівника галузі становить 569 грн., у тому числі 737 грн. за грудень. Найвища середньомісячна заробітна плата встановлена в ДСП «Норка» - 1063 грн., СТОВ «Обрій» - 817 грн., СТОВ «Авангард» – 651 грн. Найнижчий рівень заробітної плати спостерігається в ПСП «Земля» - 278 грн., ПСП «Рибак» - 321 грн., СТОВ «Моноліт» - 338 грн.
Станом на 10 січня середньообліковий штат працівників, зайнятих в галузі сільського господарства району, складає 1330 чол. Фонд оплати праці дорівнює 9084,1 тис. грн.
Як було зазначено на нараді в райдержадміністрації з головними економістами агроформувань району, загальна потреба в коштах агрогосподарств на проведення весняно-польових робіт у 2007 році складає 19 млн. 71 тис. грн., у тому числі витрати на оплату праці – 3 млн. 750 тис. грн.
22 січня 2007,13:16
|
 |
 |
Сєвєродонецький «Азот» переміг в одній з номінацій конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.
Вперше в Україні Держспоживстандартом організовано та проведено національний етап міждержавного конкурсу на здобуття Премії Співдружності Незалежних Держав за досягнення у сфері якості продукції та послуг 2006-2007 років. В ньому брали участь більше 70 підприємств України.
На засіданні Національної конкурсної комісії, що відбулася у Держспоживстандарті України в кінці грудня 2006 року, підведені підсумки проведення Конкурсу і затверджені переліки підприємств – переможців – претендентів на участь у міждержавному етапі Конкурсу, переможців та лауреатів національного етапу Конкурсу.
Від Луганської області в номінації “Виготовлення продукції виробничого призначення з чисельністю понад 250 осіб” переможцем визначено ЗАТ “Сєвєродонецьке об’єднання “Азот” (виробництво мінеральних добрив та азотних з’єднань). Підприємство ЗАТ „УКРБАТ” (виробництво акумуляторів та батарей) в цій номінації визначено лауреатом національного етапу міждержавного конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг 2006-2007 років.
22 січня 2007,11:20
|
 |
 |
Ціна на курятину щотижня поступово знижується.
Державна інспекція з контролю за цінами в Луганській області повідомляє, що за даними моніторингу цін на основні споживчі товари в період з 12 по 19 січня 2007 року на підприємствах торгівлі області продовжувалося зниження середніх роздрібних цін на птицю (кури) на 1,4% (з 12,00 до 11,83 грн/кг), обумовленого зниженням оптово-відпускних цін товаровиробником ТОВ СФ «Агроукрптаха» у грудні 2006 року. Підвищення середніх роздрібних цін на підприємствах торгівлі області, протягом минулого тижня, зафіксовано на молоко жирністю 2,5% та сметану жирністю 20%, відповідно на 1% та 2,9%.
На продовольчих ринках області за минулий тиждень підвищення середніх цін спостерігалося на сметану – на 3,1% та олію соняшникову - на 3,9%. Знизилися середні ціни на сало на 4,8% (з 11,60 до 11,04 грн/кг).
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|