03 серпня 2005,08:53
|
 |
 |
В 1,5 разів збільшилися обсяги послуг, наданих туристичними організаціями Луганщини, за підсумками 1 півріччя.
За останні півроку обсяги послуг, наданих туристичними організаціями Луганщини збільшилися в 1,5 разів, у порівнянні з тим же періодом минулого року. За даними управління зовнішніх зносин за зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, в області здійснюють туристичну діяльність 70 суб’єктів підприємницької діяльності, які мають ліцензії на туроператорську та турагентську діяльність. Результати їх діяльності з початку року становлять 6 млн. грн. До бюджету від туристичної діяльності надійшло 242 тис.грн., що на 23 % більше, ніж у 1 півріччі 2004 року. Балансовий прибуток суб’єктів туристичної діяльності області складає 485,3 тис.грн.(у 1,3 разу більше аналогічного періоду 2004 року).
За звітністю туристичних підприємств за цей час туристичні послуги надані 17,5 тис. туристам і 11 тис. екскурсантам. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість туристів збільшилася на 12%, а екскурсантів зменшилася на 30%. З обслужених туристів і екскурсантів діти до 14 років та підлітки 15-17 років складають близько 7 тис.осіб. Середня кількість обслугованих туристів і екскурсантів з розрахунку на 1 туристичне підприємство складає 405 осіб.
Аналіз туристичних потоків за січень-червень 2005 року свідчить, що на внутрішній туризм припадає 52%, на зарубіжний туризм – 10%, на екскурсійну діяльність -38%.
У першому півріччі поточного року в галузі туризму створено 20 нових робочих місць. У рамках Програми розвитку туризму в Луганській області на 2002-2010 роки протягом першого півріччя було виготовлено туристичний путівник за місцями бойової слави Великої Вітчизняної війни, проведено тематичний семінар для екскурсоводів "Основні засади розвитку екскурсійної діяльності в Луганській області та семінар з суб'єктами підприємницької діяльності з питань ліцензування туроператорської та турагентської діяльності. Ведеться розробка екскурсоводами нових екскурсійних маршрутів. Суб'єкти туристичної діяльності області регулярно беруть участь в рекламно-інформаційних заходах в Україні та за кордоном з метою популяризації луганського туристичного продукту. Так, вони взяли участь у Міжнародній виставці "Світ без кордонів" в м.Ростові-на-Дону".
03 серпня 2005,08:51
|
 |
 |
В містах та районах: Краснодонський район
Краснодонський район: За даними районної державної адміністрації станом на 1 серпня п.р. заборгованість по виплаті заробітної плати на підприємствах всіх форм власності складає 264,6 тис. грн. Заборгованість по виплатам держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми відсутня. Заборгованість по виплатам субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо становить 3,3 тис. грн. Заборгованість по компенсаційним виплатам чорнобильцям - 749 грн., заборгованість по виплатам пільг за енергоносії - 43,3 тис. грн.
03 серпня 2005,08:49
|
 |
 |
В містах та районах: Лутугинський район
Лутугинський район: 1 серпня відбулася колегія райдержадміністрації, на якій було розглянуто хід виконання за I півріччя п.р. основних показників Програми економічного та соціального розвитку району на 2005р., стан заборгованості із заробітної плати та заходи щодо його покращення, роботу районного управління юстиції щодо виконання рішень суду по стягненню заборгованості із заробітної плати та за житлово-комунальні послуги з юридичних і фізичних осіб. Зазначено, що станом на 1 серпня заборгованість по заробітній платі в районі зменшилася на 3,6 млн. грн. та складає 3,5 млн. грн. Шахтами району одержано кошти за реалізацію вугілля, проведено виплату заборгованості із заробітної плати.
03 серпня 2005,08:40
|
 |
 |
В містах та районах: Кіровськ
Кіровськ: Згідно затверджених заходів з підготовки житлового фонду та об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2005-2006 рр. з початку року з 1493 будинків підготовлені 1387, в тому числі з центральним опаленням з 123 будинків підготовлені 82. Відремонтовано шиферних покрівель 3381 кв.м (укладено 2257 шт. шиферу) на 108 будинках, м’якої покрівлі – 1920 кв.м. на 14 будинках. Замінено 4,8 км труб центрального опалення, холодного водопостачання та каналізації в 65 будинках. За рахунок власних коштів ВУЖКГ виконані ремонтні роботи в 28 будинках на суму 105 тис. грн., що складає 62%. Зроблений поточний ремонт на 20 будинках на суму 33,8 тис. грн. По капітальному ремонту за рахунок коштів місцевого бюджету з виділених 194,3 тис. грн. освоєно 132,3 тис. грн. Готовність котелень складає 72,5%. Із запланованих по капітальному ремонту теплотрас в кількості 300 м мережі відремонтовано 90 м.
Згідно з планом ведеться підготовка до осінньо-зимового періоду бюджетними організаціями. Значний обсяг підготовчих робіт виконано в ТМО, зокрема, в будівлі стаціонару центральної міської лікарні проводяться роботи по ремонту покрівлі та приміщень, відремонтовано ліфт. Разом з тим, становище щодо підготовки житлового фонду, теплоенергетичного господарства, водогінних мереж до роботи в наступний осінньо-зимовий період залишається складним. Основна проблема – заборгованість по сплаті за комунальні послуги. По квартплаті вона складає 1939 тис. грн., в т.ч. населення 1791,6 тис. грн.; по опаленню 232,1 тис. грн., в т.ч. населення 130,3 тис. грн.; по воді та каналізації – 825,6 тис. грн., в т.ч. населення 272,5 тис. грн. Враховуючи те, що в комунальних організаціях коштів недостатньо, виконком підготував та направив до КМУ листа з проханням виділити 353 тис. грн. з резервного фонду на аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах житлового фонду.
03 серпня 2005,08:38
|
 |
 |
В містах та районах: Лисичанськ
Лисичанськ: питання про розвиток митного посту "Лисичанськ" Старобільської митниці розглянуто на апаратній нараді голови міськвиконкому. У травні на базі митного посту "Старобільськ" була створена Старобільська митниця з зоною діяльності: Біловодський, Білокуракинський, Кремінській, Марківський, Міловський, Новоайдарський, Новопсковський, Попаснянський, Сватівський, Старобільський, Троїцький райони та міста Лисичанськ, Первомайськ, Рубіжне, Сєверодонецьк. З 1 червня п.р. митниця працює за принципом "єдиного вікна". Найближчим часом перед керівництвом митниці поставлена задача переобладнати приміщення, де здійснюється митний контроль та митне оформлення товарів за принципом "прозорого офісу". За підсумками роботи митного посту за I півріччя 2005 р. планові показники виконано на 111,3%; до держбюджету перераховано біля 25 млн. грн. (цей показник у 2004 р. становив 17 млн.грн.).
02 серпня 2005,13:57
|
 |
 |
Понад 300 нових робочих місць з’явиться у Перевальському районі у найближчі два місяці.
Понад 300 нових робочих місць з’явиться у Перевальському районі у найближчі два місяці в рамках реалізації програми зайнятості населення. Як зазначив голова Перевальської райдержадміністрації Ігор Бутенко сьогодні під час співбесіди із заступником голови Луганської облдержадміністрації Зиновієм Гузаром, 5 серпня буде урочисто відкрито новий таксопарк у Перевальську на 100 робочих місць. До середини вересня планується ввести до ладу завод з переробки піщаника, де будуть зайняті 60 працівників та збагачувальну фабрику з переробки вугільних шламів на 100 робочих місць. Районна влада планує залучити до роботи на нових підприємствах колишніх гірників, що були звільнені свого часу через ліквідацію шахт поблизу Перевальська.
В Станично-Луганському районі до кінця серпня планується відкрити кредитну спілку за рахунок легалізації видобутку в районі піску. Кредитна спілка допоможе консолідувати кошти на створення виробничої мережі з вирощування та реалізації овочевої продукції, що в свою чергу, дасть змогу створити нові робочі місця та вирішити в районі проблему зайнятості сільського населення.
Всього заступник губернатора провів сьогодні співбесіди з керівниками 8 регіонів області. Серед них Слов’яносербський район, Старобільський, Новопсковський, Сватівський, Попаснянський та Троїцький райони. Крім реалізації програми зайнятості розглядалися питання погашення боргів із зарплати та житлово-комунальних платежів.
02 серпня 2005,12:53
|
 |
 |
В області триває підготовка житлово-комунавльного господарства до зими.
Управління житлово-комунального господарства проводить перевірки міст та районів області з питань підготовки ЖКГ та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006рр. Протягом останнього тижня перевірено організацію підготовчих робіт в Антрациті, Кіровську та Лутугинському районі. В ході перевірок встановлено, що з наявних в Антрациті 15 опалювальних котелень підготовлено 8, з них 5 газових та 3 вугільних. Ремонтні роботи ведуться згідно графіку. Всі газові котельні обладнано приладами обліку газу, проведено їх атестацію. Створено запас твердого палива 109 т, що становить 23% від потреби. З наявних 1169 житлових будинків підготовлено 648, або 55%, з них 176 з системами центрального опалення. В Лутугинському районі з 89 котелень підготовлено 55, відремонтовано 2,13 км теплових мереж. Підготовлено 63 житлових будинки з 669, що становить 9,4%.
02 серпня 2005,12:21
|
 |
 |
Стабілізація роботи житлово-комунальних підприємств області залежить від рівня оплати споживачів з отримані послуги. - Ігор Гурський.
„Стабілізація роботи житлово-комунальних підприємств області залежить від рівня оплати споживачів з отримані послуги”, - заявив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ігор Гурський вчора на брифінгу в облдержадміністрації для представників ЗМІ. За словами Ігоря Гурського, зараз поступово рівень оплати населення доходить майже до 100%. „Сьогодні ми прагнемо і скоро прийдемо до того, що населення розраховуватиметься у повному обсязі за якісно надані послуги, - зазначив він. – Але все одно цих коштів на вистачає, щоб комунальники розраховувалися з енергетиками та газовиками і своєчасно сплачували своїм працівникам зарплату”. За півріччя рівень розрахунків за електрику у підприємств водозабезпечення склав 71,6%, теплопостачання – 77,2%. Головною проблемою Ігор Гурський вважає тарифну різницю, що склалася останніми роками. Затрати комунальників на виробництво і постачання послуг набагато перевищують ціни на їх послуги. За словами начальника управління ЖКГ, врегулювати це питання в змозі місцеві органи влади, яким цього року надані повноваження по встановленню тарифів у кожному окремому місті чи районі. „Коли затрати житлово-комунальних підприємств і тарифи на їх послуги будуть приведені у відповідність, ми будемо мати вже повний замкнутій економічний баланс і комунальники зможуть вийти на беззбиткову роботу, а значить – надаватимуть більш якісні послуги населенню”, - вважає Ігор Гурський.
За його словами, у першому півріччі споживачі області на 85,6% розрахувалися за спожиту воду, в тому числі населення – на 95,5%. Боржниками є підприємства теплопостачання, які завинили більше 7 млн. грн. та підприємства вугільної галузі – 5,1 млн. грн. найнижчі показники мають споживачі Красного Луча – 54:, Антрациту – 63,5% та Краснодону – 68%.
За спожите з початку року тепло з нарахованих 122,8 млн. грн. вже оплачено 95,8%, і до жовтня залишки боргу будуть погашені.
Щодо оплати за спожитий газ, то її рівень склав 72,6%, а заборгованість зросла на 18 млн. грн
З метою підвищення рівня розрахунків за надані послуги підприємствами ЖКГ з початку року укладено 138 тис. 142 договори із споживачами на реструктуризацію старих боргів. Їх загальна сума становить 117,4 млн. грн., сума вже погашеної за договорами заборгованості становить 29,6 млн. грн. Активізувалася і робота по заключенню договорів між підприємствами тепло- і водопостачання і ЖЕКами та ЖЕКів з населенням.
02 серпня 2005,12:19
|
 |
 |
Рівень розрахунків Луганщини за електрику та газ напряму пов’язаний з обсягом лімітів на енергоносії напередодні опалювального сезону. - Виктор Гнідов.
„Рівень теперішніх розрахунків Луганщини за електрику та газ напряму пов’язаний з обсягом лімітів на енергоносії, особливо щодо наступного опалювального сезону”, - заявив заступник начальника паливно-енергетичного управління облдержадміністрації Виктор Гнідов. Під час брифінгу для представників ЗМІ він повідомив, що Луганська облдержадміністрація приділяє особливої уваги своєчасності та повноті розрахунків споживачів, в тому числі промислових підприємств, за енергоносії.
Так, за 1 півріччя поточного року область отримала електроенергії на 666 млн. грн. Споживачі сплатили 663, 7 млн. грн, тобто 99,6%. Порівнюючи з минулим роком, рівень розрахунків області з Енергоринком виріс на 11,3%. Завдяки цьому Луганщина знаходиться по цьому показнику на 7 місці серед інших областей України. При чому рівень оплати з початку року поступово зростає.
Так, за підсумками 1 півріччя розрахунки за електрику промислових підприємств області становлять 113%. Машинобудівники оплатили 103,1%, залізничники – 100,4%, сільськогосподарські підприємства -103,5%, місцеві бюджетні організації - 104,4%. На 90-100% розрахувалися підприємства металургії. Підприємства вугільної галузі області використали електрики на 257,8 млн. грн., розрахувалися – на 94%. У минулому році рівень їх розрахунків становив трохи більше 70%.
Споживання природного газу у 1 півріччі на Луганщині склало 2,7 млрд. куб.м. на суму 760,2 млн. грн. Оплачено 95%. Це декілька менше, ніж за той же період 2004 року. При цьому промислові споживачі розрахувалися на 96,5 %, теплопостачальні підприємства – на 65,6%, котельні подвійного призначення – на 92,3%, бюджетні підприємства – на 84,2 %. Населення за газ розрахувалося більш ніж на 100%. Проте, найбільше стурбованість викликають підприємства житлово-комунальної галузі. Тут хоча і збільшилися розрахунки за енергоносії, проте, залишаються недостатніми. Найбільш низькі розрахунки за спожитий газ по всій області на підприємствах „Лисичанськтепломережа” та „Сєвєродонецьктеплокоммуненерго”.
02 серпня 2005,11:31
|
 |
 |
“Горячая линия” для плательщиков налогов пройдет в ГНА 4 августа.
Государственная налоговая администрация в Луганской области проводит телефонную “горячую линию” с участием начальника юридического управления ГНА в Луганской области Хамчич Аллы Александровны. Свои вопросы вы можете задать 4 августа с 14 до 15 часов по телефону прямой связи 58-97-14.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|