Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 19 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
03 липня 2006,14:01 Версія для друку

В червні оздоровлення пройшли 57 тисяч 617 дітей з Луганської області.

На сьогодні в Луганській області літнім дитячим оздоровленням охоплено 57 тисяч 617 дітей, що становить 23% від загальної кількості дітей 7-17 років. Про це сьогодні на брифінгу повідомив начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Глоба. За його словами, традиційно особлива увага приділяється оздоровленню дітей пільгових категорій: дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки (оздоровленням планується охопити 100% дітей цієї категорії), дітей-інвалідів, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, обдарованих і талановитих дітей, дітей, що перебувають на диспансерному обліку та дітей з девіантною поведінкою.
В червні поточного року в області діяло 794 оздоровчих установ, серед яких: 37 заміських таборів, 590 з денним перебуванням, 5 праці та відпочинку, 68 профільних, 93 комплексних, 1 санаторний.
Олександр Глоба зазначив, що на фінансування літньої оздоровчої кампанії в червні 2006 року з місцевих бюджетів виділено 1 млн. 936 тис. 245 грн., з обласного бюджету - 2 млн. 537 тис.грн. Найбільші суми на проведення оздоровчої кампанії виділені в містах Луганськ, Ровеньки, Стаханов, Краснодонському, Сватівському, Слов’яносербському, Новопсковському районах. З Державного бюджету по лінії управління освіти і науки облдержадміністрації Луганської області виділено 966 тис. 900 грн. на придбання оздоровчих путівок для дітей пільгових категорій. Крім того, управлінню у справах молоді і спорту облдержадміністрації в червні по лінії Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту виділено 30 путівок в дитячий центр «Молода гвардія» на загальну суму 41 тис. 580 грн. Також протягом літа планується виділення путівок в дитячі оздоровчі табори на суму більше 750 тис. грн.
Проте, як і раніше, проблемними залишаються питання фінансування дитячої оздоровчої компанії в містах Алчевськ, Брянка, Краснодон, Лисичанськ. Серед райдержадміністрацій найменші суми виділені Лутугинським, Марківським, Попаснянським районами.
Робочою групою обласної Координаційної ради з питань відпочинку і оздоровлення дітей і підлітків, до складу якої входять представники управлінь у справах молоді і спорту, охорони здоров’я, освіти і науки облдержадміністрації, обласної санепідстанції, Федерації профспілок Луганської області, проводяться рейди-перевірки оздоровчих установ. У підготовчий період група забезпечувала перевірку підготовки дитячих оздоровчих таборів до початку роботи, а починаючи з 20 червня ведеться перевірка роботи вказаних таборів. Олександр Глоба зазначив, що це дає можливість своєчасно реагувати та корегувати хід літньої оздоровчої кампанії з метою більш якісного її проведення.
В цілому в 2006 році в Луганській області планується оздоровити 137 тисяч 569 дітей, що становить близько 57% від загальної кількості дітей шкільного віку (у 2005 році оздоровлено 136 тис. 255 дітей або 50,8%). На фінансування літньої оздоровчої кампанії-2006 з бюджетів всіх рівнів планується виділити 13 млн. 978 тис. 218 грн. (в 2005 році – 9 млн. 592 тис. 400 грн.) та більше 50 млн. грн. залучених коштів (в 2005 році – 33,2 млн. грн.). Передбачено, що цього літа в області буде працювати 1016 оздоровчих закладів, серед яких: 41 заміський, 728 з денним перебуванням, 24 табори праці та відпочинку, 96 профільних, 121 комплексних, 5 для старшокласників, 1 санаторний.

03 липня 2006,11:43 Версія для друку

Оздоровленням дітей опікуються релігійні спільноти Луганщини

„Ми маємо залучати всі можливості для ефективної організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей області”, - заявив заступник голови Луганської облдержадміністрації Зіновій Гузар під час робочої поїздки в Краснодонський район до дитячого оздоровчого центру для сиріт «Мрія». Він переконаний, що допомога з боку релігійних спільнот, які мають чималий досвід впровадження різноманітних соціальних проектів, буде позитивно сприяти реалізації державної політики щодо захисту фізичного і морального здоров’я підростаючого покоління.
Опікується цим табором релігійна громада Центру Церкви Божої України Християн Віри Євангельської «Хліб життя» міста Краснодону. Минулого літа тут відпочивали 510 дітей, які, до речі, не мають відношення до цієї релігійної організації. Переважно – це вихованці шкіл-інтернатів та діти-інваліди з порушенням опорно-рухового апарату.
Крім того, релігійна спільнота займається активною громадською діяльністю щодо подолання дитячої бездоглядності та створення необхідних умов для соціально-психологічної реабілітації дітей. Члени конфесії проводять просвітницьку роботу серед нарко- і алкозалежних, допомагають дітям вулиці, читають лекції про здоровий спосіб життя, моральні цінності, організовують молодіжні волонтерські бригади тощо.

03 липня 2006,11:41 Версія для друку

Питання щодо повного розрахунку за спожиті енергоносії розглядалося на апаратній нараді в облдержадміністрації.

Як виконується завдання щодо розрахунку за спожиту електрику та газ у повному обсязі докладали сьогодні на щотижневій апаратній нараді в Луганській облдержадміністрації керівники галузевих управлінь. На нараді, яку провів в.о. голови облдержадміністрації Олександр Кобітєв, зазначено, що за червень Луганщина планує сплатити Енергоринку 100% – 140,6 млн. грн. за спожиту електроенергію. Це на 9 % більше, ніж спожито, тобто 5,4 млн. грн. з цих грошей піде на погашення існуючої заборгованості.
За спожитий у червні газ область розрахувалася поки що тільки на 81,7%. При цьому населення сплатило більше 100% ціни спожитого ним палива. Промислові споживачі за січень-травень використали природного газу на 843,4 млн. грн. і на початок червня розплатилися за нього на 95%. Боржниками є також бюджетні установи. За спожитий з початку року газ вони розрахувалися в середньому на 95,2%. Так, у Краснодоні ця цифра становить 20,4%. Бюджетні організації Луганщини, що фінансуються з держбюджету, сплатили за спожитий газ 80%, ті, що фінансуються з місцевих бюджетів, – 97,4%.
В наслідок збільшення цін на газ та електроенергію потреби місцевих бюджетів Луганської області на забезпечення розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, у поточному році збільшилася майже на 54 млн. грн. Для самих бюджетів міст та районів така сума є не підйомною. Тому Головне фінансове управління Луганської облдержадміністрації звернулося до Міністерства фінансів України з проханням розглянути можливість відшкодування додаткових витрат місцевих бюджетів Луганщини в сумі 53 млн. 742,4 тис. грн. за рахунок державного бюджету.
В житлово-комунальній галузі у червні досягнуті нечувані досі розрахункові рекорди: підприємства теплоенергетики перерахували за спожитий газ 2тис.250%, підприємства, що працюють з ДК „Газ України” дійшли рівня оплати у 712%. Це дало можливість комунальникам не тільки повністю „закрити” червень, а й скоротити заборгованість за минулі місяці на 9,7 млн. грн. Так що тепер борг за газ з початку поточного року у луганських комунальників становить 36,8 млн. грн. крім того. Продовжується кампанія щодо укладання угод для погашення заборгованості шляхом тарифної різниці.
В ході апаратної наради в.о. губернатора Олександр Кобітєв підкреслив: „Позиція облдержадміністрації в тому, щоб усі зусилля направити на максимально економне споживання енергоносіїв”. Він дав доручення провести паспортизацію усіх бюджетних організацій області та перерахувати споживання енергоносіїв навіть там, де вже є лічильники. Олександр Кобітєв також зазначив, що згідно існуючого закону, лічильні апарати повинні встановлювати за свої кошти постачальники послуг, „однак, поки це виглядає досить смутно”. Він надав доручення вивчити „ціну питання” щодо повсюдної установки лічильників. При цьому облікові прилади повинні бути сучасними й точними.

30 червня 2006,14:13 Версія для друку

Президент України вітає кооператорів країни з професійним святом

„Щиро вітаю вас з Міжнародним днем кооперації.
Кооперативний рух, принципи якого завжди були близькими українському народові, має давню історію і гарні традиції. Завдяки спільному господарюванню та взаємодопомозі широкі верстви населення мають реальну можливість реалізовувати підприємницьку ініціативу та поліпшувати свій добробут.
Вірю, що створений і примножений вашими зусиллями кооперативний сектор й надалі сприятиме розвитку багатоукладності національної економіки, її сталому зростанню та підвищенню якості життя наших співвітчизників.
Бажаю вам наполегливості та успіхів у відродженні славних традицій, здоров’я, щастя і добробуту”.

Віктор ЮЩЕНКО

30 червня 2006,14:10 Версія для друку

Цінова ситуація на основні споживчі товари характеризується відносною стабільністю.

Державна інспекція з контролю за цінами в Луганській області повідомляє, що за даними моніторингу цін на основні споживчі товари на підприємствах торгівлі та продовольчих ринках з 23 червня по 30 червня 2006 року цінова ситуація на основні споживчі товари характеризується відносною стабільністю.
Протягом цього тижня на підприємствах торгівлі та продовольчих ринках області відбулося підвищення цін на яйця курячі, відповідно, на 15,1% та 12,1%, обумовленого підвищенням оптово-відпускних цін товаровиробниками.
На підприємствах торгівлі області ціни на інші споживчі товари були стабільними або коливалися за рахунок коливання торговельних надбавок.
На продовольчих ринках протягом тижня декілька знизилися ціни на яловичину, свинину, сало.
Позитивна цінова ситуація спостерігається на овочі, зниження цін на які пов’язано із насиченням ринку продукцією нового урожаю.

30 червня 2006,13:21 Версія для друку

Більш ніж на третину виросли надходження коштів до Пенсійного фонду України в Луганській області від підприємств Луганщини з початку року.

За 5 місяців 2006 року надходження власних коштів склали 1 млрд. 28,4 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року вони зросли на 264 млн. грн. або на 34,5%. За 5 місяців 2005 року надійшло 764,4 млн. грн. власних коштів. Про це заявив заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Сергій Кривошия на колегії управління за підсумками роботи 5 місяців 2006 року. З початку року органи ПФУ на Луганщині забезпечили виконання плану з надходження власних коштів на 104% і за травень на 108,9%. З 1 млрд. 28,4 млн. грн. власних засобів, що поступили на рахунки Фонду, страхові внески складають 981,7 млн. грн. або 95,5% від загальної суми. Обов’язкові внески від платників, які працюють в сільськогосподарській галузі, за 5 місяців 2006 року склали 5,4 млн. грн. або 0,5% від загальної суми надходжень. Надходження коштів від платників, які вибрали спрощену систему оподаткування, склали 17,4 млн. грн. Питома вага надходжень від спрощеної системи оподаткування складає 1,7% .
Разом з тим, Сергій Кривошия відзначив, що головною проблемою в роботі пенсійних органів в нашій області залишається велика сума недоїмки з підприємств-платників. З 42 тис. 674 зареєстрованих платників страхових внесків до Пенсійного фонду України платять 79,2% суб’єктів господарювання, у тому числі юридичних – 83,5%, фізичних – 71,5%. Не сплачують внески на обов’язкове державне пенсійне страхування 24 тис. 408 платників, з яких 11 тис. 433 юридичні особи і 12 тис. 975 фізичні особи (кількість неплатників знизилася на 5 тисяч чоловік).
Основні причини несплати внесків в тому, що майже 13,5 тис. платників зареєстровані в органах державної реєстрації, але не займаються діяльністю; 382 платники ведуть господарську діяльність, але не нараховують заробітну плату; 1246 підприємців працюють без прибутків, а 2131 платників знаходяться в розшуку. Визнані банкротами або подали матеріали на банкрутство 368 страхувальників – юридичних осіб. Ліквідовані, але не виключені з державного реєстру 2231 платників.
Як відзначалося в ході засідання колегії обласного управління ПФУ, потреба на виплату пенсій і допомог за 5 місяців поточного року склала 1 млрд. 794 млн. 600 грн. При цьому власними коштами профінансовано виплати пенсій тільки на 57,3%.
При тому, що загальний фонд оплати праці по області складає 3 млрд. 191 млн. грн., а середньомісячна зарплата – 927,28 грн., середній розмір пенсії на 1 червня 2006 року по області склав 458,66 грн. (на початку року – 440,57 грн.). Надходження на одного працюючого в місяць – 303,6 грн., що на 40 грн. більше в порівнянні з початком року. Проте заборгованість із заробітної плати на 1 червня 2006 року складає 128,2 млн. грн. (у тому числі по вугільних підприємствах – 25,3 млн. грн.). Тому за 5 місяців 2006 року Пенсійний фонд недоотримав близько 43,3 млн. грн. (у тому числі по вугільних підприємствах 8,6 млн. грн.). В порівнянні з початком року заборгованість із зарплати знизилася на 7,7 млн. грн. Найбільші борги на підприємствах Ленінського, Жовтневого, Кам’янобродського районів Луганська, у Первомайську та Біловодському районі.
За 5 місяців 2006 року борги по пенсійних страхових внесках у підприємств-неплатників виросли на 23,9 млн. грн. Крім того, на третину збільшилася заборгованість по пільгових пенсіях, проте зменшився борг по регресних позовах на 100 тис. грн. або на 0,9%.
В ході засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області розглядалися також питання, пов’язані з порушеннями і помилками при нарахуванні і перерахунку пенсій, роботи пенсійних органів області із зверненнями та скаргами громадян, а також реалізації програми кадрового забезпечення органів ПФУ на 2004-2008 роки.

30 червня 2006,13:06 Версія для друку

Податківців Луганщини з професійним святом вітає обласна державна адміністрація.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем робітника державної податкової служби України.
Державна податкова служба пройшла нелегкий шлях становлення і на сьогодні перетворилась на надійну опору Української держави у вирішенні питань фінансової безпеки та незалежності. Сьогодні неможливо уявити розвиток країни без чіткої, повсякденної роботи податкових органів. Високий рівень професіоналізму, компетентності, відповідальності, уміння працювати самовіддано, не шкодуючи своїх сил, здоров’я у наближенні зазначених цілей - це й є характерні риси робітників державної податкової служби України.
Від результатів Вашої діяльності у багатій мірі залежить добробут громадян, громадська злагода та соціальна стабільність у суспільстві. Відкритість у Вашій діяльності підвищує довіру громадян до податкових органів. З боку держави постійно удосконалюється механізм нарахування та збору податків, підвищується технічне забезпечення підрозділів податкових органів.
В цей святковий день щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейної злагоди, щастя, подальших успіхів у Вашій нелегкій, але дуже необхідній для нашої держави роботі.

30 червня 2006,11:55 Версія для друку

Луганська облдержадміністрація вітає архітекторів та містобудівників зі святом.

Вітаємо вас з професійним святом – Днем архітектури!
Архітектори та містобудівники – це творці наших міст і сіл, саме вони покликані забезпечити їх гармонійний розвиток, формувати комфортне середовища життя.
Приємно відзначити, що завдяки творчій праці, наполегливості і активним зусиллям фахівці галузі створено підґрунтя подальшого розвитку населених пунктів Луганської області.
Надбання луганських містобудівників в архітектурно-містобудівний сфері добре відомі. У поєднанні з світовими науковими досягненнями і сучасними технологіями відкриваються нові можливості при формуванні перспектив розвитку архітектури, проектної справи, а також в діяльності щодо збереження історичних пам’яток.
Бажаємо вам цікавих професійних здобутків, міцного здоров’я та щастя!

30 червня 2006,11:01 Версія для друку

МОЗ України дозволив відновити проведення туберкулінових проб з 1 липня 2006 року.

Міністерство охорони здоров’я України дозволило відновити проведення туберкулінових проб з 1 липня 2006 року. Про це поінформував у своєму листі до керівників управлінь охорони здоров’я усіх регіонів країни Перший заступник міністра – Головний Державний санітарний лікар України Сергій Бережнов.
Він звернув увагу керівників закладів охорони здоров’я та державної санітарно-епідеміологічної служби на необхідність суворого дотримання усіх діючих вимог при проведенні туберкулінодіагностики.
Зокрема, при проведенні туберкулінових проб потрібно враховувати наступне:
- туберкулінову пробу проводить спеціально призначена медична сестра за призначенням лікаря, яка має документ-допуск протитуберкульозного диспансеру до проведення туберкулінодіагностики шприцовим методом;
- результати туберкулінової проби можуть бути оцінені лікарем або спеціально навченою медичною сестрою, яка проводила цю пробу;
- обстеження дітей та підлітків при проведенні масової туберкулінодіагностики серед організованих дітей (дитячі ясла, садки, школи) та ревакцинації БЦЖ у декретованих вікових групах школярів покладається на дитячі поліклініки, які спеціальним наказом виділяють медичний персонал та затверджують графік його роботи у дитячих колективах. Неорганізованим дітям раннього й дошкільного віку проби Манту проводять у дитячий поліклініці. У сільській місцевості проба Манту виконується центральними районними, сільськими дільничними лікарнями і фельдшерсько-акушерськими пунктами. Забороняється проводити туберкулінову пробу вдома;
- у випадку виникнення тимчасових медичних протипоказань для проведення проби Манту всі діти і підлітки повинні охоплюватися туберкулінодіагностикою після їх відміни;
- перенесені захворювання можуть посилювати чи послаблювати чутливість шкіри дитини до туберкуліну;
- не допускається проведення проби Манту в тих дитячих колективах, де є карантин через дитячі інфекції;
- рекомендується проведення туберкулінової проби виконувати в одну й ту ж пору року, краще восени;
- підготовка медичних сестер для проведення проби Манту з туберкуліном проводиться медичним персоналом протитуберкульозних диспансерів, де надається допуск терміном на 1 рік.
Протипоказаннями до туберкулінових проб є: шкірні захворювання, гострі та хронічні інфекційні захворювання у період загострення, алергічні стани (ревматизм у гострій і підгострій фазах, бронхіальна астма, ідіосинкразія з вираженими шкірними ознаками), епілепсія. З метою визначення протипоказань лікар (медична сестра) в день виконання туберкулінових проб здійснює опитування та огляд осіб, які підлягають пробі.
Туберкулінові проби повинні проводитися у медичних закладах особам з урахуванням протипоказань та попереднім інформуванням батьків або інших законних представників, в тому числі про можливе виникнення реакцій на введення препарату, та після отримання їх згоди.
Як вже повідомлялося, у зв’язку з виникненням випадків захворювань дітей в трьох районах Вінницької, Херсонської та Хмельницької областей, які збіглися у часі з проведенням туберкулінодіагностики (проб Манту), тимчасово було призупинено проведення цих діагностичних проб до особливого розпорядження. МОЗ України для з’ясування причин було створено комісію, за результатами роботи якої встановлено, що туберкулінодіагностика дітям проведена з використанням алергену туберкульозного очищеного рідкого в стандартному розведенні для внутрішньошкірного застосування (туберкуліну) виробництва ЗАТ «Біолік» (м. Харків, Україна). Техніка проведення туберкулінової проби та умови транспортування та зберігання препарату не порушувались. Проби Манту проводилися медичним персоналом, які мають довідку – допуск до проведення туберкулінодіагностики. 12 квітня 2006 року з метою перевірки дотримання технології виробництва туберкуліну вимогам технологічного регламенту на підприємстві ЗАТ «Біолік» працювала комісія ДП «Центр імунобіологічних препаратів». За результатами перевірки, порушень дотримання вимог нормативно-технологічної документації до виробництва препарату туберкуліну не встановлено. Обстеження виробничих ділянок Харківського заводу-виробника туберкуліну „Біолік” не виявили порушень технології виробництва препарату та умов його транспортування.
Контроль якості препарату, проведений відповідно до вимог аналітично-нормативної документації, показав, що препарат відповідає зазначеним вимогам.
Комісія МОЗ України після вивчення ситуації дійшла висновку, що вірогідною причиною виникнення загальної реакції при проведенні туберкулінодіагностики може бути вплив супутньої патології та індивідуальної чутливості дітей у ґенезі виникнення незвичної реакції.
За словами голови правління ЗАТ «Біолік» Михайла Меркулова, «Міністерство охорони здоров’я звернулося до нас з проханням замінити залишки вакцин для усунення психологічного фактору, який може бути присутній при відновленні туберкулінових проб. Ми абсолютно впевнені в якості всіх залишків туберкуліну, в тому числі і тих серій, якими проводились проби у Вінницькій, Херсонській і Хмельницьких областях. Але, щоб не виникло будь-яких інсинуацій, ми вирішили замінити 280 000 доз туберкуліну. Ми розуміємо хвилювання батьків, дітям яких невдовзі почнуть робити проби Манту. Для того, щоб заспокоїти в першу чергу батьків, для яких здоров’я дітей є найголовнішим, ми прийняли рішення безкоштовно зробити заміну залишків туберкуліну».
За даними прес-служби МОЗ України

30 червня 2006,10:56 Версія для друку

Другого липня відзначається День військ протиповітряної оборони України

„Шановні ветерани, офіцери, прапорщики, сержанти, солдати та працівники військ протиповітряної оборони!
Другого липня захисники неба України - воїни протиповітряної оборони - відзначатимуть своє професійне свято - День військ противоповітряної оборони.
В цей день поздоровляємо всіх, зокрема ветеранів військ противоповітряної оборони! Зенітні ракетні та радіотехнічні війська Повітряних Сил Збройних Сил України здійснюють свій вагомий внесок у благородну справу захисту, охорони Української держави.
Військовослужбовці демонструють високий професіоналізм і відповідальність, віддають свої сили, знання і вміння справі підтримання високої боєготовності та боєздатності військ, забезпечення надійного захисту повітряних кордонів Батьківщини.
Вітаємо весь особовий склад зенітних ракетних і радіотехнічних військ, ветеранів з професійним святом – Днем військ противоповітряної оборони. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя та добробуту, оптимізму, успіхів у службі, нових звершень у почесній справі служіння Українській державі, її народові!”
Луганська облдержадміністрація


Сторінки:
8687888990919293949596979899100

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера