Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 19 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
10 січня 2007,12:08 Версія для друку

Завтра Президент України планує відвідати Луганську область.

11 січня 2007 року Президент України Віктор Ющенко планує здійснити одноденну робочу поїздку до Луганської області. В м. Алчевську Глава держави відвідає Алчевський металургійний комбінат, візьме участь у нараді з адміністративно-господарським активом Луганської області, поспілкується з представниками ЗМІ.

10 січня 2007,10:12 Версія для друку

6 млн. 340,5 тис. тонн вугілля видобуто гірниками ДП «Свердловантрацит» за минулий рік.

За 2006 рік колективом ДП «Свердловантрацит» видобуто 6 млн. 340,5 тис. тонн вугілля, що більше ніж на 1,5 млн. тонн запланованого завдання. Зокрема, за грудень минулого року на шахтах ДП «Свердловантрацит» видобуто 573 тис. 275 тонн антрациту, що на 31,5% більше, ніж заплановано.
Трудовий колектив ВП «Шахта «Довжанська-Капітальна» за минулий рік видобув 2,5 млн. тонн, що на 35,1% більше встановленого завдання, ДВАТ «Шахта ім.Свердлова» – 641 тис. тонн, що на 15,5% більше плану, ВП «Шахта «Центросоюз» – 589,5 тис. тонн, що на 34,6% більше плану, ВП «Шахта «Харківська» – 589,8 тонн, що на 64,7% більше плану, ВП «Шахта «Красний партизан» – 2 млн. 61 тис. тонн, що на 30,6% більше плану.

10 січня 2007,09:43 Версія для друку

Малих підприємств в Сєвєродонецьку стало більше.

Як свідчать підсумки минулого року, малих підприємств в Сєвєродонецьку стало більше. Про це повідомила прес-служба Сєвєродонецької міської ради.
Торік відділ реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців міської ради зареєстрував 111 малих підприємств. Це більше, ніж в минулому році. Також в 2006 році розпочали свою діяльність понад 750 фізичних осіб-підприємців.
Діяльність нових суб’єктів малого підприємництва спрямована на забезпечення населення різноманітними товарами та послугами, на подальший соціально-економічний розвиток Сєвєродонецька. Немаловажне й те, що вони створюють нові робочі місця та сплачують податки у бюджет.

10 січня 2007,09:38 Версія для друку

142,3 тис. грн. повернено споживачам після проведених перевірок Держінспекцією з контролю за цінами в Луганській області.

У грудні 2006 року Державна інспекція з контролю за цінами в Луганській області здійснювала перевірки з дотримання державної дисципліни цін та з питань моніторингу. Всього перевірками було охоплено 813 господарюючих суб’єктів різних галузей народного господарства, у тому числі з питань порядку формування, встановлення та застосування тарифів перевірено 52 суб’єкта підприємницької діяльності. Порушення правильності застосування цін і тарифів встановлені у 25 підприємствах, що становить 48,1% до числа перевірених. За результатами перевірок винесені рішення про застосування до порушників економічних санкцій на загальну суму 93,7 тис. грн., з яких 62,5 тис. грн. становлять штрафи.
У грудні після проведених перевірок окремими суб’єктами господарювання повернено споживачам через перерахунки 142,3 тис. грн. Зменшено фінансування з бюджету на 1 тис. грн. Крім того, проведено 761 обстежень підприємств споживчого ринку, у тому числі продукти харчування - 359, паливно-енергетичні ресурси - 395, житлово-комунальні послуги - 2, інші - 5.

09 січня 2007,15:49 Версія для друку

Вітання Президента України зі 100-річним ювілеєм вручено трьом мешканкам Луганщини.

7 січня 2007 року заступник голови Луганської облдержадміністрації Володимир Заблоцький разом із заступником міського голови м. Свердловська Сергієм Вівденком поздоровили свердловчанку Тетяну Приходько зі 100-річним ювілеєм, вручили їй вітання Президента України Віктора Ющенка, а також матеріальну допомогу і квіти.
1 січня 2007 року вітання Президента України зі 100-річним ювілеєм вручено мешканці с. Гречишкіне Новоайдарського району Варварі Гречишкіній. Крім цього голова районної ради Микола Заходяченко, представники громадськості вручили вітальну адресу районної ради та райдержадміністрації, одноразову матеріальну допомогу 100 грн., квіти та подарунки (до цієї дати ювілярці завезено дрова на суму 500 грн.).
Того ж дня, 1 січня поточного року, голова Попаснянської райдержадміністрації Михайло Боровий вітання Президента України зі 100-річним ювілеєм, квіти та подарунки вручив мешканці с. Лоскутівка Марії Жензаковій.

09 січня 2007,15:45 Версія для друку

Тарифи на житлово-комунальні послуги повинні бути економічно обґрунтованими. – Антимонопольний комітет стає на захист мешканців Луганська.

„Тарифи на житлово-комунальні послуги повинні відповідати економічно обґрунтованим витратам”, – заявив голова Луганського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України Валентин Шапка. Він переконаний, що „безпорадність, безлад, безмежні технологічні втрати (розміри яких, до речі, повинні визначатися органами місцевого самоврядування), не передбачені законодавством витрати (закордонні відрядження, спонсорські та благодійні внески, відпочинок керівників і таке інше) - все це не повинно включатись до тарифів та перекладатись таким чином на споживачів”. Споживачі повинні сплачувати тільки ті послуги, що їм реально надаються, вважає керівник тервідділення АМКУ.
При перевірці працівниками тервідділення порядку (а не розміру) встановлення тарифів ЛМКП «Теплокомуненерго» не було виявлено ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Проте, як підкреслив Валентин Шапка, обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету в межах своїх повноважень контролює дотримання регулюючими органами порядку встановлення тарифів, але питання перевірки розмірів тарифів, які встановлюються, не входить до повноважень антимонопольних органів. „Тому заяви деяких керівників, зокрема органів місцевого самоврядування, про те, що Антимонопольний комітет перевірив та підтвердив обґрунтованість підвищення тарифів у м. Луганськ, є, м’яко кажучи, не коректним, а по суті – перекладанням своєї відповідальності на інші плечі”, – заявив керівник обласного Антимонопольного комітету.
Під час погодження рішень Луганської міської ради щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги тервідділення висунуло вимогу у двомісячний термін розробити та затвердити Порядок проведення перерахунків за ненадані або надані не в повному обсязі житлово-комунальні послуги. При цьому витрати на утримання будинків та прибудинкових територій повинні бути визначені окремо по групах в залежності від фактичних витрат та обсягу наданих послуг.
„Час, який тервідділення АМКУ надало Луганському міськвиконкому на розроблення цих заходів, вже закінчується, але, нажаль, будь-яка інформація про те, що ця надто важлива для усіх мешканців Луганська робота проводиться, у територіального відділення відсутня”, – зазначив Валентин Шапка. Він також повідомив, що в разі, якщо луганський міськвиконком знехтує вимогами антимонопольного відомства, воно буде вимушене вжити заходи, передбачені законодавством про захист економічної конкуренції.

09 січня 2007,15:19 Версія для друку

Перевіркою обґрунтованості встановлення нових тарифів на житлово-комунальні послуги займається робоча група при облдержадміністрації.

За розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації Олександра Антипова створено робочу групу з перевірки обґрунтованості встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги у містах та районах Луганської області. Такі заходи впроваджені відповідно до окремого доручення Кабінету Міністрів України, закону України „Про місцеві державні адміністрації” та з метою не допустити невиправданих завищених цін на послуги житлово-комунальних підприємств у кожному окремому населеному пункті області.
Робоча група почала працювати з 7 грудня 2006 року. Розпорядженням губернатора її керівником призначено заступника голови облдержадміністрації Володимира Кривулю. До складу робочої групи також увійшли начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Альберт Зінченко, інші фахівці головного економічного відомства області, а також керівники Контрольно-ревізійного управління в Луганській області, Державної інспекції з контролю за цінами, Луганського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України, територіального управління Держінспекції енергозбереження по Луганській області та управління житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації.

09 січня 2007,12:41 Версія для друку

В містах та районах області: Сєвєродонецьк

Виконком Сєвєродонецької міської ради прийняв рішення про організацію проведення державного технічного огляду транспорту у 2007 році. Таким чином, дано старт великій роботі, в якій будуть задіяні всі транспортні засоби, що належать підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форми власності; всі транспортні засоби, що використовуються громадянами у комерційних цілях, незалежно від року випуску; всі транспортні засоби приватних користувачів (у разі їх використання для індивідуальних потреб), рік випуску яких закінчується на непарну цифру.
Технічний огляд в поточному році проводиться за наступними термінами. З 2 січня до 28 лютого визначено як стан підготовки. З 1 березня до 31 липня буде проходити технічний огляд легкових, вантажних автомобілів, пристосованих для перевезення людей, автобусів, а також мотоциклів, моторолерів, причепів і напівпричепів громадян, а також підприємств, організацій та установ всіх форм власності. З 2 вересня до 30 листопада – другий техогляд автобусів, автомобілів, пристосованих для перевезення людей, та спеціалізованих автомобілів для перевезення небезпечних вантажів, які належать громадянам та підприємствам усіх форм власності. Протягом попереднього кварталу буде йти техогляд транспорту, для якого встановлено термін – щокварталу.

09 січня 2007,12:09 Версія для друку

Питання ефективності впровадження процедур санації та ліквідації підприємств розглянуто на апаратній нараді у губернатора Луганщини.

Сьогодні на апаратній нараді, яку провів голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов, розглядався стан справ за процедурами санації та банкрутства на підприємствах області.
За словами начальника Головного управління економіки облдержадміністрації Альберта Зінченко, станом на 1 січня 2007 року у веденні господарського суду знаходиться 437 справ про банкрутство суб’єктів господарювання Луганської області, зокрема: у процедурі розпорядження майном - 56 підприємств, санації - 45, ліквідації - 316. Тільки прийняті до виробництва справи по 20 підприємствам.
Значна частина підприємств-банкротів знаходиться в Луганську, Лисичанську, Красному Лучі, Краснодоні, Алчевську, Новопськовському і Старобельському районах. Більшість підприємств-банкротів сконцентрована в промисловості - 81, зокрема в паливно-енергетичній - 30; у сільському господарстві - 101; у будівництві - 34; у транспорті-33; у житлово-комунальному господарстві - 23; в інших галузях - 165.
Альберт Зінченко повідомив, що 100% державного майна в статутних фондах мають 38 підприємств; від 99,9-до 50% - 10 підприємств; від 49,9-до 25% - 16 підприємств; від 25% і нижче - 21 підприємство; не мають держвласності - 352 підприємств області.
Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Олександр Антіпов дав доручення Головному управлінню економіки облдержадміністрації разом з ДПА та управлінням ПФУ в Луганській області до кінця січня поточного року опрацювати повний перелік підприємств, що є потенційними банкрутами та підготовити пропозиції щодо покращення їх фінансово-господарського стану. Їм необхідно проаналізувати загальний перелік проблемних питань для територій щодо роботи з підприємствами-банкрутами, а також шляхи їх вирішення і направити для розгляду міським головам та головам райдержадміністрацій.
Галузевим управлінням облдержадміністрації губернатор доручив впродовж січня опрацювати питання щодо можливості залучення інвестицій на підприємства, що проходять стадію санації.
Луганський обласний відділ з питань банкрутства має забезпечити відпрацювання з державним департаментом з питань банкрутства Міністерства економіки України пропозицій щодо внесення змін та доповнень до законодавства з питань банкрутства.
Олександр Антіпов також доручив головам райдержадміністрацій та рекомендував міським головам забезпечити участь своїх представників в роботі комітетів кредиторів підприємств, що розташовані на відповідних територіях та проводити щомісячний моніторинг ефективності процедур санації та ліквідації.


Сторінки:
798081828384858687888990919293

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера