Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 19 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
30 червня 2006,10:49 Версія для друку

В містах та районах області: Сєверодонецьк

До 10-ї річниці Конституції України мешканці селища Метьолкіно отримали блакитне паливо. В ході урочистостей з цієї нагоди було запалено газовий факел, а господарі деяких будинків вулиці Потемкіна вперше в своєму житті включили газові плити. Як зазначив міський голова В.Грицишин, 4-5 років тому виконком прийняв рішення газифікувати всі селища міської ради і в цьому плані вже багато зроблено. Зокрема, газифіковано селища Борівське, Сиротино, Вороново та Павлоград. У 2006 році планується закінчити роботи у Воєводівці, а також закінчити газифікацію Метьолкіно. З нагоди підведення газопроводу до Метьолкіно рішенням виконкому декілька будівельників нагороджені грамотами, відзначені також й мешканці селища, які активно сприяли проведенню робіт з газифікації.
● В травні економіка Сєвєродонецька продовжувала нарощувати темпи. Обсяг виробництва промислових підприємств у травні збільшився щодо квітня на 2,7%. Закономірно, що це позитивно позначилося на заробітній платі мешканців міста. Вона у розрахунку на одного штатного працівника склала у травні понад 1104 гривні. Це на 2,8% більше, ніж у квітні поточного року, та на 13,7% перевищує показник січня. У промисловості в травні середня заробітна плата збільшилась відносно квітня на 5,6% та склала понад 1319 грн.

30 червня 2006,10:37 Версія для друку

Луганська облдержадміністрація вітає членів і працівників кооперативних організацій та підприємств із Міжнародним днем кооперації

Притаманні кооперативному руху риси - солідарність, рівність, демократичність - активізують приватну ініціативу і дають можливість розкритися найкращим якостям людини, яка самовіддано працює на благо своєї сім’ї та всього суспільства.
Кооператори формують підвалини прогресивної багатоукладності економіки і закладають підґрунтя сталого економічного зростання та міжнародного визнання нашої держави.
Віримо, що розширивши та тісніше згуртувавши свої ряди, розвиваючи різні форми кооперації, ви зробите свій вагомий внесок у підвищення конкурентоспроможності національної та регіональної економіки й добробуту всіх громадян.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих успіхів у справі розбудови сучасного кооперативного руху.

30 червня 2006,10:15 Версія для друку

Продаж державних акцій унікального в минулому заводу „Красний Луч” призначено на 21 вересня.

Продаж державного пакету акцій ВАТ „Завод „Красний Луч” призначено на 21 вересня поточного року. Прогнозована вартість пакету – 22 млн. 337 тис. грн. Про це повідомив начальник відділу машинобудування управління промисловості Луганської облдержадміністрації Володимир Котванов на засіданні колегії управління з питань виведення заводу „Красний Луч” з кризового становища. За словами заступника начальника управління промислової політики облдержадміністрації Михайла Бубліченка, підприємство було за радянських часів одним з флагманів електронного машинобудування та спеціалізувалося на виробництві гідроакустичних та навігаційних систем для оборонного комплексу СРСР. Річний обсяг виробництва „Красного Луча” становив тоді понад 0,5 млрд. грн. Підприємство за потужністю дорівнювало хімічним гігантам Луганщини. Зараз завод з кожним роком втрачає обсяги виробництва, а з початку 2006 року зовсім простоює. На ньому працює 307 чоловік, які не отримують зарплатню. Заборгованість із зарплати на підприємстві є найбільшою серед невугільних підприємств області – більше 2,5 млн. грн. При цьому завод знаходиться у повній власності держави. Фондом Держмайна України проведено два конкурси з продажу заводу. Але покупців не знайшлося. За словами голови правління ВАТ „Завод „Красний Луч” Ігоря Трофімова, зараз підприємство знаходиться у процедурі банкрутства. Розроблений у 2003 році план реструктуризації не було повністю реалізовано.
З метою подолання кризового стану за ініціативою облдержадміністрації керівництво заводу у квітні 2005 року звернулося до Прем’єр-міністра України. Прем’єр-міністром було надано доручення ФДМУ, Мінпромполітики, Міноборони, Мінтранспорту визначитися щодо шляхів вирішення проблемних питань та вжити необхідних заходів. Результатів отримано не було. Облдержадміністрація також зверталася до Мінпромполітики, Міноборони та Мінтрансу з проханням розглянути питання щодо потреб держави у виробах ВАТ „Завод „Красний Луч”, Міністерства і ФДМУ відповіли, що єдиним шляхом комплексного розв’язання проблем підприємства вважають його приватизацію із залученням інвестора.
З метою завантаження виробничих потужностей підприємства керівництвом разом з облдержадміністрацією пророблено питання співробітництва з КНР. Складено протокол намірів на виробництво спецвиробів. Питання знаходиться в стадії узгодження в Міноборони КНР. Для залучення інвесторів за пропозицією ДНДІ „Гідроакустики” м. Київ в березні 2006 року на електронні адреси провідних закордонних фірм Італії, Франції, Канади, Германії, США та Росії були надіслані пропозиції щодо сумісної праці. Відповідей досі не надійшло. На наступний час є попередня інформація про наміри 3-х інвесторів прийняти участь в оздоровленні підприємства.
На початку липня рада кредиторів „Красного Луча” ініціювало запровадження процедури санації із залученням потенційних інвесторів. Усі три претенденти-інвестори – підприємства Луганської області. Третього липня повинно відбутися засідання Господарського суду щодо призначення санації та керівника цієї процедури – Валерія Лободи. „Якщо таке рішення буде прийнято, ми розпочнемо розробку плану санації, але деякі напрацювання в цьому напрямку у нас вже є”. – заявив Валерій Лобода. За його словами, першим кроком є організація нового орендного підприємства, яке буде працювати „з нуля”, без вантажу існуючих боргів, на проммайданчику „Красного Луча”. Ввести його в дію планується вже з липня, щоб паралельно з розробкою плану санації воно заробляло реальні гроші, виробляючи короби для холодильників, запчастини для пластикових вікон та сільгоспобладнання. Водночас розпочнеться робота з розглядання бізнес-планів, які запропонують потенційні інвестори.

29 червня 2006,16:21 Версія для друку

Рішення проблем дітей, що залишилися поза сім'єю повинно стати пріоритетом в діяльності органів виконавчої влади. – Олександр Меженський.

„Рішення проблем дітей, що залишилися поза сім'єю повинно стати пріоритетом в діяльності органів виконавчої влади”, – заявив заступник голови Луганської облдержадміністрації Олександр Меженський сьогодні на нараді з питань соціального захисту дітей. Він підкреслив, що створення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей в кожному місті та районі – це завдання, поставлене Президентом України.
Олександр Меженський зазначив, що значна робота з розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, проводиться Попаснянською, Краснодонською райдержадміністраціями, Свердловським, Ровеньківським міськвиконкомами. Так, у 2006 році в Краснодонському районі створено 1 дитячий будинок і 2 прийомні сім’ї, в яку направлено 6 дітей. За кошти місцевого бюджету придбано житловий будинок, вирішуються питання щодо його ремонту та оснащення. У Попаснянському районі в І кварталі поточного року також створено 1 дитячий будинок і 1 приймальну сім’ю, в яких виховуються 8 неповнолітніх. Адміністрацією району щомісячно виділяються продуктові набори, належним чином вирішується питання оздоровлення дітей.
Станом на 1 червня поточного року в Луганській області створено і функціонує вже 6 дитячих будинків сімейного типа (у Краснодоні, Попаснянському, Станично-Луганському, Лутугинському районах, м. Красний Луч, м.Стаханов) і 16 прийомних сімей (у м.Свердловську, Ровеньках, Попаснянському, Лутугинському, Краснодонському, Старобільському, Міловському, Троїцькому районах, Ленінському районі м. Луганська), в яких виховується 56 дітей.
За словами Олександра Меженського, до кінця поточного року в області планується створити ще 3 дитячих будинки сімейного типу та 33 приймальних сім’ї, в яких можуть виховуватись 69 дітей.
Але не всі керівники міськвиконкомів і райдержадміністрацій розуміють важливість й актуальність розвитку сімейних форм виховання. На сьогодні немає жодної приймальної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу в м.Алчевську, Лисичанську, Луганську, Первомайську, Біловодському, Антрацитівському, Слов’яносербському та Перевальському районах. Не планується їх створення ні в поточному, ні наступного року Біловодським і Слов’яносербським районами.

29 червня 2006,15:28 Версія для друку

2 липня відзначається День працівників державної податкової служби.

Сьогодні на урочистостях з нагоди професійного свята голова Державної податкової адміністрації в Луганській області Олексій Глухов наголосив на тому, що за 16 років свого існування податкова служба посіла чільне місце у структурах державної влади. Сьогодні в податкових органах Луганщини працює більше 2,5 тисяч податківців. “Якісний склад наших працівників з рівня освіти, стажу роботи у податковій системі – значно вище середнього показника по Україні”, - акцентував Олексій Глухов. Вони обслуговують понад 100 тисяч платників податків - юридичних та фізичних осіб. В області діють 23 інспекції та 10 відділень. Податкова служба має потужну матеріально-технічну базу.
„Вектор зусиль луганських податківців зараз спрямований на максимальне використання всіх резервів з розширення бази оподаткування, застосування у повсякденну практику нових підходів в адмініструванні податків, активний наступ на “тіньову” економіку”, - зазначив Олексій Глухов. За його словами, органи податкової служби області контролюють надходження близько 5% доходів Зведеного бюджету України. З початку поточного року підприємці Луганщини сплатили до Зведеного бюджету близько 2 млрд. грн.
Голова ДПА в Луганській області відзначив роботу колективів інспекцій, які значно перевищили минулорічні показники і виконують контрольні показники Мінфіну поточного року. Це Антрацитівська, Стахановська, Алчевська, Краснолуцька, Лисичанська, Рубіжанська, Сватівська, Станично-Луганська інспекції, а також Міжрайонна державна податкова інспекція в Ленінському районі міста Луганська.

29 червня 2006,15:27 Версія для друку

Керівники Луганщини привітали працівників податкової служби з професійним святом і вручили нагороди кращим з них.

Урочисті збори, присвячені Дню працівника Державної податкової служби України, відбулися сьогодні в Луганську. Податківців привітали керівники Луганської облдержадміністрації і облради.
За словами в.о. голови Луганської облдержадміністрації Олександра Кобітєва, про значущість ДПА для української держави говорить те, що День працівників цієї структури був встановлений одним з перших професійних свят в незалежній Україні. 12 грудня 1990 року Верховною Радою був прийнятий «Закон про державну податкову службу», а 24 жовтня 2005 року Указом Президента України день 2 липня був оголошений професійним святом працівників Державної податкової служби України. «Важливо, щоб сьогодні кожний працівник Державної податкової адміністрації в Луганській області усвідомлював, що від його високого професіоналізму і оперативності в роботі залежить імідж не тільки Луганської області, але і України в цілому», - заявив Олександр Кобітєв.
Він також відзначив, що «попри всі труднощі, працівниками Державної податкової адміністрації в Луганській області було зроблено багато що в справі становлення служби, але ще більше належить зробити, щоб крім рішення проблем наповнення бюджетів всіх рівнів, створити умови для розвитку здорового і чесного бізнесу, затвердження цивілізованих правил взаємовідношення підприємців з державою».
За словами в.о. губернатора, завдяки професійній та злагодженій роботі луганських податківців в першому півріччі поточного року до Держбюджету України надійшло 1 мільярд 390 мільйонів гривень, що більше відповідного рівня податкових надходжень минулого року на 245 мільйонів гривень (або на 21,5%). В поточному році до місцевих бюджетів області збір платежів склав 600 мільйонів гривень – це на 117 мільйонів більше, ніж за відповідний період минулого року. В цілому до Зведеного бюджету по податках і платежах, які контролюються Державною податковою адміністрацією в Луганській області, збір складає близько 1 мільярда 990 мільйонів гривень, що перевищує рівень минулого року на 362 мільйони гривень (або на 22%).
Олександр Кобітєв висловив упевненість в тому, що працівники податкової служби завжди виступатимуть надійним гарантом захисту економічних інтересів нашої держави.
За досягнуті високі показники в роботі та виявлені професіоналізм, ініціативу і наполегливість, з нагоди професійного свята – Дня працівника державної податкової служби України Олександр Кобітєв вручив Почесну відзнаку “За розвиток регіону” голові ДПА в Луганській області Олексію Глухову та Василю Бойку – полковнику податкової міліції, начальнику відділення з розслідування кримінальних справ слідчого відділу податкової міліції Державної податкової адміністрації в Луганській області. Почесні грамоти Луганської облдержадміністрації отримали Сергій Богила – полковник податкової міліції, начальник Краснодонського відділу податкової міліції Державної податкової адміністрації в Луганській області, Віктор М’який – начальник державної податкової інспекції у Станично-Луганському районі, Ігор Ткачов – начальник Антрацитівської об’єднаної державної податкової інспекції та Катеріна Фурсова – головний державний податковий ревізор-інспектор управління відомчого контролю Державної податкової адміністрації в Луганській області.
Всього ж під час урочистостей сьогодні було нагороджено 34 податківця. Крім того, визначено чотирьох переможців щорічного конкурсу “Кращий за професією” в номінаціях “Кращий керівник”, “Кращий державний податковий інспектор”, “Кращий співробітник податкової міліції”, “Кращий спеціаліст”. Також було підбито підсумки традиційного обласного конкурсу для представників засобів масової інформації на краще висвітлення діяльності податкової служби регіону. Переможцями сталі ДО Луганська обласна державна телерадіокомпанія, Краснодонська, Лисичанська, Свердловська телерадіокомпанії, Алчевське рекламно-інформаційне видання газета “Справі – час”, журналісти Олександр Гречаник (обласне радіо),Світлана Григоренко (газета “Сєвєродонецькі вісті”), Руслан Міщенко (ОО ЛКТ), Валерій Жаровний (газета “Вечерний Луганск”).

29 червня 2006,15:03 Версія для друку

Питання соціального захисту дітей розглядались на нараді в Луганській облдержадміністрації.

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Меженський провів обласну нараду щодо ефективності діяльності органів виконавчої влади в питаннях соціального захисту дітей. У роботі наради взяли участь начальник відділу з питань опіки та піклування та розвитку сімейних форм виховання Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Юлія Скрипникова, заступники голів міськвиконкомів і райдержадміністрацій, начальники управлінь облдержадміністрації, служб у справах неповнолітніх, відділів у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкомів, райдержадміністрацій, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, представники громадських організацій.
Як зазначив Олександр Меженський, 2006 рік згідно Указу Президента є роком захисту прав дитини. За його словами, в області проводиться певна робота із забезпечення та дотримання прав і законних інтересів неповнолітніх. Розв’язуються питання по охороні здоров’я матері і дитини, є необхідна мережа соціальних установ. Здійснюється підтримка обдарованої молоді, підготовка до впровадження єдиної системи моніторингу якості освіти і тестування учнів до вступу до вищих учбових закладів.
Олександр Меженський відзначив роботу органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Алчевська, Свердловська, Лисичанська, Краснодону, Сєвєродонецька, Краснодонського, Попаснянського районів щодо надання допомоги та підтримки дітей і підлітків. Так, в м. Сєвєродонецьку не тільки збережена мережа дозвільних установ, але і постійно поліпшується їх матеріально-технічна база. Створено міський дитячо-юнацький комплекс, куди увійшли клуби за місцем проживання, заміський оздоровчий табір, що дозволяє вирішувати питання безкоштовного відвідування кружків і секцій, літньої зайнятості і відпочинку дітей пільгових категорій. Щорічно, в міському бюджеті на утримання комплексу передбачається більше 1 млн. грн. Проте, таке положення справ складається далеко не скрізь. Олександр Меженський вважає, що досить поверхневе відношення до проблем дитинства в керівництва Біловодського, Міловського, Слов’яносербського, Перевальського районів.
Проблеми соціального сирітства, кризи сімейних відносин, відсутність результативності в роботі всіх зацікавлених структур привели до того, що життя поза сім’єю для 14% дитячого населення Луганщини стає нормою. Сьогодні в області налічується близько 5 тис. дітей-сиріт і дітей, що залишилися без опіки батьків. За 6 місяців поточного року в притулках побувало близько 1300 дітей. З кожним роком все більше батьків позбавляються батьківських прав. Так, якщо в 2003 році їх кількість склала 489, то в 2004 році – 560, в 2005 році – 734. В даний час 2353 дитини проживають в неблагополучних сім’ях. Кожна десята сім’я, що має дітей, є функціонально-неспроможною.
„Владні структури на місцях несуть відповідальність за соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, їхнє подальше влаштування після закінчення навчання, - підкреслив заступник голови облдержадміністрації. - Тому повсюдно повинна бути створена електронна база даних на цих дітей. Проте, на сьогодні ця система діє лише в Брянці, Рубіжному, Свердловську, Кремінському, Лутугинському, Марківському та Слов’яносербському районах”.
Олександр Меженський акцентував увагу присутніх на більш відповідальному виконанні покладених функцій, чіткості та узгодженості роботи відповідних структур (органів освіти, охорони здоров’я, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, служб у справах неповнолітніх тощо). Він наголосив на необхідності принципової зміни форм роботи з сім’ями, особливо – неблагополучними, акценті на відновленні виховних функцій сім’ї, наданні адресної допомоги та соціальної підтримки кожній сім’ї, що опинилася в складній ситуації. І на рівні кожного міста, району, селища має бути чіткий облік таких сімей, створена база даних, розроблений план дій щодо надання кожній сім’ї необхідної допомоги.

29 червня 2006,09:52 Версія для друку

В містах та районах області: Перевальський район

За оперативними даними сума боргу із виплати заробітної плати в цілому по району станом на 1 червня складає 1,9 млн. грн., що на 38,5% (на 1,2 млн. грн.) менше показника на початок року та на 36,6% (на 1,1 млн. грн.) менше показника попереднього місяця. У загальній структурі боргу заборгованість економічно активних суб’єктів господарювання займає 97%, підприємств-банкрутів – 3%. Заборгованість із заробітної плати по економічно активних підприємствах складає в сумі 1,8 млн. грн., що на 0,9 млн. грн. (або на 33,8%) менше показника на початок року та на 1,1 млн. грн. (або на 37,6%) менше показника попереднього місяця. Зменшення боргів з оплати праці у порівнянні з початком року спостерігається у вугільній галузі – на 53% (на 1157,7 тис. грн.), обробній галузі – на 6,5% (на 11,9 тис. грн.), галузі оптової та роздрібної торгівлі – на 53,1% (на 50,4 тис. грн.). Повністю розрахувалися з боргами з оплати праці підприємства будівельного комплексу. Заборгованість із заробітної плати на підприємствах–банкрутах складає 56,6 тис. грн., що на 81,5% (на 249,9 тис. грн.) менше показника на початок року.
● Питання недопущення дестабілізації ситуації на ринку м’яса, необґрунтованого підвищення цін та продажу неякісної продовольчої продукції знаходяться під постійним контролем служб райдержадміністрації, податкової адміністрації, ветеринарної медицини та санепідемстанції. Роздрібні ціни на основні товари першої необхідності в районі залишаються на рівні середньообласних. Ціни на хліб, макаронні вироби, муку та крупи знаходяться на рівні 2005 року. Роздрібна ціна на м’ясо птиці складає 11,56 грн. Ціна на цукор перебуває на рівні 4,3–4,4 грн. за 1 кг (у районі відсутні оптові бази, товар надходить з мм. Алчевськ, Луганськ, Горлівка).

27 червня 2006,15:24 Версія для друку

Десяту річницю прийняття Конституції незалежної України святкували сьогодні учасники обласної наради в Луганську.

„Святкуючи цей день ми торкаємось до найважливішої після здобуття незалежності події у житті українського народу – прийняття основного закону нашої держави”, – відзначив у своєму виступі заступник голови – керівник апарату Луганської облдержадміністрації Сергій Тихоновський. Він нагадав, що перша українська Конституція була прийнята ще за часів Пилипа Орлика у 1710 році, але не набула чинності. Становлення сучасної незалежної української держави вимагала нового демократичного закону. „Проголошення нової Конституції України 28 червня 1996 року означало початок якісно нового етапу в розвитку держави, – зазначив Сергій Тихоновський. – Чинна Конституція України відповідає існуючим світовим стандартам. Вона наголосила верховенство закону, закріпила право на приватну власність, затвердила державну символіку та державний статус української мови”.
За його словами, лише завдяки спільним зусиллям центральної та місцевої влади, органів місцевого самоврядування, усіх громадян України Конституція може працювати на повну силу, забезпечуючи реалізацію свого демократичного потенціалу у повну силу.
Також Сергій Тихоновський відмітив, що конституція за плином часу потребує на удосконалення. „Конституційна реформа є вимогою часу, бо вона допоможе привести деякі положення у відповідність до сучасних суспільних запитів, зняти протиріччя, що стримують сьогодні соціально-економічний розвиток України, гальмують процеси демократизації суспільстві”. При цьому він підкреслив, що чинна Конституція України, за оцінками міжнародних експертів, визнана самою демократичною серед країн Європи.
На урочистій нараді з нагоди Дня Конституції за вагомі досягнення у реформуванні національної економіки, розвиток вітчизняної промисловості та ринкової інфраструктури Указом Президента України орденом князя Ярослава Мудрого 5 ступеня нагороджено голову правління - директора заводу АТ «Свердловський машинобудівний завод» Василя Макаренка.
За багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність, а також з нагоди 10-ї річниці Конституції України Почесною відзнакою «За розвиток регіону» нагороджено бригадира прохідників структурного підрозділу «Шахта «Самсонівська-Західна» АТ «Краснодонвугілля» Анатолія Галушка, начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Івана Мельниченка, директора Державного підприємства Міністерства оборони України «Луганський авіаремонтний завод» Олексія Мостового.
Почесної відзнаки «Кращий луганський товаровиробник» удостоєні голова правління АТ «Луганський трубний завод» Юрій Ареф’єв, генеральний директор АТ «Холдингова компанія «Луганськтепловоз» Віктор Бикадоров, президент АТ «Стахановський машинобудівний завод» Сергій Гладких, голова правління АТ «Первомайський електромеханічний завод імені Карла Маркса» Петро Захарченко, голова правління АТ «Луганський ливарно-механічний завод» Микола Кравцов.
Також найкращі працівники різних галузей господарства області нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації, цінними подарунками.

27 червня 2006,11:56 Версія для друку

У Великій Вергунці та смт. Макарово Станично-Луганського району введені в експлуатацію нові цифрові АТС.

27 червня 2006 року у Великій Вергунці фахівцями Луганського філіалу ВАТ «Укртелеком» введена в дію нова цифрова АТС «Дніпро» на 2000 номерів (виробник - «Дніпропетровський машинобудівний завод»). Тепер жителі Великої Вергунки зможуть скористатися послугами телефонного зв’язку, якого в цьому населеному пункті Луганська раніше не було. Сьогодні також в смт. Макарово Станично-Луганського району введено в експлуатацію винесення від нової цифрової АТС «Дніпро» на 480 телефонних номерів. Незабаром абоненти нових станцій зможуть оцінити якісний міський, міжміський і міжнародний зв’язок, швидкість з’єднання з потрібним телефонним номером, а бізнес-клієнтам АТС «Дніпро» гарантує просту і надійну роботу з високою швидкістю в мережі Інтернет, можливість побудови корпоративних комп’ютерних систем, а також широкий спектр додаткових видів обслуговування.
Цього ж дня у Великій Вергунці відкрилося нове відділення «Телекомсервіс» Луганського філіалу ВАТ «Укртелеком» за адресою: вул. Ульянова, 34. Тут можна буде відправити телеграму, провести оплату за телекомунікаційні послуги, укласти угоду на надання послуг електрозв’язку, у тому числі й на додаткові види обслуговування, замовити міжміські та міжнародні переговори, а також скористатися автоматичним міжміським і міжнародним телефонним зв’язком. У відділенні здійснюватиметься продаж таксофонних карток, карток-Інтернет і карток «ВСЕсвiт».


Сторінки:
87888990919293949596979899100101

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера