Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 16 січня 2025

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
29 квітня 2004,15:41 Версія для друку

Луганська область перевиконала завдання зі збору платежів до зведеного бюджету України у I кварталі.

Луганська область перевиконала завдання з мобілізації платежів до зведеного бюджету України, зібравши 103,1% від запланованого на I квартал. У тому числі до державного бюджету від Луганщини надійшло 100,5% від раніш запланованого обсягу коштів. За даними Головного управління економіки облдержадміністрації, у порівнянні з I кварталом минулого року, надходження збільшилися на 112,5 млн. грн., тобто майже на третину. В тому числі до державного бюджету зібрано на 88,2 млн. грн. більше, що становить 40% від внеску області до державної казни за перші три місяці минулого року.
До загального фонду місцевих бюджетів Луганської області з початку поточного року надійшло 178,5 млн. грн., що більше розрахункової норми доходів на 48,7 млн. грн, тобто на 37,6 відсотка.

29 квітня 2004,15:40 Версія для друку

Тенденція скорочення кількості збитковості підприємств в Луганській області носить постійний і стійкий характер.

Тенденція скорочення кількості збитковості підприємств в луганській області носить постійний і стійкий характер. За підсумками минулого року 57% суб'єктів господарської діяльності отримали прибуток в сумі 1млрд. 32,2 млн.грн. і відповідно 43 % підприємств спрацювали зі збитками в сумі 1млрд. 283,1 млн.грн. Сальдо фінансових результатів - 250 млн.грн. збитків скоротилося порівняно з 2002 роком в 2,4 рази. В січні-лютому 2004 року тенденції стабілізації підтвердились: 54 % підприємств отримали від звичайної діяльності до оподаткування 286,5 млн.грн. прибутку, 46 % - допустили збитки в сумі 135,8 млн.грн. Позитивне сальдо фінансових результатів склало 150,7 млн.грн., проти від`ємного значення у відповідному періоді минулого року 110,8 млн.грн.
В області, за розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації, на початку цього року створено робочу група по координації дій органів виконавської влади по вивченню причин збиткової діяльності підприємств області. Робоча група працює по шести основних напрямках. Серед них аналіз діяльності підприємств регіону, де оптимізуються податки, підприємств, що потребують на практичну допомогу по стабілізації фінансово-виробничої діяльності, планово-збиткових підприємств, а також таких, де потрібен аналіз причин неефективної роботи і визначення перспектив роботи з урахуванням запитаної їх продукції на внутрішньому і зовнішньому ринках. Крім цього, у поле зору робочої групи підпадають підприємства, що проходять процедуру відновлення платоспроможності або банкрутства, та підприємства, що самостійно реалізовують бізнес-плани і програми фінансового оздоровлення.
Головним управлінням економіки облдержадміністрації проведено аналіз причин збиткової діяльності підприємств Луганської області за 2003 рік. За його результатами Луганською облдержадміністрацією підготовлені питання та пропозиції, які вимагають рішення Кабінетом Міністрів України, Верховної Ради України. Вони стосуються, зокрема зміцнення фінансового стану підприємств, що входять в систему Мінпаливенерго, ухвалення Верховною Радою України внесення змін до Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств із змінами та доповненнями в частині надання податкових пільг для підприємств, що залучають інвестиції і кредитні ресурси на розробку високотехнологічних видів продукції, нових технологій, технічне переобладнання діючих потужностей”, а також подовження дії пільгового коефіцієнта по платі за спецводокористування для підприємств житлово-комунального господарства. Крім того, пропозиції облдержадміністрації стосуються відміни в установленому порядку статті 6 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» щодо перенесення балансових збитків не компенсованих прибутком на кінець року на зменшення об'єкту оподаткування та розгляду питання про встановлення в рамках Національної комісії по регулюванню тарифів на енергоносії єдиного по Україні тарифу в тому числі і на житлово-комунальні послуги. Також область підготувала пропозиції по стабілізації роботи ДП ВО «Луганський верстатобудівний завод” і щодо розгляду питання про об'єднання бухгалтерського і податкового обліку і звітності. Луганська облдержадміністрація вважає за необхідне створення незалежного Аналітичного центру з територіальними підрозділами в регіонах з метою здійснення постійного моніторингу фінансових результатів суб'єктів підприємницької діяльності, оперативного реагування на негативні процеси, що відбуваються, і своєчасного вживання попереджуючих заходів. Незалежний аналітичний цент має акумулювати звітність суб'єктів господарювання, Держкомстату, контролюючих органів, проведення комплексного аналізу фінансово-господарської діяльності, щоквартальної підготовки інформаційних матеріалів і пропозицій щодо коригування економічної політики Кабінету Міністрів України і обласних держадміністрацій.

29 квітня 2004,15:38 Версія для друку

Конкурс на лучшее освещение темы летнего отдыха и оздоровления детей объявлен среди журналистов области.

В области объявлен конкурс среди средств массовой информации на лучшее освещение темы летнего отдыха и оздоровления детей. Его организаторами выступили управление по делам семьи и молодежи и управление по делам прессы и информации облгосадминистрации. Конкурс проводится с целью выявления лучших журналистских работ, которые освещают ход летней оздоровительной кампании 2004 года и опыт работы детских оздоровительных учреждениях области. Среди конкурсных номинаций газетный, теле -, радиорепортаж о детских оздоровительных учреждениях; тематический теле-, радио сюжет; газетная страница или телепрограмма о ходе летней оздоровительной кампании; проблемная статья, теле– или радиопередача.
В конкурсе могут участвовать как отдельные журналисты, так и коллективы областных и региональных телерадиокомпаний, областных, городских и районных газет. Для участия необходимо прислать до 1 октября 2004 года по адресу: г. Луганск, пл. Героев ВОв, 9, к. 404, с пометкой «На конкурс». газетный материал, опубликованный в 2004 году, или запись на аудио- или видеокассете теле- или радиопередачи, которые вышли в эфир после 1 января 2004 года. Победители конкурса будут награждены ценными подарками и грамотами.
Контактный телефон в управлении по делам семьи и молодежи облгосадминистрации: (0642) 58-57-22.

29 квітня 2004,15:37 Версія для друку

Вмістах та районах області

Стаханов: у міському Центрі зайнятості пройшла нарада директорів міських та районних центрів зайнятості за підсумками діяльності Луганської обласної служби зайнятості у І кварталі 2004р. Стаханівський Центр зайнятості, крім сприяння працевлаштуванню незайнятого населення, надає суттєву допомогу закладам соціальної сфери, інвалідам та самотнім літнім громадянам в проведенні ремонтних та впорядкувальних робіт на дому. Тільки в минулому році на оплату 515 безробітним, які виконували ремонтні та підсобні роботи у медичних закладах, школах-інтернатах, загальноосвітніх школах та дитячих садках, дитячих школах мистецтв та притулку для неповнолітніх, з Фонду соціального страхування на випадок безробіття витрачено майже 118,8 тис. грн., ще 112 безробітних виконували роботи на дому у понад 1000 інвалідів та самотніх літніх громадян. Якщо у 2002р. за рахунок надання дотацій роботодавцям на створення додаткових робочих місць було працевлаштовано 53 чол., то у 2003р. – 70. Центр зайнятості також сприяє розвитку підприємництва в місті. Тільки минулого року за рахунок виплати одноразових допоміг по безробіттю відкрили власну справу 203 безробітних за 14 видами діяльності.
Кремінський район: у першому кварталі поточного року обсяг промислової продукції, виробленої промисловими пфідприємствами району, складає 117,6% до відповідного періоду минулого року. Прибутки з початку року склали 26 млн. 962 тис. грн., у тому числі одержали прибуток у сумі 27263 тис. грн. (або 70% до відповідного періоду минулого року) 5 підприємств, збитки – 301тис. грн. (або 107,1% до відповідного періоду минулого року) одержали 13 підприємств. На споживчому ринку району роздрібний товарообіг за 12 місяців 2003р.склав 115,4% до відповідного періоду минулого року. З початку поточного року вироблено товарів народного споживання на суму 1,2 млн. грн., або 243% до відповідного періоду минулого року. Обсяг надання платних послуг населенню за січень - лютий 2004р склав 130,8% до відповідного періоду минулого року.
Сватівський район: посіяно ранніх зернових 13805 га, або 100% від запланованого, в тому числі ячменю – 9355га, ярої пшениці – 2541 га, вівса – 1094 га, гороху – 652 га. Посіяно соняшнику 1222 га, або 9% від плану, кукурудзи - 180 га, або 3%, цукрового буряку – 83 га, або 35%, забороновано зябу і пару - 37167 га, або 100%; пересіяно озимих – 1829 га, в т.ч. ярою пшеницею – 1312 га.

28 квітня 2004,15:00 Версія для друку

Другий обласний з’їзд шкільних гуртків плекання української мови відбувся сьогодні в Луганську.

Другий обласний з’їзд шкільних гуртків плекання української мови відбувся сьогодні в Луганську. В ньому взяли участь більше 300 школярів з 31 міста та району області. Учасники з’їзду провели урочистий мітинг у центрі луганська та поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченко. Пленарне засідання, присвячене відродженню, зберіганню та розвитку української мови на Луганщині та робота семи творчих майстерень для гуртківців відбулися у на базі луганської середньої школи №42. Школярі області ділилися своїми творчими здобутками у музичній майстерні “Піснею до серця, серцем до народу”, літературній майстерні “Гіллясте дерево мистецтва”, а також у майстернях з писанкарства і вишиванки. Для лідерів і старост гуртків плекачів української мови працювала майстерня “Громадянин. Лідер. Патріот”. Для вчителів, що керують шкільними гуртками працювала студія “Святий обов’язок учителя”.
Організаторами Другого обласного з’їзду шкільних гуртків плекання української мови виступили Головне управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Обласний осередок Української світової спілки професійних вчителів та Луганська обласна дитяча громадська організація “Лугарі”.
Зараз в Луганській області діє понад 22 шкільних гуртків плекання української мови. В Україні вони з’явилися ік форма роботи педагогів зі своїми учнями з метою пропагування української мови серед населення країни. В Києві вже відбулися три Світові з’їзди гуртків плекання української мови у 1997, 1999 та 2001 роках.

28 квітня 2004,14:58 Версія для друку

Обласна Програма розвитку та функціонування української мови на 2004-2010 роки затверджена розпорядженням губернатора.

Обласна Програма розвитку та функціонування української мови на 2004-2010 роки затверджена розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Єфремова. Метою Програми є створення належних умов для розвитку й розширення дії української мови в усіх сферах суспільного життя, виховання шанобливого ставлення до неї, формування патріотизму в громадян України. Програма передбачає реалізацію завдань щодо зміцнення статусу української мови як державної, створення належних умов для вивчення української мови мешканцями області. Крім цього, серед завдань запланована оптимізація мережі навчальних закладів для безперервного виховання та навчання українською мовою. Буде розширюватися мережа профільних класів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв з поглибленим вивченням української мови та літератури, зміцнюватися їх матеріально-технічна і навчально-методична база. В інституті післядипломної педагогічної освіти організовуватимуться курси, семінари і практикуми з української мови для викладачів шкіл та вузів.
Передбачається також розширення функціонування української мови у засобах масової інформації, сфері культури, освіти та науки. Запроваджується навчання українській мові представників національних меншин, які висловили бажання щодо оволодіння нею. З метою стимулювання вживання української мови планується розробити систему щорічних заохочувальних грантів Луганської облдержадміністрації та обласної ради під розробку та реалізацію перспективних проектів, які сприятимуть розвитку функціонування української мови в інформаційній сфері регіону.

28 квітня 2004,14:56 Версія для друку

Проблемы профилактики и лечения сочетанной патологии ВИЧ-инфекции и туберкулеза обсудили сегодня врачи-инфекционисты области.

Проблемы профилактики и лечения сочетанной патологии ВИЧ-инфекции и туберкулеза обсудили сегодня врачи-инфекционисты на областном совещании в Луганском центре по профилактике и борьбе со СПИДом. В настоящее время в Украины число больных туберкулезом в три раза больше, чем 10 лет назад. Среди них в прошлом году было зарегистрировано 700 случаев ВИЧ-инфекции. Эти две болезни усугубляют течение друг друга. Поэтому в настоящее время медики начали внедрять в лечебную практику тактику «один пациент – две проблемы» и совместными усилиями решать проблемы лечения и профилактики туберкулеза и ВИЧ. В этом вопросе, по мнению участников конференции, четкая система учета и объективная отчетность по этим заболеваниям имеет большое значение. С этой целью в области и в целом по Украине создается единая система мониторинга ВИЧ-инфицированных и разработана компьютерно-аналитическая программа сбора информации и каждом случае заболевания. Внедрение новых форм учета позволит исключить случаи повторной регистрации больных и унифицирует украинскую систему с аналогичной системой, работающей в европейских странах.
На областном совещании инфекционистов также рассматривались вопросы медицинского ухода и поддержки ВИЧ-инфицированных детей, которых на сегодняшний день в области насчитывается 64 человека.
По данным Луганского центра по профилактике и борьбе со СПИДом, сегодня в Украине официально зарегистрировано 63 186 ВИЧ-инфицированных, из них 6390 человек имеют диагноз СПИД. В Луганской области зарегистрировано 1945 ВИЧ-инфицированных, из них 68 – с диагнозом СПИД.

28 квітня 2004,14:55 Версія для друку

На 73 млн. грн. поповнився зведений бюджет України в результаті роботи групи фахівців ДПА України у Луганській області.

73 млн. грн. надійшло до зведеного бюджету України в результаті роботи групи фахівців Державної податкової адміністрації України у Луганській області. В тому числі до державного бюджету надійшло близько 40 мільйонів грн. Про це заявив перший заступник керівника бригади фахівців ДПА України, перший заступник директора Департаменту податкового аудиту та валютного контролю Державної податкової адміністрації України Віталій Павлович Хилюк під час прес-конференції. Він підбив підсумки
З 13 по 27 квітня поточного року групою фахівців ДПА України надана практична допомога органам податкової служби Луганської області щодо виявлення додаткових резервів в роботі по забезпеченню своєчасності та повноти надходжень податків, викриття та руйнування схем ухилення від сплати податків та організації боротьби з тіньовою економікою і підвищення, внаслідок зазначених заходів, ефективності діяльності органів податкової служби Луганської області.
За останні два тижні було проведено перевірки 1976 суб'єктів підприємницької діяльності, виявлено 1750 порушень податкового законодавства. За результатами перевірок до бюджету донараховано 14,4 млн. гривень. Зменшено необґрунтовано задекларованих збитків на суму 24,9 млн. грн. Із складу збиткових виведено 16 суб’єктів підприємницької діяльності. Попереджено 51 факт незаконного відшкодування ПДВ на суму 10,4 млн. гривень.
За результатами проведених в ході надання практичної допомоги перевірок порушено 80 кримінальних справ, за якими відшкодовано понад 5 млн. грн. збитків. Виявлено і припинено діяльність 30 фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності і 3 конвертаційних центри, на рахунках яких заблоковано 200 тис. грн. У ході проведених заходів з незаконного обігу вилучено товарно–матеріальних цінностей на суму 2,2 млн. грн., в тому числі на 30 тис. грн. – спирту, на 0,4 млн. грн. - лікеро-горілчаних виробів і на 90 тис. грн. – тютюнових виробів. Викрито та припинено діяльність 11 підпільних цехів, з них 7 - по виробництву фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.
В результаті надання практичної допомоги податковий борг скорочено на 17,4 млн. грн. та кількість боржників зменшено на 554 підприємства.
Внаслідок надання практичної допомоги значно розширилася база оподатковування за рахунок донарахувань за результатами проведених перевірок і залучення до сплати податків значної кількості платників. Додатково до реєстрації залучено 530 фізичних осіб.

28 квітня 2004,14:53 Версія для друку

Презентация нового читального зала состоялась в Луганском национальном педагогическом университете имени Тараса Шевченко.

Презентация и открытие нового читального зала состоялась вчера в Луганском национальном педагогическом университете имени Тараса Шевченко Как сообщает пресс-центр ЛНПУ, до сих пор система пользования книжным фондом университетской библиотеки оставалась консервативной. Студенты работали с каталогом, после чего получали книги на руки, долгое время дожидаясь своей очереди. В Америке, Канаде, во многих странах Западной Европы библиотеки давно отказались от подобной неэффективной схемы работы. С сегодняшнего в дня читальном зале ЛНПУ стенды с книгами открыты для свободного доступа студентов и преподавателей. В распоряжении читателей несколько тысяч книг, которыми они могут воспользоваться, предъявив читательский билет. Планируется, что в ближайшем будущем на выходе из читального зала будет установлено электронное контролирующее устройство.
«Новая система пользования библиотекой позволит сделать книгу доступнее для студента», – отметил проректор ЛНПУ по научной деятельности Сергей Харченко.
Библиотека Луганского педуниверситета основана в 1921 году. Тогда ее фонд составлял 3тысяч 190 экземпляров книг, принадлежавших ранее трехлетним губернским курсам. В настоящее время фонд библиотеки насчитывает около 600 тысяч экземпляров и ежегодно пополняется 15 тысячами новых. Библиотека также подписывает свыше 370 наименований периодических изданий. Библиотекой университета пользуются более десяти тысяч читателей. Каждый день здесь прочитывается около трех тысяч изданий, а за год - более 700 тысяч книг и журналов.

28 квітня 2004,14:51 Версія для друку

Международная антитабачная кампания «Бросить курить и победить» стартует в Украине и в области 1 мая.

Международная антитабачная кампания «Бросить курить и победить» стартует в Украине и в области 1 мая и продлиться месяц до 31 мая. Как сообщает Областной Центр здоровья, её цель – повысить уровень знаний населения о влиянии курения на организм, помочь всем желающим отказаться от пагубной привычки, хотя бы месяц. При этом используется игровой принцип стимулирования отказа от курения.
В акции могут принять участие все, кому уже исполнилось 18 лет, и кто регулярно курит в течение года и более, но желает бросить пагубную привычку отказаться от сигарет на срок с 1 по 31 мая 2004 года. Участие в месячнике некурения – это шанс позаботиться о своем здоровье и возможность стать обладателем национального приза -компьютера. Отдельный приз предназначен для семьи, которая откажется от курения. Люди, которые не курят, тоже могут претендовать на приз, если курильщик, которого они привлекли в кампанию, бросил курить на срок проведения акции. Желающим стать участником кампании необходимо заполнить анкету, которую можно получить в областном Центре здоровья, и отослать её не позднее 30 апреля 2004 года в Центр проведения акции, по адресу, указанному в анкете. Национальный розыгрыш призов состоится 31мая 2004 года среди участников, выполнивших условия кампании. За дополнительной информацией можно обратиться в областной Центр здоровья по адресу: 91055, г.Луганск, ул. Вл. Титова, 3 , контактный телефон: 53-34-33.
На сегодняшний день на Украине насчитывается почти 9 миллионов активных курильщиков, которые составляют треть всего трудоспособного населения страны.
Каждый кто бросает курить, выигрывает здоровье.


Сторінки:
90919293949596979899100101102103104

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера