Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 29 серпня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
28 липня 2005,14:33 Версія для друку

14 млн. грн. складає заборгованість із зарплати в Антрациті.

В Антрациті борги підприємств перед працівниками складають понад 14 млн. грн. Однак, за словами міського голови В’ячеслава Саліти, 7,5 млн. грн. з них – це борг приватного підприємства „Плутон”, яке займається вуглевидобутком. З причини того, що це підприємство 6 років поспіль не вживає заходів щодо його погашення, міська влада антрациту подала на розгляд Прокуратури матеріали щодо притягнення до кримінальної відповідальності керівників „Плутону”. Останню суму, за словами міського голови буде погашено до 1 вересня.
Як відзначив В’ячеслав Саліта у ході розмови з заступником голови Луганської облдержадміністрації Зиновієм Гузаром, житлово-комунальне господарства міста знаходиться у скрутному становищі. Не дивлячись на те, що зараз рівень проплат за комунальні послуги в Антрациті становить 111-162 %, цих грошей недостатньо, щоб комунальники звели кінці з кінцями. Борги комунальних підприємств тут становлять 339 тис. грн. Воду населенню в місті подають 1,5-2 години на день за графіком. Спроби керівництва міста підняти тарифи натикаються на жорстке протистояння населення. З підняттям квартплати, плати за воду і тепло, за словами мера призведе до різкого подорожчання загальних платежів за житло. Так, утримання однокімнатної квартири у Антрациті становитиме понад 145 грн. на місяць. Проте, тарифи на вивезення сміття в місті вже підняли. З метою поліпшення водопостачання, яке в Антрациті одне з найдорожчих по області (1 куб.м. води коштує більше 2 грн.), міське керівництво займається пошуком коштів на введення в дію українсько-датської установки з очищення та постачання питної води населенню. Загальна вартість цього проекту 93 млн. грн., що дорівнює майже трьом річним міським бюджетам Антрациту.

28 липня 2005,14:31 Версія для друку

Керівництво міста Брянка подало в прокуратуру на керівників „Карат” за невиплату заробітної плати

іське керівництво м.Брянки подало в прокуратуру на керівників приватного підприємства „Карат” за порушення законодавства з оплати труда його працівників. Про це заявив міський голова Брянки Микола Грязєв сьогодні в ході співбесіди із заступником голови Луганської облдержадміністрації Зиновієм Гузаром. Борг, який підприємство кілька років не погашає, становить 2 млн. грн. „Проте, навіть без урахування цієї суми, борги по зарплаті в Бранці до 1 вересня виплатити неможливо”, - вважає Микола Грязєв. Перш за все, тому, що їх левова доля – старі шахтарські борги та борги підприємств-банкрутів.
Сьогодні ж в Брянці проходить сесія міської ради, де планується розглянути питання підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Проте, вже двічі депутати міськради відмовлялися прийняти рішення про їх приведення до рентабельного рівня.
Наприкінці співбесіди мер Брянки запросив Зиновія Гузара напередодні Дня Незалежності України взяти участь у відкритті нового хірургічного відділення міської дитячої лікарні.

28 липня 2005,13:10 Версія для друку

Проблеми боргів із зарплати, соціальних виплат, комунальних платежів та інші нагальні питання розглянуто у ході співбесіди з мерами міст Луганщини.

Проблеми боргів із зарплати, соціальних виплат, комунальних платежів та інші нагальні питання розглянуто сьогодні у ході співбесіди заступника голови облдержадміністрації Зиновія Гузара з мерами міст обласного підпорядкування. Зиновій Гузар провів індивідуальні співбесіди з міськими головами 7 міст: Алчевську, Антрациту, Брянки, Кіровська, Краснодону, Первомайська та Лисичанська.
Як зазначив Зиновій Гузар, при одному з найвищих рівнів заробітної плати луганська область традиційно „пасе задніх” по розрахунках за спожиті комунальні послуги. За рівнем відшкодування своїх затрат на обслуговування споживачів підприємства ЖКГ області не піднімаються вище 35-57 %. „З нічого не буває нічого, тому треба, щоб тарифи відповідали затратам, - заявив заступник губернатора. - В іншому випаду вже до початку осіннього опалювального сезону ми вщент зруйнуємо залиши мережі ЖКГ і відновити її буде значно дорожче і довше, ніж оплатити те, що споживаємо”. При цьому Зиновій Гузар неодноразово наголосив на тому, що найбідніші верстви населення від підняття тарифів не постраждають, бо зможуть, як і раніше, скористуватися державними субсидіями.
Щодо погашення заборгованості із зарплати, то борги діючих підприємств у своїй більшості будуть погашені на початку осені. Борги підприємств банкрутів погашаються за існуючою законною схемою через реалізацію їх майна. Щодо підприємств-боржників, які роками не вважають за необхідно ліквідувати свої борги, то головним важелем впливу на них Зиновій Гузар вважає подання матеріалів на розслідування до прокуратури.
В ході співбесіди з мерами міст заступник губернатора звернувся до кожного з них з проханням надати можливу матеріальну допомогу у проведенні дослідження голодомору в Луганській області і передав реквізити рахунку, на який бажаючі підприємства чи особи можуть перерахувати кошти на підтримку дослідницьких експедицій.

28 липня 2005,13:06 Версія для друку

В Алчевську заборгованість по зарплаті на діючих підприємствах до вересня ліквідують.

Як зазначив мер Алчевска Микола Кириченко сьогодні в ході співбесіди, яку провів заступник голови Луганської облдеражміністрації Зиновій Гузар, до вересня в місті повністю буде ліквідовано заборгованість по заробітній платі на всіх економічно активних підприємствах. Він також зазначив, що в Алчевську рівень заробітної плати один з найвищих по області – понад 1 тис. грн. За рахунок розвитку Алчевського меткомбінату створюються нові робочі міста і потреба у робітниках. В самому місті безробіття практично відсутнє, тому на роботу запрошуються мешканці найближчих населених пунктів. Щодо сплати за житлово-комунальні послуги, то в Алчевську є тенденція постійного росту рівня проплат, і до осені планується вийти на повну оплату за споживання води. Крім того, на найближчій сесії міськради буде розглядатися питання підвищення комунальних тарифів до рентабельного рівня.

28 липня 2005,10:39 Версія для друку

Порушено кримінальну справу по дитячому садку № 101.


Проблема закриття дитячого садка №101 була висвітлена майже у всіх ЗМІ. Також ця тема була розглянута головою Луганської облдержадміністрації Олексієм Даніловим на апаратній нараді. Він зазначив, що тема ліквідації дитячих садків не нова в регіоні. Тільки протягом 2004 року було закрито 58 садочків з 120 існуючих. Більшість з них переорієнтовують для інших цілей.
В зв’язку з цим, губернатором Луганщини була ініційована перевірка всіх дитячих садків міста. З метою захисту прав дітей активно втрутилися до роботи працівники прокуратури. За повідомленням в.о. прокурора в Луганській області, старшого радника юстиції Євгена Трубнікова, в цьому напрямку були застосовані заходи цивільно-правового характеру.
В ході проведених перевірок додержання законності в процесі приватизації (відчуження) державного майна виявлено факт протиправного відчуження приватній особі дитячого дошкільного закладу (дитячого садка №101 у місті Луганську), належного державному підприємству „Луганський верстатобудівний завод”, чим державним та суспільним інтересам було завдано шкоду у розмірі 746 900 грн.”.
За цим фактом галузевим відділом прокуратури області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (досудове слідство здійснюється прокуратурою м.Луганська).
Справка:
На початку липня головою Луганської облдержадміністраціі Олексієм Даніловим було підписано зверненнями до Луганського міського голови Євгена Бурлаченка з проханням терміново розглянути проблему дитячих садочків взагалі і, зокрема, 101-го садочка на сесії міської ради. Відповідь з міськвиконкому надійшла від Геннадія Тараканова в усній формі. В ній було зазначено, що зараз міжсесійний період, і міськрада не можемо зібрати позачергову сесію.

28 липня 2005,10:35 Версія для друку

Прокуратура повідомляє про скорочення дитячої злочинності.

В прокуратурі Луганської області проаналізовано стан злочинності серед неповнолітніх та стан прокурорського нагляду з питань захисту прав і свобод неповнолітніх. Аналіз було здійснено з метою визначення подальших заходів щодо посилення боротьби з підлітковою злочинністю і дитячою бездоглядністю.
За 6 місяців 2005 року неповнолітніми в області скоєно 1814 злочинів, що на 17,5% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Крім того, на 21,4%скоротилось і число неповнолітніх, які вчиняли злочини (1134 проти 1443). Зокрема на 25% зменшилось число скоєних підлітками тяжких злочинів, на 42% - умисних вбивств, на 6,2% - тяжких тілесних ушкоджень, на 2,8% - розбійних нападів, на 25.4% - крадіжок приватного майна, на 6,1% - розкрадань майна державної і колективної форма власності, на 39,1% - хуліганств.
За словами в.о. прокурора Луганської області, старшого радника юстиції Євгена Трубнікова, за цей час рецидивна злочинність серед неповнолітніх скоротилася на 25%. Разом з цим спостерігається і зменшення числа злочинів, скоєних в групах (-31%), а також учнівською молоддю (-25%).
Найбільш напружена ситуація з підлітковою злочинністю на кінець першого півріччя 2005 року на Луганщині продовжується зберігатися в Жовтневому районі міста Луганська (+33,9%), в містах Антрациті (+38,9%), Рубіжному (+48,4%), Ровеньках (+20,8%), Кіровську (+7,3%), Краснодоні (+4,5%), а також в Антрацитівському районі (+33,3%), Міловському (+40%), Перевальському (+40,6%), Старобільському (58,8%), Словяносербському (+66,7%). Серед причин, які впливають на ріст криміногенної обстановки, є невідповідність до вимог законодавства. За таких умов, наприклад, в Антрациті повинні працювати 4 спеціалісти, а в наявності є лише 2. Така ситуація спостерігається майже в усіх містах.

28 липня 2005,10:33 Версія для друку

Захист дітей від втягнення їх у злочинну діяльність

За 6 місяців поточного року міськрайпрокурорами в порівнянні з минулим роком порушено більше кримінальних справ (57 проти 52). В свою чергу більша кількість з них направлена й до суду (46 проти 38). Про це повідомив в.о. прокурора Луганської області, старший радник юстиції Євген Трубніков. Він зазначив, що більшість справ з цього числа були порушені за ознаками злочину, передбаченого ст.. 166 Кримінального Кодексу України (злісне ухилення батьків від виконання обов’язків по догляду за дітьми). Разом з тим порушувалися справи за фактами втягнення дітей у жебрацтво, у злочинну діяльність, пияцтво, а також за фактами жорсткого поводження з дітьми та спричиненням їм тілесних ушкоджень. „З метою захисту дітей прокурорами активно застосовувалися заходи цивільно-правового характеру, - зазначив Євген Трубніков. – В суди спрямовано 187 позовів в інтересах неповнолітніх про захист їх особистих та майнових прав. 125 з них вже розглянуто в судах та задоволено”.

28 липня 2005,10:31 Версія для друку

В містах та районах: Кіровськ

Кіровськ: за І півріччя 2005р. обсяг випущеної продукції склав 26,2 млн. грн., що на 18,3% більше, ніж за відповідний період 2004р. Доходи місцевого бюджету загального фонду за 6 місяців 2005р. склали 2463,5 тис. грн., що на 28,4% вище розрахункових показників плану. Недоїмка по зведеному бюджету у порівнянні з початком року збільшилася на 24,9% (за рахунок збільшення недоїмки з податку за землю) та склала 1150 тис. грн. За 5 місяців 2005р. у місті отриманий негативний фінансовий результат – збитки на суму 2008 тис. грн. Так, 12 підприємств (або 60% від їх загальної кількості) отримали прибуток на суму 393 тис. грн., 8 підприємств (або 40%) допустили збитки на суму 2401 тис. грн.
За І півріччя 2005р. ВАТ "Центрокуз" випущено продукції на суму 19154,3 тис. грн. На даному підприємстві немає податкової заборгованості, заборгованості по заробітній платі та іншим обов’язковим платежам. На базі ВАТ "КЗИМП" створене підприємство ТОВ "Кіровський завод металовиробів". За І півріччя 2005р. підприємством випущено продукції на суму 152,4 тис. грн.
Обсяг випущеної продукції ДВАТ "Шахта їмС.М.Кірова" за аналізований період складає 2287,8 тис.грн. План виконано на 57,8%. Обсяг випущеної продукції ДВАТ "Шахта "Голубівська" за І півріччя 2005р. складає 709 тис. грн. План виконано на 31%.
Темп зросту виробництва продукції ВАТ "Кіфадо" за І півріччя 2005р. склав 102,5%, обсяг випущеної продукції - 2863,4 тис. грн. Підприємство працює на давальницькій сировині. Податкової заборгованості немає. Обсяг випущеної продукції за І півріччя поточного року ТОВ "Німфа-Кіровськ" склав 1026,5 тис. грн.
Новим керівництвом ДП "Винзавод "Алко-Прима" приймаються заходи щодо стабілізації стану на підприємстві, однак завод доки до роботи не приступив. На підприємстві проведений ряд робіт з модернізації устаткування, відновлена дія ліцензії на горілчане виробництво, придбаний пакувальний і биркові апарати, отриманий ряд дозвільних документів. Придбано пляшки, ковпачки, етикетки в необхідній для запуску кількості. Зроблено оплату марок акцизного збору в кількості 88000 шт. Планується поновлення діяльності заводу в 2005р.

28 липня 2005,10:23 Версія для друку

В містах та районах: Краснодон

Краснодонський район: За даними на 25 липня заборгованість з виплати заробітної плати та соціальних платежів по підприємствах всіх форм власності складає 264,6 тис. грн. У т.ч. на активних підприємствах - 176,4 тис. грн., неактивних - 53,2 тис. грн., у підприємств-банкрутів - 35 тис. грн. Заборгованість по виплаті держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми відсутня. Заборгованість по виплатам субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо складає 3319 грн., по компенсаційних виплатах чорнобильцям - 4081 грн. Заборгованість по виплатам пільг за енергоносії по району складає 57429 грн.

27 липня 2005,16:30 Версія для друку

По допомогу до політичних партій та громадських організацій звернулася облдержадміністрація щодо дослідження голодомору 1933 року на Луганщині.

Круглий стіл політичних партій та громадських організацій відбувся сьогодні в облдержадміністрації. Запрошеним на нього представникам 24 обласних осередків, серед яких „Наша Україна”, Народна партія Україна, Українська Народна партія, Конгрес українських націоналістів тощо було запропоновано участь у організації досліджень українського голодомору 1932-1933 років. Як заявив заступник голови Луганської облдержадміністрації Зиновій Гузар, обласна адміністрація має координуючі функції і вже надала доручення керівникам міст та районів області щодо організації досліджень та збору інформації про свідків голодомору та місця масових поховань жертв.
Разом з тим, у серпні планується провести масові експедиції по всіх селах Луганщини з метою зборів свідчень очевидців подій 1992-1933 років. Для цього необхідні кошти та матеріальні ресурси – автомобілі, паливо для них, диктофони, аудіо плівки, фото- та відеоапаратура тощо. Вже готові приступити до роботи 20 добровольців, які за рахунок своїх відпусток та канікул бажають залучитися до збору інформації. Дослідження почнуться з північних регіонів області. Але на дослідження південної частини Луганщини немає ресурсів.
За словами головного ініціатора цієї роботи, голови Луганської філії Асоціації дослідників Голодоморів України Ірини Магрицької, загальний кошторис проекту, розрахованого на 2 роки, складає 225 тис. З них 115 тис грн. передбачалося в якості матеріальної винагороди тим свідкам голодомору, що будуть давати свої спогади.
Вже дав згоду допомогти у дослідженні голодомору на Луганщині „Народний союз „Наша Україна” під керівництвом Андрія Нєдовєсова. Його внесок – п’ять автомобілів, усі диктофони, фотоапарати, відеокамери. В ході „круглого столу” Партія промисловців та підприємців заявила про готовність частково профінансувати кілька експедицій та в перспективі допомогти з верстанням та виданням книги з зібраними свідченнями. Допомогти добровольцями з числа партійних активістів готові Українська Республіканська Партія „Собор”, Українське козацтво, та „Конгрес українських націоналістів”.
Учасники „круглого столу” вирішили звернутися через засоби масової інформації до усіх політичних сил, що діють зараз в Луганській області та до небайдужих громадян з проханням надати посильну матеріальну допомогу в організації дослідницьких експедицій по області. „Якщо у трьохмільйонній Луганщині кожен мешканець надасть хоча б 50 копійок, то можна буде повністю закрити матеріальні питання і зосередитися на дослідницькій роботі”, - вважає Зиновій Гузар. Усі бажаючі можуть пере рахувати будь-які кошти за таким рахунком: Луганська обласна філія Асоціації дослідників голодомору в Україні: ОКПО 26477573, р/р 2600714670 в ЛОДА ППБ „Аваль”, м.Луганськ, МФО304007.


Сторінки:
90919293949596979899100101102103104

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера