Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 19 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
20 червня 2006,16:22 Версія для друку

20 червня відзначається Всесвітній день біженців.

20 червня відзначається Всесвітній день біженців. Проблема вимушеного переміщення людей відноситься до найгостріших з тих, з яким стикається міжнародне співтовариство. За даними ООН, число міжнародних мігрантів в світі на кінець 2005 року досягло 191 млн. чоловік. Однією з найуразливіших груп населення в світі є люди, переміщені в результаті конфлікту, переслідування або інших порушень прав людини.
Міжнародною конвенцією 1951 року про статус біженців, Протоколом по цьому статусу 1967 року визначені особливі умови захисту даної категорії людей. Україна підтвердила свої зобов’язання щодо приєднання до міжнародних угод з даного питання в Конституції України, інших законодавчих актах. Розроблені критерії та процедура отримання статусу біженця, їх права та обов’язки в українському суспільстві, що повністю відповідає міжнародним нормам.
Робота Луганського відділу міграційної служби побудована в повній відповідності із законодавством України та міжнародним правом. В даний час на території області знаходиться 11 конвенційних біженців, з яких 6 – діти. У стадії оформлення ще 6 чоловік, з яких 4 – діти. Крім того, відповідно до постанови КМУ №674-1996 року наша область прийняла близько 500 осіб, які прибули з Абхазії і Грузії. З них до теперішнього часу не одержало громадянство України та проживає по тимчасових довідках 67 чоловік.

20 червня 2006,15:33 Версія для друку

Проведено перевірки щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства.

За минулий тиждень, з 12 по 18 червня 2006 року, Держуправлінням екології та природних ресурсів в Луганській області проведено 4 перевірки підприємств та організацій щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства. За порушення чинного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності 14 посадових осіб. Здійснюється екологічний контроль 7-ма постами екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та 7-ма постами в зоні діяльності митниць призначення та відправлення. Розглянуто 7 матеріалів на видачу дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та 7 звітів про інвентаризацію викидів. Двом підприємствам видані дозволи на спецводокористування. Розглянуто 24 матеріали на отримання дозволів на розміщення відходів, надано погодження на користування надрами 2 підприємствам. Виконано радіаційне обстеження 1 об’єкту будівництва, проведено державну екологічну експертизу 6 проектів. Постійно проводиться робота по збору інформації про гідрологічний та гідрохімічний стан річки Сіверський Донець.

20 червня 2006,14:46 Версія для друку

В містах та районах області: Свердловськ

З початку місяця видобуто 177 тис. 450 тонн вугілля, що на 15 тис. 660 тонн більше, ніж заплановано. План виконаний на 109,7%. Колективи шахт ДП „Свердловантрацит” з початку місяця працюють таким чином: ВП „Шахта „Довжанська-Капітальна” – 94,1%, ДВАТ „Шахта. ім.Свердлова” – 94,7%, ВП „Шахта „Харківська” – 175,2%, ВП „Шахта „Червоний партизан” – 107,1%, ВП „Шахта „Центросоюз” – 139,3%.
5 червня поточного року державна комісія прийняла до експлуатації лаву №34 у ВП „Шахта "Центросоюз” ДП „Свердловантрацит”. Промислові запаси дільниці складають 1 млн. 217 тис. тонн рядового вугілля, довжина – 2050 м. У новому очисному забої планується робота у режимі не менше 1500 тонн вугілля на добу.

20 червня 2006,13:35 Версія для друку

Залучення інвестицій в економіку Луганщини – пріоритетний напрямок, незалежний від політичних процесів. – Сергій Кириченко.

„Питання залучення інвестицій в економіку Луганщини є пріоритетним незалежно від політичних процесів, які відбуваються в країні”, - заявив начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Сергій Кириченко. За його словами, в області проводиться значна робота щодо залучення потенційних інвесторів. З метою створення привабливого іміджу області та сприяння в залученні інвестицій серед посольств іноземних країн в Україні та дипломатичних установ України за кордоном розповсюджується інформація про інвестиційні пропозиції підприємств Луганщини, потреби в експорті й імпорті товарів, послуг і стану соціально-економічного розвитку області, виставкових заходах. Проведення в травні поточного року в м. Луганську V Міжнародної виставки «Східна Брама України-2006» дало можливість більше 90 підприємствам Луганщини і близько 40 підприємствам інших регіонів України, Грузії, Російської Федерації, Республіки Білорусь представити свою продукцію (товари, роботи, послуги), ознайомитися з номенклатурою інших підприємств, обмінятися інформацією, пропозиціями, досвідом комерційної та виробничої діяльності. Близько 20% підприємств-учасників виставки чекають конкретних договорів (контрактів).
Налагоджена постійна співпраця з Австрійською Республікою. У травні 2006 року в Луганській області проведена австрійська економічна місія. В ній взяли участь 14 австрійських фірм, які представили промислово-економічний потенціал Австрії. Під час переговорів луганських підприємств з австрійськими було досягнуто близько 30 конкретних домовленостей щодо створення системи водопідготовки і нагрівання води на сонячних батареях, постачань запасних запчастин до сільгосптехніки, створення спільного підприємства з виробництва паркету, спільного проекту з утеплення фасадів, розробки технології переробки вторинної сировини тощо.
За словами Сергія Кириченка, продовжується активна співпраця з Ростовською, Воронезькою, Білгородською областями, м. Москвою Російської федерації, Республікою Білорусь (ВАТ ХК «Луганськтепловоз» щодо розширення співпраці з Білоруською залізницею, Лутугинський валковий комбінат щодо співпраці з підприємствами металургійного та харчовопереробного комплексу Білорусі). Перспективні напрями співпраці намічені в будівельній області з представниками компаній Федеральної Республіки Німеччини, налагоджені зв’язки з Контактним пунктом польських регіонів в Україні.
Для підвищення інвестиційно-привабливого клімату Луганської області Сергій Кириченко вважає за доцільне щорічно проводити засідання «Клубу інвесторів Луганщини», створити банк даних про наявні промислові майданчики та об’єкти потенційного інвестування, розробляти інвестиційні проекти, які б відповідали вимогам інвесторів і враховували зацікавленість потенційних інвесторів.

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ має значний інвестиційний потенціал. Регіон є найбільшим промисловим центром сходу України і найважливішим транспортним вузлом, через який проходять залізничні, автомобільні і повітряні колії із заходу і сходу України до північних, центральних і південних областей Росії. Вигідне географічне розташування області, природні багатства, розвинена мережа транспортних комунікацій, достатній ринок робочої сили (у регіоні зосереджено 5 відсотків трудових ресурсів держави) - всі ці складові дають області великі можливості для стійкого та всебічного розвитку. Область має сформовану ресурсну базу, основою якої є високоякісне вугілля. Запаси вугілля обчислюються десятками мільярдів тонн. Дві третини складають антрацити та інше енергетичне вугілля, третина – вугілля, що коксується. Область багата й корисними копалинами, що використовуються в будівництві (вапняк, пісковик, мергель, різні глини). Існує велика кількість промислових відходів, які накопичилися в шахтних териконах і відвалах, які також можуть бути використані в будівництві. Є родовища природного газу. В регіоні є також джерела лікувальних мінеральних вод. В даний час близько 24 тисяч підприємств області різних напрямів діяльності в тій чи іншій мірі потребують інвестиційних ресурсів.

20 червня 2006,12:40 Версія для друку

Зростання добробуту населення позначається на оплаті комунальних послуг.

Темпи росту грошових доходів населення Луганської області у першому кварталі поточного року зрослі на 20,2% порівняно з минулим роком. Проте рівень проплат за житлово-комунальні послуги за той самий термін знизився з 116% до 82,5%. Таким чином, питома вага оплат населення за житлово-комунальні послуги у відношенні до суми грошових доходів склала 2%. До речі, цей показник незмінно падає з 2000 року, коли він складав 4,3%.
Грошові доходи населення за перший квартал 2006 року склали 4 млрд. 900 млн. грн. При цьому з нарахованих до сплати за житлово-комунальні послуги 198,6 млн. грн. було сплачено 164 млн. грн. Для порівняння: минулого року грошові доходи населення склали 17 млрд. 637 млн. грн., з них за житлово-комунальні послуги населення мало заплатити 455,2 млн. грн., а сплатило – 528,2 млн. грн. Таким чином, зростання добробуту негативно позначається на оплаті комунальних послуг.
За 5 місяців 2006 року за послуги водопостачання і водовідведення сплачено 102,7 млн. грн., що склало 85,5%. У тому числі: населення – 83,3% (борг – 6,1 млн. грн), підприємства теплопостачання – 24,7 % (борг – 8 млн. грн), підприємства Мінвуглепрому – 83,3% (борг – 1,8 млн. грн).
За послуги теплопостачання за той самий період сплачено 118,8 млн. грн., що склало 79,5%. Населення розрахувалося на 85,4%; бюджетні установи – 75,1%. У тому числі організації, які фінансуються з місцевого бюджету, – 76,2%.
Підприємствами житлово-комунального господарства області спожито електроенергії на суму 94,9 млн. грн., сплачено – 50,2 млн. грн., що склало 52,9 %. У тому числі водопостачальні підприємства розрахувалися на 65,4%; підприємствами теплозабезпечення сплачено 26,5%.
За 15 днів червня поточного року підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства сплачено 3,8 млн. грн., що склало 64,6 %. У тому числі проведені взаємозаліки – 3,4 млн. грн., грошовими коштами – 451 тис. грн.
Комунальні підприємства теплової енергетики за 5 місяців 2006 року за природний газ сплатили 57,2 млн. грн., що склало 58,9%.
За 2005 рік домогосподарства населення отримали субсидій на суму 13 млн. 952 тис.грн. На 2006 рік, за прогнозами експертів, потрібно субсидій вже на 34 млн. 860 тис.грн.

20 червня 2006,10:15 Версія для друку

В містах та районах області: Стаханов

У рамках моніторингу проекту „Покращення системи соціальної роботи з дітьми та молоддю у Донецькій та Луганській областях” Стаханов відвідали представники Британської Федерації „Groundwork UK & Youths Works” Гаррі Келлі та Реджинальд Денлі. Гаррі Келлі є координатором Українського проекту „Подолання соціальної ізольованості молоді у Донецькій та Луганській областях”. Під час семінару були обговорені структура та форма роботи координаційних рад у рамках проекту, визначені напрямки співробітництва. Головна мета проекту – створення системи соціальної реінтеграції молодих людей, обмін досвідом між українськими та британськими громадськими організаціями по роботі з молоддю. У семінарі взяли участь представники різних організацій, робота яких пов’язана безпосередньо з дітьми, підлітками та молоддю. Під час свого візиту гості з Британії зустрілися з представниками міської влади, мешканцями громади „Південна”, приватними підприємцями, керівниками учбових та виховних закладів Луганська, Стаханова, Алчевська. Зустріч відбулася на території Стахановського притулку для неповнолітніх, де розташована дитяча громадська організація „Центр захисту знедолених дітей”.

20 червня 2006,10:02 Версія для друку

Визначені луганські переможці III Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України - 2005”

17-18 червня 2006 року в м. Києві під патронатом Президента України Віктора Ющенка за сприяння центральних органів виконавчої влади та місцевих державних адміністрацій Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики були проведені фінальні заходи загальнодержавного рівня III Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України – 2005” з участю Прем’єр-міністра України Юрія Єханурова.
17 червня 2006 року у виставковому залі “ACCO International” парк ім.Пушкіна відбулася виставка кращої продукції учасників Конкурсу, яку відкривав Прем’єр-міністр України Юрій Єхануров, та церемонія нагородження лауреатів і фіналістів.
18 червня 2006 року у Національному палаці мистецтв “Україна” була проведена урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу.
Промисловий потенціал Луганської області в цих заходах був представлений 14 підприємствами, 15 видами продукції різних галузей виробництва та сферою послуг, 10 підприємств демонстрували сформовані виставкові експозиції своїх досягнень.
Організацію підприємств для участі у фіналі Конкурсу здійснювали фахівці центру спільно з оргкомітетом та облдержадміністрацією, делегацію від регіону очолював генеральний директор ДП ”Луганськстандартметрологія” В’ячеслав Шахов.
В урочистій церемонії нагородження переможців, лауреатів, фіналістів в чотирьох номінаціях Конкурсу приймали участь і отримали нагороди наступні підприємства Луганщини:
Номінація – продовольчі товари:
- ЗАТ “Луганський м’ясокомбінат”, переможець з продукцією “Яловичина соковита” копчено-варена в/г;
- ВАТ “Коровай”, переможець - хліб “Житній фруктовий”;
- ЗАТ “Кондитерська фабрика “А.В.К.” Луганськ”, переможець - цукерки “Корівка-Красуня”;
- ЗАТ “Біловодський маслоробний завод”, лауреат - масло коров’яче “Селянське” солодковершкове несолоне;
- ЗАТ “Краснодонський м’ясокомбінат”, фіналіст - окіст “Вестфальський” сирокопчений в/г.
Номінація – промислові товари для населення:
- ЛВФ ТОВ “Контур – Дельта” м. Луганськ, фіналіст - засіб для догляду за шкірою серії “Добрий травник” , бальзам “Спасатель Евдокимова”;
- ТОВ “НВФ “Біолайт” м. Луганськ, фіналіст - засіб вибілюючий “Форте – Гель”.
Номінація – продукція виробничо-технічного призначення:
- ЗАТ “Сєвєродонецьке об’єднання “Азот”, лауреат 2 видів продукції - кислота адипінова поліпшена та циклогексанон технічний;
- ВАТ “Алчевський коксохімічний завод”, лауреат - кокс доменний з трамбованої шихти;
- Стаханівська виробнича дільниця ТОВ Фірми “Екологічна ініціатива”, лауреат - феросиліцій марок ФС 20, 25, 45, 65;
- ДП МОУ “Луганський авіаційний ремонтний завод”, лауреат - радіатори автомобільні алюмінієві складені для систем охолодження та опалювання;
- ЗАТ ЛСП ППА і ОС “Спецавтоматика” м. Луганськ, фіналіст - кран кульовий КЗШС 41 нж 2-09.200 АIIФ.
Номінація – роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах:
- Луганська міська поліклініка №12, переможець - лікувально-діагностичні, профілактичні послуги;
- ТОВ “Новопсковський санаторій “Перлина”, фіналіст - санаторно-курортні послуги.
При відкритті виставки керівництвом України було зауважено про представлення підприємствами-переможцями Всеукраїнського конкурсу якості продукції найрізноманітніших товарів та послуг, які здатні конкурувати на європейському та світовому ринках. Також було зазначено, що Конкурс якості проводиться в Україні втретє, висловлено переконання, що такі спрямовані на поліпшення якості продукції заходи необхідно проводити постійно, а товаровиробникам здобувати перемоги за прихильністю споживачів.

19 червня 2006,17:08 Версія для друку

В містах та районах області: Лисичанськ

У рамках роботи міської комісії з питань ТЕБ та НС відбувся рейд, в ході якого було досліджено санітарний стан та стан підготовки водоймищ міста до літнього купального сезону. Спеціалісти відповідних служб та журналісти міських ЗМІ відвідали ставки. У ході рейду виявлено незадовільний стан водоймищ та їх непридатність для купання у літній сезон. Керівникам підприємств, за якими закріплені водоймища, було вказано на термінову необхідність поліпшення стану та упорядження міських водоймищ.
● Відбулося засідання робочої групи з підготовки святкування у місті Дня молоді та Дня Конституції. У ході засідання члени робочої групи – керівники відділів освіти, культури, у справах сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, інформації – обговорили організаційні питання та затвердили план проведення міських святкових заходів. Зокрема, передбачено проведення зустрічі керівництва міста з обдарованою молоддю, спортивні змагання „Богатирські ігри”, проведення шоу-програми для молоді „Юність-2006”, концертно-розважальної програми за участю агентства „Майстер шоу”, святкову дискотеку для молоді, а також тематичні заходи, присвячені Дню Конституції. Кошторис на проведення міських свят складає 10 тис. 700 грн.

19 червня 2006,15:06 Версія для друку

Напередодні Дня державної служби на брифінгу виступив начальник управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області.

Напередодні відзначення Дня державної служби сьогодні на брифінгу в облдержадміністрації начальник управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області Валерій Фролов розповів про розвиток системи державної служби, здобутки та перспективи.
За словами Валерія Фролова, зараз відбувається адаптація системи державної служби України до стандартів ЄС. Однак українська державна служба ще не є професійною у сучасному європейському розумінні. Так, плинність кадрів занадто велика – близько 20% на рік, діяльність усіх держслужбовців доки ще знаходиться під безпосереднім впливом політиків, нинішня якість стосунків між державою і держслужбовцем провокує корупцію і безвідповідальність. Незадовільне матеріальне становище є однією з причин корупції та використання службового становища у власних цілях, а державним службовцям за їх роботу тривалий час платиться мізерна зарплата.
Валерій Фролов зазначив, що вирішення цих проблем стане можливим після впровадження Указу Президента України від 20 лютого 2006 року „Про концепцію розвитку законодавства про державну службу в Україні”, а також прийняття нової редакції Закону України „Про державну службу в органах виконавчої влади”, вступ у дію якого передбачається з 1 січня 2007 року. Саме цими документами передбачено розмежування політичних і адміністративних посад, впровадження більш ефективних, правових механізмів забезпечення діяльності держслужбовців, запобігання конфлікту, матеріальних та інших особистих інтересів державних службовців та їх захисту.
Управління державної служби в Луганській області з моменту свого утворення (18 квітня 2005 року) наполегливо займається реалізацією державної політики, послідовно відстоює права державних службовців, громадян області. Так, протягом 2005-2006 років проведено 3 функціональних обстеження та службових розслідувань. За цей період управлінням розглянуто більше 100 письмових та усних звернень громадян, колишніх і нинішніх держслужбовців, представників органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування в Луганській області. Тільки з початку цього року у телефонному режимі надано близько 200 консультацій з питань проходження державної служби в органах місцевого самоврядування.
„Нажаль, останнім часом авторитет влади не зростає, - заявив Валерій Фролов. - Про це свідчить кількість звернень, яка постійно збільшується. У громадськості існують претензії з різних питань як до окремих керівників, так і до владних структур у цілому”. Валерій Фролов повідомив журналістам про проведений в 6 сільськогосподарських районах області та в містах Алчевськ, Красний Луч, Антрацит, Свердловськ моніторинг громадської думки щодо оцінки діяльності місцевих органів влади. Більшість опитаних з понад 200 респондентів досить критично оцінила діяльність місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в цілому. Загальна оцінка за 5-бальною системою дорівнює 3,8 балів. Оцінка роботи Міловської та Новопсковської райдержадміністрацій не досягла позначки навіть 3 балів. В той же час діяльність Марківської та Сватівської райдержадміністрацій оцінена значно вище. Надані оцінки в певній мірі співпадають з рейтинговими показниками соціально-економічного становища регіонів за І квартал поточного року. Загальна оцінка роботи адміністрацій із половини показників не досягла 3 балів, у тому числі в напрямках підвищення продуктивності сільського господарства, економічного розвитку, розвитку соціальної сфери. Найбільш критично оцінений рівень надання безкоштовної медичної допомоги (2,2 бали).
Управління державної служби в Луганській області приділяє значну увагу створенню єдиного державного реєстру держслужбовців. Зараз майже 40% особових справ державних службовців області занесені до цієї системи і за вимогами державного архіву данні будуть зберігатись 75 років.
Триває активна робота над пілотним проектом „Розробка системи оцінок діяльності державного органу щодо забезпечення дотримання законодавства про державну службу з урахуванням його оновлення та антикорупційного законодавства”. Валерій Фролов підкреслив, що Управління державної служби в Луганській області єдине в Україні, яке взялося за таку важливу і непросту тему.
Протягом 2005-2006 років спеціалісти Управління надали методичну й практичну допомогу 17 районним державним адміністраціям, 5 міським радам щодо впровадження державної політики з розбудови служби в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Проведено більш 15 перевірок органів виконавчої влади області щодо дотримання законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією.
Проведена робота з організації громадського обговорення та узагальнення пропозицій щодо внесення змін в Закон України „Про державну службу”, змісту угоди між Кабінетом Міністрів України та органами місцевого самоврядування з питань розвитку служби в органах місцевого самоврядування.
Про проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, працевлаштування і навчання, продовження термінів перебування на держслужбі можна дізнатися, зателефонувавши на пряму телефонну лінію Головдержслужби України (м.Київ) 8 (044) 256-00-31 щочетверга з 14:00 до 16:00 та Управління державної служби в Луганській області 8 (0642) 58-25-25 щоденно з 9:00 до 16:00 (крім вихідних і святкових днів). Також можна надати пропозиції щодо вдосконалення законодавчих актів про державну службу, запобіжних заходів із недопущення зловживань з боку держслужбовців, проходження держслужби.
Президентом України 4 квітня 2003 року підписаний Указ „Про день державної служби”, та встановлено в Україні професійне свято - День державної служби, що відзначається щорічно 23 червня - у День державної служби Організації Об’єднаних Націй.

19 червня 2006,12:21 Версія для друку

Положение дел в агропромышленном комплексе Луганщины рассматривалось на совещании в облгосадминистрации.

О положении дел в агропромышленном комплексе Луганской области и путях повышения эффективности его работы доложил сегодня на аппаратном совещании начальник Главного управления агропромышленного развития облгосадминистрации Юрий Махортов. По его словам, валовой сбор зерна в нынешнем году ожидается в объеме 1 млн. 140 тыс. тонн, в том числе 570 тыс. тонн продовольственного. Он отметил, что этого вполне достаточно для удовлетворения годовой потребности (284 тыс. тонн) мукомольной и хлебопекарной промышленности, населения области. Поэтому повышения цен на хлеб и хлебобулочные изделия по причине нехватки зерна не ожидается, хотя и не исключается, если поднимется стоимость газа, транспортных и других услуг.
В 2006 году предложение молокопродукции прогнозируется в объеме 405 тыс. тонн, доля завозных в область молокопродуктов не превысит 60 тыс. тонн, или 15%. Потребление молока и молокопродуктов на душу населения в 2003 году составляло 156,7 кг, в 2005 году - 167 кг при физиологической норме в 341 кг. Поэтому с ростом доходов населения емкость рынка будет возрастать, однако сегмент, занимаемый на нем местными товаропроизводителями, суживаться. Юрий Махортов отметил, что это связано с несколькими факторами: во-первых, область и в 80-90 годы прошлого столетия не полностью обеспечивала себя молокопродукцией, во-вторых - отсутствует эффективная государственная поддержка отраслей животноводства, и в первую очередь — молочного скотоводства.
В текущем году ожидаемое производство мяса составит 66 тыс. тонн, что на уровне 2005 года. Потребление мяса в расчете на душу населения в 2003 году составляло 28,2 кг, в 2004 году - 32,6 кг, в 2005 году - 35,9 кг при минимальной норме - 52 кг. Повышение доходов населения в текущем году приведет по прогнозной оценке к дальнейшему росту потребления ими мяса и мясопродуктов до 39 кг (75% к норме). На ближайшую перспективу, отметил Юрий Махортов, предполагается сохранить наметившуюся за последние 4 года тенденцию к увеличению как производства, так, особенно, потребления мяса и мясопродуктов за счет мяса птицы и свиней.
В настоящее время на региональном потребительском рынке доля продукции местных сельхозтоваропроизводителей по хлебу и хлебобулочным изделиям составляет до 100%, мясу - 75-77% и молоку - 83-85%.
Главным управлением разработан план стабилизационных мероприятий на 2006 год и начата работа по его реализации. Прежде всего, уточнена программа развития животноводства на 2006-2010 годы, которая предусматривает не только увеличение поголовья всех видов сельхозживотных, но и повышение их продуктивности. В частности, в текущем году намечено увеличить численность крупного рогатого скота на 2,3 тыс. голов, свиней - на 20 тыс. голов, овец и коз - на 2 тыс. голов и птицы - на 221 тыс. гол. Объемы производства молока планируется сохранить на достигнутом уровне - 72 тыс. тонн.
Приняты рабочие планы проведения уборки урожая ранних зерновых и зернобобовых культур в текущем году. Разрабатывается в соответствии с заданиями государственной целевой программы «Зерно 2005-2010» региональная программа «Зерно Луганщины -2007» по достижению 1 млн. 155 тыс. тонн зерна.
По словам Юрия Махортова, за 5 месяцев текущего года господдержка сельхозтоваропроизводителей области составила 28,4 млн. грн. Хозяйства области только за посевы озимых культур получили 20,5 млн. грн. Сейчас совместно с контрольно-ревизионным управлением и управлением статистики завершается работа по оформлению материалов на получение дотации за посевы яровых культур. По предварительным подсчетам, она составит около 14 млн. грн.
Семеноводческим хозяйствам области с начала года выплачено 1,1 млн. грн. компенсации стоимости элитных и высокорепродукционных семян.
Получено также 5,8 млн. грн. на удешевление банковских кредитов, снижение стоимости сложной техники, дотацию за тяжеловесный скот.
Учитывая, что в государственном бюджете на 2006 год на снижение ставки банковских кредитов и компенсацию стоимости сложной сельхозтехники отечественного производства выделено недостаточно средств (по области указанный дефицит составляет 28,7 млн. грн.), Главное управление неоднократно обращалось в Министерство аграрной политики Украины с просьбой увеличить соответствующие статьи Госбюджета при его корректировке.
Вопросы финансовой и другой поддержки местных сельхозтоваропроизводителей находятся под постоянным контролем Главного управления агропромышленного развития облгосадминистрации.


Сторінки:
919293949596979899100101102103104105

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера