15 червня 2006,09:54
|
 |
 |
Вопросы подготовки предприятий к зиме рассматривались на заседании совета Госпромгорнадзора по Луганской области.
В территориальном управлении Госпромгорнадзора по Луганской области состоялось заседание Совета, на котором рассматривался вопрос о ходе подготовки предприятий и организаций области к безопасной (безаварийной) работе в предстоящий осенне-зимний период.
До начала отопительного сезона на угольных предприятиях предстоит отремонтировать 245 котлов, 98 калориферных установок, около 43 километров теплотрасс, 316 промышленных зданий, очистить 108 водосборников водоотливных установок. Однако ремонтные работы выполняются с отставанием и составляют 7% от запланированных (из 2379 мероприятий выполнено 170).
Актуальным для Луганской области остается подготовка к зиме объектов газового хозяйства. ОАО "Луганскгаз" включил в перечень обязательных мероприятий замену 11 километров газопроводов, 47 газораспределительных пунктов, 30 газовых колодцев, а также наметил произвести ревизию 783 газораспределительных пунктов, 2157 газовых колодцев. К ремонтным работам ОАО "Луганскгаз" приступил в мае.
По состоянию на 1 июня полностью готовых к осенне-зимнему периоду коммунальных котельных нет, а для выполнения подготовительных и ремонтных работ объектов теплообеспечения необходимо более 17 млн. грн. Готовность к зиме составляет 22%.
Во время заседания также рассматривался вопрос подготовки объектов социально-культурной сферы к зиме. В области функционируют 840 учебных заведений. По результатам проверок наилучший уровень подготовки отмечен в школах Луганского управления образования. Для всех проверенных школ области характерным недостатком является неудовлетворительное состояние электрохозяйств. Сегодня в области насчитывается 879 лечебно-профилактических учреждений, 70% из них введены в эксплуатацию 40-50 лет назад. Ежегодно на реконструкцию и капитальные ремонты необходимо более 27 млн. грн., однако средств выделяется до 25% от потребности.
14 червня 2006,15:48
|
 |
 |
В містах та районах області: Міловський район
У районному управлінні праці та соціального захисту населення відбулось засідання районної комісії з контролю за своєчасними розрахунками суб'єктів господарської діяльності по заробітній платі та іншим соціальним виплатам. Під час засідання були заслухані звіти усіх керівників підприємств, що мають заборгованість із заробітної плати. Зазначено, що станом на 1 червня лише два підприємства повністю погасили заборгованість із заробітної плати: СТОВ "Промінь" у сумі 48 тис. грн. та філія "Міловський райавтодор" у сумі 27,6тис. грн. На 1 червня 2006 року допустили зростання заборгованості із заробітної плати року 2 підприємства: ДП "Стрілецький КЗ – 60" у сумі 18,1 тис. грн. (всього заборгованість складає 323,6 тис. грн.) та СТОВ "Дружба-З" у сумі 4,3 тис. грн. (загальна заборгованість складає 33,2 тис. грн.). При цьому поточна заборгованість із заробітної плати на цих підприємствах частково виплачується.
14 червня 2006,13:25
|
 |
 |
Сівба ярих культур: намічені обсяги виконані
Підсумки сівби ярих культур у господарствах області підведені на нараді, яка відбулась сьогодні у Головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.
За даними обласного статистичного управління, станом на 1 червня 2006 року всіма категоріями господарств, включаючи населення, ярі культури посіяні на площі 652,4 тис. га, або 100,3% до прогнозу, в тому числі у сільськогосподарських підприємствах відповідно 495,6 тис. га та 103,4%. Ярими зерновими та зернобобовими культурами (без кукурудзи) цього року зайнято 219,0 тис. га, що на 11,3 тис. га або 5,4% більше, ніж планувалось. Кукурудза на зерно висіяна на 63,4 тис. га, у тому числі у сільгосппідприємствах – на 41,9 тис. га (127,6% до прогнозу).
Виконані прогнозні площі сівби соняшнику, картоплі та овочів.
На нараді також йшлося про необхідність посилення уваги до проведення технологічних операцій із догляду за посівами ярих та озимих культур, зокрема, застосуванню хімічних засобів захисту рослин, обробітку міжрядь тощо.
14 червня 2006,12:13
|
 |
 |
В області припинено низку порушень законодавства про захист економічної конкуренції.
Луганське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило низку порушень законодавства про захист економічної конкуренції з боку комунального підприємства "Краснодонське міжрайонне БТІ" на ринку технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та їх державної реєстрації. Внаслідок припинення цих порушень повинні скоротитись строки виконання послуг, що надаються БТІ, та зменшитись їх вартість. Таким чином, захищені законні інтереси громадян м.Краснодон та Краснодонського району. На порушника накладено штраф 10,2 тис.грн.
Припинені дії Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової непрацездатності, які мали ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді встановлення не передбачених діючим законодавством вимог щодо взяття юридичних та фізичних осіб–підприємців на облік (реєстрацію) у своїх органах, що створювало додаткові бар'єри при здійсненні підприємницької діяльності.
14 червня 2006,11:59
|
 |
 |
Підведені підсумки конкурсу дитячої творчості, присвяченому 150-річчю дня народження Івана Франка.
Серед учнів дитячих художніх шкіл області проведено конкурс дитячої творчості, присвячений 150-річчю дня народження І.Я.Франка. На заключний обласний етап було представлено 46 робіт.
Журі конкурсу у складі провідних викладачів Луганського обласного коледжу культури і мистецтв відзначили цікавість композиційних рішень, дитячу безпосередність при розкритті теми, вільне володіння матеріалом, декоративність робіт, використання нової техніки (монотипія).
Найбільша кількість переможців серед учнів Сєверодонецької дитячої художньої школи (О. Кісель, І.Погоріла, К.Дубровська, А.Калініна, І.Мягкохліб, Д.Носовський, Є.Четверінова, О.Хлопонін). Серед кращих відзначені також роботи юних художників Алчевської ДХШ (О.Юрчук, Г.Касьянова, Я.Вармавська) та ДХШ м. Луганськ (К.Алпатова, А.Горошенко).
14 червня 2006,11:53
|
 |
 |
З початку року податковою міліцією області з незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 8 млн. грн.
З початку року податковою міліцією області викрито 241 злочин, у тому числі 98 - щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. З незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 8 млн. 620 тис. грн. Припинено діяльність 127 фіктивних фірм.
В Луганську порушено кримінальну справу відносно засновника приватного підприємства, який при проведенні операцій з англійською та американською фірмами (загальна сума контрактів склала 83 млн. доларів США), шляхом несплати обов’язкового 1,5% збору до Пенсійного фонду України, ухилився від сплати до Пенсійного фонду України 4,7 млн. грн. Ведеться слідство.
В Алчевську в ході проведення операції “Фірма” порушено кримінальну справу відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю. Він при здійсненні операцій з вугіллям, шляхом неправомірного віднесення до складу податкового кредиту сум з ПДВ, не підтверджених документально, ухилився від сплати до бюджету 475 тис. грн. податку на додану вартість. Завдяки проведеним заходам, завдані збитки стягнуто в повному обсязі. Ведеться слідство.
В Перевальському районі розслідується кримінальна справа відносно директора вуглевидобувного підприємства. Встановлено, що при здійсненні фінансово-господарської діяльності він ухилився від сплати до бюджету податків на суму 840 тис. грн. Слідство триває.
В Краснодоні порушено кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами комунального підприємства. Встановлено, що, маючи грошові кошти у касі та на рахунках підприємства, вони ухилилися від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що призвело до ухилення від сплати до Пенсійного фонду України 2,5 млн. грн. Ведеться слідство.
В Попасній в межах операції “Фірма“ порушено кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами приватного підприємства. Встановлено, що при здійсненні операцій з металобрухтом, шляхом неправомірного збільшення податкового кредиту з ПДВ по податкових накладних, оформленим від фіктивних фірм, вони ухилилися від сплати до бюджету 515 тис. грн. податку на додану вартість. Ведеться слідство.
В Старобільську співробітниками податкової міліції спільно із працівниками Старобільської митниці здійснено перевірку магазину-складу, де виявлено факт збереження та реалізації м’ясної продукції (кури та печінка) виробництва США та Канади, без документів, що підтверджують законність походження, придбання та безпеку продукції. За результатами перевірки 1,4 тонни м’ясної продукції орієнтовною вартістю 12 тис. грн. вилучено. Проводиться подальша перевірка.
В Сватівському районі у межах операції ”Фірма” порушено кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами приватної агрофірми. Встановлено, що при виплаті працівникам підприємства заробітної плати, вони утримали з них, але не перерахували до бюджету 240 тис. грн. прибуткового податку з громадян, які використали на потреби підприємства, що призвело до ненадходження вказаної суми до бюджету. Також посадові особи оформили придбання від луганської фіктивної фірми дизельного пального на загальну суму 75 тис. грн. При цьому, шляхом безпідставного віднесення до податкового кредиту сум з ПДВ, які не підтверджено документально, ухилилися від сплати до бюджету податку на додану вартість. Слідство триває.
У ході проведення операції «Контрабанді – стоп» (з 14 лютого 2005 року) підрозділами податкової міліції спільно з іншими правоохоронними органами виявлено 1620 порушень податкового законодавства. Вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 29 млн. 540 тис. грн.
13 червня 2006,17:58
|
 |
 |
В містах та районах області: Лисичанськ
Відбулося засідання постійної комісії міськради з питань промислової політики, підприємництва та житлово-комунального господарства. На засіданні було розглянуто проведення організаційної роботи з підготовки питання "Про виконання заходів з підготовки житлово-комунальних служб, підприємств та установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2006-2007 рр." Це питання буде винесено на обговорення на чергову сесію міськради у липні 2006р. Зокрема, планується створити тимчасову комісію міськради з контролю за діяльністю житлово-комунальних служб міста, провести перевірку об’єктів ЖКГ з приводу готовності до наступного опалювального сезону.
● За період з 1 по 6 червня підвідомчими підприємствами УЖКГ міськради відремонтовано 146 кв.м шиферної та 559 кв.м м’якої покрівель, відремонтовано 6 під’їздів та 17 вхідних дверей, здійснена ревізія 11 електролічильників, покрашено 9 тис. кв.м бордюрів та 1,1 тис. кв. м обладнання дитячих майданчиків, вивезено 59 куб.м сміття та прибрано 425 тис.кв.м території біля будинків, викошено 28 тис кв.м трави. За звітний період до служби надійшло 34 звернення громадян, 16 з яких вже виконані, 18 – взяті на контроль для виконання. Також оформлено 19 субсидій на житлово-комунальні послуги.
13 червня 2006,17:56
|
 |
 |
116,4% склало виконання завдання з вуглевидобутку за 5 місяців 2006 року.
Про підсумки роботи вугільної галузі Луганської області за п’ять місяців поточного року повідомив сьогодні на брифінгу заступник начальника Головного управління промисловості і розвитку інфраструктури облдержадміністрації Ігор Токарєв. За його словами, за цей період гірниками видобуто 11 млн. 172 тис. тонн палива. Виконання завдання склало 116,4%. У порівнянні до відповідного періоду минулого року видобуток вугілля збільшився на 483,9 тис. тонн. Перевиконали план такі державні підприємства, як „Ровенькиантрацит”, „Свердловантрацит”, „Антрацит”, „Донбасантрацит”, „Луганськвугілля”, ВАТ „Краснодонвугілля”, ДВАТ „Шахта Білоріченська”. Не виконали встановлене завдання 5 місяців з вуглевидобутку на ДП „Донбасантрацит”, шахтах ім. Кірова та „Голубовська”, ВАТ „Лисичанськвугілля”, ДП „Первомайськвугілля”.
На шахтах області з січня по травень поточного року проведено 78,8 км гірничих виробок, у тому числі 58,8 розкривних та підготовчих. Ігор Токарєв відмітив, що рівень прохідних робіт у цьому році на 1000 метрів більший, ніж торік.
За оперативними даними, відвантажена на теплоелектростанції України вугільна продукція в обсязі 3 млн. 697,2 тис. тонн на суму 749,7 млн. грн. оплачена на 99,4%. Проте намічається проблема збиту вугілля підприємствам енергетики. Це пов’язано, за словами Ігоря Токарєва, з сезонним фактором. Навіть якісне вугілля влітку не реалізується в повному обсязі і зберігається на складах, якщо для цього є потрібні умови.
За перші п’ять місяців 2006 року до підприємств вугільної промисловості Луганської області з держбюджету надійшло 440,3 млн. грн., що на 167,4 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. З цих грошей на часткове покриття витрат собівартості виділено 251,4 млн. грн., на капітальне будівництво і техпереоснащення – 85,9 млн. грн., на реструктуризацію – 73,3 млн. грн., на охорону праці – 0,9 млн. грн., на інші напрямки (ВГРЗ, придбання компресорів тощо) - 28,8 млн. грн.
З початку року працівникам вугільної промисловості виплачено 1 млрд. 126,9 млн. грн., що становить 97,6% від нарахованої зарплати за 5 місяців.
13 червня 2006,17:21
|
 |
 |
10 млн. грн., выделенные области из госбюджета на этот год, пойдут на энергосберегающие мероприятия.
Сегодня на аппаратном совещании начальник управления жилищно-коммунального хозяйства облгосадминистрации Валерий Алешкин доложил о ходе выполнения «Программы реформирования и развития водопроводно-канализационного хозяйства Луганской области на 2004-2006гг. и период до 2010 года» и региональной программы «Питна вода Луганщини на 2006-2020 гг.».
Стоимость выполнения мероприятий по реформированию водопроводно-канализационного хозяйства области составляет 501,535 млн. грн., в том числе 251,821 млн. грн. за счет госбюджета. Вместе с тем, по словам Валерия Алешкина, целевого финансирования из госбюджета не выделялось. Неоднократные обращения в адрес Президента Украины, Премьер-министра по финансированию Программы из госбюджета результатов не дали.
С целью выполнения Программы облгосадминистрацией привлечены средства из всех возможных источников. В основном это субвенции госбюджета, средства областного, местных бюджетов и предприятий водопроводно-канализационного хозяйства. За два года, при среднегодовой потребности в 70,2 млн. грн., было привлечено 35,5 млн. грн. За счет этих средств в 2004-2005 годах введены в эксплуатацию:
• очистные сооружения пгт. Белокуракино - 1500 куб. м/сутки;
• очистные сооружения пгт. Беловодск - 700 куб. м/сутки;
• очистные сооружения № 7 г. Стаханов - 5 нас. агрегатов;
• КНС пгт. Новоайдар - 25 куб. м/сутки;
• напорный коллектор г. Кировск - 200 п.м;
• участок водовода Молодогвардейск – Свердловск - 907 п.м;
• распределительные водопроводные сети г. Свердловск - 1900 п.м.;
• участок водовода Петровское - Красный Луч - 268 п.м;
• распределительные водопроводные сети г. Красный Луч - 3900 п.м;
• хлораторная установка площадки ІІІ-го подъёма пгт. Славяносербск - 2 кг/час хлора;
• участок магистрального водовода IV подъёма г. Брянка - шахтёрские посёлки - 2115 п.м;
• распределительные водопроводные сети г. Антрацит - 3500 п.м.
• хлораторная установка участка ІІІ-го подъёма г. Молодогвардейск - на 4 кг/час хлора.
Валерий Алешкин отметил, что это позволило улучшить водоснабжение и водоотведение в отдельных районах городов Свердловска, Красного Луча, Брянки, Антрацита. Выполненные объемы по снижению энергоемкости водопроводно-канализационного хозяйства позволили сэкономить 9,9 млн. кВт/час.
Вместе с тем, из-за дефицита финансирования выполнение мероприятий Программы за 2004-2005 гг. составило 21-26%.
На 2006 год на развитие водопроводно-канализационного хозяйства области выделены целевые средства в сумме 10 млн. грн. Учитывая рост тарифов на электроэнергию принято решение направить эти деньги на внедрение энергосберегающих мероприятий - замену существующего электрооборудования на менее энергоемкое. Это позволит сэкономить 12,5 млн. кВт/час электроэнергии на сумму 5,6 млн. грн.
На реализацию мероприятий Региональной программы «Питьевая вода «Луганщины на 2006-2020 годы» планируется за 15 лет направить 966,1 млн. грн. В текущем году предусмотрено выполнить работ на сумму 33,68 млн. грн., в том числе 19,1 млн. грн. за счет госбюджета и 9,98 млн. грн. средств областного экологического фонда.
В связи с отсутствием бюджетного финансирования в І квартале текущего года, работа по реализации Региональной программы проводилась только за счет предприятий ВКХ. Во ІІ квартале начаты работы за счет областного экологического фонда, а средства из госбюджета планируются освоить после принятия соответствующего постановления Кабмина.
Во время аппаратного совещания Александр Кобитев указал на недостаточную работу заместителя председателя ОГА Олега Титамира, начальника управления ЖКХ Валерия Алешкина по выполнению ранее принятых решений. Так, в частности, говорилось о необходимости создания в области серьезной программы по подготовке к отопительному сезону 2006-2007гг. Для этого были созданы специальные комиссии, однако, по словам Александра Кобитева, на сегодня реальных предложений по решению проблемных вопросов в сфере ЖКХ нет. Он поручил провести на следующей неделе совещание, с целью разработки конкретного плана мероприятий по энергосбережению, водообеспечению, подготовки ЖКХ области к предстоящей зиме.
13 червня 2006,17:03
|
 |
 |
Более 17 тысяч человек нуждаются в льготном бытовом топливе на зиму.
Вопрос обеспечения льготных категорий граждан твердым бытовым топливом рассматривался сегодня на аппаратном совещании в облгосадминистрации.
Местные органы исполнительной власти и органы местного самоуправления имеют право предоставлять льготы на твердое топливо и сжиженный баллонный газ в натуральном выражении или в денежном выражении по желанию граждан. Так, в 26 регионах области осуществляется выплата денежной наличностью, в 7 - двойная форма: как денежной наличностью, так и в натуральном виде, в г. Первомайск - только в натуральном виде.
В 2006 году минимальная норма обеспечения населения твердым топливом для Луганской области предусмотрена в размере 2 тонны, граничный показатель стоимости за 1 тонну установлен в размере 462 грн.
На предоставление льгот и субсидий населению для приобретения твердого топлива и сжиженного газа на 2006 год утверждена субвенция из госбюджета в размере 7,3 млн. грн., а для обеспечения твердым топливом исходя из предлагаемой нормы 2 тонны, объем финансирования необходимо увеличить на 11 млн. грн. По состоянию на 1 июня текущего года на учете в горрайуправлениях труда и соцзащиты населения для обеспечения твердым топливом состоит 17 тыс. 147 лиц льготной категории, в том числе 15 тыс. 841 ветеран войны. По состоянию на 1 июня 2006 года поступила субвенция из госбюджета в размере 1,3 млн. грн., что составляет 17,8% от запланированной суммы на год.
В ряде городов и районов области началась выплата денежной наличностью, их деньги получили 2846 льготников или 16,6%. В товарной форме твердое топливо получили 16 ветеранов войны, что составляет 1,7% от общей текущей потребности среди ветеранов войны.
В 2006 году предприятия угольной отрасли должны обеспечить льготным углем 127 тыс. 395 чел., которые имеют на это право согласно ст.43 Горного закона Украины. Для этого необходимо 783,6 тыс. тонн угля, с учетом 37 тыс. тонн долга за 2004-2005 годы по шахтам, находящимся в стадии ликвидации. По состоянию на 1 июня текущего года уже завезено 250,4 тыс. тонн, что составляет 33,6% от годовой нормы.
Для обеспечения твердым топливом интернатных учреждений Главного управления труда и социальной защиты населения облгосадминистрации на отапливаемый период 2006-2007 гг.запланировано закупить 3 тыс. 121,4 тонн каменного угля на общую сумму 1 млн.259,3 тыс. грн. По состоянию на 01.05.06 тендерными комитетами домов-интернатов проведена процедура закупки твердого топлива, а именно Ровеньковским детским домом-интернатом (закуплено 470,9 тонн угля на сумму 134,2 тыс.грн.), Попаснянским домом-интернатом (закуплено 611 тонн угля на сумму 142,6 тыс.грн.), Антрацитовским домом-интернатом (закуплено 383,9 тонн на сумму 122,5 тыс.грн.). Остальные интернатные учреждения планируют закупить твердое топливо в июне-августе текущего года.
И.о. председателя облгосадминистрации Александр Кобитев поручил проводить постоянный мониторинг обеспечения твердым топливом льготных категорий населения и обеспечить их топливом в полном объеме в пределах установленных норм до начала отопительного сезона 2006-2007гг. До 15 августа предприятиям, организациям и соответствующим структурам облгосадминистрации необходимо отчитаться о состоянии выполнения графиков обеспечения льготным топливом.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|