Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 22 січня 2021

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
23 листопада 2004,16:31 Версія для друку

Современные пути профилактики и лечения астмы обсудили сегодня участники проекта «Жизнь без астмы» в Луганске.

Современные пути профилактики и лечения астмы обсудили сегодня участники Всеукраинского образовательного проекта «Жизнь без астмы» на брифинге в Луганской областной детской клинической больнице. В нем приняли участие ведущие пульмонологи области. Организаторами проведения данного проекта выступили Министерство здравоохранения Украины, Институт фтизиатрии и пульмонологии АМН Украины им.Ф.Яновского и Ассоциация аллергологов Украины. Акция «Жизнь без астмы» проводится с целью привлечь внимание общественности к этому заболеванию, проинформировать население об уровне заболеваемости астмой в Украине, новых подходах и возможностях лечения бронхиальной астмы, содействовать сотрудничеству врачей и людей, страдающих этим заболеванием, для достижения полного контроля больного над недугом.
По словам главного терапевта управления здравоохранения облгосадминистрации Татьяны Будаковой, на сегодняшний день в Украине бронхиальной астмой болеет 8,3% населения, причем уровень заболеваемости с каждым годом увеличивается. В Луганской области бронхиальная астма у населения области встречается в 4% случаев. Большая доля случаев бронхиальной астмы остаются недиагностированными.
Также организаторы акции «Жизнь без астмы» презентовали в Луганске первую в Украине социальную Программу «Оранж кард» (компании «ГлаксоСмитКляйн»). Она позволит детям, молодежи до 25 лет, лицам старше 50 лет, инвалидам и «чернобыльцам» лицам, страдающим бронхиальной астмой и хроническим бронхитом, получать современное лечение, покупая препараты компании по льготным ценам.
В рамках Всеукраинского образовательного проекта «Жизнь без астмы», который в текущем году проходит под девизом «Полный контроль над астмой», в Луганской области 23-26 ноября пройдут встречи ученых за «круглым столом», беседы врачей с пациентами, планируется организовать консультации в астма – школах.

23 листопада 2004,16:25 Версія для друку

Луганський національний педуніверситет имени Тараса Шевченко увійшов до складу Міжнародної асоціації університетів.

Луганський національний педагогічний університет офіційно увійшов до складу Міжнародної асоціації університетів. Рішення про прийняття одного з провідних педагогічних вузів Донбасу до МАУ прийняте на 67-му засіданні цієї престижної міжнародної організації під час 12-ї Генеральної конференції Мау в Сан-Пауло в Бразилії.
Тепер відомості про ЛНПУ буде занесено у Міжнародний довідник університетів. Крым того, участь у складі Міжнародної асоціації університетів відкриває перед ученим, педагогами і студентами нові широкі можливості співробітництва і взаємодії. Нові ресурсні й інформаційні центри, доступ до яких відкривається перед ЛНПУ завдяки вступу до Асоціації, дозволять збільшити обсяги обміну студентами, викладачами, якісно поліпшити співробітництво з ведучими вузами усього світу щодо спільних наукових розробок, реалізації загальних проектів. Зараз складі Міжнародної асоціації університетів знаходяться 15 вузів України.
Міжнародна асоціація університетів заснована в 1950 р. під егідою ЮНЕСКО, поєднує велику мережу установ і організацій 150 країн світу. Асоціація створює умови для спільної роботи університетів усього світу, сприяє обміну досвідом, захищає інтереси вищого утворення з урахуванням політичного курсу міжнародних організацій, таких як ЮНЕСКО, Всесвітній Банк і інші. Крім того, МАУ надає всеосяжну й авторитетну інформацію про системи вищого утворення, установах і кваліфікаціях по усьому світі.

23 листопада 2004,16:22 Версія для друку

В містах та районах області

Алчевськ: 44,7% більше виробили продукції підприємства Алчевську за 10 місяців 2004 року, ніж за той же період минулого року. Всього за цей період ними випущено товарної продукції на загальну суму 3640,7млн. грн. Так, за січень-жовтень промисловим комплексом міста вироблено За цей період вироблено 2 млн. 426,8 тис. тонн чавуну, 3 млн. 174,8 тис. тонн сталі, 2 млн. 461,5 тис. тонн готового прокату, 2 млн.126 тис. тонн коксу, 33,1 тис. тонн сірчаної кислоти, 34,2 тис. тонн мінеральних добрив, 27,8 тис. м3 мінеральних виробів, 3167,7 тис. тонн хлібобулочних виробів, 7093 тонн крупи гречаної.
Біловодський район: За січень-жовтень 2004р. до зведеного бюджету мобілізовано 4 млн. 105,3 тис. грн. податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшені на 5,2%. Доходи місцевого бюджету збільшились на 8% та склали 2351,5 тис. грн. Номінальна середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень-жовтень п.р. у порівнянні з 2003р. підвищилась на 28,6%, та склала 343,24 грн. Заборгованість із виплати заробітної плати в районі з початку року зменшилася на 58,4%.
Лисичанськ: 597 жительниць Лисичанстку та 211 мешканок Сватова, Старобільська, Первомайська, Рубіжного, Северодонецька тощо пройшли маммографічне обстеження на базі центральної міської поліклініки. Кабінет маммографії в Лисичанську працює з квітня поточного року. За цей час обстежено близько 800 жінок. З них 51 жінка віком до 35-років, 276 - у віці 35-40 років, 481- старше 45 років. Кабінет маммографії оснащено сучасною діагностичною апаратурою. Це дозволяє якісно та своєчасно здійснювати діагностику онкозахворювань, підвищити ефективність лікування, а також проводити профілактичні огляди не тільки жінок Лисичанська, але й регіону. Маммограф придбаний за ініціативи приміського голови Валерія Бондаренка за кошти міського бюджету у сумі 500 тис. грн. Для кабінету маммографії для оперативної обробки даних у липні п.р. за бюджетні кошти також були придбані комп’ютер та принтер.

22 листопада 2004,16:41 Версія для друку

Выборы на территории области прошли на хорошем уровне политической. культуры. – Александр Ефремов.

«Выборы на территории области прошли на хорошем уровне политической. культуры», – заявил вчера председатель Луганской облгосадминистрации Александр Ефремов в ходе пресс-конференции. По предварительным данным во втором туре голосования приняли участие 88,41% избирателей области, в то время как по Украине в целом в нем участвовали 79,34% населения.
По словам Александра Ефремова, на этот раз среди голосовавших было значительно меньше тех, кто не нашел своего имени в списках избирателей. «Территориальные избирательные комиссии за три недели между турами хорошо поработали и внесли много необходимых изменений», - отметил губернатор. При этом он напомнил, что 21 ноября на территории Луганской области также голосовали украинские граждане, которые сейчас временно проживают в соседних областях России – Ростовской, Воронежской и Белгородской. По словам главы облгосадминистрации, их фамилии пришлось дополнительно вносить в списки. Для этого около 1,5 тысяч решений было принято судами области . Александр Ефремов также заявил , что в ходе подготовки и самой процедуры голосования не отмечено серьезных нарушений которые могли бы повлиять на результаты выборов. «Ни от иностранных наблюдателей, ни от наблюдателей, представляющих интересы кандидатов в Президенты, таких обращений к нам не поступало», - отметил глава областной администрации.

22 листопада 2004,16:37 Версія для друку

79 официальных наблюдателей следили за ходом 2-го тура выборов в Президенты Украины в Луганской области.

За ходом 2-го тура выборов в Президенты Украины в Луганской области следили 79 официальных наблюдателей. За ходом голосования 21 ноября на территории области наблюдали представители от стран СНГ, ОБСЕ, Международного национально-демократического института. Они также ознакомились с работой территориальных и участковых избирательных комиссий и присутствовали при подсчете голосов на участках во всех избирательных округах на территории области. Замечаний или официальных заявлений от международных наблюдателей в территориальные избирательные комиссии и в областной штаб по содействию деятельности официальных наблюдателей от иностранных государств и международных организаций и о нарушениях действующего законодательства про выборы Президента Украины не поступало.

22 листопада 2004,16:36 Версія для друку

З достроковим виконанням річного завдання з вуглевидобутку ВАТ “Краснодонвугілля” привітали перші керівники Луганської області.

З достроковим виконанням річного завдання з вуглевидобутку ВАТ “Краснодонвугілля” привітали голова облдержадміністрації Олександр Єфремов та голова обласної ради Віктор Тихонов. В привітанні, зокрема, говориться:
“Трудовий колектив підприємства в черговий раз показав приклад високоякісної і самовідданої праці, яка увінчалась значним успіхом – 20 листопада забезпечено виконання річного завдання з вуглевидобутку – на-гора було піднято 4 млн. 700 тис. тонн вугілля. Ваша сумлінна виробнича діяльність заслуговує самої глибокої поваги та вдячності. Обласна державна адміністрація та обласна рада впевнені, що гірники ВАТ “Краснодонвугілля” і в подальшому будуть нарощувати обсяги вуглевидобутку, вносити вагомий внесок в стабільну роботу галузі, сприяти зростанню економічного потенціалу Луганщини”.

22 листопада 2004,16:25 Версія для друку

Громадську раду створено при обласній державній адміністрації.

Розпорядженням губернатора Олександра Єфремова при обласній державній адміністрації створено Громадську раду, яка є консультативно-дорадчим органом. Її створено з метою здійснення координації заходів із забезпечення проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики. Громадська рада буде сприяти реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами та забезпечувати врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання рішень центральних і місцевих органів виконавчої влади. Громадська рада готує та подає пропозиції щодо проведення консультацій з громадськістю, строків проведення публічних громадських обговорень. Вона повинна систематично інформувати громадськість, зокрема через засоби масової інформації, про свою діяльність, прийняті рішення та стан їх виконання. Громадська рада має право відповідно до напрямів своєї роботи створювати постійні та тимчасові робочі органи: комітети, комісії, експертні групи, а також проводити асамблеї, конференції, збори. Однак основною формою її роботи є засідання, які проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на квартал. До складу Громадської ради включаються по одному представнику від громадських рад при райдержадміністраціях, а також громадських організацій, професійних спілок й інших об’єднань громадян, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації. Рішення Громадської ради мають рекомендаційний характер, вони приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні.

22 листопада 2004,16:25 Версія для друку

В містах та районах області

Біловодський район: в районі розпайовано 88 тис. 734 га сільськогосподарських угідь, 8 тис. 534 громадян набули право на земельну частку (пай). На цей час у районі отримали сертифікати 8 тис. 480 громадян, оформлено 7 тис. 639 державних актів на земельні частки (паї), що становить 90% громадян, що отримали сертифікати. Громадянам видано 7 тис. 140 актів, з них з початку року майже 2 тис. державних актів. Ще 82 акти знаходяться в стадії розробки.
Новоайдарський район: питання виконання програми "Вода" розглянуто о на зустрічі голови райдержадміністрації Миколи Михайловського з активом селища Побєда. У зустрічі взяли участь понад 50 мешканців селища. Згідно з прийнятою у квітні поточного року постановою Кабінету міністрів України, для забезпечення водопостачання селища Побєда з державного бюджету виділено 50 тис. грн., з яких вже використано 12,5 тис. грн.
Станично-Луганський район: нараду з питань будівництва об’єктів водопостачання та газифікації за участю будівельників та голів селищних рад проведено в держадміністрації району. За підсумками наради вирішено укласти угоду з організацією "Луганськагропроект" на будівництво об’єктів водопостачання у с.Комишне, с.Широке та на роботи з коригування проекту підвідного газопроводу до с.Герасимівка. На ПП "Теплогаз" вирышено покласти контроль за використанням коштів на газифікацію сел Передільське та Тепле.

21 листопада 2004,13:37 Версія для друку

Проявить гражданскую активность и прийти на свои избирательные участи и проголосовать призвал губернатор Александр Ефремов.

Проявить гражданскую активность и прийти на свои избирательные участи, чтобы проголосовать за будущего Президента Украины. С таким призывом обратился сегодня к жителям области председатель Луганской облгосадминистрации Александр Ефремов по время интервью, которое он дал после того, как сам проголосовал на 22 избирательном участке в Луганске, куда губернатор пришел вместе с членами своей семьи. По словам Александра Ефремова, все 1462 избирательных участка на территории Луганской области открылись вовремя, никаких грубых нарушений в процессе голосования не отмечено.
По состоянию на 11.00. уже проголосовало 29% населения области.

19 листопада 2004,16:27 Версія для друку

Одаренная молодежь - это будущее нашего региона, и ее активная жизненная позиция - гарантия будущего процветания Луганщины и всей украинской державы. – Александр Ефремов.

«Одаренная молодежь - это будущее нашего региона, и ее активная жизненная позиция - гарантия будущего процветания Луганщины и всей украинской державы», – заявил председатель Луганской облгосадминистрации Александр Ефремов сегодня на церемонии вручения именных стипендий облгосадминистрации и облсовета лучшим представителям учащейся молодежи нашей области. В ходе торжественной церемонии губернатор призвал юных стипендиатов «отстаивать свои убеждения, работать и жить во имя людей». Он также отметил, что за годы независимости Украины количество обучающихся в вузах Луганщины увеличилось в два раза. «Вместе с тем, уровень знаний наших студентов позволяет им в любой стране мира чувствовать себя грамотными людьми», - заявил Александр Ефремов.
31 учащийся общеобразовательных, профессионально-технических и высших учебных заведений Луганской области были удостоены сегодня ежемесячных именных стипендий облгосадминистрации и облсовета. Среди стипендиатов – победители Всеукраинских, региональных, районных олимпиад, отличники учебы, активисты общественной жизни, активные участники научных семинаров и конференций. Уже сегодня они имеют высокие учебные достижения в самых различных областях науки и образования. Школьники ежемесячно будут получать именную стипендию в размере 50 грн., учащиеся ПТЦ – 80 грн. Для студентов вузов Луганщины она составляет 100 грн. в месяц, для аспирантов – 170 грн.
Специальные стипендии для самых одаренных и талантливых представителей учащейся молодежи Луганская облгосадминистрация и областной совет установлены 8 лет назад. Они выплачиваются с целью материальной поддержки и стимулирования творческой и общественной активности молодого поколения жителей области.


Сторінки:
8910111213141516171819202122

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера