Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: неділя, 07 березня 2021

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
10 листопада 2004,17:17 Версія для друку

Ще два нових військових містечка Луганського прикордонного загону будуть відкриті до кінця поточного року. – Олександр Єфремов.

“Ще два нових військових містечка Луганського прикордонного загону будуть відкриті до кінця поточного року в Новопсковському та Свердловському районах”, – заявив голова облдержадміністрації Олександр Єфремов в ході урочистого відкриття нового військового містечка прикордонної застави “Бірюкове”.
Облаштування державного кордону України, що проходить по території Луганської області, ведеться згідно плану, розробленому на 2004 рік спільно облдержадміністрацією і Східно-регіональним управлінням Державної прикордонної служби України. В цьому плані передбачені заходи щодо реконструкції 12-ти військових містечок Луганського прикордонного загону. За словами Олександра Єфремова, вже 5 з них відкрито. Сьогодні до складу Луганського прикордонного загону входять 32 прикордонних підрозділи, основними з яких є прикордонні застави та відділення прикордонного контролю. Загальна протяжність ділянки державного кордону у межах області становить 746 км, сухопутна ділянка - 599 км., річкова ділянка - 147 км. Пропуск громадян здійснюється у 9 пунктах пропуску, 6 з яких є міжнародними.
Луганським прикордонним загоном за 10 місяців поточного року затримано 589 порушників державного кордону, 14 незаконних мігрантів, 19,5 кг наркотичних речовин, 110 одиниць зброї та боєприпасів до неї, не допущено 504 випадки ввезення контрабандних вантажів на загальну суму більше 8 млн. 800 тис. грн.
За підсумками оперативно-службової діяльності у 2003 році загін посів 1 місце серед органів охорони держкордону ДПС України.

09 листопада 2004,15:43 Версія для друку

Выставка продукции луганских предприятий в рамках «Дней Луганской области в Ростовской области» состоится 11-12 ноября в Ростове-на-Дону.

Выставка продукции предприятий Луганщины в рамках «Дней Луганской области в Ростовской области» состоится 11-12 ноября в Ростове-на-Дону. Торжественное открытие выставки и Дней Луганщины в Ростове состоится 11 ноября в Торгово-Выставочном Центре «Роствертол» с участием губернаторов двух соседних областей – Александра Ефремова и Владимира Чуба.
По данным Луганской региональной торгово-промышленной палаты, около 20 предприятий из нашей области смогут ознакомить ростовчан с образцами своей продукции на экспозиции общей площадью около 200 кв.м. О своем участии в ростовской выставке заявили такие ведущие промышленные предприятия, как ОАО ХК «Лугансктепловоз», ГППО «Луганский станкостроительный завод», ЗАО «Луганский завод коленчатых валов», Лисичанский стеклозавод «Пролетарий», СГПП «Азот» а также Луганский аграрный университет, Восточноукраинский национальный университет им. Даля и другие.
Организаторами выставки являются Луганская областная государственная организация, Администрация Ростовской области, а также Луганская торгово-промышленная палата и ТПП Ростовской области. Цель проведения этого мероприятия - углубление двусторонних торгово-экономических связей между соседними регионами. Как сообщили в Луганской РТПП, такие выставки традиционные и проводятся 3-й год подряд в рамках празднования «Дней Луганской области в Ростовской области». За 3 года проведения этих выставок товарооборот с Ростовом-на-Дону увеличился более чем в 2 раза.
Выставочные мероприятия пройдут в рамках реализации Соглашения о сотрудничестве между Луганской областью Украины и Ростовской областью РФ. Планируется, что 12 ноября состоится заседание рабочей группы по реализации этого межрегионального соглашения, где будет обсуждаться вопрос о продлении его действия.

09 листопада 2004,15:41 Версія для друку

Урочистий пуск газу відбувся в селах Білокуракінського району.

Урочисті з нагоди пуску в експлуатацію газопроводу довжиною 11,6 км відбувся 8 листопада в селах Плахо-Петрівське та Маньківка Білокуракінського району. “Блакитне паливо” було подано у перші 4 будинки. До кінця поточного року планується газифікувати 30 будинків у селі Плахо-Петрівське та 18 – у селі Маньківка. Кошти на реалізацію проектів газифікації цих сіл виділені з місцевих та обласного бюджетів.
В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Діденко, народний депутат України Микола Гапочка та місцеві жителі.

09 листопада 2004,15:40 Версія для друку

Діти пільгових категорій з Луганської області відправилися на відпочинок до “Артеку”.

Діти пільгових категорій з Луганської області відправилися 8 листопада на ХІІІ оздоровчу зміну до Міжнародного дитячого центру “Артек”. Оздоровляться та відпочинуть в цей раз 34 дитини з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти-інваліди та постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
З початку поточного року в МДЦ “Артек” відпочили 443 дитини з Луганської області, в тому числі 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 27 дітей загиблих шахтарів та 56 дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЄС.

09 листопада 2004,15:34 Версія для друку

В містах та районах області

Рубіжне: міський голова Анатолій Бусенков звернувся до керівників промислових підприємств та підприємців із пропозицією обладнати у відділеннях центральної міської лікарні палати для інвалідів Великої Вітчизняної війни й учасників бойових дій. Вже готується проектна документація на 13 палат.
Слов’яносербський район: для покращення роботи об’єктів житлово-комунального господарства району з держбюджету на реконструкцію водопровідної мережі в с. Хороше передбачено фінансування на суму 900 тис. грн. Станом на 1 листопада поточного року вже профінансовано 786,3 тис. грн., освоєно 574,5 тис. грн. На капітальний ремонт газової котельні в с. Металіст передбачено фінансування з держбюджету на суму 100 тис. грн. Станом на 1 листопада поточного року вже профінансовано 88,6 тис. грн., освоєно – 41,6 тис. грн.
Брянка: ТОВ "Брянківський машинобудівний завод" розробив інвестиційний проект "Організація виробництва каркасів візка вантажного вагону моделі 18-100". Проектом передбачається створення 277 нових робочих місць з середньомісячною заробітною платою 1377,99 грн., забезпечення впродовж 7 років надходження податкових платежів у сумі 111159,56 тис. грн. Реалізація даного проекту передбачає також створення додаткових робочих місць на інших підприємствах на основі коопераційних зв’язків. Загальний обсяг інвестицій становитиме 2511,45 тис.дол.США (13310,7 тис. грн.). Термін окупності проекту-1,5 року.
Ровеньки: робочу групу з питань упровадження державної регуляторної політики. створено в Ровеньківському міськвиконкомі. Група буде працювати над спрощенням процедури оформлення дозвільних актів для здійснення підприємницької діяльності в рамках діючого законодавства. Рішення про створення робочої групи прийнято в ході "круглого столу", проведеного заступником міського голови Віталієм Пономаревим за участю членів фокус-групи українсько-американського проекту "BIZPRO". У ході засідання були розглянуті підсумки соціологічного опитування ровеньківських підприємців з питання "Проблеми і бар’єри здійснення підприємницької діяльності в місті". Опитування показало, що у підприємців виникають деякі труднощі у вирішенні питань землекористування, оформлення різних дозвільних актів. Діяльність створеної робочої групи сприятиме вирішенню цих труднощів.
Антрацитівський район: станом на 9 листопада поточного року з початку року кількість підприємств-боржників по зарплаті у районі зменшилась з 20 до 8. Темпи росту промисловості у порівнянні з минулим роком становлять 139,8%. Середні пенсії по району збільшилися на 94,6%, що складає 317 грн., середня місячна заробітна плата працівників району у порівнянні з початком року збільшилася на 17,3% та становить 413 грн.
Старобільський район: голова райдержадміністрації Валерій Пахниць провів робочу нараду та зустріч з жителями с. Караяшника з питання газифікації села. Вирішено питання про додаткове виділення 1,5 км труб за рахунок коштів держбюджету на суму 35 тис. грн. Це дозволить до кінця поточного року завершити газифікацію села.

09 листопада 2004,11:46 Версія для друку

На 10-15% снизился уровень цен на мясо и птицу в местах альтернативной торговли на рынках Луганской области.

На 10-15% снизился уровень цен на мясо и птицу в местах альтернативной торговли на рынках Луганской области. По сообщению управления торговли и бытового обслуживания населения Луганской облгосадминистрации, это стало возможным благодаря созданию дополнительных торговых мест на 30 рынках области для осуществления альтернативной торговли товаропроизводителями этой продукции. С целью стабилизации ценовой ситуации на потребительском рынке основных продуктов питания и, прежде всего, продуктов животноводства торговля осуществлялась четырьмя мясокомбинатами области, тремя птицефабриками и шестью фермерскими хозяйствами. По организации альтернативной торговли мясом и мясопродуктами на продовольственных рынках Луганской области организовано 66 лотков, которые реализуют на рынках мясо, сало, птицу от товаропроизводителя. За этот период продано 2802 кг мяса, 409 кг сала,611 кг птицы по ценам, ниже рыночных на 5-10%.

08 листопада 2004,16:59 Версія для друку

3 млн. 24 тис. тонн понад завдання видобуто підприємствами вугільної промисловості Луганської області за 10 місяців поточного року. - Юрій Зюков.

“3 млн. 24 тис. тонн понад завдання видобуто підприємствами вугільної промисловості Луганської області за 10 місяців поточного року”, - заявив сьогодні на брифінгу заступник голови облдержадміністрації Юрій Зюков. За його словами, за 10 місяців поточного року гірниками Луганщини видобуто 21 млн. 825 тис. тонн палива. Виконання плану склало 116,1 %. Забезпечили виконання завдання з видобутку вугілля ДП “Ровенькиантрацит”, ДП “Свердловантрацит”, ДП “Антрацит”, ВАТ “Краснодонуголь” та шахти “Білоріченська” і “Ломоватська”. Збільшили обсяг виробництва в порівнянні з аналогічним періодом минулого року ДП “Антрацит” – на 609,3 тис. тонн, ДП “Свердловантрацит” – на 288,9 тис. тонн, шахта “Білоріченська” – на 186,5 тис. тонн, ДП “Луганськвугілля” – на 133,6 тис. тонн, ДП “Донбасантрацит” – на 80,1 тис. тонн, ДП “Первомайськвугілля” – на 69,1 тис. тонн, шахта “Никанор–Нова” – на 1,5 тис. тонн. Добове завдання з видобутку вугілля виконали ДП “Ровенькиантрацит”, ДП “Свердловантрацит”, ДП “Антрацит”, ВАТ “Краснодонвугілля” та дві самостійні шахти – “Білоріченська” і “Ломоватська”. Завдання по середньодобовому видобутку вугілля виконане на 105,9 %.

08 листопада 2004,16:58 Версія для друку

6 млн. 766 тис. тонн вугілля, видобутого на Луганщині, відвантажено на теплоелектростанції України.

Підприємствами вугільної промисловості Луганської області на теплоелектростанції України за 10 місяців поточного року відвантажено 6 млн.766 тис. тонн вугільної продукції на суму 1044,1 млн. грн. Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник голови облдержадміністрації Юрій Зюков. “Це свідчить про те, що 67 днів в цьому році теплоелектростанції України працювали на вугіллі, видобутому на Луганщині», - заявив Юрій Зюков. За його словами, за відвантажену вугільну продукцію генераціями сплачено 1060,3 млн. грн., або 101,6%. Поточна заробітна плата шахтарям області у жовтні виплачена в повному обсязі усіма державними вугледобувними підприємствами, за винятком ДП „Луганськвуглебудреструктуризація”. Держпідтримки на собівартість надійшло 237,4 млн. грн., що на 37,7 млн. грн. більше, ніж за 10 місяців минулого року.

08 листопада 2004,16:57 Версія для друку

На 11,8% більше виробив продукції ВАТ “Алчевський меткомбінат” за 10 місяців поточного року, ніж за той же період минулого року.

За даними Головного управління промисловості облдержадміністрації, на 11,8% більше виробив продукції ВАТ “Алчевский меткомбінат” за 10 місяців поточного року, ніж за той же період минулого року. З початку 2004 року ВАТ “АМК” виробив 2 млн. 426 тис. тонн чавуну, 3 млн. 175 тис. тонн сталі, 2 млн. 461,6 тис. тонн прокату, що на 8-13% більше, ніж за січень-жовтень 2003 року.
Інші провідні підприємства області також нарощують виробничі обсяги. Так, ВАТ “Алчевськкокс” виробив за цей період 1 млн. 939,6 тис. тонн коксу, 31,7 тис. тонн мінеральних добрив, що на 9,6% більше аналогічного періоду минулого року. ЗАТ “Луганський трубний завод” в жовтні поточного року виробив труб на 7,4% більше, ніж у вересні цього року. ТОВ “Линос” у жовтні у порівнянні з вереснем поточного року збільшив обсяг переробки нафти на 0,9%. Виробництво бензину склало 102,9%, мазуту-100,2%, дизпалива - 96,4%. ВАТ “Склопластик” у жовтні виробив продукції на 21,7% більше, ніж у вересні поточного року, ТОВ “Рубіжанський Краситель” - більше на 27,4%, Рубіжанський казенний завод “Зоря” - на 20,7%, ВАТ “Лиссода” - на 18,3%.

08 листопада 2004,16:56 Версія для друку

На протяжении ряда лет сохраняется положительная динамика роста внешнеторгового оборота Луганской области с Ростовской областью. – Михаил Стоянов.

«На протяжении ряда лет сохраняется положительная динамика роста внешнеторгового оборота Луганской области с Ростовской областью», - отметил заместитель председателя облгосадминистрации Михаил Стоянов. По его словам, объем внешней торговли Луганской области с Ростовской областью в 2002 году составил 17 млн. долл., в 2003 году – 34,7 млн. долл., за 9 месяцев 2004 года - 33 млн. 160 тыс. долл. США и увеличился на 35,2% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. Оборот внешней торговли товарами с Российской Федерацией за 8 месяцев текущего года составил 316,4 млн. дол. США. При этом объем экспорта увеличился на 100% и составил 205,6 млн. дол. США, или 17,4% от общего объема экспорта области.
Экспорт в Ростовскую область за январь-сентябрь текущего года увеличился по сравнению с предыдущим годом на 26,5% и составил 25 млн. 694 тыс. долл. США. Основными товарными группами экспорта в Ростовскую область являются черные металлы и изделия из них, органические химические соединения, производственное оборудование, пластмассы и изделия из них.
Импорт из Ростовской области за 9 месяцев текущего года увеличился на 77,3% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года и составил 7 млн. 466 тыс. долл. США. Увеличились объемы поставок производственного оборудования, органических химических соединений. Положительное сальдо внешнеторгового баланса составляет 18 млн. 228 тыс. долл. США.
Как отметил Михаил Стоянов, в последние несколько лет наладилось тесное сотрудничество Луганской области с Ростовской областью Российской Федерации. Этому способствовало ежегодное проведение Дней Луганской области в Ростове-на-Дону и Дней Ростовской области в Луганске. В этом году традиционные Дни Луганщины в Ростове состоятся 11-12 ноября. В их рамках в выставочном центре «РОСТВЕРТОЛ» состоится выставка продукции предприятий из Луганской области и заседание рабочей группы по реализации межрегионального соглашения о сотрудничестве между Луганской и Ростовской областями.


Сторінки:
141516171819202122232425262728

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера