15 червня 2004,14:34
Без соціального партнерства з роботодавцями повністю розв’язати проблему робочих кадрів в області неможливо. – Борис Дяченко.

“Без соціального партнерства з роботодавцями повністю розв’язати проблему робочих кадрів в області неможливо”, – зазначив заступник начальника Головного управління освіти та науки облдержадміністрації Борис Дяченко в ході засідання "круглого столу" "Розвиток соціального партнерства з підготовки робітничих кадрів в регіоні: досвід і перспективи", що відбулось в облдержадміністрації. Учасники "круглого столу" розглянули сучасні вимоги роботодавців до випускників професійно-технічних навчальних закладів області та шляхи взаємодії щодо підготовки робочих кадрів.
На сьогодні в області діє 75 професійно-технічних навчальних закладів, де навчаються біля 33 тис. чоловік. За "Регіональною програмою підготовки кваліфікованих робітників на 2003-2004рр.", затвердженою головою облдержадміністрації Олександром Єфремовим, розроблено прогнозні показники прийому молоді до професійно-технічних навчальних закладів за галузями та професіями, випуск і працевлаштування робітників, а також затверджено перелік підприємств, які мають забезпечити випускників роботою. У 2003 році професійно-технічних навчальних закладів області підготовлено 17 тис. кваліфікованих робітників, біля 13 тис. з них навчались за рахунок держбюджету.
У роботі “круглого столу” взяли участь керівники Федерації профспілок Луганської області, Луганського обласного комітету профспілок працівників освіти та науки, Головного управління освіти та науки облдержадміністрації, Луганського відділення Українського союзу промисловців і підприємців, Луганського обласного союзу роботодавців, обласного центру зайнятості, а також представники підприємств-роботодавців та директори регіональних базових професійно-технічних навчальних закладів області.