14 грудня 2005,12:17
За особистим запрошенням Геннадія Москаля 25 луганських дітей-сиріт проведуть зимові канікули в Мукачеві.

З ініціативи та особистої домовленості голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля 25 сиріт з 4 дитячих будинків Луганщини, проведуть зимові канікули в Мукачеві. Їх від’їзд на західну Україну заплановано на 4 січня. Відпочинок дітлахів проходитиме в дитячому оздоровчому центрі. Зараз спеціалістами Головного управління освіти та науки облдержадміністрації формується група з відмінників навчання.
Передбачається, що 6 січня на Святий вечір в Мукачеві зберуться голови міст та райдержадміністрацій Луганської області на чолі з губернатором Геннадієм Москалем. Свято вони зустрічатимуть за одним столом з дітьми та представниками місцевої влади Мукачева. Ця поїздка проходитиме під гаслом „Схід-Захід разом!” і має за мету ознайомлення з традиціями та звичаями, західної України, налагодження дружніх стосунків та співробітництва.
Геннадій Москаль також направив листи до керівництва Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської областей, а також до голів міст Луцьк, Львів, Ужгород, голів облдержадміністрацій Волинської, Закарпатської областей з проханням прийняти дітей з Луганської області на зимовий відпочинок в дитячі оздоровчі центри, табори відпочинку тощо. Проте у деяких керівників міст та районів Луганщини вже є прямі домовленості щодо відпочинку дітей на заході. Так, наступного року 450 дітей м. Старобільська планується відправити до Львова.