Сьогодні голова Луганської облдержадміністрації перебуває з робочою поїздкою в Сватівському районі. З початку він ознайомився з роботою Сватівського райавтодору, провідним підприємством галузі в області з мережею обслуговування – 398,9 км доріг. Сватівський райавтодор одним з перших в Україні застосував передову технологію очищення автодоріг взимку за допомогою протигололідних реагентів. Крім того, підприємство оснащене необхідною дорожньою технікою, має свою їдальню, цех пошиття одягу. У 2005 році підприємство виконало обсяг робіт на суму 143,7 тис.грн, що майже на мільйон гривень більше, ніж у 2004 році, працює з прибутком і відзначається стабільністю.
Потім губернатор оглянув господарство агрофірми ТОВ «Слобожанська», заснованої в 2000 році. Вона має 5 тис. 147 га сільськогосподарських угідь, в тому числі 4 тис. 75 га рілля. Кількість працюючих становить 74 чол. Обговорив з керівництвом агрофірми проблемні питання, серед яких потреба в довгострокових кредитах на закупівлю високопродуктивної сільськогосподарської техніки, а також для оздоровлення поголів’я великої рогатої худоби в господарстві.
Після цього Геннадій Москаль побував в дитячому будинку „Надія”, поспілкувався з вихованцями, подарував килим для ігрової кімнати та солодощі для дітей. Потім він оглянув локомотивного депо Сватове, що входить до складу служби локомотивного господарства Донецької залізниці, та переїхав до Свято-Успенського храму. В храмі голова облдержадміністрації взяв участь в святковому богослужінні з освяченням води до відзначення хрещення Господа Бога й Спаса нашого Ісуса Христа в Свято-Успенському храмі.
За програмою губернатор також відвідав ЗАТ «Сватове-Агро», оглянув виробництво. ЗАТ “Сватове Агро” спеціалізується на зберіганні, переробці зерна. При потужності 130 тон зерна на добу підприємство може виробляти до 30 тис. тонн борошна на рік. Структура підприємства складається з двох заготівельних дільниць та одного млина. На території товариства розташована пекарня. Загальна сума інвестицій склала 475 тис. грн., що дозволило в 2005 році встановити на підприємстві нову зерносушилку, провести реконструкцію борошномельного цеху, капремонт складських приміщень на виробничих ділянках, капітальний ремонт зерносушилки ДСП–32.
Також Геннадій Москаль поклав квіти до меморіалу Слави, Пам’яті та Скорботи, який було встановлено з нагоди 50-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
В другій половині дня губернатор оглянув господарство СФГ «Зоряне», відвідав культурно-спортивний комплекс с.Преображенне. Згідно програми він також мав відвідати Сватівське районне територіальне медичне об’єднання, ознайомитись з роботою дитячої консультації відділення після реконструкції. Побувати на ЗАТ «Сватівська олія», взяти участь у відкритті після реконструкції Народного дому «Сватова-Лучка».
Наприкінці поїздки губернатор має провести зустріч з лідерами районних осередків політичних партій та громадських організацій, а також зустрітися з керівництвом райдержадміністрації та районної ради.
|