27 березня театральна спільнота Луганщини відзначила Міжнародний День театру. З цієї нагоди в приміщенні обласного академічного українського музично-драматичного театру відбувся святковий творчий вечір „Капусник 2006” за участю артистів обласних театрів (обласного російського драматичного театру, обласного театру ляльок, обласного академічного українського музично-драматичного театру, Сєверодонецького міського театру драми).
Вже стало доброю традицією відзначати цей День творчими капусниками, але в цьому році, за ініціативою управління культури і туризму облдержадміністрації, це свято відзначалося разом усіма творчими колективами, що сприяло більш широкому колу спілкування та гарному настрою. Кожний з колективів представив на суд своїх колег маленький епізод з театрального життя та відображення його сприйняття.
Відбулося нагородження провідних майстрів сцени, робітників обслуговуючих цехів почесними грамотами Міністерства культури і туризму України, управління культури і туризму облдержадміністрації, профкома профспілок працівників культури.
На це свято було запрошено почесних гостей, серед яких - проректор Київського університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого – професор Петро Кравчук, керівники обласних закладів культури і мистецтв.
|