За даними Державної інспекції з контролю за цінами в Луганській області, цінова ситуація на основні споживчі товари на цьому тижні на підприємствах торгівлі та продовольчих ринках області характеризується відносною стабільністю.
На підприємствах торгівлі області протягом тижня ціни на соціально значущі продовольчі товари залишаються стабільними.
На продовольчих ринках області підросли ціни на свинину, яловичину та птицю від 0,8 до 1,8%, що пов’язано із підвищенням споживчого попиту населення.
Ціни на молоко знизилися на 15,2%, середній його рівень знижено на 30 коп. на 1 літрі. Протягом тижня продовжувалось зниження цін на яйця курячі до 6,6%. Ціни на олію соняшникову знизились на 4,8%.
Позитивна цінова ситуація склалася на продовольчому ринку на такі продовольчі товари, як цукор-пісок, борошно пшеничне вищого ґатунку, макаронні вироби, крупу гречану, рис.
Проте, протягом цього тижня зафіксоване значне підвищення цін на капусту білоголову, моркву, буряки. Ціни на картоплю знизилися.
|