27 червня 2007,10:02
28 червня День Конституції України. Із святом мешканців Луганщини привітали керівники регіону.

Шановні мешканці Луганщини!
Одинадцять років тому Верховна Рада прийняла Конституцію нашої держави! Століттями, від Руської Правди Ярослава Мудрого, від Конституції Пилипа Орлика, Україна йшла до свого Основного Закону. Тим дорожчим він має бути для нас, громадян сучасної України. Прийняття Конституції переконливо засвідчило прагнення наших громадян до побудови правового громадянського суспільства.
Основа функціонування та розвитку кожної держави розвиненої демократії – є Конституція, де закріплені базові, непорушні принципи її існування.
28 червня 1996 року – в Україні сталася знаменна подія новітньої історії української державності, яка по праву є епохальною віхою в еволюційному розвитку нашої держави, як суверенної, демократичної, правової, насамперед соціально справедливої країни . Було визначено, що найвищою цінністю є людина, її життя, честь, гідність, недоторканість і безпека.
Втілення статей Конституції України, контроль за ії дотриманням та виконанням положень Основного Закону – дуже непростий процес, пов’язаний зі справжньою економічною перебудовою держави на ринкових засадах, з одночасним збереженням усіх соціальних гарантій, таких як право на працю та гідну ії оплату. Для реалізації цього щоденна наполеглива праця та громадська підтримка.
Зі святом вас, дорогі співвітчизники, щастя і віри у власні сили!
З повагою
Голова Луганської обласної держадміністрації Олександр Антіпов
Голова Луганської обласної ради Валерій Голенко.