05 липня 2007,15:59
В містах та районах області: Брянка

Спеціалістами відділу з питань споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики разом з представниками контролюючих органів здійснюються перевірки торговельної мережі міста щодо необґрунтованого підвищення цін на основні споживчі товари. 8 суб’єктів підприємницької діяльності, в торговельних об’єктах яких виявлено перевищення граничного рівня рекомендованої торговельної надбавки на окремі види круп, запрошені на чергове засідання робочої групи з контролю за цінами на споживчому ринку міста.
Проводиться щоденний моніторинг цін на борошно та хліб на ринках та у торговельній мережі міста. Надмірного зростання цін не спостерігається, мінімальні та максимальні ціни на хліб та борошно в межах обласних.

• Гірниками вугледобувних підприємств ш.Вергелівська, ш.Ломуватська, ТОВ «Флагман» видобуто з початку року 227 тис. 666,8 тонн вугілля – 115,1% плану. Проведення гірничих виробок з початку року на ш. Вергелівська склало 1872 м при плані 1300 м, на ш. Ломуватська – 435 м при плані 490 м.