18 липня 2007,17:27
Підвищення рівня зайнятості інвалідів є одним з пріоритетних напрямків місцевої влади.

18 липня в Луганську на базі Науково-дослідного інституту соціально-трудових відносин відбулась нарада з питань організації надомної праці для людей з обмеженими фізичними можливостями. У нараді взяли участь представники облдержадміністрації та Фонду України соціального захисту інвалідів.
Під час наради було зазначено, що підвищення рівня зайнятості інвалідів є одним з пріоритетних напрямків державної політики. Для якісної організації надомної праці інвалідів необхідно налагодити співробітництво між органами місцевого самоврядування, службами зайнятості, органами соціального захисту населення, відділеннями Фонду України соціального захисту інвалідів, громадськими організаціями інвалідів.
В області розробляється Комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, вирішуються питання безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури.
На сьогодні в м.Луганську мешкають 22,6 тис. інвалідів. Половина з них є інвалідами II групи, яким необхідні спеціальні робочі місця, в тому числі надомні.