|
Олександр Антіпов | Питання щодо ефективності роботи облдержадміністрації з виконання делегованих обласною радою повноважень за період з вересня 2006 до вересня 2007 року розглядалось сьогодні на засіданні вісімнадцятої сесії обласної ради V скликання. Виступаючи перед депутатами голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов повідомив, що 22 листопада на розширеній колегії були підведені підсумки виконання плану економічного і соціального розвитку області за 9 місяців, визначені основні завдання по завершенню 2007 року. Напередодні сесії депутатському корпусу були роздані інформаційні матеріали: буклет «Рік стабілізації», інформацію про виконання облдержадміністрацією делегованих повноважень відповідно до ст.44 Закону України «Про місцеве самоврядування». Крім того, через засоби масової інформації зміст звіту доведений до громадськості, жителів Луганщини.
Тому губернатор більше зосередив увагу депутатів не на цифрах, а на основних тенденціях і напрямах виконаної і майбутньої роботи з упором на завдання 2008 року. Втім у своїй доповіді Олександр Антіпов не обійшов проблем вугільної галузі, розвитку транспортної інфраструктури, реформування ЖКГ, питань соціального захисту населення Луганщини.
Олександр Антіпов нагадав, що на момент його призначення на посаду голови Луганської облдержадміністрації, на Луганщині фактично не було жодного сектора економіки, в якому не наростали б кризові явища, а в органах місцевої влади панувала кадрова плутанина. Тому з самого початку своєї роботи Олександр Антіпов поставив головні завдання: відновити керованість територій, добитися соціально-економічної стабілізації, припинити, а потім і подолати кризові явища.
«У цей період я одержав вагому підтримку рад всіх рівнів. Знов відродилася спільна командна робота представницької і виконавчої влад», - зазначив Олександр Антіпов. За його словами, паралельно з підбором кадрів велася підготовка області до зими 2006-2007 років, розроблялися програми соціально-економічного розвитку регіону і разом з обласною радою, народними депутатами формувалися пропозиції в проект Державного бюджету на поточний рік. Достатньо швидко відновлена координація роботи з Кабінетом Міністрів. «По ряду напрямів ми добилися збільшення фінансування не на відсотки, а в рази. Це стосується житлово-комунального господарства, соціальної сфери, охорони здоров'я, освіти, дорожнього будівництва і газифікації населених пунктів, - заявив голова Луганської облдержадміністрації. - В результаті відбулися позитивні зміни практично у всіх сферах життєдіяльності області».
|