В Луганській облдержадміністрації відбулося чергове засідання Регіональної координаційної Ради з аналізу практики й справ про банкрутство та з питань корпоративного управління в акціонерних товариствах.
Як повідомив начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Ігор Агібалов, під час засідання обговорювалися найбільш гострі проблеми проведення процедур банкрутства підприємств. Особлива увага була приділена системі узгодження планів санації на рівні центральних органів влади. Саме порушення термінів узгодження значно затягує реалізацію заходів щодо фінансово-господарського оздоровлення підприємств регіону.
Тому, за словами Ігоря Агібалова, в протокольних рішеннях поставлено завдання проаналізувати проблеми чинних на сьогоднішній день схем узгодження та підготувати пропозиції до центральних органів влади стосовно підвищення ефективності процедур проходження документів.
Розгляд Радою ситуації на підприємствах-банкрутах за усталеною практикою відбувався із залученням арбітражних керуючих та керівників територій. Особливий акцент зроблений на питаннях фінансово-господарського стану боржників і погашення заборгованості із заробітної плати.
Прийнято рішення ініціювати проведення виїзного засідання координаційної Ради на Іллічевському рудоремонтному заводі для вивчення ситуації, що склалася на підприємстві, та розгляду як плану санації, так і пропозицій Стахановської міської ради щодо подальшого розвитку цього підприємства.
Як показує досвід, спільна робота з територіями є найбільш ефективною у вирішенні проблем підприємств-банкрутів. Ігор Агібалов відзначив, що міським і районним органам влади надано доручення сформувати власні координаційні органи з питань банкрутства. Сьогодні вони створені і діють в 17 районах і дев'яти містах області, зокрема Луганську, де зосереджена третина всіх підприємств-банкрутів області.
|