25 вересня 2009, 13:12

У містах та районах області: Кремінський район

З метою виконання державної програми дитячої літньої оздоровчої кампанії 2009 року на території Кремінського району в літній період працювали 33 пришкільні заклади відпочинку на базі загальноосвітніх шкіл та один заміський оздоровчий табір «Мрія».
За підсумками звітного періоду в районі було оздоровлено 2264 дитини, в тому числі 1193 дитини охоплено відпочинком в пришкільних закладах відпочинку, 279 дітей оздоровлено в дитячих закладах, 774 дитини оздоровлено на базах відпочинку, санаторіях-профілакторіях, оздоровчих комплексах підприємств, установ та організацій.
 Насамперед, увага була зосереджена на забезпеченні першочергового оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій. Так оздоровлено 72 дитини – сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, 64 інваліди, 41 дитину, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, 59 дітей з малозабезпечених сімей, 159 – з багатодітних сімей, 264 обдаровані та талановиті дитини.
Для оздоровлення дітей пільгових категорій було придбано за рахунок місцевого бюджету 10 путівок в ДЮК «Южний» та 18 путівок в заміський оздоровчий табір «Мрія». За державні кошти в міжнародному дитячому центрі «Артек» та в дитячому оздоровчому центрі «Молода гвардія» оздоровлено 10 дітей. З 25 вересня в МДЦ «Артек» відпочинуть ще 15 дітей – переможці обласних змагань «Старти надій».
Велика увага під час проведення оздоровчої кампанії приділялась роботі із забезпечення в дитячих оздоровчих таборах умов, безпечних для життя та здоров’я дітей. Райдержадміністрацією, СЕС, районним відділом Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій, представниками районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ постійно забезпечувався нагляд за роботою оздоровчих дитячих таборів. Забезпечення закладів продуктами харчування було своєчасним та якісним.
Загалом було проведено 13 засідань координаційної ради з питань оздоровлення.
Виховна робота в оздоровчих таборах була спрямована на виховання у дітей національної свідомості. Різноманітні форми роботи з дітьми були направлені на розвиток їх здібностей, відродження національних традицій, звичаїв. Діти залучались до занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя. Підведення підсумків оздоровчої кампанії визначило   лідерів – це ЗОШ № 3, гімназія та Красноріченська ЗОШ.
Обсяг фінансування оздоровчої кампанії з місцевого бюджету склав 65 тисяч грн. Завдячуючи керівникам підприємств, організацій та установ всіх форм власності, на оздоровлення та відпочинок дітей району було залучено 1332 тис. грн.