Підсумки соціально – економічного та культурного розвитку району за перше півріччя цього року, а також стан підготовки до нового опалювального сезону було розглянуто на засіданні колегії Кремінської райдержадміністрації.
В ході колегії було відзначено, що в цілому в промисловості району спостерігаються позитивні тенденції. Так, обсяг продукції, реалізованої підприємствами основного кола, зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року на 48,3 %. З метою створення нових робочих місць на території району реалізуються два інвестиційні проекти: створення комплексу по переробці залишків нафтопереробних виробництв та створення технологічного комплексу по переробці біоорганічних та вуглеводних відходів з отриманням альтернативного синтетичного рідкого палива та електроенергії.
Разом із тим голова райдержадміністрації Валентин Рябінін звернув увагу на необхідність вжиття відповідними структурами дієвих заходів, спрямованих на ліквідацію наявної заборгованості по заробітній платі, податкової заборгованості, підвищення рівня заробітної плати.
Під час аналізу підготовки району до опалювального сезону, встановлено, що станом на 1 вересня до осінньо – зимового періоду готові 42 із 48 котелень, 134 із 165 будинків, 7 з 9 об’єктів культури, 9 з 11 лікувальних закладів, 5 з 7 дитячих садків. В місті Кремінна проводиться робота по поступовому відходу від енергозатратної центральної міської котельні. В цьому році більше 200 жителів багатоквартирних будинків районного центру отримали дозвіл на установку індивідуального опалення. Йде процес облаштування індивідуальних блочних котелень, зокрема, в Кремінській школі - гімназії та ЗОШ №2.
Планується, що у поточному році на об’єктах соціальної сфери села Бараниківки, а це дитячий садок та школа, будуть встановлені міні - котельні. У зв’язку із цим по Бараниківській сільській раді гостро стоїть питання по підготовці житлових будинків до опалювального сезону. Голова райдержадміністрації дав доручення Бараниківському сільському голові проводити більш активну роботу із населенням щодо необхідності переходу на індивідуальне опалення, оскільки існуюча кількість абонентів центральної котельні не в змозі перекрити витрати на забезпечення їх теплом.
|