Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2007-2014 06 червня 2013, 09:30Вступне слово Президента до щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 29 серпня 2024

||
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр06 червня 2013, 09:30

Вступне слово Президента до щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

06 червня 2013, 09:30

Вступне слово Президента до щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

2012 рік вчергове продемонстрував суперечливість та мінливість сучасного світу. Непевні тенденції відновлення світової економіки після жорсткої кризи 2008-2009 рр. змінилися загостренням кризових проявів у провідних країнах світу, і насамперед - на Європейському субконтиненті. Економічні негаразди зазвичай супроводжуються підвищенням рівня соціальної напруженості, а прагнення країн світу віднайти оптимальні шляхи антикризових дій формують непрості геополітичні тенденції.

Усі ці процеси мають об’єктивний характер. Відсторонитися, уникнути цих змін не зможе жодна країна. Яким шляхом має рухатись Україна, щоб зайняти гідну позицію у цих глобальних трансформаціях, зберегти й наростити динаміку соціально-економічного розвитку? Відповідь одна: наша держава має продовжувати стратегію реформ, спрямованих на модернізацію всіх сфер суспільного життя.

Основою нової хвилі українських реформ стала Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Логіка Програми побудована з огляду на проголошені Україною євроінтеграційні орієнтири та цілі досягнення економічної стабільності й розвитку.

Програмою було поставлено мету – досягти структурної модернізації економіки за рахунок вирішення низки завдань. Зокрема, завдяки створенню клімату, сприятливого для підприємництва та бізнес-ініціативи, стабілізації державних фінансів і формування стійкої фінансової системи, модернізації інфраструктури та реформування ЖКГ, підвищення рівня енергетичної безпеки, імпортозаміщення і розвитку внутрішнього ринку, створення ринку землі. Успіх цих перетворень є ключем для досягнення національної конкурентоспроможності, забезпечення стійкого економічного зростання.

Не менш важливою ціллю політики реформ було визначено збереження і розвиток людського та соціального капіталу. Насамперед - за рахунок підвищення ефективності та стабільності соціального захисту, поліпшення якості й доступності освіти та медичного обслуговування. Такі зміни необхідні, аби припинити нарощування соціального розшарування, створити гідні умови для людей. Адже розвиток економіки - єдиний шлях до реального поліпшення умов життя кожного українського громадянина.

Сьогодні Україна впевнено долає непростий шлях перетворень. За рахунок дерегуляції діяльності бізнесу були суттєво спрощені дозвільні та реєстраційні процедури, встановлено прозорі механізми започаткування й закриття бізнесу. Звужено сфери прямого адміністративного контролю з боку держави, вдалося уніфікувати адміністративні послуги.

Реалізація податкової реформи сприяла спрощенню адміністративних процедур для платників податків. Послідовно знижується податкове навантаження на бізнес. Зменшуються ставки податку на прибуток, розширюється практика автоматичного відшкодування ПДВ, удосконалюється спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб’єктів малого підприємництва.

Розпочалася поетапна модернізація реального сектору економіки. Прискорилося технологічне оновлення у низці базових галузей промисловості. Активно здійснюється політика диверсифікації енергопостачання та підвищення ефективності енергоспоживання. Україна суттєво зменшила залежність від імпорту газу, створила передумови для нарощування обсягів видобутку власних енергоносіїв, зокрема нетрадиційних. Розпочата активна робота в напрямі реформування транспортної інфраструктури, зокрема залізничного та авіаційного транспорту, розвитку морегосподарського комплексу.

Важливим напрямом модернізації стало реформування агропромислового комплексу. Триває підготовка нової законодавчої бази для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення.

В основі цих законодавчих ініціатив - необхідність створити нові стимули для інвестицій у розвиток вітчизняного сільського господарства й водночас максимально захистити інтереси та майнові права селян - власників землі.

Окрема увага приділяється інвестиціям у людський капітал. Впроваджується нова система охорони здоров’я, оновлюється технологічно-інформаційна база української освіти.

Незважаючи на економічні труднощі, в Україні вдалося забезпечити позитивний соціальний ефект від економічних заходів. У 2012 році, попри чергове загострення світової кризи, ми знайшли можливість реалізувати низку важливих соціальних ініціатив. Значна частина здійснених заходів мала виражений адресний характер і стосувалася підвищення соціальних стандартів для найменш захищених категорій громадян.

Нових рис набула регіональна політика. У багатьох регіонах вже розроблено власні стратегічні програми розвитку, визначені цілі та конкретні завдання, необхідні для їх реалізації ресурси. Для сприяння всебічному розвитку територій створено Державний фонд регіонального розвитку.

Політика реформ уже принесла позитивний ефект. В Україні вдалося стримати негативний вплив європейської депресії 2012 р. У багатьох країнах Європи рівень життя населення суттєво знизився. В Україні вдалося цього не допустити.

Зміни відбувалися не лише у соціально-економічній сфері. Одним із вагомих досягнень курсу модернізації став динамічний розвиток громадянського суспільства в Україні. Посилюється вплив громадськості на прийняття державних рішень. Створено новий механізм забезпечення прозорості та відповідальності влади, закладений в Законі про доступ до публічної інформації.

Активні й небайдужі громадяни відіграють дедалі більшу роль у боротьбі з корупцією. Активна підтримка громадськими організаціями планів європейської інтеграції сприяє зближенню позицій Європейського Союзу і України у процесі переговорів щодо лібералізації візового режиму та переходу до плану дій із запровадження безвізового режиму.

Сьогодні Україна подолала «стратегічну паузу». Це - основний здобуток останніх років. Тепер головне - не зупинятися на досягнутому.

На порядку денному - подальше реформування системи державного управління, перехід до моделі держави, орієнтованої на обслуговування потреб громадян. У кожному місті, районі має з’явитися сучасний центр надання адміністративних послуг. У кожному з них повинен надаватися гарантований перелік найбільш запитуваних громадянами та бізнесом послуг. Вони мають надаватися протягом мінімального терміну.

Найближчим часом має запрацювати Єдиний державний портал адміністративних послуг, який зробить можливим здійснити перехід до дистанційного отримання паспортів, довідок, заміни посвідчень водія або реєстрації нового бізнесу громадянами.

У 2013 році будуть зроблені нові кроки для посилення боротьби з корупцією. Продовжиться робота над відпрацюванням механізмів персональної відповідальності чиновників усіх рівнів за реалізацію завдань упровадження реформ. Зросте відповідальність за порушення вимог законодавства з питань надання адміністративних послуг.

Ще одним важливим напрямом реформування стане робота над оновленням Конституції України. Необхідно усунути нечіткість принципу народовладдя, неефективність механізмів формування та відповідальності найвищих органів державної влади, створити реальні гарантії незалежності судів та прокуратури, встановити баланс повноважень між місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, який відповідатиме потребам сьогодення.

Для того, щоб на жодному з етапів конституційного реформування не знижувалася планка професійних вимог і громадянської відповідальності, продовжить роботу Конституційна Асамблея. В її роботі нині беруть участь провідні науковці Національної академії наук України, галузевих академій, наукових установ і вищих навчальних закладів, представники громадянського суспільства та місцевого самоврядування, правозахисних організацій і незалежних експертно-аналітичних центрів, а також представники парламентських і позапарламентських політичних сил.

Світова економіка на початку 2013 року не подолала стагнацію. Провідні економічні центри демонструють нестабільне зростання або залишаються у стані рецесії. Глобальний попит на ключові товари українського експорту також залишатиметься низьким.

При цьому конкурентна боротьба на світових ринках стає дедалі жорсткішою. За таких умов для того, щоб забезпечити усталений соціально-економічний розвиток, Україні необхідно активізувати пошук внутрішніх резервів, прискорити модернізацію виробництва, підвищити його конкурентоспроможність.

Цього року необхідно прискорити структурні реформи в національній економіці й водночас знайти відповідь на нові виклики, породжені глобальною економічною кризою. Найближчий період стане значним випробуванням для України, важливим тестом політики реформ і розвитку.

Використовуючи державне фінансування та стимулювання конкретних економічних програм і проектів, необхідно підтримати національного виробника, допомогти експортерам, реалізувати політику імпортозаміщення. В умовах кризи і скорочення попиту украй важливо прискорити процес оновлення виробничих фондів, стимулювати впровадження технологічних інновацій та енергозберігаючих технологій. Це єдиний шлях до підвищення конкурентоспроможності вітчизняної економіки.

Не менш важливо й надалі вносити необхідні зміни у податкове та бюджетне законодавство. Їх мета - забезпечення соціальної справедливості, виконання бюджету, стимулювання економічного зростання і розвитку територій.

Вельми важливо забезпечити консолідацію та максимально ефективне використання фінансових ресурсів держави. Для цього потрібні зміни у фінансовій системі, у т.ч. ухвалення спеціальних законів про діяльність Банку розвитку, Агентства з питань страхування експорту та кредитування експортерів.

Водночас держава не повинна намагатись підмінити своїми діями приватну ініціативу. Стандартні механізми «ручного керування» ставатимуть дедалі менш ефективними. Не розподіл бюджетних коштів, а створення макроекономічних умов для всебічного розвитку приватного бізнесу, підприємницької ініціативи стають ключовими рушіями зростання.

Великий, середній та малий бізнес повинні мати максимально можливу економічну свободу. Тому поліпшення бізнес-клімату та продовження процесу дерегуляції, упорядкування та спрощення системи надання адміністративних послуг залишаються найважливішими пріоритетами.

Конкретні підходи й етапні орієнтири політики відновлення динамічного економічного зростання закріплено у Програмі активізації розвитку економіки. В її основі - відродження реального сектору економіки завдяки здійсненню політики імпортозаміщення, стимулювання розвитку високотехнологічних галузей, створення нових робочих місць.

Стратегічна мета і сутність нової Програми полягають не тільки в тому, щоб прискорити зростання макроекономічних показників. Це важливе, але підпорядковане завдання. Її основна мета - змінити саму модель соціально-економічного розвитку України, перевести національну економіку на рейки інтенсивного випереджального зростання за рахунок впровадження інновацій, розкриття інвестиційного потенціалу.

Прискорення розвитку національної економіки дасть можливість продовжити послідовний курс на підвищення рівня добробуту наших громадян. У 2013 році основним пріоритетом стануть соціальні інвестиції у майбутнє, у тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну впродовж ХХІ століття.

Пріоритетом соціальної політики держави має бути підтримка сімей із дітьми. Сьогодні велика кількість сімей відчуває на собі негативний вплив фінансової скрути. Більшість українців мають обмежені можливості дати своїм дітям якісну освіту, забезпечити повноцінний фізичний і творчий розвиток. Державна підтримка таких сімей має бути суттєво збільшена.

Окрему увагу необхідно приділити дітям з особливими потребами, виховання і розвиток яких потребують значних зусиль і коштів. Обов’язок держави - допомогти таким дітям і сім’ям, у яких вони виховуються.

У кожному регіоні мають бути створені Центри денного перебування для дітей-інвалідів. У цих закладах з дітьми працюватимуть не лише вихователі, а й реабілітологи.

Важливий блок завдань - охоплення особливим піклуванням дітей, які мають проблеми зі здоров’ям. Оперативно мають вирішуватися питання забезпечення таких дітей життєво необхідними засобами реабілітації - протезними, ортопедичними виробами, засобами спілкування та обміну інформацією. Вони не повинні опинятися на узбіччі повноцінного життя.

В Україні й досі трапляються непоодинокі випадки відмови матері від дитини у пологовому будинку. Хоча здебільшого держава здатна допомогти матерям, які опинилися у важких життєвих обставинах. Тому в кожному регіоні мають бути створені центри матері і дитини, де їм надаватиметься відповідна підтримка.

Базовим пріоритетом соціальної політики має стати забезпечення всебічного розвитку кожної дитини. Для досягнення цієї мети вже у 2013 році необхідно забезпечити розвиток державної та підтримку приватної дошкільної освіти, створення нових центрів творчості, гуртків, секцій, організацію літніх шкіл із залученням до їх роботи провідних вітчизняних фахівців і вчених, реалізувати програму «Інтелектуальне майбутнє України», спрямовану на підтримку обдарованої молоді. Кожна дитина в Україні має отримати гарантовану можливість для розкриття і реалізації своїх талантів.

2013 рік стане роком дитячої творчості. Підтримка дитячої енергії, таланту, жаги до знань і досягнень - саме такі завдання ми ставимо перед державою. Адже в цьому - майбутнє нашої держави. Талант наших дітей - це наша найкраща стратегічна інвестиція.

Українські політики від виборів до виборів шукають різні гасла. Намагаються достукатись до сердець громадян. Але я глибоко переконаний: ідея оновленої, духовної, творчої України об’єднає всіх українців.




Архів новин за 2001-2007 рр.докладніше»

04 березня 2014, 14:19
В Кировске начала работу городская школа общественного активиста
В Кировске в рамках реализации городской целевой Программы содействия развитию гражданского общества на 2013-2015 годы «Диалог ради реформ: прозрачная власть и активная общественность» стартовала работа школы общественного активиста.

докладніше »



04 березня 2014, 10:05
Владимир Пристюк представил нового председателя Луганской ОГА Михаила Болотских. ВИДЕО.
Представление нового главы Луганской облгосадминистрации Михаила Болотских, назначенного указом исполняющего обязанности Президента Украины Александра Турчинова, состоялось во вторник, 4 марта,  с участием глав городов и районов Луганщины, руководителей департаментов,  управлений и аппарата ОГА. В ходе представления Михаил Болотских  поблагодарил Владимира Пристюка за многолетнюю работу на благо региона и за поддержание порядка  в области в непростых обстоятельствах.

докладніше »



04 березня 2014, 10:00
У Білокуракинському районі триває виставка «Художники – Т.Г. Шевченку».
У Білокуракинському районному краєзнавчому музеї пройшло відкриття пересувної виставки картин, графіки та скульптури Луганських художників із фондів Луганського обласного художнього музею під назвою: «Художники – Т.Г. Шевченку». На виставці представлені полотна про життя поета та ілюстрації до його творів...

докладніше »



04 березня 2014, 09:46
Підбито підсумки роботи закладів культури Біловодського району за 2013 рік.
У Біловодському районному Будинку культури відбулась підсумкова колегія відділу культури райдержадміністрації. За 2013 рік суттєво поповнилась матеріально-технічна база закладів культури. Зроблено капітальний ремонт дитячої школи мистецтв на суму понад 260 тис. грн. Розпочато капітальний ремонт центральної районної бібліотеки, на який виділено 625 тис. грн.

докладніше »



04 березня 2014, 09:45
Більш ніж на 7% зросла заробітна плата селян на Луганщины порівняно з минулим роком.
Згідно оперативних даних управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, середньомісячна заробітна плата одного працівника в сільському господарстві Луганської області за січень поточного року склала 2079 грн., що у 1,7 рази перевищує мінімальну заробітну плату по країні та на 7,2 % більше рівня минулого року...

докладніше »



04 березня 2014, 09:30
У Луганську відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації.
Як повідомляє Департамент охорони здоров'я Луганської облдержадміністрації, на базі комунальної установи «Луганський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації. Пункт прокату технічних засобів реабілітації знаходиться за адресою: вул. Щаденко, 10 каб.1. Телефон для довідок: 49-15-53...

докладніше »



04 березня 2014, 09:20
91% озимых культур на Луганщине находится в хорошем и удовлетворительном состоянии.
Департамент агропромышленного развития ОГА проводит еженедельный мониторинг состояния посевов озимых культур. В хорошем состоянии находятся 113,7 тыс. га посевов озимых культур, что составляет 48% от площади взошедших, в удовлетворительном – 119,3 тыс. га (43%), в слабом и изреженном – 24,7 тыс. га (9%)...

докладніше »



04 березня 2014, 08:50
У Кремінському районі стартував ІІ етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя».
В Кремінському районі стартував ІІ етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» серед учнів 5-6 класів. У змаганнях районного рівня взяли участь 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів. Загалом, протягом останньої декади лютого у спортивних заходах, організованих сектором молоді і спорту РДА, взяли участь більш як 450 учасників...

докладніше »



28 лютого 2014, 13:19
Державний архів Луганської області запрошує відвідати документальну виставку он-лайн до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Державний архів Луганської області підготував документальну виставку он-лайн «До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка», на якій будуть представлені документи, виявлені у Державному архіві Луганської області. Зокрема, це документи адміністративного характеру щодо перейменування у м. Луганську вулиці Романовської на вулицю Т.Шевченка, кварталу Іподромного на кв. Т. Шевченка, присвоєння імені поета Ворошиловградському педагогічному інституту.

докладніше »



28 лютого 2014, 10:31
За рахунок малого і середнього підприємництва у 2013 році в м.Брянка створено 427 робочих місць.
За рахунок малого і середнього підприємництва у 2013 році в Брянці створено 427 робочих місць.

докладніше »



28 лютого 2014, 09:41
В январе бизнес Луганщины уплатил более 72 млн. грн. НДС.
В январе бизнес Луганщины уплатил более 72 млн. грн. НДС. Об этом сообщает Главное управление Миндоходов в Луганской области.

докладніше »



28 лютого 2014, 08:45
На Луганщині пенсійні виплати за лютий профінансовані у повному обсязі.
Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області повідомляє, що станом на 25 лютого поточного року всі управління Пенсійного фонду України в Луганській області профінансували виплату пенсій та допомоги у повному обсязі.

докладніше »



27 лютого 2014, 12:24
Луганчанка перемогла на чемпіонаті України з боротьби сумо.
Чемпіонкою України з боротьби сумо стала студентка Інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету Марія Дрбоян. Вона завоювала 4 медалі, серед яких 2 золоті і 2 срібні

докладніше »



27 лютого 2014, 12:17
До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка на Луганщині запущено проект «Арт-поїзд».
Напередодні святкування 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка Луганський обласний художній музей проводить акцію «Арт-поїзд». З 24 лютого до ювілею Великого Кобзаря співробітники музею влаштовують роботу арт-поїзду, в рамках якого будуть здійснені одноденні пересувні виставки-екскурсії по школах Білокуракинського району, Райгородки, Новосвітлівки і наших міст.

докладніше »



27 лютого 2014, 12:04
В областном центре стартовал месячник по борьбе с туберкулезом.
В Луганске стартовал месячник по борьбе с туберкулезом, сообщает Департамент здравоохранения Луганской облгосадминистрации. Он пройдет с 24 февраля по 24 марта и приурочен ко Всемирному дню по борьбе с туберкулезом (24-го марта).

докладніше »



27 лютого 2014, 11:50
Визначені переможці обласного дитячого чемпіонату знавців «Що? Де? Коли?».
Обласний дитячий чемпіонат знавців серед міських та районних відділень Луганської обласної дитячої громадської організації «Лугарі» «Що? Де? Коли?» відбувся 25 лютого в Луганському коледжі будівництва, економіки та права.

докладніше »



27 лютого 2014, 11:38
Угольщики Краснодона перечислили в местные бюджеты более 100 миллионов гривен
Как сообщает Департамент промышленности и энергосбережения Луганской облгосадминистрации, ПАО «Краснодонуголь» в 2013 году отчислило в Пенсионный фонд Украины 549,9 млн. грн. За этот же период в местные бюджеты перечислено 103,2 млн. грн.

докладніше »



27 лютого 2014, 11:06
На Луганщині за січень 2014 року індекс промислової продукції склав 92,8% у порівнянні з січнем 2013 року.
В Луганській області за січень 2014 року індекс промислової продукції склав 92,8% у порівнянні з січнем 2013 року.

докладніше »



27 лютого 2014, 10:35
Проведено совещание по вопросу привлечения средств под государственные гарантии в 2014 году.
С целью активизации работы по привлечению средств под государственные гарантии начальник Департамента экономического развития и торговли облгосадминистрации Андрей Скубак провел выездное кустовое совещание в г.Северодонецке.

докладніше »



27 лютого 2014, 09:41
Відбулося чергове засідання обласної комісії по встановленню статусу громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
В Департаменті соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної держадміністрації Анатолія Івченка 26 лютого 2014 року відбулося чергове засідання обласної комісії з видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше »



27 лютого 2014, 09:09
С начала года жители Луганщины задекларировали почти 200 млн. грн. доходов.
Почти 200 млн. грн. доходов задекларировали жители Луганской области по итогам 2013 года. Об этом сообщает Главное управление Миндоходов в Луганской области

докладніше »



27 лютого 2014, 08:34
Інспектори Державного пожежного нагляду провели профілактичний рейд у приватному секторі Кам’янобрідського району Луганська.
Як повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, 26 лютого у Кам’янобрідському районі міста Луганська інспектори Державного пожежного нагляду разом з представниками районного відділу соціального захисту населення провели профілактичний рейд по неблагополучним та малозабезпеченим сім'ям, що проживають у приватному секторі.

докладніше »



26 лютого 2014, 18:25
Лидия Калинская: Владимир Николаевич, Вы в сложной ситуации сумели сохранить спокойствие в регионе, Вы нужны области.
Председатель областного совета женщин Лидия Калинская в ходе заседания общественного совета, выражая мнение участников этого общественного органа, обратилась к губернатору с предложением дождаться кадровых решений нового руководства страны и не инициировать отставку самостоятельно.

докладніше »



26 лютого 2014, 18:16
Владимир Пристюк: Мы сумели наладить общественный диалог и благодаря этому не допустили провокаций на территории Луганщины.
«Сегодня Луганская область, пожалуй, единственный регион в Украине, где не было провокаций, не пролилась кровь. Все это  - благодаря работе, которую мы постоянно проводили с представителями общественности, стараясь наладить диалог и прийти к взаимопониманию по важным вопросам развития области», - заявил в ходе экстренного заседания общественного совета председатель облгосадминистрации Владимир Пристюк.

докладніше »



26 лютого 2014, 17:48
Владимир Пристюк: Я не предам жителей Луганщины. ВИДЕО. ФОТО.
Сегодня председателю Луганской облгосадминистрации Владимиру Пристюку требование уйти в отставку и немедленно передать им власть вручили целых три структуры: общественный совет народного доверия, народная рада луганского майдана, а также официально зарегистрированная "Народная рада". Все эти структуры потребовали, чтоб власть передали именно им, причем немедленно. На заседании общественного совета при ОГА они даже публично поспорили, кто из них главнее.  

докладніше »



26 лютого 2014, 12:54
Экологи подтвердили намерение реализовать в текущем году проект по расчистке 27-километрового участка реки Лугань.
«В 2014 году мы планируем полностью реализовать проект «Восстановление гидрологического и санитарного состояния реки Лугань от пос. Веселенькое до г. Александровск» и благоустроить прибрежную полосу в районе парка «1-го Мая»», - сообщил на совещании облгосадминистрации заместитель председателя областной государственной администрации Сергей Михеев.

докладніше »



26 лютого 2014, 11:17
До 200-річчя Тараса Шевченко в обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться Чемпіонат читців поезії Великого Кобзаря.
До ювілею Кобзаря в бібліотеці для юнацтва відбудеться Чемпіонат з читання вголос поезії Тараса Шевченка.

докладніше »



26 лютого 2014, 10:18
Прием граждан – приоритетное направление деятельности органов Пенсионного фонда на Луганщине.
«Одной из самых важных сфер деятельности органов Пенсионного фонда является работа с людьми, именно с целью усовершенствования приема граждан на Луганщине были открыты приемные по принципу «единого окна»», − заявил первый заместитель начальника главного управления Пенсионного фонда Украины в Луганской области Владимир Аниканов.

докладніше »



26 лютого 2014, 09:42
В рамках международного сотрудничества молодежь Луганщины презентовала в Москве рок-ораторию «1943. Черный январь. Воскресенье».
Презентация рок-оратории «1943. Черный январь. Воскресенье» стало частью программы пребывания молодежной делегации Луганщины в Москве. С 19 по 20 февраля она посетила столицу Российской Федерации по приглашению москвичей и при поддержке Луганской облгосадминистрации и Луганского областного совета.

докладніше »



26 лютого 2014, 09:10
С начала года на Луганщине предприятия с иностранным капиталом получили более 26 млн. грн. возмещенного НДС.
По сообщению пресс-службы Главного управления Миноходов в Луганской области, с начала текущего года в Луганской области предприятия с иностранным капиталом получили более 26 млн. грн. возмещенного НДС.

докладніше »




|| Наступна сторінка
Сторінки:
1234567891011121314151617181920

Архів по роках:

000020072008200920102011201220132014
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера