11 квітня 2016, 12:01

Каратисти Луганщини завоювали 46 медалей

У місті Одеса в спортивному комплексі «Краян» пройшов чемпіонат України з Годзю-рю карате-до серед дітей, кадетів та юніорів за версією IKU, WGKF відбірковий на Чемпіонат Європи.

Команду Луганської області представляли 26 спортсменів (вихованці відділення карате Сватівської дитячо-юнацької спортивної школи).

Юні каратисти взяли участь у всіх 4 розділах програми – ката (комплекси формальної техніки карате), шобу-куміте (дозований контакт, контроль техніки), та повноконтактних видах програми – ірікумі-го та ірікумі-дзю (у захисних рукавицях та без них).

За результатами змагань вихованці тренера Олександра Батракова в різних вікових та вагових категоріях вибороли 18 золотих, 18 срібних та 10 бронзових нагород Чемпіонату.

Крім цього, команда Луганської області випустивши вперед тільки потужні команди Одеської та Черкаської областей, виборола ІІІ загальнокомандне місце і була нагороджена Кубком Федерації Джундонкан України.

Всього у змаганнях взяли участь 647 спортсменів з 18 областей.