Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Луганщина Засоби комунікації
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: середа, 24 квітня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Луганщина
Засоби комунікації

Телефонний електрозв'язок

Провідну роль у телекомунікаційному забезпеченні потреб мешканців області відіграють підрозділи Харківської філії ПАТ «Укртелеком», що представлені комбінованим та районним центрами телекомунікацій.

На цей час мережа телефонних станцій ХФ ПАТ «Укртелеком» становить 271 АТС, з них 62 – міські, ємністю 102,2 тисячі апаратів, 209 – сільські, ємністю 19,1 тисячі апаратів.

Поштовий зв'язок

Луганська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (далі – ЛД УДППЗ «Укрпошта») є найбільшим спеціалізованим підприємством поштового зв’язку в області.

Основними його завданнями є найбільш повне задоволення потреб населення, підприємств, установ та організацій в послугах поштового зв’язку, розповсюдження періодичних видань за підпискою та у роздріб, магістральне перевезення пошти.

ЛД УДППЗ «Укрпошта» надає послуги поштового зв’язку через мережу 300 відділень поштового зв’язку, з них 293 – стаціонарні та 7 – пересувні. У числі стаціонарних відділень поштового зв’язку 84 є міськими, 209 – сільськими.

Діяльність відділень поштового зв’язку полягає в прийманні, обробці, пересиланні та доставці адресатам від відправників письмової кореспонденції, посилок, бандеролей, грошових переказів, періодичних видань, пенсійних та соціальних виплат. Додатковою функцією є приймання у населення комунальних платежів.

Мобільний звязок

Користувачі мобільного зв'язку обирають здебільш операторів           МТС Україна та Київстар, які мають найбільш розгалужену мережу передавачів у регіоні.

Послуга Інтернет

Міста та районні центри області забезпечені можливістю доступу до послуг мережі Інтернет через місцевих операторів Інтернет-послуг та через мобільних операторів.

Залишається актуальним питання забезпечення надання послуги Інтернет у сільській місцевості.

Примітки:

Дані, викладені у підрозділі, характеризують територію області, що підконтрольна українській владі.

||
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера